VELDLEIDERS «5 Mentor/Mentrix inwonend DIAKONALE CONSULENT werk(st)er medewerker (m/v) A. STAFFUNKTIONARIS GEZINS- EN BEJAARDENVERZORGING (full-time) B. STAFFUNKTIONARIS ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK (full-time) C. MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER (fulltime) stafmedewerker (m/vr) bedrijfsmaatschappelijk VELDWERKER De Stichting Nederlandse Vrijwilligers GROEPSLEIDSTER full-tlme LEID(ST) ER LEID(ST)ER part-time Directeur van de sector Gezihsverzorging (mnl./vrl.) vereniging van ouders van geestelijk gehandicapten Timmermanslaan 2. Maarssen In dé vereniging werken bijna 30.000 leden voor de belangen van ouders en geestelijk gehandicapten. De vereniging telt 11 provinciale verbanden en 100 afdelingen. Op het landelijk bureau der vereniging, met thans 11 personeelsleden, is plaats die kan worden belast met: - de coördinatie en ondersteuning van de drie provinciale medewerkers der vereniging; - de uitbouw van de voorlichtingsactivi teiten en de training van het afdelings kader; - medeverantwoordelijkheid voor de beleidsvoorbereiding. Gedacht wordt aan iemand met een oplei ding op hbo-niveau, tenminste 30 jaar oud, met ervaring in een leidinggevende functie. Journalistieke vaardigheid wordt op prijs gesteld. Naast een goede rechtspositieregeling wordt naar gelang van leeftijd en ervaring een salaris geboden tussen f 3.100.- en f 3.800.- per maand. De vereniging is aangesloten bij het P.G.G.M. Nadere informatie wordt verstrekt door Mevr M Maas. tel 03465 - 6 36 44 Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur der vereniging, p/a postbus 103. 3600 AC Maarssen. FEDERATIEVE ST1CHTIN6 VOOR MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING „EILAND IJSSELMONDE" waarin deelnemen de Prot. Chr. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening IJsselmonde en de Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening IJsselmonde Hel bestuur roept sollicitanten op voor de funktie van (moet de bereidheid hebben om zich tot de vakaturestop is opgeheven mede in te zetten voor de gezinsverzorging) (twee vakatures voor het uitvoerend algemeen maatschappelijk werk) opleiding HBO m.w. Ung HBO m.w.-fV.O. ol K.LF. Gevraagd wordt voor de funktie onder A en C voor de funktie onder B voltooide Het COAM rechtspositiereglement is van toepassing, voorzover subsidiabel. Voor personen die zich volledig willen inzetten voor de opbouw en verdieping van het A M W en de gezinsverzorging ligt hier een boeiende en uitdagende taak. Van de te benoemen medewerk(st)ers verwachten wij dat zij enige ervaring hebben in de betreffende werksoort Bij de sollicitatieprocedure zi|n bestuur, direktie. staf en medewerk(st)ers betrokken. So"citaties onder opgave van alle voor de funktie van belang zijnde gegevens en enige referenties, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te nchten aan de direkteur van de stichting, de heer W N van Loo. Pruylenborg 313. Postbus 233 te Zwijndrecht. Telefonische inlichtingen worden graag verstrekt door de heer Van Loo en de staltunktionans gezinsverzorging mevrouw W B de Puiter. telefoon 078-29301. Voor één van onze projekten voor Begeleide Kamerbewoning gelegen in de oude binnenstad van Schiedam zoeken wij een In aanmerking komt ook een echtpaar waarvan de man of de vrouw de betreffende functie vervult. Hij/zij woont (wonen) samen met vier jongens van 16 jaar en ouder in een gewoon woonhuis. De taak is: Begeleiden van de in het huis verblijvende jongeren. Er zijn geen vaste werktijden, maar men is beschik baar wanneer dit nodig is. Geboden wordt een boeiende werkkring met regelmatige werkbege leiding en een salaris volgens de normen van het WIJN Inlichtingen bij de praktijkleidster Mej B Wester- veld. tel (010) 264935 Sollicitatie richten aan ündenhof. Lange Haven 16a. Schiedam. Aan de setektie-procedure nemen de huidige medewerkers en de bewoners deel TEN BEHOEVE VAN OE HERVORMDE GEMEENTE BIJLMERMEER EN DE ..GEMEENTE IN WORDING TEN ZUIDEN DAARVAN. GAASPERDAM. WORDT GEVRAAGD EEN In deze functie gaat het erom deze gemeenten en hun leden te helpen om hun goede vorm van leven en werken te vinden temidden van deze nieuwe stad. In de functiebeschrijving ligt de nadruk op gemeen- schapsbevorderend groepswerk, procesbegeleiding en affiniteit met samenlevingsopbouw. Kerkelijk meeleven is voorwaarde. Collegiaal stafverband en bureaufaciliteiten worden geboden in het Diakonaal Centrum Amsterdam, Prins Hendriklaan 16. tel: 020- 76.15.52. Voor inlich tingen vragen naar ds. H.M.Stam. Een uitgebreide tingen vragen naar ds. H. M. Stam Een uitgebreide den. Sollicitaties gaarne verwacht vóór 7 april 1978. De rechtspositie voor kerkelijke medewerkers is van toepassing. Pensioenfonds PGGM. Salarisgrenzen ƒ3076,98 - ƒ4366.57. afhankelijk van leeftijd en ervaring. I gemeente Tot het werkterrein van de afdeling Wel zijnszaken van de gemeentesecretarie be horen de sectoren volksgezondheid en mi lieuhygiëne. maatschappelijke aangele genheden, jeugdzaken, cultuur, sport en recreatie. In de sectie „beleidsontwikkeling" is een vacature ontstaan. Ter voorziening daarin worden sollicitanten opgeroepen voor de functie van Voor deze functie wordt gedacht aan ie mand met een opleiding op HBO-niveau (bijv. G A.-II). die in de vorige werkkring ervaring heeft opgedaan in de verschillen de sectoren van het welzijnsbeleid en die op de hoogte is van de huidige ontwikkelin gen op dit gebied. In onderling overleg zal het takenpakket worden vastgesteld Een goede redactionele vaardigheid is vereist. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van 2.930,- tot maximaal 4 637,- per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Inlichtingen over deze functie worden des gewenst verstrekt door de chef van de afdeling, de heer G. J. Gielen, tel. 033- 36323. Sollicitaties te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Amers foort. Stadhuisplein 1 te Amersfoort met vermelding van vacaturenummer 167. Op korte termijn komt bij deze gemeente de functie vacant van Als eigen discipline binnen de afdeling perso neel en organisatie van de gemeentesecretarie levert het bedrijfsmaatschappelijk werk een bijdrage aan de realisering van de doelstellin gen van het sociaal beleid. Deze funktie wordt in samenwerking met een collega uitgevoerd en omvat: hulpverlening aan personeelsleden (totaal plm. 1300 medewerkers), voor zover de problemen verband houden met en van invloed zijn op de werksituatie signaleren van en adviseren over structure le problemen bij de onderscheidene delen van de gemeentelijke organisatie (plm 20 diensten, bedrijven en stichtingen), in sa menhang met het functioneren van de medewerkers inbreng in de ontwikkeling van het perso neelsbeleid. Vereist: een voltooide opleiding aan de Sociale Acade mie (B)MW, danwel de Hogere Beroepsoplei ding Maatschappelijk Werk (voorheen H.S.A.). alsmede ervaring in het bedrijfsmaatschappe lijk werk en bekendheid met het werkgebied van een afdeling personeel en organisatie. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal 3 247.- per maand De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Sollicitaties te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Amersfoort, Stadhuisplein 1 te Amersfoort, met vermelding van vacaturenummer 166. Nadere inlichtingen betreffende de beroepsinhoudelijke aspecten kunnen worden ingewonnen bij mevrouw L. M W van den Boogert, bedrijfsmaatschappelijk werkster, telefoon: 033-36265. In de regio Waterweg-Noord, omvattend de drie gemeenten Schiedam - Vlaardingen - Maassluis, vragen werkgroepen op het terrein van mis sie/zending - ontwikkelingssamenwerking - vre deswerk vanuit de hervormde, gereformeerde en katholieke kerken in de regio om een (»r. of m.) met zicht op ontwikkelings- en vredesproble- matiek in mondiaal perspectief met kennis van missie- en zendingsproblema- tiek met vaardigheid in het begeleiden van groe pen behorend tot een van de kerken bij voorkeur bekend met de regio., Hij zal zijn taak uitoefenen in nauwe samenwer king met een uit de werkgroepen en kerken ge vormds Stuurgroep en met de Stichting Interker kelijk Vormingswerk inzake Ontwikkelingssa menwerking (IKVOS). Salariëring zal geschieden op basis van de lan delijke richtlijnen voor pastorale werkers/-sters. Bruto ongeveer ƒ2.890 - p.m. (excl. vak. toeslag). Sollicitaties worden gaarne verwacht binnen veertien dagen na publikatie t.a.v. sekretaris Stuurgroep. Stationsweg 62. Den Haag. Hier kunnen ook inlichtingen worden ingewonnen onder tel. 070-890786. of bij pastoor J. Groot. Mgr. Nolenslaan 99. Schiedam, tel. 010-703066. vraagt ter vervanging van haar veldstaf in Tanzania en Zambia (m/v) Functie: een veldleider is de vertegen woordiger van de Stichting Neder landse Vrijwilligers in een of meer ontwikkelingslanden. Taak: leiding van de voorbereiding en uitvoering van het SNV-beleid in zijn/haar veldgebied, omvattend onder meer de verantwoordelijkheid voor de personele, financiële en administratieve zaken in relatie tot het vrijwilligersprogramma. Onderhouden of leggen van kontakten met functionarissen van het gastland. Vereist: universitaire opleiding, bij voorkeur in een van de sociale wetenschappen, of daarmee vergelijkbaar niveau. Ervaring in leidinggevende positie, op het terrein van personele begeleiding, projektonderzoek, financieel/administratief beheer en voortgangsrapportage. Minimaal 4 jaar werkervaring in een ontwikkelingsland in relatie tot ontwikkelingsaktiviteiten (betrokkenheid met ontwikkelingsproblematiek is in alle facetten van de uitvoering noodzakelijk). Leeftijd van 30-45 jaar. Kontraktduur minimaal 36 maanden. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tussen f 3.745.- en f 4.933,- per maand, exclusief emolumenten gedurende de uitzending. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vakaturenummerVL8120156 zenden aan de Stichting Nederlandse Vrijwilligers. Postbus 14640. Den Haag. Telefonische informatie 070 - 62 4611 tst 2596, mevr M S Udink ten Cate. De Stichting Nederlandse Vrijwilligers stelt zich ten doel deel te nemen aan de ontwikkelingssamenwerking door bij te dragen aan de sociale en economische opbouw in de ontwikkelingslanden en tot de meningsvorming over de ontwikkelings samenwerking in Nederland. Zij streeft dit doel o.a. na door vrijwilligers uit te zenden ten behoeve van overheids- of particuliere projekten in ontwikkelings landen, die beroepskrachten vragen in het kader van hun ontwikkelingsinspanningen, voorzover deze aanvragen er op zijn gericht de verschillen tussen arm en rijk te verkleinen. De verantwoordelijkheid voor de projekten ligt bij de aanvragers, de verantwoordelijkheid voor de inzet en begeleiding van de vrijwilligers in die projekten bij de Stichting Nederlandse Vrijwilligers. De Stichting beoogt een werkklimaat waarin mondigheid en maatschappelijk bewustzijn centraal staan. X De Prot. Chr. Stichting Welzijnszorg voor geestelijk gehandicapten Harderwijk vraagt voor haar gezinsvervangend tehuis 't Schild" per 1 r 1978 een Vereisten: pos. prot. chr. levensovertuiging. Bij voorkeur dipl. Kinderbescherming A en B Z-diploma O.P.M. V.S.I.D. (K.l.) min. leeftijd 20 jaar Sollicitaties met opgave van genoten opleiding en referenties kunt richten aan het hoofd van het gezinsvervangend tehuis, mej. A.v. Weele, Van Maerlantlaan 44, Harderwijk, waar u desgewenst ook t inlichtingen kunt verkrijgen. Tel. 03410-13661. m p* In de afdeling Gezinsverzorging en Bejaardenhulp is in het team aan de Linker Maasoever, Rotterdam plaats voor een voor de hulp aan chronisch zieken en bejaarden (20 uur per week) voor de hulp aan chronisch zieken en bejaarden. De taak omvat o m.: het behandelen van hulpaanvragen. het begeleiden van gezinshelpsters. het bijhouden van administratieve gegevens van het eigen rayon. het deelnemen aan teamvergaderingen. Voor deze functie wordt gevraagd iemand die in het bezit is van MBO s.d. en/of HBO m.w., N XII, N XIX, N XX of K en O. die in het bezit is van tenminste MBO s.d die niet voor één gat (van bezuinigingen) te vangen is. die vanuit christelijke levensvisie wil werken in een kerkelijke organi satie. met organisatorische kwaliteitëh. Omdat er binnen het team ai een aantal studerenden zijn gaat de voorkeur uit naar iemand die niet meer studeert. Geboden wordt: salaris volgens rijksregeling. werkbegeleiding. Belangstellenden kunnen voor nadere informatie contact opnemen met de heer J. Pothof, teamcoördinator. Schriftelijke sollicitaties, gaarne binnen 14 dagen, te richten aan de directeur, de heer J. M. van Rheenen. Stichting Gereformeerd Centrum voor Welzijnsbehartiging Heemraadssingel 110-112 Rotterdam telefoon 010-772711 De Stichting PROTESTANTS SOCIAAL CENTRUM te Amsterdam, bestaande uit de sectoren Maat schappelijk Werk, Gezinsverzorging en Samenlevings opbouw. zoekt contact met gegadigden voor de functie van Deze sector verleent gezinsverzorging en bejaardenhulp in principe aan allen, die deze hulp nodig hebben en een zelfstandige huis houding voeren. 900 medewerk(st)ers zijn binnen deze sector werkzaam. Samen met de directeur Maatschappelijk Werk is hij verantwoordelijk voor het geïntegreerd func tioneren van het uitvoeringsorgaan van de Stichting. Voor de inhoud en de uitvoering van de hulpverlening van de gezinsverzorging is hij in samenwerking met de medewerkers in die sector verantwoordelijk. In dit verband dient hij - er zorg voor te dragen dat het binnen en namens de sector te voeren beleid wordt geformuleerd - zorg te dragen voor een zodanige presentatie van de gezinsverzorging dat deze optimaal voor potentiële cliënten beschikbaar is - te bevorderen dat de hulpverlening op adequate, methodisch-organisatorisch verant woorde wijze wordt uitgevoerd - samen met de directeur M.W., de bestuurs vergaderingen voor te bereiden en leiding te geven aan het voorwaardescheppende systeem, m.n. administratie en secretariaat. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand die - niet noodzakelijkerwijs in de welzijnssector - leidinggevende en organisatorische ervaring heeft verkregen en die op basis van een academisch opleidingsniveau en/of hogere beroepsopleiding zich het nodige inzicht in vaktechnische en financiëel-economische aan gelegenheden heeft verworven. Voorts wordt van candidaat verwacht dat hij uit persoonlijke betrokkenheid mede gestalte kan geven aan het in de statuten omschreven uitgangspunt van de Stichting. Daarnaast dient hij geïnteresseerd te zijn in het politieke krachtenveld waarin het wel zijnswerk zich bevindt en bereid en in staat te zijn in te zetten om ook daar de belangen van de Stichting en haar cliënten te behartigen. Leeftijdsindicatie: ca. 35 tot 45 jaar. Bij de sollicitatie is een uit diverse geledingen der Stichting samengestelde commissie betrokken. Belangstellenden worden uitgenodigd zich. onder vermelding van gegevens die een duide lijk beeld verschaffen ormrent opleiding, ervaring en sollicitatie-motief, te richten tot de voorzitter van het bestuur der Stichting Mr F B. Jonker. De Lairessestraat 73. Amsterdam-Z. J

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 22