pnieuw geen beloning or Sparta tegen PSV Feyenoord sterk Veel belangstelling Teleurstelling voor Den Bosch $il Henson smaakmaker in boeiend duel ■'A-team wint oernooi (rand in rgentijns ir-centrum dopingcontrole ngewijzigd IEH Hugo Sotil geopereerd Ton Verkerk naar Beringen Utrecht wint onverdiend Uit twee duels tegen PEC één punt Cambridge gezonken Amro Privérekening (oj TET AG 28 MAART 1978 SPORT Trouw/Kwartet 15 Richard Matthijsse voorlaat! ïiS TERDAM Het kan geen toeval meer zijn wanneer een binnen een week achtereenvolgens AZ'67 zijn eerste thuis- rlaag in dit seizoen toebrengt, vervolgens Ajax in de halve van de bekerstrijd op verlies zet en tenslotte de toekomsti- S'W£™ mpioen van Nederland, PSV, een hele wedstrijd met de rug Amerika de mUUT Zet. 5-6. 6-4. 6 !elt het fo er anderh roensdagavond tegen de Aja- Sparta's superioriteit nog ins worden teruggevonden in -isultaat (een 2-1 zege), zaterdag- moesten de Rotterdammers EuxQgen nemen met een doelpunt- icore. Een onbevredigende uit- ftant als er ooit een ploeg aan- P had mogen maken op de over ig ig dan was het Sparta wel, dat q uiterst moeilijke omstandig er stond een harde wind en d was door de zware regenval |k bespeelbaar) een formida- •dstrijd speelde. _trainer-coach Kees Rijvers van 'ond na afloop dat Sparta een prestatie had verricht. „Het s volledig de baas. We zijn de ïdstrijd in de verdediging ge- Het lag absoluut niet in de ling behoudend te spelen, we werden er toe gedwongen, e andere kant was het voor ons elangrijk hier niet te verliezen, weekt maar onrust en per slot ikening moeten we woensdag- weer aan de slag (tegen Barce- - red.). Nu, na dit gelijke spel i we nog maar drie punten uit edstrijden nodig en we zijn er". Het Nederlands UEFA- leeft, door in de finale Mexico laan, het 27e internationale irnooi in de Zuidfranse stad gewonnen. In de eerste mi- van de verlenging forceerde Cramer de beslissing: 1-0. De iljeugd van Brazilië legde be de derde plaats. In de verlie- "e kwam Frankrijk er niet pas: 7-1. |land, dat in de voorwedstrij- i Rusland verloor (1-0), maar «elfde cijfers Brazilië klopte, i de eindstrijd gelijkwaardig Mexicanen. De officiële lijd leverde dan ook geen win- lop Toen Nederland er in de fcging wel in geslaagd was de |open te breken, ontketenden lerikanen een langdurig alles- offensief. Doelman De Ko- stond evenwel succes in de ■ederlandse UEFA-jeugd had plaats in de finale overigens aan t te danken. Doordat Rusland weede wedstrijd in de poule 7 van Brazilië verloor, eindig- pat land en Nederland precies Het lot besliste ten gunste fee oranje-equipe. ENOS AIRES Een felle slaande brand heeft een jel verwoest van het tv-cen- in Buenos Aires. Volgens woordvoerder van de Ar- fitijnse TV behoeft men niet te zijn. dat de directe >ortages van het wereldkam- ienschap voetbal, dat in juni jArgentinië wordt verspeeld, gevaar zouden zijn. UJJIUJIJENOS AIRES - Een groep perts van de faculteit der itenschappen in Buenos Ai- 5 is belast met het opstellen n een afdoend reglement or de controle op het ge- uik van stimulerende midde- tijdens de WK-eindronde. e commissie overweegt tzelfde systeem te gebruiken destijds in 1974 in West- ütsland werd gehanteerd. Argentijnse experts menen ;e uur na de controle de sultaten van de analyse be- ind te kunnen maken. Tevredenheid alom bij PSV dus en ontevreden toeschouwers die het de Eindhovenaren hoogst kwalijk na men dat ze zelden of nooit op avon tuur durfden te gaan. Want dat had het duel nóg boeiender, nóg aantrek kelijker gemaakt. Tekenend voor PSV's behoedzame opstelling was het feit dat doelman Doesburg van Sparta slechts één schot van beteke nis te verwerken heeft gekregen. Dat was in de eerste helft toen Gerrie Deijkers niet ongevaarlijk mocht aanleggen. Voor de rest was PSV volstrekt ongevaarlijk. Zelfs René van de Kerhof kon zich, evenmin als Lubse, losmaken uit de omklem ming van zijn bewaker(s). Drie Spartanen hebben zaterdag avond wel een bijzonder stempel op de eenzijdige confrontatie gedrukt. Dat waren verdediger Ton Marijt en de middenvelders Philip Henson en Michel Valke. Marijt demonstreerde zijn groeiend zelfvertrouwen met en kele gedurfde individuele acties. In de tweede helft was hij zelfs dicht bij een treffer, maar zijn kopbal werd door Van Beveren met een knappe safe gestopt. Nog opvallender was de inbreng van Philip Henson. Ogend als een breke been van knap 70 kilo's, heeft de Engelsman driekwart seizoen nodig gehad om zich boven zijn imago als schuchtere koorknaap uit te vech ten. Eindelijk heeft hij dan nu erken ning van zijn capaciteiten gekregen. Henson, afkomstig van Sheffield Wednesday, was tegen de Eindhove naren veel aan de bal en stond aan de basis van menige Rotterdamse aanval. Henson acteerde nóg sterker dan tegen Ajax. Trainer Cor Brom over zijn middenvelder: „Op het mo ment dat hij bij Sparta binnen kwam, was hij op alle punten onder de maat. Hij kon niet koppen, niet schieten, niet lopen en hij had een verschrikkelijk slechte conditie. Door zijn geweldige inzet op de trai ning heeft hij zich op al die punten verbeterd en automatisch een plaats in het elftal afgedwongen. Geen wonder dat Brom's collega Kees Rijvers bewonderend sprak over het sterke middenveld van Sparta, waarin Michel Valke op nieuw enkele verbluffende staaltjes van zijn technisch kunnen etaleerde. Valke, onlangs negentien jaar gewor den, heeft in zijn onervarenheid de neiging te veel hooi op zijn vork te nemen. „Hij moet nog leren zijn krachten gelijkmatiger te verdelen", meent Brom. „Dat zal zijn spel nog meer ten goede komen." Dat Sparta zijn permanent over wicht in niet één wapenfeit tot uit drukking kon brengen, mag groten deels op het conto worden geschre ven van Jan van Beveren, de beste doelman, die Nederland op dit mo ment heeft. Met veel bravoure en in schitterende stijl stopte de Eindho- vense sluitpost de schoten en kop ballen van De Goey, Marijt, Henson en Clarke. De laatste, dit keer gade geslagen, door scouts van Liverpool, werd overigens weinig speelruimte gegund door Ernie Brandts. Zes mi nuten voor tijd scheelde het maar een haar of de Brit had een voorzet van Van Staveren in het net gedrukt. Maar weer kon Van Beveren door tijdig uit zijn doel te komen, de voor PSV penibele situatie redden. Sparta-PSV was niet alleen een boei ende, maar een ook sportieve kamp, die door scheidsrechter Wellinga uit stekend werd geregisseerd. Helaas voor Sparta liet het publiek het mede door de barre weersomstandig heden voor de tweede keer afweten. Er waren slechts 12.000 toeschou wers. „Het slechte weer heeft ons de afgelopen weëk een ton aan inkom sten gescheeld", rekende penning meester Floor Bouwer voor. Spana: Doesburg; Jansen. Balkestein, Marijt. Meutstege; Henson. De GoelJ. VaJke. Van Zoest (Peltten. Clarke. Van Staveren. PSV: Van Beveren; Krijgh, Van KraaiJ. Brandts, Deykers; Willy van de Kerkhof, Van der Kuylen, Poortvliet: Rene van de Kerkhof, Lubse, Stevens. ...al vanaf 50 stuks Belaagd door Jo van Zoest tikt PSV-doelman Jan van Beveren de bal over de lat. •EINDHOVEN Voor het eerst in dit seizoen zal het PSV-stadion bij een wedstrijd van die club voor het UEFA-cuptoernooi zijn uitverkocht. „Achter het getal dat de capaciteit van het stadion aangeeft (29.000) had gerust een 'nul' ipogen staan," grapte manager Ben van Gelder. „Dan hadden we volgende week woensdag tegen Barcelona nog wel voor een vol huis gespeeld." Zaterdagmorgen om tien uur begon de verkoop van de 5000 „vrije kaarten". „Vrijdagavond stonden de mensen er om half elf al," aldus Ben van Gelder, „met transistorradio's, slaapzakken en wat dies meer zij. In de kortste keren waren we door onze kaarten heen." LIMA De afwezigheid van Hugo Sotil in de wedstrijden van het Peruaanse elftal tegen Argentinië om de Roman Cas- tilla-baker is verklaard. De voormalige speler van FC Bar celona heeft tijdens de trai ning in het rechter dijbeen een spier gescheurd, waaraan hij het afgelopen weekeinde in Ar gentinië werd geopereerd. De clubarts van de Argentijnse club Atletico Independiente. belast met de ingreep, hoopt de steunpilaar van het natio nale elftal van Peru, tegen stander van Nederland in groep vier, op tijd weer fit te hebben voor de wk-eindronde. GLASGOW Schotland, in groep vier van de eindronden van het toernooi om het weeld- kampioenschap voetbal ook al één van de tegenstanders van Nederland, zal in Argentinië niet over de sterke verdediger Danny McGrain kunnen be schikken. De 27-jarige veelal opkomende rechtervleugelverdediger van Celtic zal wegens een blessure aan zijn rechtervoet zes maan den niet kunnen spelen. McGrain kwam 28 maal voor het Schotse team uit. Manager Jock Stein van Celtic zei dat er geen sprake van was, dat McGrain voor de voetbalsport verloren is. „Hij zal zes maan den niet actief kunnen zijn", aldus Stein, „volgend seizoen zal hij zijn come back bij eltlc maken." WAALWIJK Oud-FC Den Bosch doelman Ton Verkerk, die momenteel uitkomt voor de amateurhoofdklasser RKC uit Waalwijk, gaat aan het ein de van dit seizoen vrijwel zeker over naar de Belgische club Beringen. Leo Canjels. trainer van Beringen, heeft de 22-jari- ge student aan de Tilburgse academie voor lichamelijke oe fening een lucratief aanbod ge daan, waarop Verkerk positief reageerde. De enige die nog roet in het eten kan gooien, is FC Den Bosch. Verkerk weigerde aan het einde van het vorige sei zoen een driejarig contract van FC Den Bosch te signeren en vertrok naar RKC. Volgens de reglementen van de KNVB heeft FC Den Bosch nu een optie van drie jaar op zijn voor malige doelman, zodat de Bos sche club van Beringen een transfersom kan eisen. door Matty Verkamman UTRECHT Bij gebrek aan uitzicht op Europees bekervoetbal spelen de Feyenoorders dit seizoen alleen nog om de premies. En die moeten per gewonnen wedstrijd toch aantrekkelijk zijn, zo viel zaterdagavond uit FC Utrecht-Feyenoord op te maken. Onder barre weersomstandigheden Pluvius ging er weer eens extra tegenaan vocht Feyenoord een verbeten strijd. Zonder het beoogde doel trouwens te bereiken, want FC Utrecht won met 1-0, En dat was een ongelooflijk onverdiende overwinning. De Utrechters distantieerden zich zodoende wel van de degradatie nood, die er ondanks de redelijk goe de resultaten van de laatste maan den nog altijd in lichte mate was. Bovendien vormde deze uitslag voor de Stichtse fusieclub een statistisch succesje: nooit eerder won de FC van Feyenoord. Feyenoord was in elke linie beter dan FC Utrecht. Waar dus bij kwam, dat de Rotterdammers ook niet op het punt van inzet verzaakten. Waar om het voor Feyenoord dan toch op de negende nederlaag van deze com petitie uitliep? Heel simpel, de ploeg verzuimde om het vaak aardige spel te verzilveren. Van de Lem (twee maal), Notten en Kreuz verprutsten de fraaiste kansen op een wijze, waar de eerste de beste pupil zich voor zou schamen. Trainer Vujadin Boskov trok er terecht een treurig gezicht bij. De Joegoslaaf: „Hoe groot moet die goal eigenlijk zijn? Kansen voor open doel en toch niet een keer sco ren. FC Utrecht heeft amper kansen gehad." Bij het einde van de wedstrijd werd Utrechts Joegoslavische doelman Blagoj Istatov met een ovatie be loond. En dat was maar ten dele begrijpelijk. Istatov, een man van imponerende afmetingen wekte her haaldelijk ontzag met zijn furieuze gestomp. Maar even vaak trok hij rommelig en op de grond onzeker op. Zijn trainer, Han Berger, zwaaide hem echter ook alle lof toe. „In de eerste helft heeft hij ons drie keer gered. Dan mag hij wel eens onder een bal doorlopen. Met dat stompen van hem vermeed hij in ieder geval risico's." FC Utrecht won halverwege de twee de helft de wedstrijd dank zij een prima goal van de naar het midden veld opgeschoven verdediger Ton de Kruyk. Deze politieman bestrafte onvoldoende uitverdedigen met een forse uithaal: 1-0. De winst kwam zodoende terecht bij een team dat alleen in middenvelder Willem Flight van FC Utrecht glijdt de bal weg voor de voeten van Nico Jansen. Links Ton de Kruyk, de man die Utrecht aan het winnende doelpunt tegen Feyenoord hielp. Wim Flight en voorstopper Ton Wic- kel (Nico Jansen kreeg geen voet aan de grond) uitblinkers had. Feye noord telde meer spelers met allure. De beste was linksbuiten Richard Budding, gevolgd door Snoekc, Van der Lem en de in de tweede helft ingevallen Wim van Til. Uitgerekend allemaal technisch geschoolde spe lers. Vooral van Budding kan Feye noord nog veel plezier gaan beleven. De stevig gebouwde aanvaller be schikt over een geslepen techniek, kracht die hij overigens maar spaarzaam gebruikt en «verzicht. Wat dat laatste betreft: hij heeft de klasse om met de bal aan de voet. recht voor zich uitkijkend, naar een opening te zoeken. Hetzelfde gaat ongeveer op voor Kees-Jan Snoeck, die in zijn bewegingen veel op Twen tenaar Arnold Mühren lijkt. Met deze talenten, gekoppeld aan de routine van Treytel, Rijsbergen (als hii blijft) en Wim Jansen, moet Feye- door Erik Oudshoorn DEN BOSCH Heel begrijpelijk dat Ad Zonderland, de trainer/ manager van FC Den Bosch, uiteindelijk met enig ongenoegen op het paasweekeinde terugkeek. Tweemaal moest de Bossche formatie bewijzen dat de opmars van de laatste weken geen kwestie van toeval is geweest. Maar tegen PEC ging het eigenlijk tweemaal mis. Met name zaterdagavond in Zwolle. De runner-up van de eerste divisie werd toen volledig in z'n hemd gezet; de alleskunner van dat moment PEC zegevierde met 8-1. Gisteren eindigde de return weliswaar doelpuntloos, maar het contrast met zaterdagavond was net niet scherp genoeg. FC Den Bosch zag in ieder geval geen kans een formidabel overwicht in doelpunten om te zetten. Geen wonder dat Zonderland nau welijks een contente indruk maakte. Hoe gaat 't? „Nou. 't gaat wel. Uitein delijk hebben we dit weekeinde maar één punt verdiend. Dat is niet genoeg om aansluiting bij de top te vinden." Een schrale troost moet het voor Zonderland achteraf zijn geweest dat FC Den Bosch tweede paasdag geen verdere nadelige gevolgen toonde van de 8-1-vernedering in Zwolle. De technisch directeur stond gistermorgen voor de taak elke vorm van angstpsychose weg te nemen en zijn ploeg te inspireren tot een nieu we prestatie. Den Bosch toonde zich in „De Vliert" bereid om over lijken te gaan en durfde bovendien na een kwartier spelen onbevangen aan te vallen. Zonderland valt dus weinig te verwijten. „We hebben na dat debècle van za terdagavond alles nog eens goed doorgepraat," legt hij uit. „Ik heb geprobeerd de jongens te doordrin gen van het feit dat zij kwalitatief niet zoveel van PEC verschillen. Ver der heeft het me zaterdagavond een beetje verbaasd dat iedereen voor zich zelf liep te voetballen. Onge woon voor FC Den Bosch. De laatste weken blonken wij juist uit door onze sterke collectiviteit. Ook dat hebben we uitgepraat. Was ook wel te zien, dacht ik. Maar dit maal gin gen er om onbegrijpelijke wijze weer geen doelpunten in." Nu kan dat gelijke spel van gisteren verder gebagatelliseerd worden, niettemin is er tussen 8-1 en 0-0 nog een hemelsbreed verschil. Er ging derhalve nog meer fout zaterdag avond bij FC Den Bosch dan Zon derland zojuist aanstipte. Wessel van Den Bosch: „Inderdaad, we wa ren veel te enthousiast van start gegaan. Het ging de laatste weken zo goed. Plan was gewoon om van PEC uit te winnen. Achteraf natuurlijk een tè overmoedig plan. Na de rust kregen we de wind en regen tegen. Binnen zeven minuten stonden we op een 4-1 achterstand en toen ont brak er bij ons een rustgevend per soon in de ploeg. Het was verschrik kelijk. De PEC-spelers kwamen van alle kanten. En veelal met een gewel dige snelheid," aldus de Bossche middenvelder die gezien zijn uiter lijk enigszins gelijkenis vertoond met stripfiguur kaptein Rob. Frits Korbach, trainer van PEC, ten slotte, wentelde de problemen die er toch ook voor hem waren ge makkelijk van zich af door te stellen: „Ergens het mooie van voetbal datje de uitslag nooit van te voren kunt voorspellen. We kregen nu te maken met een FC Den Bosch dat overliep van inspiratie. Dat maakte het voor ons extra moeilijk." Korbach had natuurlijk geen ongelijk. Wel aan vechtbaar was zijn uitspraak dat de uitslag van het tweede treffen uitein delijk „als reëel gezien kon worden". Vooral in het beginstadium van de tweede helft drong Den Bosch alle manschappen van PEC voor het Zwolse doel. Door twee feiten pakten de Zwollenaren toch nog een puntje. Ten eerste had de talentvolle ver vanger van Kees Kornelis (gebles seerd). Gerard van Moorst, de FC Den Bosch-spits Jan Peters vrijwel volledig in bedwang. En ten tweede: Den Bosch-aanvoerder Piet Kamps maande juist in de beslissende laat ste tien minuten zijn ploeggenoten tot behoudender voetbaL PEC ZwoIle-FC Den Bosch 8-1 (2-1). 5. Ben Hendriks 1-0,29. Peters 1-1,44. Steinvoort 2-1, 50 en 51. Hamming 3-1 en 4-1,66. Jans 5-1. IJzerman 6-1. Hoekstra 7-1, 86 Jans 8-1. Scheidsrechter Van Swieten. Toe schouwers 6100. FC Den Bosch-PEC Zwolle 0-0. Scheids rechter Beek. Toeschouwers: 6000. Exreltior-Eindhovrn 1-1 (1-0). 12 Waslander 1-0. 56. Jacobs l-l Scheidsrechter Draaisma. Toe schouwers 2500. Cambuur-MVV 3-0(1-0). 41 Kusmanovlc 1-0. 52 De Oroot 2-0. 81 Ooossrn 3-0. Scheidsrechter Thomas Toeschouwers 4100. FC Dordrrrhl-llrlmond Sport 3-1 (l-l). 9 Van der Ven 0-1, 17. Mljnhardt van Schoor 1-1. 71 Evers 2-1, 76. Van der Linde 3-1. Scheidsrechter Sevrelns. Toeschouwers 1400 Fortuna Ylaardingrn-Willrm II 0-0. Scheidsrech ter Geurts. Toeschouwers 1100 Cces Bouwman gele kaart wegens gevaarlijk spel SC Amersfoort-Heracles 1-2 (1-0). 28 Van Sloo- ten 10, 68 en 85. Jos Bakker 1-1 en 1-2 Scheids rechter Oetelmans Toeschouwers 1250. Boe king Heracles Kalle Oranen en Jos Lempers. Veendam-De Graafschap l-l (1-0). 31 Meijer 1-0. 81 Brinks 1-1 Scheidsrechter Van der Laar toeschouwers 1000. Waarschuwing voor Min- tjes (De Graafschap) wegens spelbederf Eorluna SC-llcerenvcen l-l (0-0). 61 Boksrrui 0- 1. 88 Hutting (strafschopi l-l Scheidsrechter Bakker Toeschouwers: 3200 Ocle kaart voor Postma (Heerenvccni en Zmiric i Fortuna SCi wegens te hard spel Waarschuwingen voor Scegers (FSCi wegens het wegtrappen van de bal en trainer Tcunlssen (FSCi wegens onbe hoorlijk gedrag. Op tweede paasdag werd een volledig program ma afgewerkt. Hcrrenyern-Fortuna SC 0-1 (0-1). 18 Hulling 0- 1. Scheidsrechter Van Etlekoven. Toeschou wers: 2600 Willem ll-FC Vloardingcn 1-0(14)). 20 Schutten 1-0. Scheidsrechter Bakker Toeschouwers. 2600. Waarschuwing voor Samardzic (Willem lil. Helmond Sport-Dordrerhl 4-2 (1-0). 35 Van der Hooft 1-0.75. Van de Ven 2-0.78 Klinkenberg 2- 1, 85 Delauw 3-1. 86 Wouters 4-1. 89 Klljnjan (strafschopi 4-2i Scheidsrechter Van der Laar. Toeschouwers 1500 Waarschuwing voor Klin kenberg (Dordrecht!, gele kaart voor Van den Wassenbcrg iHelmond Sport). Eiiidhoven-Exceltior 1-2(0-1). 13 Nljssen 0-1.54 Schapendonk 1-1. 78 Van der Spek 1-2 Scheidsrechter Severeln. Toeschouwers 3 000 Heracles-Amersfoort 2-1 (l-l). 6 Van Duiven 1-0. 31 Velthuis 1-1, 88. Poell 2-1. Scheidsrechter Manuel. Toeschouwers: 3200. SVV-Wagenlngcn 1-4 (1-0). 31. Steenbergen 1-0. 46. Mcnung 1-1.55. Menllng 1-2.65 Hazelhekke 1-3. 86. Mentlng 1-4. Scheidsrechter Jonker Toeschouwers: 1100. MVV-Cambuur 2-1 (1-0). 2 Hulshof! 1-0. 77 André Roosenburg l-l, 86 Smeets 2-1 Scheids rechter Van Swlelcn. Toeschouwers: 5100, De Graafschap-Vcrndam 8-1 (1-0). 41 Trentel- man 1-0. 51 Overgroor 2-0. 58 Hiddink 3-0. 64 Gerritsen 4-0 72 Tiktak 4 1. 75. Kerlin 5-1, 81 Kerlin 6-1. 84 Polko 7-1. 86 Overgroot (straf schop) 8 1 Scheidsrechter Bosman Toeschou wers: 1800. LONDEN De traditionele rociwcdstrijd tussen de univer siteiten van Oxford en Cambrid ge, die zaterdag voor de 124ste keer op de Theems werd gehou den, is gewonnen door Oxford. De boot van Cambridge maakte 800 meter voor de finish met twee lengten achterstand water en zonk. De negenkoppige be manning werd door een volg boot uit het water opgepikt en de roeiers van Oxford konden ongestoord het karwei klaren. Het was de derde achtereenvol gende keer dat Oxford de wed strijd won. Hoewel de winnende equipe bij de finish geen strijd hoefde te leveren lag de tijd, waarin de zeven kilometer werden afge legd, boven de middelmaat: 18 minutenen 58 seconden. De laatste keer dat één van de deel nemers, in dat geval Oxford, in het water tussen Putney en Mortlake, twee voorsteden van Londen, verdween, was in 1951. ADVERTENTIE Gehoord bij de Amro Bank. (5) noord zich straks weer kunnen op richten. Waarbij overigens wel de vraag is wat een Feyenoord in opbouw straks nog aan spelers als Notten, Kruez maar die zal wel weggaan en Nico Jansen heeft. De laatste maakte tegen FC Utrecht aanvankelijk vier, soms weer bloed stollende, overtredingen. De aanwe zigheid van Joop van Maurik als libero in de afweer van FC Utrecht weerhield „Snoetje" vervolgens van al te opzichte stamperij. FC li recht-Feyenoord 1-0 (0-0). 66 De Kruyk 1- 0 Scheidsrechter Weerink. Toeschouwers 9000 Utrecht: Istatov, Tervoort. Wlckel. Van Maurik. Witbaard. Cote (Oozemsi. De Kruyk. Flight, Hamberg. Van Veen. Van Staa (Van Tamelcni Feyenoord; Treytel; Van der Korput (Van TUl. Wim Jansen. Rijsbergen. Wijnstekers, Notten. Kreuz. Snoek. Van der Lem (Krlstlanseni. Nico Jansen. Budding. Nu moei ik dringend een rekening betalen, maar ik heb geen geld meer opm'nAmroPrh'érckcnmguaan.. Dat kunnen we wel oplossen, meneer. Met een Amro Moment Krediet. Dan kunt u altijd even „rood" staan, als u 't maar een keer van tevoren afspreekt, Zo'n Amro Prrtórckcning, kan ik die nu ook gebruiken om mijn studietoelage te ontvangen? Natuurlijk, daar is een Amro Privérekening voor. En niet alleen voor ontvangsten maar ook voo: uitgeven van uw geld. (bij dc Amro Bank staan ze altijd voor u klaar).

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 15