nachthoofd hoofd van de huishouding MEDISCH DIRECTEUR hoofd van de huishoudelijke dienst hl vacatures in «Ie «jexiMidlieHlszorij part-time verpleegkundig docent(e) part-time verpleegkundig docent(e) verpleegkundig afdelingshoofd (m/v) praktijkbegeleider(ster) „HUIZE rK MARIENCAMP" V|/ VERPLEEGKUNDIG DOCENT(E) 'verpleeghuis^ OVERWHERE purmerend fysiotherapeut(e) woningoudste hooge burch ZATERDAG 25 MAART 1978 TROUW/KWARTET PS 28 - RH Christelijke innchting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035. 2680 BA Morjster Telefoon (01749) 45738* In ónze innchting. waar 300 pupillen worden verzorgd, is plaats voor een verpleegkundige in de functie van Diensten: 10 achtereenvolgende nachten peT 14 dagen. Voor het vervullen van deze functie is o.m. vereist: - diploma ziekenverpleging Z en/of B - minimum leeftijd 25 jaar Een chnstehjke levensovertuiging is gewenst. Voor telefonische informatie kunt U zich wenden tot de heer P J van lersel, hoofd verpleegkundige dienst, t. 115. Sollicitatie uitsluitend schnftelijk te richten aan de geneesheer-directeur. I2D Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging lot Christeli/ke verzorging van geestes- en zenuwzieken Voor de' in-service opleiding tot verpleegkundige B vragen wij wegens vertrek van de huidige funktionans een (gemiddeld 40 uur per maand) in het bezit zijnde van het diploma A-ziekenverpleging en/of B-ziekenverpleging met een voltooide docentenopleiding of studerende hiervoor. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het geven van lessen in somatische verpleegkunde en gezondheidsleer. Tevens vragen wij een (gemiddeld 40 uur per maand) in het bezit zijnde van het diploma B-ziekenverpleging en/of A-ziekenverpleging met een voltooide docentenopleiding of studerende hiervoor De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het geven van lessen psychiatrische verpleegkunde. Nadere inlichtingen omtrent bovengenoemde vakatures kunnen worden ingewonnen bij de heer B Nieuwland. hoofd Opleidingen (tel. 05905-1331) Schriftelijke sollicitaties kunt U sturen naar de heer C A. de Graaf, adjunkt-direkteur Personeelszaken. Dennenoord. Zuidlaren. Om hel team te kompleteren zoeken wij nog 'een verpleegkundige A die genoeg ervaring heeft om de hoofd verpleegkundige bij afwezigheid te kunnen vervangen. een verpleegkundige De afdeling Inwendige Geneeskunde is een gecombineerde afdeling algemeen intern en cardiologie. Belangstellenden kunnen voor nadere inlich tingen kontakt opnemen met mevrouw J. van den Hatert, verpleegkundig direktrice. telefoon (0101 36 46 44. toestel 140 Uw schriftelijke sollicitatie gaarne te richten aan de heer M Knjnen, hoofd personeels zakeri. Van Dam Ziekenhuis. Westersingel 115, Rotterdam. VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM Het Van Dam Ziekenhuis is een goed geoutil leerd algemeen ziekenhuis op protestants- christeiiike grondslag - waarin alle belang rijke specialismen vertegenwoordigd zijn. Het aantal personeelsleden is ca. 450. De capaciteit is 314 bedden. Huisvesting m een van de ruime appartementen in de personeelsflat. is eventueel mogelijk. Het ziekenhuis is centraal gelegen en is goed bereikbaar met tram en metro. I2D Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christeli|ke verzorging van geestes- en zenuwzieken Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis, inklusief twee poliklinieken en dagbehandelingsmogelijkheid. Het is gelegen in de rustieke omgeving van Noord-Drenthe. Wij vragen voor een afdeling waar 50 vrouwelijke chronische, verzorgingsintensieve patiënten verpleegd worden een Bovengenoemde afdeling is momenteel bezig zich opnieuw te oriënteren omtrent begeleiding en werkwijze t.a.v de aan haar zorg toevertrouwde patiënten. Het ligt in de bedoeling te komen tot een struktuur waarbinnen de verschillende A D L -nivo s in deze afdeling ook steeds de met dit nivo korresponderende bejegening krijgen. Het meedenken over en gestalte geven aan dit verpleegkundig beleid behoort o.m. tot de taak van het verpleegkundig afdelingshoofd. Andere taakaspekten zijn: het mede zorgdragen voor een goede organisatie, het begeleiden van (leerlingVerpleegkundigenhet leggen en onderhouden van kontakten met andere disciplines en afdelingen. Onze gedachten gaan uit naar een funktionaris die. naast ervaring in een leidinggevende funktie. in het bezit is van de diploma's B-ziekenverpleging en A-'iekenverpleging (of tenminste ruime ervaring heeft met verzorgingsintensieve psychiatrische patiënten) Aanvulling met de Verpleegkundige Kaderopleiding strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt in de rang van Hoofdverpleegkundige. Een psychologisch advies omtrent de geschiktheid voor de funktie kan tijdens de sollicitatieprocedure aan een extern adviesburo worden gevraagd. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer C.J Westrik, verpleegkundig koördinerend hoofd (tel.: 05905-1331) Kandidaten worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te sturen aan de heer C.A. de Graaf, adjunkt-direkteur Personeelszaken, Dennenoord, Zuidlaren. 'HEREMALERHOF" TE HARMELEN j ia een van de vier psychogeriatrische verpleeghuizen hulpbehoevende bejaarden, die ressorteren onder de Stichting Verpleeghuizen Nederland. "Heremalerhof" zoekt voor de begeleiding van de leerlingzie kenverzorgenden een tot zijn/haar taak behoort o.m. - de begeleiding van leerlingen op de afdelingen in samenwer king met de opleidingschool, afdelingshoofden en de hoofd verpleegkundige; - de begeleiding van de leerlingen in het praktijklokaal. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverzorging, zij die tevens de voortgezette opleiding hebben gevolgd en/of ervaring hebben in een psychogeria trisch verpleeghuis genieten de voorkeur. De mogelijkheid bestaat om intern te wonen. Salarisregeling, studiekosten alsmede eventuele verhuisKOS- tenregeling volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met mevrouw H.A.J. Bravenboer, i^rpleegkundig direkteur, aan wie u tevens uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. Het adres is: Heremalerhof, Spruit en Bosch 1, Harmeien. stichting verpleeghuizen nederland ROLDE INRICHTING VOOR OBSERVATIE. BEHANOELING EN VERPLEGING VAN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN vraagt voor de afdeling Opleiding een Onze instelling verzorgd voor ruim 100 leerlin gen de opleiding tot Z-verpleegkundige Taak: - Verzorgen van de lessen Verpleegkunde (theorie en praktijk) Anatomie en Fysiologie: - Hi|/Zij moet in staat zin mee te denken bij de opbouw en de ontwikkeling van de Z-oplei- dmg binnen Huize Mariëncamp - Hij/Zi| zal m staat moeten zijn het Hoofd van de Opleiding bij diens afwezigheid te vervan gen. - Medeverantwoordelijk voor de organisatie van de opleiding Funktie-eiaen: - Hij/Zi| dienen de docenten-opleiding te heb ben voltooid en ervaring hebben van mini maal twee jaar in de Zwakzinnigenzorg, bij voorkeur Z-diploma - Leeftgd: minimaal 30 jaar Inlichtingen kunnen verkregen worden bi| het Hoofd van de Opleiding Br Quinnus. telefoon 05924 - 1541 Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Geneesheer-Direkteur van Huize Mariencamp Nooitgedacht 9a te Rolde twee verpleegkundigen A die mede belast worden met de leiding van de afdeling en die de hoofdverpleegkundige bij afwezigheid kunnen vervangen een verpleegkundige Belangstellenden kunnen voor nadere inlich tingen kontakt opnemen met mevrouw J. van den Hatert. verpleegkundig direktrice, telefoon (010) 36 46 44. toestel 140 Uw schriftelijke sollicitatie gaarne te richten aan de heer M. Krijnen, hoofd personeels zaken, Van Dam Ziekenhuis, Westersingel 115, Rotterdam VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM Het Van Dam Ziekenhuis is een goed geoutil leerd algemeen ziekenhuis - op protestants- christelijke grondslag - waarin alle belang rijke specialismen vertegenwoordigd zijn. Het aantal personeelsleden is ca. 450. De capaciteit is 314 bedden. Huisvesting in een van de ruime appartementen in de personeelsflat. is eventueel mogelijk. Het ziekenhuis is centraal gelegen en is goed bereikbaar met tram en metro Overwhere te Purmerend is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Er wordt gestreefd naar een optimale aktivering. reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Voor het behandelen van onze patiënten zoeken wij een die wil meewerken aan een optimale aktivering. reaktivering en de mogelijkheden tot terugkeer in de maatschappij. De werkzaamheden geschieden in prettig teamverband onder de dagelijkse leiding van een arts. terwijl verdere begeleiding van een revalidatie-arts aanwezig is. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de verpleegkundig direkteur. mevrouw C. M. van Orden. Verpleeghuis Overwhere. Prof. Mr. P. J. Oudlaan 1 Purmerend. tel. (02990) 27451bij wie tevens nadere informaties kunnen worden ingewonnen. Hooge Burch.Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten Hooge Burch is een nieuw instituut voor ca 600 bewoners van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen Binnen de verplegingsdienst bestaan enige vacatures voor de functie van Hij/zij is verantwoordelijk voor de dageh|kse gang van zaken op een woning waar 18 huis genoten worden verzorgd door 8 a 10 mede werkers. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar Z-. B- en/of A-gediplomeerden met erva ring in de zwakzinnigenzorg Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer A. Warnaar. coördinerend hoofd, tele foon (01726)19200). Uw sollicitatie kunt u richten aan de perso neelsdienst. Spoorlaan 19 te Zwammerdam (post Alphen aari den Rijn) voorj^^r Bejaardencentrum 'RONSSEHOF'uitgaande van de Interkerkelijke Stichting Bejaardenwerk Gouda. Ons bejaardencentrum, gebouwd in 1972, biedt woon- en leefruimte aan 196 bewoners. Per 1 juni 1978 komt er een vakature in onze staf voor de funktie van (vrl.) die in staat is in goed overleg met de overige stafleden en direktie haar taak zelfstandig uit te voeren. Deze vakature houdt verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van ons hoofd huishouding. Vanzelfsprekend houdt deze belang rijke funktie in dat lx per 14 dagen weekend dienst wordt verricht, evenals met de feestdagen enz. De aan te stellen functionaresse zal zo mogelijk in de maand mei worden ingewerkt door het huidige hoofd huishouding en zal worden bijge staan door èen assistente hoofd huishouding. Een psychologisch onderzoek zal tot de selectie-procedure behoren. De C.A.O. voor Bejaardentehuizen is van toepassing, evenals de pen sioenregeling P.G.G.M. Eigenhandig geschreven sollicitaties met inlichtingen omtrent opleiding, vorige werkkringenfunkties, motieven voor verandering van werkkring enz. worden binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad ingewacht bij de secretaresse van het Bestuur Mevr. J. Boersma-den Houting, Wilde Wingerdlaan 3,Gouda Wij denken aan een medewerkster die - in het bezit is van een diploma huishoudkundige voor instellingen - ruime ervaring heeft in een soort gelijke funktie - een leeftijd heeft van ongeveer 30-45 jaar - een positief prot.-chr. levens beschouwing heeft - over organisatorische en leiding gevende capaciteiten beschikt - goede contactuele eigenschappen bezit. Het protestants-christelijk ziekenhuis EUDOKIA te Rotterdam (365 bedden) is gelegen tegen het centrum van Rotterdam en zal volgens een onlangs uitgebracht advies omstreeks 1990 beschikken Qver een iets vergroot (ca. 400 bedden) ziekenhuis aan de buitenkant van Rotterdam-Oost. Als overbruggingsmaatregel is bij de officiële instanties in behandeling een aanvraag tot de bouw van een O.B.C. In 1977 werd een volledig nieuw complex van vijf operatiekamers c a., een centraal laboratorium en een centrale sterilisatie in gebruik genomen. Verdere plannen voor ruimtelijke herindelingen zijn in voor bereiding. De directie is driehoofdig en bestaat uit een verpleegkundig, een medisch en een economisch directeur. In dit directie-team vaceert de functie van Van hem wordt verwacht, dat hij in het bijzonder de medische aspecten van het voor te bereiden en uit te voeren zieken- huisbeleid behartigt hij als eerst-aangewezene zijn aandacht zal geven aan het onderhouden van de contacten met de leden van de medische staf, het staf- bestuur en met de para-medische diensten Belangstellenden met een positief christelijke levensovertuiging kunnen zich onder overlegging van een curriculum vitae richten tot het Bestuur van het Ziekenhuis Eudokia. Bergsingel 2T5 te Rotterdam. Uiteraard zijn de huidige directie leden gaarne bereid vooraf nadere inlichtingen te verstrekken: tel. 010-658222, toestel 112. zijn belangstelling in hoge mate zal uitgaan naar de medische facetten van het ziekenhuis- gebeuren in het algemeen. Gezien de dynamische ontwikkelingen gaan de gedachten uit naar een inventief en creatief man met de gave om in team-verband te werken en goede relaties met de medische staf te onder houden. Ziekenhuis Eudokia, Bergsingel 215, Rotterdam, Tel. (010) 658222.j Gereformeerd Bejaardentehuis HUIZE 'DE SCHUTSE' Hemsterhuisstraat 123, Amsterdam-Slotervaart Telefoon: 020-150666 In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van het tegenwoordige hoofd, komt in ons huis, waar ca. 150 bewoners worden verzorgd, per 1 juni a.s. de funktie vrij van In ons huis is voor deze staffunktie een positief chr. levensovertuiging vereist. Daarnaast zal men moeten beschikken over goede kontaktuele eigen schappen, een goed organisatorisch inzicht en de bereidheid om in team verband met de overige stafleden samen te werken. Het diploma 'Huishoudkundige voor inrichtingen' strekt tot aanbeveling. Salariëring volgens de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Voor een eventuele interne huisvesting is een tweekamerflat beschikbaar. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de direktrice, zr. A.A. Nagel. i

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 30