j Spaar die mooie kleurige buttonspelden met Nederlandselbp-VoetbaUers L FAMILIEBERICHTEN U krijgt ze gratis bij elk Multi-pack ijs van Campina. De nieuwe lekkere roomijsballen van Campina kent u natuurlijk al. Je maakt er thuis in 'n minuutje de heerlijkste smul-ijs-fantasieën mee. Van een kinderijsje tot een Pêche Melba of een échte Milkshake. En u bewaart ze gewoon in het vriesvak. In elk pak met 18 roomijsballen zitten 2 buttonspelden. Maar ook in de pakken met 12 Sinas-lolly's, 14 Choco-sticks, 10 bekers vanille Roomijs, 8 bekers Yoghurt ijs, 8 Cono's Roomijs. Allemaal verkrijgbaar in de supermarkt. Er zijn in totaal 20 verschillende buttonspelden. Als u nu gaat sparen hebt u de hele serie nog vóór de WK-Voetbal in Argentinië bij elkaar. Goeie bal, van Campina. Een droge april? K PROJEKTLEIDER STADSVERNIEUWING (M/VR) H; vc MAANDAG 3 APRIL 1978 TROUW/KWARTET P 12 - RH kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 10 00- 20 00 uur De Heere zegende ons gezin met Arie zoon en broer van A Hooimeijer H. M. Hooimeijer-van der Hart Nina Frarts Terneuzen. 1 april 1978 Gouwestraat 28. Door een ernstig ongeval is plotseling van ons heengegaan onze geliefde vader en grootvader Frans Nicolaas Spaan in de leeftijd van 85 jaar weduwnaar van Aaltje Wagenaar „Ik zag de schoonheid en de zachtheid aller dingen en sprak icat zijt Gij schoon' Toen hoorde mijn gemoed, dat zijn wij ook! Maar Hij, van wie wij 't al ontvingen, ts duizend maal zo schoon en duizendmaal zo goed" N. F. Spaan H Spaan-Smink F N Spaan J. Spaan-Miedema J W. Spaan H. T. Schaap A J Spaan W. M. Spaan De teraardebestelling vindt plaats op dinsdag 4 april, op de algemene begraafplaats te Sint-Pan- cras. nadat om 14 00 uur een rouwdienst is gehou den in de Ned Hervormde Kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling tn de Geref Kerk te Sint-Pan- cras. Geen toespraken. St. Pancras, Bovenweg 19 31 maart 1978 Juist temidden van haar leven, waarin zij de voldoening kon genieten van haar grote. 20-jaar lange toewijding aan en inzet voor het bedrijf en haar collegae, is geheel onverwacht van ons heen gegaan, onze medewerkster, mejuffrouw G. A. Th. Bruininck (Wij noemden haar Babs) op de leeftijd van 46 jaar. Onze verslagenheid is groot. Wij verliezen door haar heengaan een collega en medewerkster, wier ijver en plichtsbetrachting een voorbeeld en moti vatie voor allen geweest is. Wij zullen haar. met haar grote kennis van zaken, haar warme belangstelling voor een ieder die haar kende en haar collegiale bewogenheid node missen. Directie en medewerkers van Boehnnger Mannheim B.V. te Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 6 april om 14.30 uur op de algemene begraafplaats „Westgaarde", Ookmeerweg 275, Amsterdam, ein de Osdorperban. (Bereikbaar met bus 23) In verband hiermede is ons bedrijf op 6 april a s. vanaf 13 30 uur gesloten. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het St. Lucasziekenhuis, Jan Tooropstraat 164, Amsterdam-Geuzenveld. In vol verlangen naar zijn Heer en Heiland is heden ontslapen onze vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Gerrit Geijtenbeek Weduwnaar van Pieternella Wolters in de leeftijd van 82 jaren. Rhenen W. Geijtenbeek F A. Geijtenbeek-Hilbers Utrecht: L. L Geijtenbeek A. W. M Geijtenbeek-Beemer N. Lindeboom-Ponssen G. J. Lindeboom en achterkleinkinderen Utrecht. 1 april 1978 „De Lichtkring" Eyckmanlaan 72 Corr. adres: Vinkenburgstraat 3, Utrecht Geen bezoek Woensdag 5 april a.s. zal om 9 45 uur de dienst van Woord en Gebed worden gehouden in „De Licht kring", waarna aansluitend om 10.45 uur de be grafenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats „Soestbergen" aan de Gansstraat te Utrecht. Goedemorgen oma en opa Keus opa. hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag Karin en Arie José en Chris Dr D. v.d. Kwaak op 4 april afwezig. Goede morgen oma Landheer hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag. Jorg en UI co Hij mocht naar Huis, zijn diensttijd was voorbij. God u'ist hoeveel hij graag nog af wou ronden, toen heeft Hij stil Zijn engelen gezonden, om hem te halen en toen was hij vrij en tn het Vaderhuis werd hij verwacht. De last werd van zijn schouders afge nomen, het werk waarmee hijzelf niet klaar kon komen was door de Zoon als voor de knecht vol bracht. God heeft Thuis gehaald, Zijn kind. mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgroot vader Wim Heinecke in de ouderdom van 82 jaar. Uit aller naam A. C. Hemecke-Meijer Rotterdam, 2 april 1978 Hendrick Staetsweg 629. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Huize Helga", Hendrick Staetsweg 15; bezoek en gelegenheid tot afscheid nemen aldaar: woensdag van 20.00-21.00 uur De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 6 april a.s. in „Huize Helga" om 11.00 uur. Op verzoek van de familie zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Geen bloemen „Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand" Voor ons onverwacht, maar op Zijn tijd, nam de Heere uit ons midden weg mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jacoba van Griethuysen echtgenote van Gerrit Johannes Cornelis Verboom. op de leeftijd van 61 jaar. Mijdrecht: G. J C. Verboom Mijdrecht: Jan Verboom Joke Verboom-Oussoren Lizette, Jeonna, Petra De Hoef: Els van der Horst-Verboom Dick van der Horst Lisa, Margrietha Mijdrecht, 1 april 1978. Bozenhoven 9 Gelegenheid tot condoleren aan huis en na de begrafenis in gebouw Irene. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den woensdag 5 april om 11.00 uur v.m. in de Ned. Herv. Kerk te Mijdrecht, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Herv. begraafplaats aldaar om ca. 11.30 uur. Arjan, je teas zo moe. je mag nu rusten. Wie kan voelen wat jij hebt doorstaan? Wie kan begrijpen wat je hebt geleden; je hebt je strijd moedig gestreden. Rust nu maar uit; je taak werd afgebroken. Nu mag je rusten zonder zorgen; bij Jezus ben je thuis en weigeborgen! Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons geweest is. geven wij U kennis dat in vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland van ons is heengegaan mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Arjan Doornbos op de leeftijd van 33 jaar. C. Doornbos-Verkerk Familie Doornbos Familie Verkerk Bodegraven. 31 maart 1978 Prins Hendrikstraat 20. Arjan is thuis opgebaard Gelegenheid tot condo leren a.s. maandag en dinsdag van 19.30-21.00 uur aan huis en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst wordt gehouden D.V. woensdag 5 april a.s. in de Geref. Kerk, Spoorstraat te Bode graven om 14.00 uur, waarna de bijzetting zal plaatsvinden in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats „Vredehof". Noordzijde te Bode graven. Aankomst aula plm. 15.00 uur. l,--—-v Hoe bestel je deze knutselleeuw voor al je buttonspelden van Nederlandse Top-Voetballers? Stuur een briefkaart met f 1,50 aan ekstra postzegels naar: Campina, Postbus 514,5600 AM Eindhoven. Vergeet niet je naam en adres te vermelden en „Knutsel-Leeuw". Maar lees je Eppo of Donald Duck, dan vind je de leeuw gratis bijgefslotcn in respektievelijk nummer 16 (21 april '78) en nummer 17 (28 april '78) HET WEER door Hans de Jong „Een droge maart en een natte april, is wat de boer graag wil". Nu is het algemeen bekend dat boeren vaak lang niet altijd krijgen wat ze willen. De weerleverantie in dit voorjaar maakt daar geen uitzondering op. Maart is namelijk niet droog maar uitgesproken nat geweest Het Frie se Drachten kan zelfs bogen op een nieuw record Daar viel 98 mm neerslag (normaal 45). wat meer was dan er ooit in enige maand maart gevallen was sedert het begin van de waarnemingen daar in 1895. Een natte maart en dus als compen satie een droge april? Het schijnt een beetje die kant uit te gaan. Jawel Sinds eind vorige week heeft zich boven Scandinavië een hoge- drukgebied opgebouwd. Het zwaar tepunt ligt ergens met 1034 mb tus sen Oost-Groenland en Finland. Verwacht wordt dat het daar zal blijven Dit heeft aan de oceaande pressie de kans ontnomen zich ver der uit te leven in de wateren bij IJsland en Schotland. De lagedruk ken wijken nu uit naar Ftanknjk en Spanje De uitwerking daarvan op de weer- huishouding in Nederland was al direct merkbaar. Neerslag van bete kenis is er sinds midden van vorige week nauwelijks meer gevallen, al leen leegt zich lokaal nog wel eens een buitje, maar dat is dan meer het gevolg van onstabiliteit door hogere temperaturen ter plaatse aan de grond. Dat het noordoosten bepaald niet achter bleef, bleek zaterdag in Gorredijk Ik heb echt mijn ogen even uitgewreven bij de 16.4 graden naximaal. die er achter de jalouzie- deurtjes was klaar gestoofd. In de avond viel er als reactie een buitje van een kwart minuut dat stevig aanregende en in totaal 0.1 mm bracht Zondagmiddag was er lokaal in West-Europa ook nu en dan een on weersontlading We mogen wel aannemen dat het drogere weertype-nieuwe-stijl zich het overgrote deel van deze week zal handhaven Dat betekent overwe gend wind uit richtingen tussen zuidoost en noordoost. Helaas ver toont die wind sinds zondag de nei ging wat neer naar noordoost tot noord te krimpen En dat betekent een daling van temperatuur ook in de rest van het land, gepaard gaan de met overschuivende wolkenvel den van de Oost- of Noordzee. Gro ningen en Friesland hebben gisteren dit weertype al aan den lijve onder vonden De zon kwam er nauwelijks in zicht, in Groningen plaatselijk helemaal niet en in Ten Post werd niet eens de acht graden gehaald (nauwkeurig 7.9). Zuidhorn kwam precies op acht graden. Daar tegen over stonden temperaturen van elf tot veertien graden verder naar het zuiden. Niet helemaal zeker voor de tweede weekhelft is de mate van stabiliteit van het weer. „Washington" cen treert woensdag een lagedrukge Diedje juist over ons land. maar nou ja de Amerikanen zitten natuur lijk wat ver van West-Europa af. Dan ook nog maar even aan de bel getrokken in Bracknell (London) Bovenste beste berichten van die kant wat betreft de maand april als totaliteit. „Op de Britse eilanden zal het overwegend droog zijn en min der windenng dan in maart En er mag vrij veeL droog en zeer zonnig weer worden verwacht. Slechts één of twee naai zakt het weer in en wordt het regenachtiger." Lezer H. J Hissink in Naarden wil graag het voorjaar van 1968 in herin nering brengen „Op 10 april, de woensdag voor Pasen was ik in mili taire dienst in Harderwijk, 's Nid dags kropen wij tijdens een veld dienst door een laag halfnatte sneeuw bij een temperatuur van maar enkele graden boven nul. Naarmate Pasen dichterbij kwam. werd het zonniger en de tempera tuur aangenamer. Vrij plotseling, enkele dagen na Pasen, werd het prachtig voorjaarsweer en een week na Pasen was het compleet zomer. Vooral 21 april, beloken Pasen, was een beauty". In het KNMI-overzicht wordt als toptemperatuur in die aprilmaand voor de 21ste. 32.2 graden gegeven van Venlo. op diezelfde dag was het in Emmen 30.6, Maastricht 30.2, vliegbasis Twente 29.7, Dedems- vaart 29.2. Naaldwijk 26.5, Ternaard aan de Friese noordkust 24.8, het Groningse Spijk 27 8 graden Er is maar één woord voorgrandioos' ZAKENFUTSEN u. UIT FAILLISSEMENT Te koop enorme parpen wollen en nylon kamerbreed tapijt en vinyl. Goedkoper kan met Bezorgen ot leggen is mogeii|k. ook particulieren-verkoop. TAPIJT SOLID Nieuw Mathenesserstraat 32. Schiedam (zijstraat Rotterdamse- dijk). tel. 010-732562 ot 732489. VRIJ.DAN DE CARAVAN zomerhuis, tent of boot. De grootste sortering bulaangas apparatuur, tuinmeubelen, spoeltoiletten. transistor Tl-ver- lichting enz. enz. DE SPECIAALZAAK VOOR LEIDEN E.O. CAMPING GASSHOP. HOLVERDA Delfos keramiek B.V. biedt aan 1e en 2e soort plavui zen, rechtstreeks van fabriek, al- meting 20*20 en 10x10 cm Da- geii|ks geopend van $-17 uur Maandag t/m vrijdag UTRECHTS JAAGPAD 121 (Ingang Kettingatr 200 m vóór Lelderdorpaebrug). LEIDEN TEL 071-143010 uitsluitend 1e kwaliteit antieke kasten commodes, tafels etc welkom bij Bloemendaal's Antiek b.v. Hoogmadeseweg Leiderdorp, tel. 071-121920 nabij Elisabeth Ziekenhuis pnvé parkeerplaats, iedere dag geopend bomen, heesters struiken, coniferen en alle vruchtbomen Vijvers en pompen, bielsen, regentonnen, grlndtegels. etc Barden centre BIOEMENDAAL Hoogmadeseweg, Leiderdorp, tel. 071-121920 nabij Elisabeth Ziekenhuis pove parkeerplaats iedere dag geopend DATSUN DEALER Kamorverhuur bem. bur. Het Trefpunt Het langst bestaande en be trouwbaarste bureau biedt in de vnje sector aan: LUXE APPARTEMENTEN v 535.- voor ALLEENSTAAN DEN, GETROUWDEN OF STELLEN v.a. f 695, p.m. Incl. Tel ml. bi| het beheer van ba- vengenoemd bureau TEL. 071-141066 Geopend ma t/m woensd van 14-17 uur. do t/m vrijd. van 10- 13 uur 1' en 2 pers. KANO'S V.A. 295,— Div. inruil b.b. motoren Verkoop van boten, kruisers, motoren o.a Mercury. Suzuki, etc. Bootac- cessoires MINNEE BOTEN •n MOTOREN, tijdeli|k gevestigd Kanaalstr 230. Lisse. tel 02521-14017. Zaterdags tot 4 uur geopend Kredlstliureiu Ton Postelmans Persoonlijke leningen tol elk bedrag, allossmg tot 15 |aar BEUKENRODE 26 LEIDEN TEL. 071-131932 REKLAME AANBIEDING PASSPIEGELS, 129x39 tijcie'ijk v 30 - voor 25 - GLASINDUSTRIE J. J. Poppink RC kol pri. var fie- inl var bet de2 pra het zaii Met het oog op de ontwikkeling van plannbn voor d binnenstad van Amersfoort worden naast een werkgroe stadsvernieuwing deelplanprojectgroepen gevormd, bt staande uit ambtenaren van diverse diensten en aldelmgei afhankelijk van de te behandelen problemen Tot de taak van deze groepen behoort: hef uitvoeren of doen uitvoeren van aanvullend onderzoe hef aanvullen en/of detailleren van hel program van eisei het uitwerken van de gegeven hoofdlijnen tol één ol me( ontwerpplannen het begeleiden van de uitvoering van plannen. Ten behoeve van het functioneren van deze groepen roepe burgemeester en wethouders sollicitanten op voor de functl van Deze functie, die organisatorisch is ondergebracht bij (i secretarie-afdeling stadsontwikkeling c a., omvat zorgdragen voor het opmaken van een werkplan (plat ning, rapportage, overleg, relatie lussen activiteiten) de dageli|kse leiding van de werkzaamheden van d projectgroepen (taakverdeling, voortgangscontrole, initij ren van acties tot bijsturing, toezien op het administrate beheer, bevorderen van administratieve voorbereidin van besluiten en rapportering) het leiden van vergadenngen. ook met vertegenwoord gers van belangengroeperingen. Aan het werk zijn oó avondvergadenngen verbonden. De voorkeur gaat uit naar iemand met: lundische of technische opleiding, aansluitend bij g noemd taakgebied mzicht m het functioneren van het gemeentelijk appara; in het bi|zonder voor wat de bij dit project betrokki diensten betreft leidinggevende en contactuele kwaliteiten om n diverse categorieën burgers om te gaan en hen stimuleren bij het overlegproces. Salans: afhankelijk van opleiding en ervaring lol maxima 3.745.- per maand De bij de gemeente gebruikeii|ke rechtspositieregelingen zi van toepassing. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij het secret riaat stadsvernieuwing, tel. 033-36579 Sollicitaties te nchten aan het college van burgemeester wethouders van Amersfoort. Stadhuisplein 1 le Amersfoo met vermelding van vacaturenummer 159. A ric

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14