E c M *Ta Trouvi/— FAMILIEBERICHTEN he irn IN )nj DINSDAG 4 APRIL 1978 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tol en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelifk van 18 00- 20 00 uur. In leven en sterven getuigende van haar Heer en Heiland is ingegaan in de Hemelse Heerlijkheid, ome lieve vrouw, moeder en oma Hendrikje Oosterhof-Kerssies op de leeftijf van 71 jaar. Gez 392 4 Ik vrees geen kwaad want bij mt; is de Heer, Tranen en leed zijn nu niet bitter meer. Waar is uw prikkel, dood. wat dreigt gij mij Ik triomfeer, mij ia de Heer nabij. Zondag 2 april 1978 Oosteinde 18. Westerbork. Westerbork: J. Oosterhof L. Oosterhof E. Oosterhof-Meerlo Ter Apel: J. Oosterhof C. Oosterhof-de Jonge Oenkerk: M. Ellen-Oosterhof G. Ellen en kleinkinderen. Moeder is opgebaard in de aula van het Wilhelmi- na ziekenhuis. Oosterhoutstraat 9. Assen. Bezoekuur van 18.30 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden op donderdag 6 april om 12.00 uur. Voorafgaande zal een rouw dienst worden gehouden in de Voorhof te Wester bork. aanvang 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Voorhof. Liever geen bezoek aan huis. Na een langdurige, moedig gedragen ziekte ont sliep in haar Heer en Heiland mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder, zuster en schoonzuster, onze hartelijke en medelevende oma en tante Geertruida Gisela Regina Tjalma-Yntema eerder gehuwd geweest met C. A. Benes op de leeftijd van 63 jaar. Bedroefd over haar heengaan, blijven wij haar dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest. Assen: J. Tjalma Voorschoten: G. Tjalma G. M. Tjalma-Wessels Emmen: A. J. Meynen-Yntema J. Meynen Leiden: Liselot, Jetze, Marjolein Voorschoten: Peter, Anneke Amsterdam: Clara Milaan: Willemijn en Gabnele Hilversum: Hilmar en Elly Emmen: Eisbeth, Rutger Assen. 1 april 1978 Oostersingel 5 De rouwdienst, welke geleid zal worden door ds. A. M. Arntzenius, wordt gehouden op donderdag 6 april 13.30 uur in de Jozefkerk. Kerkplein, waarna de teraardebestelling zal geschieden op de begraafplaats „De Boskamp" 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren daarna in Bellevue, Dr. Nassaulaan 30, Assen. Het behaagde de Heere na een korte ziekte van onze zijde weg te nemen ome lieve man. vader en schoonzoon Cornelis Machiel Schrijver op de leeftijd van 68 jaar. Zoekt de Heere terwijl Hij te vinden is. roept Hem aan, terwijl Hij nabij is. Jesaja 55:6 Nieuwegein (Jutphaasi: B C. Schrijver-Grinwis Utrecht: Ina Schrijver Nieuwegein: C. Grinwis-van Asperen 1 april 1978 Utrechlscstraatweg 57 Nieuwegein (Jutphaas). Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de aula van het ziekenhuis .Ouderijn" Utrecht, bezoektijden dinsdag- en woensdagavond van 19.00-19.30 uur. Gelegenheid tot condoleren is er aan huis. Utrechtsestraatweg 57. De begrafenis zal plaats vinden op donderdag D.V 6 april as. op de algemene begraafplaats ..KerkveldJutphaas. aankomst 12.15 uur Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in het gebouw ..'t Geinlicht", naast de Hervormde kerk, aanvang 11.00 uur U wordt vriendelijk uitgenodigd deze rouwdienst bij te wonen. Met ontroering geeft de Kerkeraad van de Gere formeerde Kerk te Uithoorn kennis van het nog onverwachte overlijden van zijn tweede voorzit ter. de heer Leyn van der Jagt Wij denken met grote dankbaarheid en waarde ring aan zijn toegewijde, trouwe arbeid, die hij vele jaren in ons midden, als een vaderlijke vriend heeft verricht. m. hij was een goed man. vol van de heilige Geest en ran geloof Handelingen II24 Moge de HERE zijn vrouw, kinderen en kleinkin deren troosten in dit grote verlies. Uithoorn. 2 april 1976 Namens de Kerkeraad. Ds Iz. Meijer S. van Straten, scriba. Wij reizen met elkander. Wij tcand'len hand in hand; d'een zij tot troost den ander op weg naar 't Vaderland. Plotseling nam de Here op in het Vaderhuis Hendrik Bos geboren 3 december 1891. Wij gedenken in liefde onze lieve, zorgzame man, vader en grootvader. Looft God in Zijn heiligdom Psalm 150 Putten T Bos-Top K. H. Lustig-Bos J. Lustig Weesp J. G. Tack-Bos J Tack in: H Bos A Bos-Kruimer Henk en Jos Berna en: Peter èn Yvonne Tack-Timmer H. P. Nicolaas-Tack Putten (Gld), 1 april 1978 „De Leemkuul". De teraardebestelling zal plaatsvinden op woens dag 5 april as op de Nieuwe Algemene Begraaf plaats te Putten om ca. 14 00 uur. Voorafgaande aan de begrafenis wordt een rouwdienst gehou den in de Oude Kerk van de Hervormde Gemeen te te Putten Deze dienst vangt aan om 13 uur. Gelegenheid tot condoieren na afloop van de begrafenis in de aula aan de Molenstraat 33. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. ..Komt herwaarts tot Mij. allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven." Het behaagde de Heere uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Huibert Gerrit van Dijk sedert 21 juli 1959 weduwnaar van Magdalena Cornelia Wielemaker op de gezegende leeftijd van 91 jaar. Middelburg G. van Dijk W. van Dijk-Haitsma Kesteren: J van Dijk C van Dijk-Korver G. van Dijk G. van Dijk-Lindenberg klein- en achterkleinkinderen Goes, 3 april 1978 Bejaardenhuis „Schild en Hof" Corr.adres: G. van Dijk, Sir W. Churchill-laan 23, Middelburg. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene begraafplaats te Goes op donder dag 6 april a.s. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Schild en Hof". Liever geen bloemen Heden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jan Schipper sinds 14-8-1971 weduwnaar van Doortje Postema. Hij werd ruim 81 jaar. „Zalig de doden, die in de Here sterven". Openbaring 14 13 Haastrecht: H. C. Schipper W. C. Schipper-van Leeuwen Waalwijk: K. Streef-Schipper J. Streef Wageningen C. J. Schipper A. F. Schipper-Weesjes Heemstede: A H. Schipper E. S. H. Schipper-Harting Klein- en achterkleinkinderen Apeldoorn, 2 april 1978 Bejaardencentrum „Goede Reede". Correspondentie-adres: Julianalaan 127, Haastrecht (Z.H.). Geen bloemen - Geen toespraken. Vader is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Loolaan 67 te Apeldoorn. De rouwdienst zal plaatshebben vrijdag 7 april om 11 00 uur in de aula op de algemene begraaf plaats „Heidehof" te Ugchelen (Apeldoorn), waar na de teraardebestelling volgt aldaar. Gelegenheid tot condoleren in de condoleantie- ruimte op de begraafplaats. Zaterdagavond jl ontvingen wij bericht uit Cana da dat plotseling gestorven is onze lieve zoon, broer en oom Jan Koudstaal echtgenoot van H C. Boogaard Wij geloven dat hij is geborgen in de liefde Gods. Rotterdam. Varenhof 223: N Koudstaal W M Koudstaal-Ouwens Oisterwijk: H. Koudstaal J. M. Koudstaal-Blok Rotterdam M. Koudstaal R G Koudstaal-Hofstra Amersfoort J van Vliet M E van Vlict-Koudslaal Hcilon N Koudstaal P J Koudstaal-van Dongen neven en nichten Rotterdam, 4 april 1978 „Dan zal ik vol vertrouwen, gelovig en bewust, Uw aangezicht aanschou wen. Wie zo sterft, sterft gerust." Heden heeft God plotseling tot Zich genomen Gerrit de Wilde Weduwnaar van Jannetje Broekhuijsen Hij werd 76 jaar. Na een arbeidzaam leven mag hij ingaan tot de eeuwige rust. Wij zullen hem missen als zorgzame pleegvader en zwager. Jeannette de Wilde M. J. Broekhuijsen Moordrecht, 2 april 1978. Kon. Julianastraat 11A. Gelegenheid tot condoleren aan huis dinsdag en woensdag van 19.00-20.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donderdag 6 april a.s. op de algemene begraafplaats; daaraan voorafgaande zal om 13.00 uur een rouwdienst gehouden wor den in de Geref. Kerk, Molenlaan te Moordrecht waarin zal voorgaan de weleerw. Heer Ds. A. C Moerman. Na de teraardebestelling is er ook nog gelegen heid tot condoleren in de aula van de begraaf plaats. In Jezus ontslapen onze lieve broer, zwager en oom Cornelis Oranje geboren 27 februari 1905 geliefde man van Tini Ouwehand Groningen: J. B. Oranje A. Waterborg Utrecht: J. J. Oranje E. Oranje-Guillaume Loenen: H. C. Verkerk-Oranje C. Verkerk Park Forest (111.) U.S.A.: B. Zwiep-Oranje J. J. Zwiep Sao José dos Campos (S.P.) Brasil L. Oranje Ede: J. Oranje H. E. Oranje-Buitelaar IJlst. J. Nooitgedagt-Oranje Tj. Nooitgedagt Amersfoort: M. M. Zwiep-Oranje neven en nichten. 3 april 1978 „D'eenvoudigen wil God steeds gadeslaan" Nog onverwacht voor ons heeft de Here in Zijn heerlijkheid opgenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Hendrik de Mooij in de ouderdom van 76 jaar. M. A. A. de Mooij-Geijsman 's-Gravenhage: S. E. van Namen-de Mooij H. J. v&n Nameh Buitenpost: H. N. de Mooij F. W. de Mooij-Buurman Moordrecht: M. A. A. van Rij-de Mooij G. van Rij Leiden: H. de Mooij J. de Mooij-Zandbergen L. de Mooij A. E. M. de Mooij-van Rij P. J. Slijkhuis-de Mooij A. J. Slijkhuis Driebergen: S. de Mooij H. de Mooij-van der Maarel Leiderdorp: E. van der Linden-de Mooij B. W. van der Linden Leiden: H. van Stigt-de Mooij W. van Stigt Huizen: A. A. van Proosdij-de Mooij Oosterhout: J. C. H. Mostert-de Mooij W F Mostert Kleinkinderen en achterkleinkind 2313 NV Leiden. 2 april 1978 De Goeje straat 79 De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud", van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. bezoek aan de rouwkamer: woensdagavond a.s. van 7.00 - 8.00 uur (geen bloemen). Een dienst van Woord en gebed zal gehouden worden donderdag 6 april a.s. in de aula van de algemene begraaf plaat „Rhijnhof", aanvang 14.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden ook na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. „Tc Zal dan gedurig bij U zijn". Plotseling nam God tot Zich onze lieve broer, zwager en oom Hendrik de Mooij op de leeftijd van 76 jaar. Katwijk a/d Rijn: G. van de Eijkel Rijnsburg: C. J. de Mooij-Glasbergen Rijnsburg: S. de Mooij C. J. de Mooij-Glasbergen Rijnsburg: P. de Mooij-Cederhout Den Haag: H. de Mooij Rijnsburg: M. Cederhout-de Mooij J. Cederhout nichten en neven 2 april 1978. Want Ik, de Here, uw God, grijp uw rechter hand vast. Vrees niet, Ik help u. Jes. 41 vers 13. In Jezus ontslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Leijn van der Jagt in de gezegende ouderdom van 76 jaar Uithoorn, A. van der Jagt-Roos Uithoorn, D. M Dullemond-van der Jagt W. Dullemond Amstelveen. P. J. van der Jagt A. S van der Jagt-Koetsier Robert Ernst Pieter Jan Marjolein Uithoorn. 2 april 1978 Briantflat 71 Geen bloemen, geen bezoek thuis, geen toespraken. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 6 april om 12 uur in de Gereformeerde kerk „De Schutse", W. de Merodelaan 1 te Uithoorn, waar na om 13 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Noorddammer weg te Uithoorn. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Maar nu, Christus is opgewekt uit de do den, als eersteling van hen, die ontslapen zijn. I Kor. 15:20 In volle vrede ontslapen mijn lieve man. onze lieve vader en opa Cornelis Oranje op de leeftijd van 73 jaar. Amstelveen, T. Oranje-Ouwehand Amsterdam, Barbera Oranje Piet Pelle Ratna Amstelveen. Leni Oranje Amstelveen. Leendert en Jacky Oranje-Tommel Bart Amstelveen, Tineke en Dick Groeneweg-Oranje Gerard, Tineke, Kees en Heieen Vreeland a/d Vecht. Marina en Gerard Zondervan-Oranje Albert en Tineke Arnhem, Cees Oranje Kampen, Maarten en Gerrie Oranje van Oostveen Paulien Amstelveen, 3 april 1978 Heemraadschapslaan 87 Liever geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den vrijdag 7 april om 13.30 uur in de „Paulus- kerk", W. van Borsselenweg 116, Amstelveen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren, waarna om 15 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amstel- dijk te Amsterdam. Heden nam de Here onverwacht van ons weg onze lieve broer en zwager Leendert Goudswaard echtgenoot van Dirkje Wols op de leeftijd van 78 jaar. Oud-Beijerland: A. Kooijman-Goudswaard Rotterdam: P. Visser-Goudswaard B. Visser Oud-Beijerland: P. Goudswaard 3 april 1978. ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn" Psalm 73 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat de Here in haar aan ons geschonken heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Rachel van der Wel geboren Van Eek (sinds 11 mei 1940 weduwe van J.an van der.Wel) op de leeftijd van 83 jaar Wassenaar: H. van der Wel J C. van der Wei-van der Boor W. van der Wel R. van der Wei-van der Gugten J. van der Wel S. M. van der Wei-Spoelman M. van der Wel L. van der Wei-Mulder Woubrugge: M. Anker-van der Wel G. Anker Valkenburg (Z.H.): G. van der Wel E. J. van der Wei-van Iterson J. A. van der Wel P. P. van der Wei-van Iterson en kleinkinderen 2245 XM Wassenaar, 1 april 1978 Correspondentie-adres: Kerkehout 35 Geen bloemen De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit. Deijlerweg 127. Wassenaar Bezoek aldaar woensdagavond van 7.30-8.15 uur. De dienst van Woord en Gebed zal D V gehouden worden op donderdag 6 april a.s. om 2 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Bloemcamplaan te Wassenaar, waarna de begrafenis om ca. 3.30 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats bij de Ned. Herv. Kerk (Dorpskerk) aldaar. Sibbele Bosma emer. pred van de Geref Kerken in de leeftijd van 69 jaar Nunspeet. C. Bosma-Vogelaar Amsterdam. A. Bosma Muiden: A. G. Bosma Y. J. Bosma-Zeijl Channah Amsterdam: E. Bosma G. A Blok Groningen: C. Bosma A. de Jong Nunspeet, 1 april 1978 Vlierweg 73 De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 6 april op de Algemene begraafplaats aan de Eperweg te Nunspeet om 11.45 uur De rouwdienst wordt gehouden in ..De Wheme' Ds. de Bouterlaan 5 te Nunspeet, aanvang 11 uur Vooraf is er gelegenheid tot condoleren van 10.30 10.50 uur. Geen bloemen - Geen toespraken TG A )STG Met droefheid delen wij U mee dat is overleden onze emeritus-predikant Ds. S. Bosma Hij diende onze gemeente als Dienaar des Woords van 15 oktober 1967 tot 1 december 1973 Met dankbaarheid gedenken wij zijn werk in onze gemeente. Dat zijn vrouw en kinderen troost en kracht mogen vinden in het Woord waarvan hij geduren de ruim 30 jaar getuige mocht zijn. Namens de kerkeraad van de Gereformeer de Kerk van Diever: Ds. B. Terpstra, praeses J. Oosterhuis, scriba Diever, 1 april 1978. Na een korte ziekte heeft God tot heerlijkheid bevorderd, onze lieve broer en zwager Hendrik Brouwer In zijn werkzame leven heeft hij veel voor ons. en voor vele anderen betekend. „Wie overwint, hem zal IK geven met MIJ te zitten op mijn troon." Groningen 31 maart 1978 Aluminiumstraat 45 Hamilton (Canada): G. J. Brouwer J. Brouwer-Baas Goor: Na zeil zeil jacl hul R. Brouwer-Das Groningen: H. Das K. Brouwers-Engels Hardenberg: M. Brouwer-Diek „Mijn genade is U genoeg" Heden nam de Heere van ons weg onze innig geliefde broeder Gerrit Nicolaas Baan op de leeftijd van 65 jaar. Bleskensgraaf: Jan Baan J. J. Baan Den Haag: Joh. Baan E. P. Baan-Verheul Bleskensgraaf: C. Baan Arnhem: L. Baan M. J. S. Baan-van Helden Bleskensgraaf, 1 april 1978 Meulenbroek 22. Gelegenheid tot condoleren aan huis. De begrafenis zal DV plaats hebben donderdag 6 april. Aankomst bij de begraafplaats 14.10 u. PAC Ge en PAC Vo de PAC 'M jus opl ge mu vet dei eld M( OV Zoi Ik hef mijn ogen op naar de bergen. vanwaar mijn hulp ko men zaL Psalm 121: 1 Na een langdurig lijden is in Gods heerlijkheid opgenomen, mijn lieve man Jan van Stam echtgenoot van Liesclotte Johanna Ma ria Matthaei. op de leeftijd van 58 jaar. L. J. M. van Stam-Matt- haei Utrecht. 2 april 1978 Nicolaas Sopingius- straat 5 De overledene is opge baard in een der aula's van het Overvecht Zie kenhuis, Paranadreef 2. Gelegenheid tot bezoek van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaats vinden donderdag 6 april a.s., om 12.55 uur, op de Algemene Be graafplaats „Daelwijck" aan de Floridadreef te Utrecht (Overvecht). JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19 Tel 023-320481 Haarlem (bij de Ridderstraat) OPENBARE KENNISGEVING De commissaris der Koninj in de provincie Utrecht maa bekend, dat provinciale stat van Utrecht in vergadering t een zullen komen op woensd 19 april 1978, aanvang 14.00 in de statenzaal van hel Prov ciehuis. Achter St. Pieter 20 Utrecht. De commissaris der Koningin voornoemd, P. J. Verdam en ELKE C ZATERDAG advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEN! VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie- exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 resp. 783 en 750. TILBl tusser een ai twaall wie t\ beurdi van e« de. ge vrachl ijzerw De ge den vi onder na be naar I stig g( levens

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20