16 administrateur Stichting,, Het Hoogeland Stichting,, Huilenoord y/A '■SSSgsfti Stichting Hogere School voor Gezondheidszorg de rijksoverheid vraagt Trouw Heeft het hoger beroepsonderwijs uw belangstelling? - hoofd algemene en financiële zaken (mnl./vrl.) KOÖRDINATOR VOORLICHTING HOOFD van de STAFDIENST FINANCIEEL-ECONOMISCHE ZAKEN. Beekbergen vrije universiteit gewoon hoogleraar rtbUjf* ffrou v/-l05S verpleegkundig stafdocentschap bij de H.B.O.-V vakdocent bij de H.B.O.-V ZATERDAG 1 APRIL 1978 TROUW/KWARTET PS20-RH24 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Rijksmuseum te Amsterdam De functionaris staat rechtstreeks onder de hoofddirecteur en maakt samen met de hoofden van museale afdelingen, te weten Schilderijen, Beeldhouwkunst en Kunstnijverheid, Rijksprenten kabinet. Nederlandse Geschiedenis, Aziatische Kunst, en die van de Afdelingen Voorlichting, Educatieve Dienst en Bibliotheek deel uit van de leiding. Taak de dagelijkse leiding over de onderdelen Secretariaat. Financiële Zaken en Comptabiliteit, Interne en Administratieve Organisatie, Inten dance en Technische Diensten. Daarnaast is hij/zij verantwoordelijk voor een doelmatige bedrijfsvoering van het museum; hij/zij adviseert de hoofddirecteur, directeuren en hoofden van genoemde museale en andere afdelingen m.b.t. organisatorische, personele en financiële aan gelegenheden. Gevraagd: b.v.k. universitaire opleiding. Ruime ervaring in een leidinggevende functie. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 5713,- per maand. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-4763/0156 (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst. Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. Ned. Hervormde Stichting "DE THUISHAVEN" te Scheveningen In ons bejaardencentrum, dat medio dit jaar een nieuwe behuizing zal krijgen voor 60 verzorgings plaatsen en 126 zorgwoningen, ontstaat wegens pensionering een vacature voor een: De betreffende functionaris heeft de zorg voor de administratie en de boekhouding. Hij zorgt voor de cijfermatige opstelling van de begroting, van tussentijdse resultaten-overzichten en van de jaar rekening, alsmede voor een goede registratie van het bed rijf sgebeu ren. Hij doet terzake hiervan voorstellen aan de directie. Hij is tevens belast met secretariaatswerkzaamheden. Van de aan te stellen functionaris wordt verwacht: voldoende motivatie tot het vervullen van boven omschreven taak in onze dienstverlenende instelling; een opleiding op het niveau van M.B.A. de bereidheid door bijscholing op de hoogte te worden gebracht van de specifieke eisen welke gesteld worden aan deze staffunktie in de intramurale bejaardenzorg; een prot.chr. levensovertuiging. Geboden wordt een salaris volgens C.A.O. Bejaar dentehuizen en opname in PGGM-pensioenfonds. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan het bestuur van de Stichting "De Thuishaven" Duinstraat 17, Scheveningen, postbus 84255. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer A. Pronk, tel. 070-555080 Novib is een partikuliere organisatie die sinds 1956 aktief is op het gebied van ontwikkelingssamenwerking. Onze drie hoofdtaken zijn: 1Steun aan organisaties en projekten in ontwikkelingslanden die verbetering van de situatie der armsten nastreven. 2. Voorlichting en edukatie in Nederland over levensomstandigheden in de Derde Wereld, oorzaken van armoede en mogelijke bijdrage aan een oplossing. 3. Politieke pressie op overheden in Nederland en daarbuiten om een beleid te voeren dat voldoende recht doet aan de armsten in de Derde Wereld. De afdeling Voorlichting van Novib zoekt op zeer korte termijn een De werkzaamheden van de afdeling Voorlichting bestaan onder meer uit: - het begeleiden van de aktie Gast aan Thfel - redaktie en uitgave van Onze Wereld, maandelijks opinieblad en van niet-periodieke uitgaven als(landen)informatiemappen, romans in de Derde Spreker-Serie, onderwijsmateriaal, Novib-kalender en andere publikaties, boeken, etc. - algemene publiciteit Novib - verkoop van het informatiemateriaal alsook verwerking van de bestellingen - dokumcntatie voor Novib medewerkers en anderen - research t.b.v. Novib Voorlichting en andere afdelingen - de postverzending en reproduktie - beantwoorden van allerhande vragen van geïnteresseerden, zowel telefonisch als schriftelijk - het onderhouden van kontakten en samen opzetten van akties met organisaties en aktiegroepen in Nederland - produktie van en begeleiding bij radio-en televisieprogramma's over de Derde Wereld - het invullen van het programma voor de steunabonnees van Novib. Hiervoor werkt de Voorlichting nauw samen met vele free lancers, bureaus en bedrijven bij de realisering van haar doelstellingen en taken. Vkn een koördinator verwachten we dat hij/zij deze uiteenlopende terreinen overziet, bijdraagt aan de realisering van alle taken, inhoudelijke adviezen kan geven, binnen Novib de voorlichting kan afstemmen op de werkzaamheden van andere afdelingen en volledig meedraait in minstens één werksoort. Uiteraard kan hij/zij hierbij rekenen op de nodige steun van het team (18 man sterk). De koordinator zit, vanuit de afdeling Vborlichting, in de staf van de Novib. De koordinatie stelt daarom aan kandidaten voor deze funktie onder meer de volgende eisen: - kennis van voorlichtingsmethodes en aktiemodellen - begeleiding van het dagelijkse werk, waarbij hij of zij oplossingen (of suggesties daarvoor) voor gerezen problemen moet kunnen aandragen - affiniteit met ontwikkelingssamenwerking - enthousiasme in het werk - goede kontaktuele eigenschappen. Wij denken aan iemand van 35 a 45jaar. Ge ïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatiebrief te richten aan de Algemeen Sekretaris van de Novib, Drs. Sj. Theunis, Amaliastraat 5-7,2514 JC Den Haag. Vfoor nadere informatie: 070 - 624081 toestel 26. nedertandse organisatie voor internationale ontwikkelingssamenwerking amaliastraat 5-7 den haag telefoon 070-624081 ELKE OCHTEND De stichtingen „HET HOOGELAND" en „HULLENOORD" in Beekbergen hebben het beheer over vier huizen, te weten: 1„Het Hoogeland", met de daaronder ressorterende afdelingen, voor 150 thuislozen; 2. „Huilenoord", voor 175 psychisch gestoorde bejaarden; Het Hietveld", voor 96 gedragsgestoorde zwakzinnige mannen; De Beele", voor 84 moeilijk lerende jongens. Circa 350 medewerkers zijn betrokken bij het werk ten behoeve van de ruim 500 bewoners van deze huizen der Stichtingen. Thans vaceert de functie van Het hoofd van de stafdienst draagt mede-verantwoordelijkheid voor het financieel-economisch beleid binnen de stichtingen en is o m belast met de volgende taken: adviseren omtrent alle financiële en economische aspekten van het beleid: ontwikkelen van een financieel informatiesysteem; geven van richtlijnen aan de inrichtingsdirekteuren omtrent financieel-economische zaken; plegen van overleg met externe, subsidiërende instanties; leiding geven aan en het coördineren van de administratieve werkzaamheden (financiële-, salaris- en verpleegdenadministratie), alsmede aan de technische dienst; begeleiden en coördineren van de automatisering van de financiële administratie: voorbereiden en vaststellen van budgetten voor de inrichtingen De taken worden verricht in overleg met de inrichtingsdirekteuren en de hoofden van de stafdiensten Personeel en Organisatie, Medische- en Paramedische Zaken en Geestelijke verzorging. Voor deze funktie gaan de gedachten uit naar een kandidaat met: tenminste een hogere opleiding in de richting bedrijfseconomie, dan wel een volledige S.P.D.-opleiding; organisatorische- en leidinggevende kwaliteiten; ervaring in een soortgelijke, leidinggevende funktie binnen de gezondheidszorg. Een christelijke levensovertuiging is vereist. De salariëring geschiedt op basis van de opleiding en ervaring; pensioenregeling van de P.G.G.M. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure Belangstellenden voor deze funktie worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het bestuur van de Stichtingen en te zenden aan de directeur der Stichtingen de heer G. H Derkzen, Loenenseweg 44, Beekbergen, die gaarne bereid is aanvullende informatie te verstrekken (tel 05766-2525). amsterdam Door het vertrek van Prof dr J van den Berg naar de Rijksuniversiteit te Leiden is aan de Faculteit der Godgeleerdheid één van de twee plaatsen voor een in de kerkgeschiedenis vacant. De vacature betreft de leeropdracht Vaderlandse Kerk geschiedenis Kerkrecht en Algemene Kerk geschiedenis, na 1650. Indien dat gewenst mocht blijken, is een wijziging van de leer opdracht binnen de vakgroep kerkgeschie denis mogelijk, in die zin, dat de nieuw te be noemen hoogleraar belast zou worden met het onderwijs in de Algemene Kerkgeschie denis, met het accent op de periode na 1650 De te benoemen hoogleraar zal worden be last met onderzoek en onderwijs; hij/zij moet bereid zijn ook bestuurlijke taken te verrich ten. Voor inlichtingen ook over de verhouding tussen de Faculteit der Godgeleerdheid en de Gereformeerde Kerken in Nederland kan men schriftelijk contact zoeken met de voorzitter van de benoemingscommissie. Prof dr J. Firet. p a. Faculteit der God geleerdheid. Vrije Universiteit, postbus 7161. Amsterdam Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een curri culum vitae en een overzicht van publicaties, wor den ingewacht bij de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105 (of Postbus 7161). Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 101 - 228 m In 1972 is de 4-jarige opleiding tot algemeen verpleeg- kundige (H.B.O.-V) van start gegaan. Aanvulling van de staf is thans gewenst en daarom zoeken wij kontakt met twee kollega s die beschikken over een diploma Hogere Opleiding of M.O. Pedagogiek A, zo mogelijk B. Voor een Daarbij denken wij enerzijds aan een docent(e) met de diploma's Ziekenverpleging A en Maatschappelijke Gezondheidszorg, die het accent van eigen ervaring en interesse legt op de maatschappelijke gezondheidszorg. De andere docent(e) beschikt over de diploma's Ziekenverpleging B en (zo mogelijk) Z en legt het accent van eigen ervaring en interesse op de geestelijke gezondheidszorg. Bovendien hebben wij plaatsingsmogelijkheid voor twee of drie akademici, die als les gaan geven in hun eigen discipline. Wij denken daarbij aan een jurist, een ekonoom en /of een bedrijfskundige, die werkzaam kunnen zijn in een 4/10 funktie. Ervaring bij het onderwijs is gewenst. Voor één van deze docenten bestaat de mogelijkheid van een stafdocentschap bij de H.B.O.-V (10/10). De TAAK omvat het geven van lessen verpleegkunde, zowel theorie als praktijk, gemiddeld 12 uur per week. Daarnaast verwachten wij het mede helpen ontwikkelen van de inhoud van het vak verpleegkunde op het niveau van het hoger beroepsonder wijs. Het verpleegkundig onderwijs wordt integraal gegeven. Van stafdocenten wordt ook verwacht het geven van begeleiding. Deze vindt zowel individueel als in groepsverband plaats en heeft studiegerichte en persoonsgerichte aspekten. Tenslotte vormt meedenken in beleid en organisatie van de H.B.O.-V een onderdeel van het stafdocentschap. De TAAK van een vakdocent(e) omvat het doceren van gezondheids recht (10 3 12 uur per week) of statistiek (8 10 uur per week). Daarbij is kennis van de gezondheidszorg in het algemeen niet noodzakelijk, maar juist wél als men belangstelling heeft voor een stafdocentschap. Dan wordt ook gerekend op de bereidheid om mee te denken en mee te werken in beleid en organisatie van de H.B.O.-V, met daarnaast het geven van studieleiding aan de studenten. Voor alle funkties geldt, dat het salaris wordt bepaald volgens de Wet op het Voortgezet Onderwijs. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw G. J. Kol stafdocente H. B. O. - V, telefoon (033) 4.24.24. Sollicitatiebrieven te richten aan de direkteur, mevrouw C. A. M. Verbeek, Larikslaan 10, Leusden-C.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 24