sekretaresse douane ambtenaar 16 medewerker- (ster) MEDEWERKER nationale woningraad vrije universiteit v\ ADMINISTRATIEF MEDEWERKER hoofd administratie m/v Stichting Christeli jke Verpleeghuizen ASSISTENT-ACCOUNTANT Gizon B.V. - Numansdorp a. technici b. technici werkvoorbereiding c. projektleiders ik zou buiten willen werken in de havens, aan de grens of op een vliegveld veel afwisseling mensen om me heen... vakgroeps secretaresse De Monuta Stichting is landelijk werkzaam op het gebied van uitvaartverzekering en uitvaart verzorging. Voor een goede dienstverlening beschikt de stichting momenteel over 17 rouwcentra. Door voortgaande groei is er een vacature voor een voor de afdeling beheer De afdeling beheer heeft o.m. als taken: het onderhoud van de eigen gebouwen; inkoop van materialen, druk werk en inventarissen; aankoop, onderhoud enz. van auto's; het verzorgen van publiciteits- advertenties; het verzekeren van alle eigen dommen van de stichting. van de kandidaten voor deze funktie verwachten wij: een opleiding op HAVO- niveau; een goed administratief inzicht organisatorische kwaliteiten; belangstelling voor inkoop zaken; goede contactuele vaardig heid; flexibiliteit en aanpassingsver mogen; leeftijd tot 40 jaar. Wij bieden een goed salaris en aantrekkelijk secundaire arbeids voorwaarden. Brieven met foto en levensbe schrijving te richten aan de directie van de Monuta Stich ting Paslaan 28, Postbus 20, 7300 AA Apeldoorn. de rijksuniversiteit groningen vraagt: ■1 wetenschappelijk medewerker m/v (vac. nr. 760319/0156) bi| het Qumran Instituut van de Faculteit der Godgeleerdheid. De te benoemen medewerker zal zijn/haar taak vervullen o.l.v. de hoogleraar-direkteur van het Qumran Instituut, in samenwerking met de Vakgroep Bijbelwetenschap Taakomschrijving: - bestudering van de geschiedenis en de literatuur van de tweede-tempel periode, in het bijzonder van de QumrSn-geschriften - verzorgen van colleges op doctoraal-1 en doctoraal-ll niveau op het terrein van bovengenoemd vakgebied, en verlenen van medewerking aan doctoraal werkgroepen van de vakgroep - bijhouden van het boekenbestand van het Instituut en verzorgen van de Qumran-bibliografie - assistentie bij de uitgave van door het Instituut verzorgde publicaties, in het bijzonder de Journal for the Study of Judaism - assistentie bij het beheer van het Instituut en bij het vervullen van andere bestuurlijke functies binnen vakgroep en faculteit. Vereisten: - tenminste een getuigschrift van een doctoraal examen Godgeleerdheid met als hoofdvak één der bijbelse vakken, c.q. een getuigschrift doctoraal examen Semitische Taal- en Letterkunde, c.q. equivalénte kwalificaties - goede kennis van de Semitische en Klassieke talen, in het bijzonder van Hebreeuws. Aramees, Syrisch en Grieks - goede didactische en bestuurlijke kwaliteiten. Aanstelling zal geschieden overeenkomstig het rangensteïsel van wetenschappelijk medewerker. De aan te stellen medewerker wordt aanvankelijk benoemd voor een proefperiode van ten hoogste 4 jaar. doch de functionaris is bestemd voor blijvende opname in het wetenschappelijk corps. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de hoogleraar-direkteur prof dr. A, S van der Woude. Domela Nieuwenhuislaan 57, Groningen, tel 050-251417. ■i sollicitaties: schriftelijk binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie te richten aan de direkteur van de Dienst Personeelszaken, Postbus 72, 9700 AB Groningen, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Voor de advertentie-afdeling van HET flNANCIEELE DAGBLAD zoeken wij op korte termijn een liefst met enige kennrs van het advertentiewezen, de kontrakten administratie, tekstverwerking, kor- respondentie en bovenal iemand die een goede verstandhouding kan onderhouden met onze ver kooporganisatie. Goed salaris en gratificatie, 8% vakantietoeslag, 5 daagse werkweek. Sollicitaties gaarne aan ons dagblad, Weesper- straat 85. tel. 020-223333, toestel 16 f ROELOFS EN HAASE b.v. Bouwbedrijf en Timmer fabriek vraagt ter versterking van de kan- toorstat een Gewenste opleiding: Middelbare school en M.B.A.-di- ploma. Eventueel studerend voor S.P.D.-opleiding kan tot aanbeve ling strekken. Schriftelijke sollicitaties gaarne richten aan: ROELOFS EN HAASE b.v., Postbus 216, 7460 AE Rljssen. Bij onze Stichting komt op korte termijn plaats vrij voor een Die belast zal worden met: de leiding van de administratie de interne kontrole en begrotingsbewaking het opmaken van periodieke overzichten. Vereist is tenminste een MBA-opleiding en een gerichte ervaring. Hij/zij moet administratieve problemen kunnen analyseren en vooral dok het gebeuren achter de cijfers zelfstandig kunnen herkennen en beoordelen. Salaris, afhankelijk van ervaring en opleiding, tussen 2.800,— en 3.500,— bruto per maand. Wij bieden uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een ziektekostenregeling, verhuiskosten- en reiskosten vergoeding (konform de CAO Ziekenhuis-wezen). Tijdelijke huisvesting in ons personeelswoonhuis is mogelijk. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de direkteur, de heer H. Kuiphof. Hugo de Grootkade 20. Amsterdam, Telefoon 020 82 63 05. De Protestantse Vereniging van Instellingen voor Bejaardenzorg, waarbij 430 bejaardentehuizen zijn aangesloten, zoekt in verband met vertrek van de huidige medewerkster op korte termijn een Tot haar taak zal behoren het verrichten van algemene sekretariaatswerkzaamheden, waaronder: het notuleren van vergaderingen, het mee werken aan de voorbereiding daarvan en aan de uitvoering van daarop genomen besluiten het verzorgen van korrespondentie het mede redigeren van diverse publikaties het bijhouden van de agenda Wij verwachten van deze medewerkster: opleiding op middelbaar niveau diploma's typen en steno Nederlands goede kontaktuele eigenschappen goede beheersing van de Nederlandse taal zo mogelijk enige jaren ervaring een prot. chr. levensovertuiging. Wij bieden een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder opname in het PGGM-pensioenfonds. Sollicitaties te richten aan de directeur van de P.V.I.B. drs. E.L. Brinkhuis, Hoofdstraat 180, Driebergen. Tel. 03438-7049. TROUW/KWARTET PS 19 - RH 21 Amsterdam - Almere - Breda - Bunschoten - Deventer - Groningen - Rotterdam De Nationale Woningraad (NWR) Is een belangen- behanigingsorgamsatie op het terrein van de volks huisvesting. Wegens gestage uitbreiding van de werkzaamheden van de AFDELING ADMINISTRATIEVE DIENST VERLENING (AAD) in het rayon West. omvattende voor namelijk de provincie ZUID-HOLLAND, zoeken wij zo spoedig mogelijk een met Praktijkdiploma Boekhouden. M^BA of studerend voor SPD. Kandidaten met enige controle-ervaring opgedaan op een accountantskantoor hebben de voorkeur. Leeftijd 20 25 jaar. Geboden wordt een prettige, ambulante werkkring met goede secundaire arbeidsvoorwaarden Salariëring, in overeenstemming met ervaring en opleidingsniveau, tot 3 200,— bruto per maand, exclusief 8*/» vakantie toeslag. Standplaats. ROTTERDAM (event, bemiddeling bij huie vesting mogelijk). Sollicitaties te richten aan Nationale Woningraad. Postbus 9149, 1006 AC Amsterdam. Op de enveloppe linksboven vermelden: P.Z. Luchtbehandelings-, verwarmings-, waterzuiverlngs-, energiewin- en energieterugwininstallaties zoekt voor spoedige Indiensttreding Funktie-omschrijving: Het ontwerpen, berekenen/kalkuleren en volledig uitwerken van projekten als basis voor hel uitbrengen van offertes. Het begeleiden, indien nodig, van montage-inspekteurs. Eisen: Ruime ervaring - ACI-diplomas en/of MTS Funktie-omschrijving: Het begeleiden en organiseren vanuit de interne dienst naar de uitvoering. Het volledig uitwerken van projekten Eisen: Organisatorisch inzicht, ervaring en kennis van zaken. AG-diplomas - MTS of HTS Funktie-omschrijving Het bijwonen van bouwvergadenngen Besprekingen voeren met principaal en bouwdirektie. Organiseren en begeleiden van de projekten. Eisen Ruime ervaring als eerste-, c.q Chef-monteur en teken kamerervaring of machinistendiploma, max. leeftijd 45 jaar Zij die over voldoende zelfstandigheid en doorzettingsvermogen beschikken, kunnen wij een goede honorering in het vooruitzicht stellen. Uw sollicitatie, liefst met pasfoto en uitvoerige opgave van ervaring, gelieve u te richten aan: chef personeelszaken Gizon B.V. Burg. de Zeeuwstraat 43 Numansdorp. Dat kan bij de DOUANE maar dan moet U bij de aanvang van de opleiding minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn) en minstens 1.70 m lang zijn. Misschien heeft U een MULO/MAVO- diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaats vinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. De opleidingen vangen aan op 4 september 1978 en 3 januari 1979. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1588,- per maand; 20 en 21 jaar f 1676,- per maand; 22 en 23 jaar 11766,- per maand; 24 en 25 jaar f 1875,- per maand; 26 en 27 jaar f 1939,- per maand. Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 8%. Daar kunnen nog bijkomen een toelage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. Na een volledig kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assistent (maandsalaris max. f2321.-) met promotie mogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f 2576,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-4000/0156 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013,2500 EA 's-Gravenhage. amsterdam Bij de Faculteit der Geneeskunde, vakgroep Medische Informatica is plaats voor een Zij zal komen te werken in een groep, die zich voornamelijk bezighoudt met research op het gebied van computer-toepassing in de diverse medische disciplines. Haar taak zal o a omvatten het verzorgen van correspondentie, uittypen van rapporten en artikelen in het Nederlands en Engels, verzorgen van een bescheiden archief, bij houden van de dgenda en het regelen van buitenlandse reizen voor de leden van de vakgroep Daarnaast zal zij geheel zelfstan dig de vakgroepsbibliotheek beheren. Vereist zijn: tenminste HAVO niveau, goede kennis van de Engelse taal. steno Neder lands en Engels, goede typevaardigheid en enige jaren ervaring als secretaresse. Kennis van Duits en Frans strekt tot aanbeveling Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr.Ir. F. Schutte, tel 020 - 548 33 06. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 245-388. te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105, (of postbus 7161), Amsterdam-Buiten- vekJert m

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 21