Van der Luit Mededeling i WILDSCHUT FAMILIEBERICHTEN Portugal blijft verrukkelijk! DINSDAG 28 MAART 1978 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond ts dit alleen mogelijk van 18 00- 20 00 uur. Coeiemorgen Oma en Opa Wat fijn dal u vandaag vij/tig jaar getrouwd bent Van harte gefeliciteerd Henk. Enk, Jan Willem. Marjan. Henk. Ineke. Gerard. Jan. Gijsbert. Ronald, Mary Lou, Paul, Annette. Keith. Kees. Annelies, Manjke. Paul. Peter. Mark. Mirjam. Jan Isaac. Bram. Joanna, Anton. Liesbeth. Robert. Sandra. Arjen, Annemteke. Geert en Jasper. 28 maart 1978 God haalde thuis Zijn kind, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder Elisabeth Dirkje Rodenburg echtgenote van G. W. Soldaat, op de leeftijd van 40 jaar. G W. Soldaat Manella Gersom Maassluis. 25 maart 1978 Patrijsstraat 38 liever geen bezoek aan huis liever geen bloemen Mijn vrouw en onze moeder ligt opgebaard in de Immanuelkerk. Langeboonestraat Maassluis; ge legenheid tot condoleren aldaar: woensdag a.s. van 19.30-20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden donderdag 30 maart om 14.00 uur in de bovengenoemde kerk. waarna de begrafenis zal plaatshebben om 15.00 uur op de algemene be graafplaats. Willem de Zwijgerstraat te Maas sluis. Vertrek van de Immanuelkerk om 14.45 uur. Voor ons onverwacht maar op Zijn tijd nam God tot Zich Elisabeth Dirkje Rodenburg echtgenote van G. W. Soldaat Met veel dankbaarheid zien wij terug op haar blijmoedig dienen binnen onze kring en in de wijk. Moge de Here haar man en kinderen troosten 25 maart, 1978 Namens Wijkkerkeraad IV Gereformeerde Kerk Maassluis Ds. J. van Leeuwen, praeses J. J. G. Mojet de Koe, scriba Namens de Diakonie Gereformeerde Kerk Maassluis H. Schellenboom, voorzitter C. J. van Zanten, secretaris „Ik ben de Opstanding en het Levtn" Op eerste Paasdag nam God tot Zich Zijn kind, onze lieve zuster en tante Ariana Johanna Flora de Wit in de ouderdom van 87 jaar. Uit aller naam: F de Wit Rotterdam. 26 maart 1978 „Atrium". Karei Doormanstraat 143 Correspondentie-adres: Van Wassenaerlaan 48, Oegstgeest Verzoeke geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer Mathenesserlaan 470; bezoek aldaar woensdag van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in „Atrium", op donderdag 30 maart a.s. om 11.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Crooswijk". omstreeks 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren voor de rouwdienst vanaf 10.30 uur en na de begrafenis in de kapel van de begraafplaats. „Mijn genade is t» genoeg" Op Goede Vrijdag, de sterfdag van zijn Heer en Heiland, is van mij weggenomen mijn innig gelief de man Arend Koning op de leeftijd van 51 jaar. Hem wacht de opstanding op de jongste dag. Zijn diepbedroefde vrouw: S. Koning-Muller Nieuw Weerdinge. 24 maart 1978 Weerdinger Kanaal N.Z. 174 Mijn man is opgebaard in het rouwcentrum De Wolfsbergen te Emmen. condoleanliebezoek dins dag 28 maart, 's avonds van 7.00-8 00 uur. De begrafenis is bepaald op woensdag 29 maart a.s. vanuit de Gereformeerde Kerk te Nieuw Weerdinge waar een rouwdienst zal worden ge houden welke-aanvangt om 13.15 uur. Na afloop gelegenheid tot condoleren in het ge bouw „De Rank" Geen bloemen. Een koningskind, dat glansloos vlas lot gouddraad spon. Catharina Petronella Klaasse-van der Plaat ontsliep in haar Heiland op 86-jarige leeftijd familie van der Plaat familie Kiaassc familie van Kaam familie Geuzebroek (Canada) Heemstede. 25 maart 1978 Hui/e ..Kennemerduin" Correspondentie-adres. Alberdtngk Thijmlaan 28 Heemstede De iK-grufenis rul D V plaatshebben donderdag 30 maart a om 15 30 uur op du begraafplaats .Weslerveld" te Dnehujs-Velsen Want door genade zijt gij behouden, door het geloof en dat niet uit uzelf: het is een gave van God Onze Hemelse Vader heeft in Zijn Heerlijkheid opgenomen Zijn Kind, onze lieve zorgzame moe der, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Johanna de Bok-van Gooi Zij mocht ruim 84 jaar worden Ri\ zijn bedroefd, maar ook er„ baar voo- wa God ons in haar gaf. Ermeio: H. Dooyewaard-de B J. Dooyewaar Gorinchem: A. de Bok A. de Bok-van de \v Hekelingen: A. de Bok A. de Bok-van de B Gorinchem: T. Ip pel-de Bok A. Ippel Gorinchem: H de Bok Sleeuwijk: L. A. de Bok J. M. de Bok-van Arkel Kleinkinderen en achterkleinkin deren Gorinchem, 25 maart 1978 Correspondentie-adres: Abr.Kemptlaan 39 4205 ED Gorinchem De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 30 maart 15.15 uur op de algemene begraafplaats te Gorinchem. Aanvang rouwdienst om 14.30 uur in. het Bejaardencentrum „De Bannehof', Voerman- straat 14, waar na de begrafenis gelegenheid is tot condoleren. Voor ons geheel onverwacht heeft God tot Zich genomen onze zorgzame vader en grootvader Pieter Adriaan Liefbroer weduwnaar van Adriana den Arend op de leeftijd van 73 jaar. C. J. Liefbroer M. J. Liefbroer-Enzlin A. C. A. Liefbroer P. van der Waal D. M. P. Liefbroer P. Liefbroer-Muiderman M. P. Delhaas-Liefbroer P. Delhaas en kleinkinderen Rotterdam, 24 maart 1978 Cipreslaan 49 Correspondentieadres: C. J. Liefbroer, Balsem- kruid 35, Rotterdam. Geen bloemen De crematie zal plaatsvinden woensdag 29 maart in het crematorium „Hofwijk", Delftweg 230 (Overschie), na aankomst aldaar om 2.45 uur, Vertrek vanaf het woonhuis omstreeks 2.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in het crematorium. In de vroege paasmorgen riep de levende Heer tot Zich Christina Dina Geertruida Slingenberg geboren Rees Ze was een lieve moeder en oma, die altijd in alles van harte met ons meeleefde. Ze werd 72 jaar. „/k sla mijn ogen op naar de bergen zou iemand mij komen helpen? Ja, mijn God komt mij helpen, de Schepper van hemel en aarde. Psalm 121 Groningen: De Savornin Lohmanlaan 104 Rietje Molemaker-Slingenberg Roel Molemaker Christine Roelof Jan Jeroen Peter Hoogeveen: Lindenlaan 21 Eddy Slingenberg Ineke Slingenberg-Sterenberg Annet Christien Jan Edso Hoogeveen, 26 maart 1978 De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 30 maart voorafgegaan door een dienst van Woord en Gebed in de Hoofdstraatkerk te Hoogeveen om 14.00 uur. Voorafgaande daaraan is er gelegenheid tot con doleren in een van de zalen bij de kerk vanaf 1330 Eens, als de bazuinen klinken, uit de hoogte, links en rechts, duizend stemmen ons omringen, ja en amen wordt gezegd. Rest er niets meer dan te zingen. Heer, dan is Uw pleit beslecht. Geheel onverwacht overleed, in de zekerheid van het geloof, onze lieve zorgzame vader en opa Matthijs Duke) op de leeftijd van 71 jaar. S. van Roon-Dukel S. van Roon T. Dukel N C. Dukel-Droog M. J. van der Linden-Dukel G. W. van der Linden en kleinkinderen Krimpen aan den IJssel, 24 maart 1978 Gouden Regen 67 Correspondentie-adres: T. Dukel, Lijstcrlaan 37, Vlaardingen. Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis dinsdag 28 maart van 19.00-20.00 uur en na de begrafenis in de kapel van de begraafplaats. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 29 maart om 13.45 uur in de kerk aan de IJsseldijk 264, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de IJsseldijk. ca. 14.45 uur. Al zou de vijgeboom niet bloeien en er geen opbrengst aan de wijnstokken zijn. de vrucht van de olijfboom teleurstellen; al zouden de akkers geen spijs opleveren, de schapen uit de kooi verdreven zijn en er geen runderen in deze stellin gen zijn, nochtans zal ik juichen in de HERE, jubelen in de GOD van mijn heil. De HERE HERE is mijn kracht; Hij maakt mijn voeten als die der hinden. Hij doet mij treden op mijn hoogten. Op GOEDE VRIJDAG ontslapen Theodoricus Hoorntje 54 jaar Theo is eerder getrouwd geweest met Bouwina J. M. Laning J. Hoorntje-Meeuwsen Stef Jacques en Saskia Theo Bouwien Marinus Graag uw gebeden en bloemen i.p.v. toespraken. Apeldoorn Laan van Kerschoten 97 24 maart 1978 De rouwdienst, waarin zal voorgaan de Weleer waarde Heer Ds. H. R. Zijlstra. zal gehouden worden woensdag 29 maart a.s. om 11.30 uur in de Open Hofkerk aan de Boerhaavestraat, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wenum. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de Open Hofkerk. Op Goede Vrijdag nam God tot Zich in Zijn Vaderhuis onze vriend Theo Hoorntje Indien wij dan met Christus gestorven zijn, gelo ven wij,dat wij ook met Hem zullen leven. Romeinen 6:8 Kortenhoef: familie Ruitinga Bergen op Zoom: familie de Rooy Harderwijk: familie Pleiter Warnsveld: familie Derksen Apeldoorn: familie Groen familie Huisman familie Koster familie Kuyers familie Schuring familie Velstra familie de Vries familie Weggemans Apeldoorn, 24 maart 1978 Ik ben de opstanding en het leven, wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Johannes 11 25 Op de avond voor Pasen nam God tot Zich onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Sophia van Wijngaarden weduwe van Johannes Braam op de leeftijd van 80 jaar. Utrecht, J. Braam A. B. Braam-Norder Amstelveen, M. Oussoren-Braam J. Oussoren Diemen, D. W. Braam C. A. Braam-Rügenbrink klein- en achterkleinkinderen Loenen a.'d Vecht, 25 maart 1978 Bejaardencentrum ,,'t Kampje", Driehovenlaan 2 Correspondentie-adres: J. Braam, Deliuslaan 12, Utrecht. Gelegenheid tot condoleantiebezoek woensdag avond van 7.30-8.30 uur in het Bejaardencentrum ,,'t Kampje" De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 30 maart om 14 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsleldijk 273 te Amsterdam-Zuid. De Heer nam zacht en kalm tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Aart Romeijn „Dan ga ik op tot Gods altaren." op de leeftijd van 76 jaar. T. W. Romeijn-van Aken Kinderen en kleinkinderen Alkmaar. 24 maart 1978 van de Veldelaan 680 Gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum, Westerweg 320 „Overkrocht 20" te Alkmaar, dinsdagavond van 7.45-8.15 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 29 maart om 14.00 uur op de Algemene begraaf plaats te Alkmaar. Mijn genade is u genoeg Heden nam de Here tot Zich in Zijn Heerlijkheid, na een langdurige, moedig gedragen, ernstige ziekte, mijn lieve vrouw, onze zuster, schoonzus ter en tante Renny Slothouber-van der Veen in de ouderdom van bijna 74 jaar. Haar lievelingspsalm was Psalm 139 H. J. Slothouber en verdere familie Bussum, 26 maart 1978 Singel 89 a I De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager. Brinklaan 132 te Bussum; condoleance- bezoek aldaar woensdagavond van 7.00-8.00 uur. De rouwdienst, te leiden door de weleerwaarde heer Ds R Strijker, zal worden gehouden op donderdag 30 maart a.s 's middags om 2.00 uur in de Aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nw. Hilversumseweg te Bussum, waarna de be grafenis zal plaatsvinden. Thuis liever geen bezoek. „Mijn genade is U genoeg" In vol vertrouwen op Gods belofte is van ons weggenomen, na een langdurige, bewonderens waardig gedragen, ernstige ziekte mijn lieve man en onze lieve vader Cor van Hulst op de leeftijd van 55 jaar. Ans van Hulst-Floor Hans en Lydia Loes en Jan Peter Jetty Amsterdam. 26 maart 1978 Bamberghof 19 Geen bloemen. Geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 30 maart om 10.15 uur op de begraafplaats Westgaar- de, Ookmeerweg 275. Vertrek van huis te 9.45 uur. Jezus uw verzoenend sterven, is het rustpunt van mijn hart. Op de Paasmorgen nam de Here tot Zich zijn kind. mijn lieve vrouw en onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Sara Fennema-Dijkshoorn op de leeftijd van 71 jaar St. Fennema en verdere familie Vlaardingen, 26 maart 1978 Willem Lodewijkslaan 49 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagavond a.s. van 8-9 uur in de aula van „De Marnixflat". Marnixlaan te Vlaardingen (ingang achterzijde via Mr Verschuurstr.). De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 30 maart a.s. op de algemene begraafplaats „Holy" Olmendreef te Vlaardingen alwaar voorafgaande in de aula een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden, aankomst aldaar om 3.15 uur n.m. „Jezus leeft en wij met Hem" Na een rijk gezegend leven van 86 jaar heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man, onze vader en grootvader Jan Willem van Silfhout eerder gehuwd met Hendrika Paling „Als God een deur sluit, opent Hij een venster" Wolfheze: I. van Silfhout-Schoenmaker Gieten: M. Weesjes-van Silfhout C. Weesjes Wilma en Jannes Arnhem: J. van Silfhout Tj. van Silfhout-Alkema Hanka, Ruud en Marina, Rie Co- bie, Meta Amsterdam: A. Essenstam-van Silfhout J. Essenstam Idelette, Robert Jan Beekbergen: K. Verkaik-van Silfhout A. Verkaik Heddy, Claudy Wolfheze, 25 maart 1978 Balijeweg 9 Gelegenheid tot condoleren woensdag a.s. van 19.00-20.00 uur in het mortuarium van ziekenhuis „Wolfheze" te Wolfheze. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 30 maart a.s. om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Wolfheze, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats van ziekenhuis „Wolfheze'. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na de teraardebestelling in „de Burcht". Ik heb vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig hecht. Heden heeft de Here op de dag van Zijn sterven onverwacht tot Zich genomen mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en onze lieve oma Magdalena Keijzer geboren Vreugdenhil op de leeftijd van 73 jaar. J. Keijzer A. Keijzer N. A. Keijzer-Goedknegt Jan, Wim en Johan K. van der Sar-Keijzer L. van der Sar Kees. Jan en Leo C. Keijzer E. Keijzer-van der Sar Lisette J. Keijzer N. C. Keijzer-Dijkshoorn Edwin, Ramón M. de Boer-Keijzer J. de Boer Marga, Henny Vlaardingen. 24 maart 1978 Merellaan 19 Liever geen bloemen. Mijn vrouw, onze moeder ligt opgebaard in de aula van de Marnixflat, Marnixlaan, ingang ach terzijde via Mr. Verschuurstraat, gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdagavond van 7 tot 8 uur. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 29 maart a.s. in de aula van de algemene begraafplaats „Holy" om 11 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben Vertrek van de Marnixflat om 10.45 uur. „Jeeus leeft.' üp Goede Vrijdagavond nam de Here plotseling •»n/e. voor een ieder zorgzame zuster, behuwdzus ter en tante Magdalena Vreugdenhil echtgenote van J. Keijzer. op de leeftijd van 73 jaar. Familie Vreugdenhil Familie Keijzer Vlaardingen, 24 maart 1978 Ik ben de opstanding en het leven. die in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gK storven. Joh. 11 a Ingegaan in de Heerlijkheid van haar Heer dP Heiland onze lieve moeder, grootmoeder en ovel grootmoeder Willemke Femer-Bijlsma 3 jaar weduwe van Tijmen Femer bijna 87 jaar oud. f* Oostzaan. Th W. Martens-Femeii J. Martens Kerstin Edmonton (Canada»: Anne en Dwight Jordan Amstelveen: Wim P Amsterdam: J Jan en Anja r< Amsterdam. 26 maart 1978 „Maarten Lutherhuis" Correspondentie-adres: J. Martens Rietschoot 145. Oostzaan Moeder is opgebaard in een rouwkamer van d» Coöperatie PC te Amsterdam, P. C. Hooftstraal 183. Bezoek aldaar woensdag van 14.30-15.30 en 18.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dondei^ dag 30 maart a.s. tegen 12.00 uur op de Nieui Oosterbegraafplaats. Kruislaan 126 te Ai sterdam. Voor de belangstelling tijdens de ziekte en het mei ven na het overlijden van mijn lieve man, vadei grootvader Jacob Limbeek betuigen wij onze hartelijke dank. G.Limbeek-Ekkel Kinderen en kleinkinderen Dokkum, maart 1978 Rondweg Noord 44. n Begrafenisonderneming Van der Luit te Leiden is met ingang van maandag 3 april 1978 verplaatst naar Willem de Zwijgerlaan 179 Leidei (de voormalige Koningskerk tegenover de Groenoordhal). Ons nieuwe telefoonnummer is 071-142644* Voor belangstellenden is er op zaterdag 1 april van 17.00 tot 19.00 uur gelegenheid het nieuwe rouwcentrum te bezichtigen. Willem de Zwijgerlaan 179 Leiden Postbus 432 2300AK Telefoon 071-14 2644* V I NAAIMACHINES SPECIAALZAAK WILDSCHUT OFF. DEALER Husqvarna Raff Elna Lewenstein Bernina Vesta Anker Passap breimachines strijkmachines naaimeubelen J Alle fournituren. Inruil mogelijk gebruikte machines met garantie. Javastraat 111 Amsterdam-O. Tel. 020-351081. Donderdagavond koopavoi 1 Cascais: B-daagse vliegreis Algarve: 8-daagse vliegreis Vluchten per lijndienst TAP Informatie/boeking va 561 (l/( 648 i/i Perscombinatie reizen Wibautstraat 131. Amsterdam Tel. 020-913456

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12