De leus is blazers! Kreymborg Juliana van Stolberg, de stammoeder van het geslacht Oranje,betaalde de vrijheid van Nederland. Margriet is er de komende weken vol van. CHEF PERSONEELSZAKEN nnargnet Er staat meer in Margriet,'t grootste vrouwenblad van Nederland. GEMEENTE TIEL rekreatieprojekten in Nederland 149.- WOENSDAG 29 MAART 1978 r.^1 7xt3 Tiel, centrum van de Betuwe, is een stad van 28.500 inwoners met een zeer goed voorzieningenniveau ook op onderwijs- en cultureel gebied Bij de afdeling personeelszaken der gemeentesecretarie, komt, mede door de recentelijke gemeentelijke herin deling de funktie vacant van Funktie-inhoud: Funkli*karakter!ttiek: Het werkterrein van de afdeling zal zich naast de aanwe zige beheersmatige werkzaamheden, in de nabije toe komst meer gaan richten op de ontwikkeling en de begeleiding van veranderingsprocessen in de relatie tus sen mens en arbeid. Het accent ligt daarbij in eerste instantie op het beleidsmatige vlak. De belangrijkste elementen van de funktie zijn: beleidsadvisering aan burgemeester en wethouders: het formuleren van een totaalomvattend personeels beleid voor de gemeente alsmede het begeleiden van de uitvoering daarvan; het coördineren van het praktisch personeelswerk bij de gemeentelijke diensten, bedrijven en instellingen en het bevorderen van een goede samenwerkingsre latie; het stimuleren en begeleiden van vormings- en oplei dingsactiviteiten: het leidinggeven aan en het stimuleren van de mede werkers op de eigen afdeling, welke thans nog bestaat uit 6 medewerkers. Voor de vervulling van de vacerende funktie gaan de gedachten uit naar kandiaten met een hogere beroeps opleiding, die beschikken over een ook in de praktijk geschoolde deskundigheid op het gebied van het (ambte lijk) arbeidsrecht en het personeelbeleid. Aan de te benoemen funktionaris worden hoge eisen gesteld op het terrein van communicatie en organisatie. Het salaris ligt bij aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring tussen I 3.523,- en 4.562,- per maand. Een verdere salarisuitbouw, is in de toekomst niet uitgesloten. Van gegadigden wordt de bereidheid tot medewerking aan een psychologisch geschikt- heidsonderzoek verwacht Inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door de heer J. Koops, gemeentese cretaris telefoon: 03440-5202. Sollicitaties Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven hunnen worden gericht aan burgemeester en wethouders van de gemeente Viel, Ambtmanstraat 13. Postbus 325. 4000 AH Tiel. Funktie-elsen: Salariëring: Taf overname of voor deel neming gevraagd: Robo B.V. Roden I Tel. 05906 - 16820* TROUW/KWARTET^ Bij beschikking van de Kanton rechter te Groningen d.d. 14 maart 1978 is aan G ARMT JAN AILTS VELDMAN, geboren te Groningen op 21 november 1958, wonende te Oosterwijt- werd, gemeente t Zandt, Dam- sterweg nr. 4. handlichting ver leend tot het uitoefenen van het veehouders- (varkensfokkers-) bedrijf, de gehele ontvangst van zijn inkomsten en de be schikking daarover, het sluiten van verhuringen en verpach tingen. het eventueel deelne men in een vennootschap, een en ander in de ruimste zin des woords. De procureur Mr W. J. Birza. Stationsweg 14. Appingedam. *t f.i pi* 1 I I I I I I I I I I I I KENNISGEVING De Tweede kamer voor geschil len behandeling uit gedeputeer de staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag, 24 april 1978, ten Provinciehuize. Achter St Pieter 20 te Utrecht, in openbare vergadering zal be handelen beroep op grond van artikel 10a van de Woonwa- genwet Links: Gabardine blazer van Trevi ra/wol. Beige, zwart, marine of roest. Mt 36-42.4 Klokrok van 100% katoen. Ecru - roest. Mt 36-42. 64, Rechts: Linnen blazer. Ecru,zwart, roest of marine. 4Cf\ Mt 36-44. LJjem Gerende rok van polyester/wol. Geheel gevoerd. Ruit in kaneel- bleu-écru of marine-bleu-écru. Mt 36-44. De overhemdbloeses zijn van het merk "Teach-inn!'Polyester/ katoen. Beige, bleu, camel, wit of linde. Mt 36-46. Margriet n overal le koop Voor slechts f 155. Abonneren kan natuurlijk ook. Dan betaalt u maar f 130 Bef 023-319420. Juliana van Stolberg overleefde haar twee echtgenoten en zeven van haar zeventien kinderen. Ondanks h leven vol tegenslag zette deze eerste Juliana zich volledig in voor de vrijheidsstrijd die de Nederlanders voerden. Ze stierf in armoede om dat de vrijheid der Nederlanden betaald was met haar bezit tingen. Haar leven inspi reerde Thera Coppens tot het schrijven van een grandioze histori sche roman, die de komende vier weken- compleet met unieke illustraties - in Margriet verschijnt Wat maakt een koud buffet geslaagd? Margriet onthult in het gratis boekje, dat u deze week in de nieuwe Margriet Margriet een compleet verha over haar boeiende leven. aantreft, alle geheimen over het ver sieren van prei, zalm, tomaat paprika, komkommer, radijsjes, eieren en allerhande andere ingre diënten die uw koud buffet tot een feest maken. Nieuwe zelfmaak-mode. Goed nieuws voor modieuze doe-'t- zelvers! In Margriet nummer 14 staan maar liefst veertien bladzijden zelf- maak- mode. Van bloemetjesjurken, leuke schorten, blazers en rokken tot een paar complete vakantiegar derobes. Extraatje van Lotus: een Zonneboekje. In Margriet nummer 19 vindt u een boekje dat u zó uit het blad kunt lichten en waar alles in staat over de bescherming van uw haar en huid tegen de felle zomer zon. Even met tips van haat Onthouden! cn huid tegen de zon.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16