O Van der Luit 1 Mededeling FAMILIEBERICHTEN leraar muziek leraar kreatief tekenen r WOENSDAG 29 MAART 1978 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lol en mei vrijdag telefonisch van 9.00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit aUeen mogelijk van 18.00- 20 00 uur Lieve oma Breedijk Hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag. Beersheba Pieter en Nellie Arjen. Marjolein, Jacqueline. Nico. In plaats van kaarten Op 7 april a.s. is het 40 jaar geleden dal onze ouders en grootouders Jik Boor en M. Boor-van der Molen in het huwelijk traden Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 31 maart van 19.00-22.00 uur in de bovenzaal van Geref. kerk aan de Naarderstraat te Huizen Huizen, maart "78 Onze ouders en grootouders J. Groeneveld P. Groeneveld-de Mos hopen met dank aan God D.V. 29 maart a.s. te gedenken dat zij 45 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden Kinderen en kleinkinderen Zoetermeer. Sibeliusrode 44. Geloo/d zij God met diepst ontzag Hij overlaadt ons dag aan dag met Zijne gunstbewijzen. Die God is onze zaligheid wie zou die hoogste Majesteit dan niet met eerbied prijzen? Die God ij onj een God ran heil. Hij schenkt u»t goedheid zonder peil onj 'f eeuwig, zalig leven. Hij kan en toil en zal in nood. zelfs bij het naad'ren van de dood, volkomen uitkomst geven. Onverwacht nam God tot Zich mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader, grootvader en schoon zoon Pieter Bestebreurtje op de leeftijd van 70 jaar. echtgenoot van C. M. de Boer eerder gehuwd geweest met G. E. de Zeeuw Gouda: C. M. Bestebreurtje-de Boer Sari Bestebreurtje Pitrik Ollon (Zwitserland): Too8 en Jean Pierre Godat- Bestebreurtje Eric, Saskia en Michel Haastrecht: Jan en Corine BestebreurtjeFijan Edwin, Robin en Rogier Oosterbeek: Truus en Jaap Kraaijeveld- Bestebreurtje Kees, Marijke en Pieter Floris Gouda: Annet en Gert de Bey- Geert Bestebreurtje Gouda: A. de Boer-Berkhout Gouda. 27 maart 1978 Graaf Florisweg 143 In de Vredeskerk aan de Dunantsingel zal op donderdag 30 maart om 12.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waarna om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op „IJs- selhof". Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Liever geen bezoek Geen bloemen. Veilig in Jezus' armen". Plotseling nam God op 2e Paasdag tot Zich onze beste broer en zwager Pieter Bestebreurtje in de ouderdom van 70 jaar. Maurik' N. Bestebreurtje- Bestebreurtje J. Bestebreurtje E. van Elderen-Bestebreurtje R van Elderen Canada: W. E. Colenbrander- Bestebreurtje Emmeloord: W. Bestebreurtje N. Bestebreurtje-van Namen Gouda: R. de Jong-Bestebreurtje W de Jong Vlaardingen. H. Bestebreurtje R. Bestebreurtje-Hooijmeier Gouda. Th. O. de Boer R. de Boer-Schuman Op ons rust de droeve plicht u het onverwachte ••verlijden mede te delen van de heer Pieter Bestebreurtje oprichter en oud-directeur van ons bedrijf. Directie-en personeel van Bestebreurtje B V Gouda. 27 maart 1978 Blekerssingel 29 In verband met de begrafenis is uns bedrijf op donderdag 30 maart 1978 de gehele dag gesloten Jezus, ga mij voor. op het levensspoor. En voer mij aan Uw hand. tot in "I Vaderland. Op 2e Paasdag heeft de Here Johanna Marianna van Hullen na een langdurige ziekte thuisgehaald, om haar te doen delen in de eeuwige Paasvreugde. Zij werd 76 jaar. Namens familie en vrienden: J. Poulie. exec. test. Wageningen. 27 maart 1978. Condoleanceadres: Postbus 24. Wageningen. Gelegenheid om afscheid van de overledene te nemen op donderdag 30 maart 1978 van 19.00- 19.30 uur in de rouwkamer aan de Gerdesstraat 1, Wageningen. De rouwdienst wordt gehouden in de Bevrijdings kerk aan de Ritzema Bosweg te Wageningen vrij dag 31 maart a.s., aanvang 13.00 uur. waarin Ds. L. C. Rietveld zal voorgaan. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Diedenweg te Wageningen. Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven. Joh. 11 25 In dit Geloof overleed op de opstandingsdag onze lieve zuster, schoonzuster, tante en vriendin Gexiena Annette Sijpkens geboren te Meeden op 22 juli 1903. Florida: M. Sijpkens-Bos Groningen: Jos. Lettinga Scheveningen: H. E. Middendorp-Sijpkens Californië: H. M. Sijpkens G. S. Sijpkens-Beilbij Drieborg: A. Sijpkens-Wenniger Florida: H. Sijpkens T. Sijpkens-Smallenbroek Neven en nichten Voorburg: J. E. Smallenbroek Voorburg: W. J. Renzen Voorburg, 26 maart 1978 Huize Rustoord, Raadhuisstraat 2. Corr.-adres: Parnashofweg 55, Leidschendam. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Sweelinck, Sweelinckplein 30 te 's-Gravenhage. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 30 maart a.s. om 14 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Wij ontvingen met droefheid het bericht dat de Almachtige tot Zich heeft genomen Geilena Annette Sijpkens op 74-jarige leeftijd. Oud-directrice van het internaat van de vereni ging „Effatha", Christelijk instituut voor dove kinderen te Voorburg. Gedurende ruim 30 jaren heeft zij zich met hart en ziel gegeven aan het mooie werk van de verzor ging van onze dove kinderen. Wij zijn zeer dankbaar voor al haar toewijding en de herinnering aan „Moeder Sijpkens" zal onder ons met grote waardering blijven voortleven. Namens bestuur en medewerkers van de Vereniging „Effatha", de Oudervereniging ..Effatha": Mr. R. J. Mulder (vice-voorzitter) Ir. C. de Jong (secretaris) Pasen, 28 maart 1978. Want niemand onzer leeft voor zichzelf, en niemand sterft voor zichzelf; want als wij leven, het is voor de Here, en als wij sterven, het is voor de Here. Hetzij wij dan leven, het zij wij sterven, wij zijn des Heren. Want hiertoe is Christus gestorven en levend ge worden, opdat Hij èn over doden èn over levenden heerschappij voeren zou; gij ech ter. wat oordeelt gij Uw broeder? Romeinen 14: 7, 8, 9 „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Voor ons toch nog onverwacht heeft de Here tot Zich genomen, onze innig geliefde zorgzame va der, opa, broer, zwager en oom Simon van der Spek weduwnaar van Helena van der Hidde in de gezegende leeftijd van 81 jaar. Maassluis; W. van der Spek C. W. van der Spek-van der Stelt Steenwijk: J. Valkenburg-van der Spek N. Valkenburg Woodstock (Can M. van den Dool-van der Spek Vlaardingen S. van der Spek N. van der Spek-de Valck Maassluis: C. C. Boon en kleinkinderen Maassluis: 27 maart 1978 Gereformeerd Bejaardencentrum „De Schut sluis", Richard Hollaan 105. Corr. adres: Van Beethovenlaan 535, Maassluis. Onx vader en opa ligt opgebaard in de aula van „.De Schutsluis". Gelegenheid lot condoleren aldaar vrijdag a.s. van 19.30 - 20.30 uur. De Dienst van Woord en Gebed zal DV gehouden worden zaterdag 1 april 1978 om 10.30 uur in bovengenoemde aula, waarna om 11.15 uur de begrafenis zal plaats hebben in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Maassluis. Vertrek van „De Schutsluis" om 11 00 uur. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze tehuispastor, onze goede vriend Ds. P. J. Madera te Scherpenzeel oud 62 jaar Wij zullen zijn warme belangstelling voor ieder van ons persoonlijk zeer missen. Onze gevoelens van diep medeleven gaan uit naar zijn vrouw en verdere familie. Namens de bewoners en medewerkers van „De Gelderhorst", chr. tehuis voor bejaarde doven. M. Veldhoen, alg. directeur Zr. H. P. Walter, tehuisdirectrice Ede. 27 maart 1978 Pollenstein 110. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de aula van „De Gelderhorst" te Ede. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar vrij dag a.s. van 19.00 uur tot 20.00 uur en na de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden zater dag 1 april a.s. om 10 uur precies in het kerklijk centrum „De Open Hof" aan de Slotlaan te Ede, welke geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds J. de Jong, chr. geref. predikant te Zaan dam, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Asakkerweg te Ede om 12.00 uur. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ds. P. J. Madern te Scherpenzeel Zijn trouwe zorg voor de bewoners van „De Gelderhorst" waarvan hij geestelijk verzorger was zijn vriendelijkheid en zijn hulpvaardig heid vervullen ons met dankbare herinnering. Moge de Heere zijn vrouw en kinderen de kracht geven om dit zware verlies te dragen. Namens het bestuur van de „Stichting Christelijke Tehuizen voor Doven", Mr. W. Blanken, voorzitter Ds. J. van Buuren, secretaris Ede, 27 maart 1978. Het overlijden van Ds. P. J. Madera te Scherpenzeel heeft ons diep ontroerd. Wij gedenken met dankbaarheid het vele werk dat hij heeft gedaan voor onze Bond en de wijze waarop hij. eerst vele jaren als voorganger in kerkdiensten voor doven en later als predikant onder doven, met ons bestuur heeft samenge werkt. Zijn nagedachtenis zij tot zegen. Moge God zijn vrouw en verdere familie tot troost en sterkte zijn. Namens het bestuur van de Nederlandse Christelijke Bond van Doven, Ds. R. J. Koolstra J. Rodenburg Ede, 27 maart 1978. Deputaten van de Christelijke Gereformeerde Kerken voor de geestelijke verzorging van gehan dicapten geven met droefheid kennis van het overlijden van Ds. P. J. Madera predikant met bijzondere opdracht voor het werk onder doven. Met dankbaarheid gedenken wij de arbeid die hij met volledige inzet voor doven mocht verrichten. Ds. C. Langbroek, voorzitter A. van der Kruk, secretaris 27 maart 1978. Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden op 88-jarige leeftijd van de opricht ster van onze Vereniging mejuffrouw J. Visser De liefde van Christus dreef haar tot de zieke en gehandicapte medemens en bracht haar in 1921 tot de oprichting van de Vereniging „Het Zonne huis". Zij leeft bij ons voort als een lichtend voorbeeld. Utrecht, 27 maart 1978. De Christelijke Vereniging „Het Zonnehuis". In het huis mijns Vaders zijn vele woningen, want Ik ga heen om u plaats te bereiden. Na een kortstondige ziekte is zacht en kalm van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Fokke Muntingh op de leeftijd van 66 jaar. A. M. Muntingh-Goote Hongkong: H. Muntingh I. Muntingh-van Munster Vreeswijk: M. Markus-Muntingh J. Markus Uitgeest: J. Corten-Muntingh A. Corten en kleinkinderen Bennekom, 27 maart 1978 Middèn-Eng 67. Geen bloemen - Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Edeseweg 48 te Bennekom. Bezoek aldaar vrijdag 31 maart a.s. van 19.00-20.00 uur. De crematie zal plaatsvinden zaterdag 1 april a.s om 12.00 uur in het crematorium „Moscowa" te Arnhem. Na de crematie is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het cremalo- Vertrek vanaf hel woonhuis om 11.25 uur 2 Tim. 4 7 en 8 Op Goede Vrijdag ontsliep onze lieve zoon, broer, zwager en oom Theodoricus Hoorntje oud 54 jaar, echtgenoot van J Meeuwsen Namens de familie: S. J. Hoorntje Bilthoven, Noord Houdringhelaan 82 Op de Paasmorgen herdachten wij in de kring van de gemeente het heengaan van ouderling Theo Hoorntje Dankbaar voor wat hij als Christen ook tijdens zijn ziekzijn voor velen heeft mogen betekenen. Dat God voor onze zus-in-de-Heer en hun Kinde ren dezelfde God van heil zal zijn, geloven wij dapper. Voor de wijkgemeente en -kerkeraad H. R. Zijlstra, praeses A. van Meulen, scriba Apeldoorn, 28 maart 1978 Heden nam de Heer tot Zich. na een door haar moedig gedragen lijden, onze lieve moeder en oma Anna Heimans-van Duin weduwe van Huibertus Katrienus Heimans in de ouderdom van 83 jaar. Rijswijk: A. Heimans J. H. Heimans-Metselaar Rijswijk: A. Woutersen-Heimans J. Woutersen Delft: A. Heimans J. Heimans-van 't Hof kleinkinderen en achterkleinkind Rotterdam, 26 maart 1978 „De Borghave", Wilgenlei 514. Corr.-adres: A. Heimans, Mgr. Bekkerslaan 165, 2286 CE Rijswijk Z.H. Geen bezoek aan het woonhuis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren donderdag 30 maart van 18.45-19.15 uur in de rouwkamer van het Bergwegziekenhuis, Bergselaan 62, en na de be grafenis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 31 maart om 14 uur in de aula van de begraafplaats „Crooswijk", waarna de begrafenis zal plaats vinden. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.30 uur. Joh. 3 vers 16 Het aardse leven van bijna 94 jaar is voltooid. Nu is tot zijn Heer gegaan onze lieve, zorgzame man, vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Hendrik Dikkers geboren 3 april 1884 Winterswijk: W. Dikkers-Knopers Den Haag: G. A. Dikkers Almelo: B. Dikkers A. H. Dikkers-Buimer Amsterdam: J. Dikkers H. A. Dikkers-Tewinkel Haarlem: G. Dikkers Dieren W. A Dikkers J. H. Dikkers-Westerveld klein- en achterkleinkinderen Winterswijk, 25 maart 1978 't Wamelink, Kottenseweg 66, kamer 8. Donderdag 30 maart a.s. is er gelegenheid om te condoleren vanaf 13.00 uur in Fides et Concordia t o. station N.S. alwaar om 13.30 uur de rouw dienst gehouden zal worden. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Winterswijk om 14.30 Als een arend, die over zijn jongen zweeft, zijn wieken uitgespreid, er een opneemt en draagt op zijn vlerken, zo heeft hem de Here alleen geleid. Deut. 32:11-12 Op een moment dat het Hem goeddacht riep God tot Zich om te komen op Zijn feest Mr. Jan Cornells Berghuis op de leeftijd van 65 jaar. Zijn dankbare vrouw, kinderen en kleinkinderen Haren (Gn.): Z. A. Berghuis-Jager Bedum: Martie en Leo ten Kale- Berghuis Jan Teunis, Anneke, Minki Bolsward: Nelleke en Thon van Belkum- Berghuis Martin Jan, Karin Den Helder: Paula en Johan Geveke-Berghuis Herman, Martine Winsum (Gn): Ineke en Eddy Roerdink- Berghuis Edwin De crematie zal te zijner tijd in stilte plaatsvinden. Fuengirola (Malaga), Spanje, 22 maart 1978. Pa- seo Maritimo, El Yate 2. Begrafenisonderneming Van der Luit te Leiden is met ingang van maandag 3 april 1978 verplaatst naar Willem de Zwijgerlaan 179 Leiden (de voormalige Koningskerk tegenover de Groenoordhal). Ons nieuwe telefoonnummer is 071-14 2644* Voor belangstellenden is er op zaterdag I april van 17.00 tot 19.00 uur gelegenheid het nieuwe rouwcentrum te bezichtigen. Willem de Zwijgerlaan 179 Leiden Postbus 432 2300AK Telefoon 071-14 26 44* Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedan ken. betuig ik u mede namens mijn kinddfen, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van uw belangstelling na het overlijden van mijn lieve man. onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan Knoop Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en getroost dat u allen zich zo betrokken voelde bij dit verlies. Moge hij lang in onze herinnering blijven voortleven. Christelijke Technische Scheel Vijf Meilaan 137 Leiden tel. 071-760200 Gevraagd per 1 augustus 1978: 8 lessen per week; 20 lessen per week. Positief christelijke levensovertuiging. Sollicitaties met volledige gegevens en refe- ei renties z.s.m. te zenden aan het adres van de school. jjj Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de adjunct- £1 directeur, de heer G. Bi es broek, tel. 01729 8637 r: Uit aller naam E. Knoop-Beckman Ede, maart 1978 Driehoek 14. vormingscentrum „de drieklank" uitg. v.d. gereformeerde stichting i e vormingswerk in de noordelijke e' provincies ie: een aantal zomerweken met o.a. film, ekskursies. infor^1 matie, gesprekken, ontspanning. 'a 26 junt-1 Juli of 24 jgli-29 Juli „LEEF-TIJD" voor mensen van 60 jaar en ouder onze eigen plaats in de samenleving hoe beleven wij zeil het ouder worden het leggen van kontakten 3 juli-a juli „STIJL VAN LEVEN" voor ieder, wiens stijl van leven een zorg is. welzijn (anders?) omgaan mei elkaar welvaart nood/zaak??? „de eeuwige derde wereld" 31 juli-5 augustus „SAMENLEVEN ZAL ONS EEN ZORG ZIJN" •voor mensen van 30-50 jaar, zonder vaste levenspartner wat verstaan wij onder samenleven? hoe ervaren wij het er „alleen" voor te staan? hoe geven wij vorm aan onze zorg voor de samenle ving? 7 augustus-12 augustus „HOE KOM JE SAMEN VERDER?" voor mensen vanaf ca. 25 jaar hoe gaan we als „ouderen" om met de geloofsovei dracht? hoe doe je dat: „geloven mèt jongeren" hoe kunnen wij. ouderen/jongeren, gestalte geve aan de „kerk van morgen"? Folders, aanmeldingsformulieren en verdere informati verkrijgbaar bij: Vormingscentrum „ue UrieKianK Hoofdweg 264, 9765 CM Paterswolde. Telefoon: 05907-2700 ie| Heden nam de Here tot Zich onze lieve, zorgzai moeder, groot- overgroot- en betovergrootmoedi Froukje Niehof-van der Hoek sedert 30 december 1959 weduwe van Korneli Niehof, in de gezegende ouderdom van 85 jaar. Groningen, 25 maart 1978. Steentilkade 11 Namens de familie: A. Wieringa-Niehof Mams is opgebaard in een der rouwkamers va het „Gebouw Esdoornlaan 187". Bezoek 's avonds van 7 tot 8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op donde dag 30 maart om 11.00 uur in de aula van h „Gebouw Esdoornlaan 187", waarna plm. 12. uur de begrafenis zal plaatshebben op de Noo derbegraafplaats. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren het „Gebouw Esdoornlaan 187". Correspondentieadres: K. Niehof, Boomkleve laan 86, Bussum. Langs deze weg willen wij allen hartelijk danker ons op de een of andere wijze tijdens de ziekte en n overlijden van onze lieve man en vader Dr. Leendert Batelaan hebben gesterkt door hun medeleven. C Batelaan-Vuy Margo Bas en Wia Amersfoort: maart 1978 Dailonslraul 35 L

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14