r^^ak Nt Wolfheze Wolfheze hsl voorlichtingsmiddag ;I VERPLEEGKUNDIGEN docenten opleiding voor het diploma Ziekenverzorging WIJKVERPLEEGKUNDIGE Diaconëssenhuis Heemstede DIREKTEUR/DIREKTRICE Frankenslag 'verpleeghuis HOGEWEY weesp afdelingshoofd aiii/iaJvaajj afdelingshoofd afdelingshoofd fysiotherapeut(e) Trouw hoort bij u. En bij355.000 andere Trou w-lezers. Elke ochtend. het Academisch Ziekenhuis Utrecht vraagt docent(e) verpleegkundige a-opleidingen Academisch Ziekenhuis Utrecht Waarom "de Rustenburg" - -belangrijk voor je kan wordend] Stichting De Rustenburg Rotterdam ergotherapeut(e) diakonessenhuis utrecht RÖNTGEN LABORANT(E) ZATERDAG 25 MAART 1978 TROUW/KWARTET PS 26 - RH De vereniging voor ziekenverpleging aid h GROENE KRUIS Ie Nijkeric zoekt in verband met pensionering van de huidige functio naris een volledig bevoegde die deel zal gaan uitmaken van een team van 5 wijkver pleegkundigen In verband met de positief christelijke grondslag van de vereniging wordt instemming hiermede op prijs gesteld. Salaris, pensioen en autokostenvergoeding volgens de i rechtspositie-regeling voor kruisverenigingen. Voor het verkrijgen van woonruimte zal de nodige mede werking worden verteend. Sollicitatie te richten aan de voorzitter, de heer J. Olde, Wittenburg 20. Nijkerk Op onze afdeling Intensive Care kunnen wij plaatsen met Intensive Care-aantekening. Inlichtingen worden gaarna verstrekt door zr. M. Elsenburg, Hoofd Verplegingsdienst. Sollicitaties te richten aan de afdeling Per soneel en Organisatie. Handeliaan2 Teleloon 023-319310 Het bestuur van de stichting voor Huisvesting en Verzorging van Bejaarden "IJsselmonde" roept in verband met herverdeling van taken "en verantwoordelijkheden binnen de organisatie gegadigden op voor de funktie van voor het bejaardenverzorgingscentrum "Tuynenburgh" (100 verzorgden). De voorkeur gaat uit naar een verpleegkundige, tenminste in het bezit van het diploma A. De te benoemen funktionaris wordt belast met de algehele leiding en organisatie van het tehuis; een eigen visie wordt van wezenlijke betekenis geacht. Aanstelling'en salariëring geschiedt volgens de C.A.O. voor Bejaardente huizen. Alleen schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de algemeen direkteur van de stichting, Oostersetuin 83,3078 E. J. Rotterdam. opleidingsschool voor verpleegkundigen en ziekenverzorgenden. Ten behoeve van de opleiding A-Verpleegkundige zoeken wij voor de volgende vakken: Anatomie circa 4 uur per week Heelkunde circa 9 uur per week Psycho-pathologie circa 2 uur per week Anaesthesie circa 1 uur per week Oogheelkunde circa 1 uur per week Interne geneeskunde circa 10 uur per week (tijdelijk) Combinatie van vakken is mogelijk. De uurvergoeding geschiedt volgens de richt lijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. Inlichtingen en sollicitaties gaarne bij de direktie van "De Frankenslag", Prins Mauritslaan 55, 2582 LM 's-Gravenhage, telefoon 070 - 556300. Hogewey te Weesp is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Erwordt gestreefd naar een optimale aktivering. reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Voor de funktie van zoeken wij kontakt met een verpleegkundige die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging B. liefst A en B en over goede kontaktuele en leidinggevende kapaciteiten beschikt, met inte resse voor de teamverpleging. Zij/hij krijgt de leiding over een afdeling met 30 bedden en een team van gediplomeerde en leerii ngziekenverzorgenden De secundaire arbeidsvoorwaarden zijp volgens de CAO Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de verpleegkundig direkteur, de heer W. J. H. Teunissen. Verpleeghuis Hogewey, Heemraad- weg 1. Weesp. tel. 02940 - 11451, bij wie tevens nadere informaties kunnen worden ingewonnen. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland 5QDÜDO y Dit verpleeghuis mei plaats voor 207 somatisch zieken en 90 psychisch gestoorde beiaarden, zoekt een RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT voor de afdeling psychisch gestoorde beiaarden. U hebt de opleiding' B-Ziekenverpleging en liefst ook hel A-diploma. U zult worden aangesteld in een rang die overeenstemt met uw ervaring. En verder zoeken wij nog een voor de afdelingen somatisch zieken Hiervoor behoeft u alleen in het bezit te z«|n van het A-diptoma. Ook voor u geldt, dat u zult worden aangesteld in een. met uw ervaring Mevrouw J. K Wever, verpleegkundig direktrice, zal u graag ook telefonisch nadere inlichtingen geven Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Postbus 567 Laan van de Helende Meesters 2_j AMSTELVEEN tel 020 - 458351 Het verpleeg- en reaktiveringscentrum „Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht heeft een capaciteit van 122 bedden voor somatische zieken. Ten behoeve van de afdeling fysiotherapie, welke goed Is geoutilleerd (o.a. hydrotherapie), wordt voor spoedige Indiensttreding gevraagd een die binnen het team in nauwe samenwerking met andere disciplines wil medewerken de patiënten te reactiveren. Daarnaast is er ook de behandeling van poliklinische patiënten. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, (tel. 030-611211). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van „Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht. Psych. Ziekenhu Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze". 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem) 08308 2 41 Vereniging lot christeli|ke ver zorging van geestes- en zenuw- rieken P217 Het opleidingsteam vraagt voor spoedige indiensttreding een kollega ten behoeve van de praktijkbegeleiding Hij/zij gaat zorg dragen voor de begelei ding van leerling B-verpleegkundigen tij dens hun praktijk-leerpenode op die afde lingen waar de patiënten langer verblijven en het verblijfs-, cq. resocialisatie-aspekt op de voorgrond staat. De kandidaten dienen: - over het B-diploma (eventueel aange vuld met het A-diploma) te beschikken; - de opleiding tot praktijkbegeleidlst)erof docent(e) verpleegkunde te hebben vo'- tooid of hiermee bezig te zijn; - een positieve instelling t.a. v. een christe lijke levensvisie te hebben Het salaris zal - afhankelijk van leeftijd en ervaring - variëren van f 1.903,20 tot f 2.785,04 bruto per maand. Voorts is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van toepassing Verdere informatie over deze funktie kunt u verkrijgen bij de heer B. Fintelman, toestel 480. of bij de afdeling personeels zaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie. t.a. v de heer H. Huberts. vacaturenummer 1610/156 ten behoeve van het Opleidingsinstituut. Werkzaamheden: het begeleiden van leerlingengroepen en het verzorgen van lessen ten behoeve van de A-opleiding; het afnemen van overgangs- en eind examens; het mede-ontwikkelen van lesprogramma's. Onze vertangens: diploma A-ziekenverpleging; diploma docentenopleiding of in een ver gevorderd stadium van studie hiervoor; ervaring als docent(e) strekt tot aan beveling. Salaris: volgens Rijksregeling tot maximaal f 3.247,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring; Wij bieden: op het ziekenhuispersoneel zijn de be palingen van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet van toepassing; vakantie-uitkering 8%. Zo solliciteert u: Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht, Catharijnesingel 101 te Utrecht DE RUSTENBURG is een stichting die al vele jaren aktief is in Rotterdam en omgeving en een aantal verpleeghuizen voor zowel somatische als psycho-geriatrische patiënten beheert. In augustus a.s. begint weer een waaraan kunnen deelnemen jongens en meisjes vanaf 17 jaar, die tenminste diploma MAVÓ-3 of diploma Lager Beroeps onderwijs (b.v. LHN0-4 met tenminste 4 theorievakken op B-niveau en 2 op C-niveau) hebben behaald. Voor hen die in deze opleiding geïnteresseerd zijn en voldoen aan bovengenoemde voorwaarden (dan wel dit jaar hun diploma hopen te behalen) houden wij op 29 maart a.s. een in ons nieuwe verpleeghuis aan de Bergweg Zuid 90 te Bergschenhoek. Gedurende deze middag, die begint om 14.00 uur, ontvangen adspirant-leerlingen alle gewenste informaties over de opleiding. Uiteraard zijn ook ouders van harte welkom. Ons verpleeghuis in Bergschenhoek is o.a. te bereiken vanaf l Centraal Station te Rotterdam met buslijn 2 of 4 van de maatschappij West-Nederland. Nadere inlichtingen worden u graag verstrekt door onze heer E. van Kapel, hoofd Personeelszaken, die u hiertoe elke morgen kunt bereiken tussen 10.00 en 12.00 uur onder telefoon nummer (010) 22.12.55. de Diakonessenhuis Utrecht zoekt voor haar afdeling revalidatie en fysische therapie een in het bezit van het diploma Opleiding voor ergo therapie. Nadere inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door Dr. D. Petrovic, revalidatie arts. Tel. <030) 528111, toestel 1148 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst Personeelszaken. Bosboomstraat 1 te Utrecht. In het ST BARBARA ZIEKENHUIS te CULEMBORG kan op korte termijn worden geplaatst een Een opleiding tot röntgenlaborant is vereist Enige ervaring is gewenst. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij mevrouw B. T. H Ronkes. Tel. 03450-2048, toestel 16. Sollicitaties te richten aan de directie van het ziekenhuis. Elisabethdreef 3, Culemborg. interconfessionele stichting gezondheidszorg culemborg en omstreken Psych. Ziekenhuis Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem) 08308-241 Vereniging tot christelijke ver zorging van geestes- en zenuw zieken. PZ16 Binnen ons ziekenhuis wordt een in-ser- vice opleiding voor leerling B-verpleeg kundigen gegeven. Momenteel nemen 225 leerlingen hier aan deel. De dagelijkse leiding berust bi) het afde lingsteam opleiding. Ter completering van het team zoeken wij op korte termijn een hoofd afdeling opleiding Wij verwachten van hem/haar dat hij/zij een zodanig organisatiekader kreëert dat de onderwijskundige aktiviteiten optimaal kunnen plaats vinden overeenkomstig de regels van de Inspektie en onder de zorg - en mede gericht op het funktioneren - van het ziekenhuis. Deze doelstelling leidt tot o. a. de volgende taken: - de dagelijkse leiding van de afdeling op- opleiding - planning op korte en langere termijn - overleg zowel binnen als buiten de afde ling opleiding -leerplanaktiviteiten - eindverantwoordelijkheid t.a.v. de koör- dinatie praktijkbegeleiding Voor deze funktie denken wij aan een mai of vrouw met een ruime ervaring m.b.t. organisatie en leidinggeven. Hij/zij dient in het bezit te zijn van het di ploma ziekenverpleging-B; tevens moet hij/zij de docentenopleiding of hogere op- in leiding voor verpleegkundigen hebben ge k] volgd, dan wel m het bezit zijn van de akte di MO-pedagogiek. Een positieve instelling t.a.v. een christe lijke levensvisie achten wij belangrijk Het salaris zal -afhankelijk van leeftijd en ervaring- variëren van f 2.854,54 tot f 3.659,27 bruto per maand. Voorts is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van toepassing Informatie m.b.t. deze funktie kunt u ver krijgen bij de heer J. Jongstra, tst. 480. of bij de afdeling personeelszaken, tst. 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aai *e direktie, t.a.v de heer H. Huberts.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 28