vacatures i Amsterdam vraagt naanderheem 2e kok of kookster hoofd verpleging en verzorging praktijk- begeleid(st)er verpleegkundige leidinggevende B-verpleegkundigen 'DE KONINGSHOF*'— Hoofd opleiding Huize Ursula receptioniste afdelingshoofd keukenhulp. verpleegkundige voor de ziekenafdeling. deEgmontshof hoofd opleiding Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort enige assistent geneeskundigen j)3i ZATERDAG 1 APRIL 197B TROUW/KWARTET PS12-RH14 n—rufüirvrri «s*ï y ipppnrrTVlTir Voor ons Chr. Geref. Bejaardencentrum 'De Koningshof'. Immanuel Kantstraat 90, Rotterdam, tel. 010-196655 vragen wij ter voorziening in de volgende vakatures: A. (eventueel part -time) haar taak zal zijn: een vlotte bedie ning van de telefoon- en huisinstal latie, het vriendelijk opvangen van bewoners en bezoekers, het ver richten van eenvoudig typewerk. C. Een niet jonger dan 25 jaar voor de af deling verzorging 30 bewoners) B. Een gediplomeerd Sollicitanten moeten bereid zijn ook avond- en weekenddiensten te ver richten. Wij vragen van betrokkenen: een positief chr. instelling, liefde voor de ouder wordende mens. Voorwaarden en salariëring volgens C. A.O. voor bejaardentehuizen. Degenen die voor een V3n deze funkties belangstelling hebben worden verzocht hun sollicitatie te zenden aan de adjunkt-direktrice. AFWISSELEND BEZIG-ZIJN IN EEN VERPLEEG- EN REACTIVERINGSCENTRUM!/ Als u dat aantrekkelijk vindt, bent u hartelijk welkom in Naarderheem, ons nieuw en modern geoutilleerd verpleegtehuis voor 120 somatische zieken en 60 psycho geriatrische patiënten. Het ligt centraal in Nederland aan de rand van het Gooi. Ter versterking van ons huidige team zoeken wij op korte termijn een in het bezit van diploma ziekenverpleging A (en B)L op de somatische- en de psycho-geriatrische afdeling. Van onze verpleegkundigen verwachten wij dat hij/zij: als teamleider werkzaam is in staat is afwisselend met collegae het afdelingshoofd te vervangen Wij zoeken kandidaten die willen helpen de christelijke levensvisie waarvan het verpleegtehuis uitgaat, gestalte te geven. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Desgewenst staat in onze personeclsflat (tijdelijk) een 1-kamerflat ter beschikking. Wilt u meer informatie? Belt u dan 02159 - 4 63 47 en vraag naar zuster J. Foekens, hoofd verplegingsdienst. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan zuster A. van der Sluis, verpleegkundig direktrice. amersfoortsestraatweg 1 naarden tel. 02159-46347 prot chr centrum voor verpleging en rcaktivcring v.in chronisch zieken in gooi-noord. Verpleeghuis "De Egmonlshol", Frans Halsstraat 1. Postbus 1119 te Oud-Beijerland. "De Egmontshof" is een verpleeghuis, uitgaande van de Interkerkelijke Protestantse Stichting Verpleeghuizen Hoekse Waard e.o., met een capaciteit van 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten In dit verpleeghuis. 15 km ten zuiden van Rotterdam gelegen, kunnen enkele full time A-verpleegkundigen <m of vi worden geplaatst De rang. waarm men zal worden aangesteld is mede afhankelijk van de ervaring. Bij gebleken geschiktheid is de mogelijkheid aanwezig tot aanstelling als afdelingshoofd. Prot. christelijke levensovertuiging gewenst. Arbeidsvoorwaarden conform de C A O. voor het Ziekenhuiswezen Voor telefonische inlichtingen en schriftelijke sollicitaties kunt u zich richten tot de verpleegkundig directeur, zr. M. Makkenze. (tel. 01860-5100) Voor de GEMEENTELIJKE DIENST VOOR BEJAARDENVERZORGING voor het verpleeghuis Dr. Sarphatihuis. Roetersstraat een TAAK met grote mate van zelfstandigheid, mede vorm geven aan de opleiding van ziekenverzorgenden. VEREISTEN diploma zie kenverpleging A en B; docen tenopleiding; goede organisa- 3113,- bruto per maand. torische, leidinggevende, di dactische en eigenschappen. SALARIS afhankelijk van toestel 116. leeftijd en ervaring, maximaal INLICHTINGEN de afde- contactuele ling Personeelszaken 'Flevo- huis', telefoon (020) 934964, Vakantieuitkering 8 procent, de rechtspositieregeling van de gemeente Amsterdam is van toepassing Schriftelijke sollicitaties bin nen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken. Oudezijds Voorburgwal 274, Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 833 gemeente amsterdam PROT. CHR. BEJAARDENCENTRUM "DE BOSKAMP" TE EPE (VEL.) Voor onze moderne centrale keuken vragen wij een die het hoofd van de keuken assisteert bij het bereiden van ca. 100 maaltijden per dag. Onze gedachten gaan uit naar een jonge medewerker (18-30 jaar), die naast een gerichte opleiding, ook ervaring heeft opgedaan in een instellingskeuken en in staat is het hoofd van de keuken bij zijn afwezigheid te vervangen. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden over eenkomstig de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Uitv. schrift, soil, van belangstellenden van prot. chr. beginselen worden gaarne voor 10 april ingewacht bij de direkteur, Albert Schweitzerlaan 25 te Epe. Binnen ons R.K. behandelings- en verzorgingscentrum voor geestelijk gehandicapten te Nieuwveen (Z-H) is de funktie vakant van (mnl./vrl.) Tot de belangrijkste taken van deze funktionaris behoren o.m.: de organisatie en evaluatie van de Z-opleiding (ca. 200 leerlingen); het in samenwerking met de docenten op elkaar afstemmen van de leerstof vanuit het gezichtspunt van de verschillende disciplines; de ontwikkeling van het vormingsaspekt binnen de opleiding; het mede vorm geven aan een zo goed mogelijk op de Z-opleiding aansluitende kaderkursus. Voor deze dynamische funktie, die vanwege haar belangrijkheid een centrale plaats inneemt binnen onze zich nog steeds uitbreidende inrichting, zoeken wij gegadigden, die over goede organisatorische en kontaktuele kwaliteiten beschikken. In eerste instantie denken wij aan verpleegkundigen met het diploma van een der hogere scholen voor verpleegkundigen, staf- en/of docenten-opleiding. De levensbeschouwelijke doelstelling van de Stichting dient hij/zij te onderschrijven. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-procedure. Belangstellenden, bij voorkeur met enige ervaring in een soorgelijke funktie, nodigen wij uit hun sollicitaties te richten aan het hoofd Personeel en Organisatie van Dorpsstraat 15 - Nieuwveen, tel. (01723) 9440 Het Psychiatrisch PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANT POORT zoekt voor Hoofdafdeling 1 (afdeling voor opna me en kortdurende behandeling) op korte termijn Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het Manage mentteam van deze Hoofdafdeling. Telefoon: 023-379900, toestel 153 of 259. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie van bovengenoemd ziekenhuis, postbus 50 postcode 2080 AB, Santpoort-Zuid. DIACONESSENHUIS VOORBURG Op onze E.E.G.-afdeling, waar naast het hoofd ook een A-laborante werkt, worden zowel E.E.G - en E.M.G.- onderzoeken verricht, evenals echografie-onderzoeken. In verband met gezinsomstandigheden moet het huidige hoofd van de afdeling haar functie neerleggen. Wij zoeken daarom contact met een E.E.G.-laborante met het B-diploma, die in staat is om als hoofd afdeling E.E.G. te functioneren. Ook zij, die binnenkort examen doen, komen in aanmerking. De functie brengt met zich mee, dat in grote mate van zelfstandigheid moet worden gewerkt. In verband met veelvuldig contact met medewerkers en patiënten zijn goede contactuele eigenschappen vereist. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. L. van Doorn, neuroloog, telefoon 070-906700. Sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken, Fonteynenburghlaan 5 te Voorburg Ned. Hervormde Stichting "DE THUISHAVEN" te Scheveningen In ons bejaardencentrum, dat medio dit jaar een nieuwe behuizing zal krijgen bestaande uit een verzorgingstehuis met 60 verzorgingsplaatsen en 126 zorgwoningen, is een vakature voor Onze gedachten gaan uit naar iemand met een pos. prot. chr. levensovertuiging, aan wie wij de optimale zorg voor onze zieke en gezonde bewoners kunnen toevertrouwen. Vereist is het diploma ziekenverpleging A/ B of A, alsmede ervaring in het leiding geven aan mede werkers. Verder dient men te beschikken over een goed organisatorisch inzicht en goede kontaktuele eigenschappen. Salariëring volgens de C.A.O. Bejaardentehuizen en opname in PGGM-pensioenfonds. Een modern appartement staat ter beschikking. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting "De Thuishaven", Duinstraat 17, Scheveningen, postbus 84255. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer P. A. Tazelaar, tel: 070-550569. A W In verband met het samenstellen van een leidingge vende staf in te vormen kleinere leefgroepen, zowel in de bestaande als in dit jaar in gebruik te nemen nieuwe wooneenheden, zoeken wij kontakt met „Vrederust" is een psychiatrisch centrum met 650 behandelplaatsen. Er is een indeling in opname-, vervolg-, geriatrische- en chronische sektor. Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de selektieprocedure. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de ge- neesheer-direkteur, Moerstraatsebaan 503. Halste ren (post Bergen op Zoom). Ons verpleeghuis met plaats voor 207 lichamelijk gehandicapten en 84 psychisch gestoorde bejaarden, zoekt voor de begeleiding van de leerling-ziekenverzorgenden een Het betreft een part-time funktie voor 3 ochtenden per week van 7.30-12 15 uur Een vereiste is dat u in het bezit bent van het diploma Ziekenverpleging A of het diploma Ziekenverzorging met voortgezette opleiding. Uw aanstelling geschiedt overeenkomstig uw ervaringen Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw J. E Demaret, Hoofd Opleiding. Uw sollicitatie kunt u richten aan mevrouw J. K. Wever, verpleegkundig directrice van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN ,ij Postbus 567 Laan van de Helende Meesters 2 AMSTELVEEN tel. 020-458351 IVj.Ufti.V '.'.KI 'h' Clr 'I ic AiiisAwepn. (>VcM •■•ui-

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14