PERSONEEL GEVRAAGD Studeren voor accountant. Bij Moret Limperg bouw je direkt met 'n goed salaris aan internationale kansen. En aan 'n zekere toekomst. MORET LIMPERG Eerst Flexa zien, dan verven COORDINATOR ADMINISTRATIEVE TAKEN algemeen streekziekenhuis PREDIKANT een full-time telefonist(e) receptionist(e) Een full-time of part-time typist(e) ZATERDAG 25 MAART 1978 TROUW/KWARTET PS 16 - RH Kleur? Zoek't maar uit Of ga naar uw Flexa-winkelier: Want: Uw Flexa-winkelier is een vak man. Over kleur kan hij u heel wat vertellen. Hij kent de regels van het kleurenspel. Hij is uw vraagbaak als het gaat om de keuze van precies dat goede kleur tje, die verrassende kleurkombi- natie. Uw Flexa-winkelier zegt niet: 'Zoek 't maar uit'. Hij helpt u. Hij heeft daarvoor heel wat in huis. 635 Uitgezochte kleuren Uw Flexa-winkelier beschikt over een uitstekende nieuwe kleur- kollektie. Elke kleur kan direkt voor u worden gemaakt op de kleurenmengmachine. Dus als u besluit om vandaag of morgen aan 't werk te gaan, hoeft dat niet te wachten. Uw kleur staat voor u klaar. Sikkens Color Alle kleuren zijn gerangschikt en genummerd volgens een uniek en geraffineerd systeem. U koopt niet zomaar een kleur of kleur- kombinatie. Uw Flexa-winkelier kan u op basis van Sikkens Color feilloos aanwijzen welke kleur bij u past of welke kleurkombinatie verantwoord is. De Flexa kleurenmolen De befaamde kleurenmolen, waarop u 635 kledren aantreft, kleur-op-kleur gerangschikt, naast elkaar. Maar zö overzichte lijk dat u er feilloos uw keuze uit kunt maken. Mocht u nog twijfelen, neem dan één of meer kleurenstrookjes mee. Op de Flexa-kleurenmolefi kunt u ze allemaal vinden. Flexa kleurenstrookjes, Flexa kleurenwaaiers Op de Flexa kleurenmolen vindt u kleurstrookjes die u mee naar huis kunt nemen. Zo kunt u uw keus in alle rust en in goed overleg bepalen. U kunt ook de nele Flexa kleur- kollektie meekrijgen. Uw Flexa- winkelier leent kleurenwaaiers uit, die uw huiswerk extra makkelijk maken. Keus te over, kleur te over. Muren, deuren, stoelen, keukens Flexa kleuren zijn verkrijgbaar in hoogglans, zijdeglans, acryllatex, wandfaser, schuurwerk enz. Uw Flexa-winkelier weet er alles van'. Kan u bij uw keuze met raad en daad terzijde staan. Niet alleen de kleur, maar ook de soort verf is belangrijk. Kwaliteit Flexa-kwaliteit. Om wat preciezer te zijn; een kleur die uitermate nauwkeurig is. En blijft. Een verf, die uitstekend dekt en een grote duurzaamheid heeft. Hulpmidde len die u niet in de steek laten. En een Flexa-winkelier die vier kant achter zijn produkten staat en er verstand van heeft. Uw adviseur Kleur kiezen is moeilijken belang rijk. Uw Flexa-winkelier kan u bij die kleurkeuze helpen. Hij kent zijn vak. Hij weet van warme en koele kleuren, van zachte en harde kleuren, van zware en lichte kleu ren. Hij kan u adviseren over kombinaties, over strukturen, over verftechnieken. En natuur lijk heeft hij alles, wat u nodig hebt als u gaat schilderen. In de buurt Uw Flexa-winkelier zit, vaak let terlijk, om de hoek. U kunt het lopend af. U vindt hem in uw direkte omgeving. Dus niet kilo meters rijden. Uw Flexa-winkelier is nagenoeg uw buurman. Waar mee te praten valt. Aandacht Hebt u een probleem op kleur of verfgebied, dan is uw Flexa- winkelier altijd bereid daaraan aandacht te besteden. Hij neemt er de tijd voor. Waar vind je tegen woordig nog zo'n persoonlijke relatie. Speciaal bij uw Flexa- winkelier Het doorSikkens ontwikkelde ACC-systeem is gebaseerd op de drie eigenschappen van de kleur: kleurtoon, verzadiging en helderheid. Deze eigen schappen zijn in één code ondergebracht. Uw Flexa- winkelier kan aari de hand van deze code precies bepalen, over welke kleur u praat en welke kleurkombinaties moge lijk zijn. Uw Flexa-winkelier zal u er graag meer over vertellen. DEVENTER: De Christelijke Scholengemeenschap „Revius' vraagt aan voor de finanaéte- en de onderwijsadministratie, die: Ie*d<ng kan geven aan het administratief personeel over goede organisatorische eigenschappen beschikt inzicht heeft in de problematiek van een brede scholengemeen schap de directie kan assisteren bij de uitbouw van het l.h.nx). en l.to. belangstelling heeft voor automatiseringsprocessen de Christelijke doelstelling van de school onderschrijft en deze daadwerkelijk helpt opbouwen. Inschaling naar opleiding en ervaring volgens salarisschalen B.B.R.A. Schriftelijke sollicitaties met een korte omschrijving van de levensloop kunt u richten aan de rector, drs W. Y Zandstra. Fred, van Blankenheimstraat 21 te Deventer. Deze verstrekt ook inlichtingen. Telefoonnummer 05700-27070. Wabenstraat 19, Postbus 606 1620 AR Hoern. tel. 02290-16241 Hel Algemeen Streekzrekenhws Wesl-Fnesland te Hoorn zoekt een die m een part-time funktie als z^kenhmspaslor aan de mnchtmg verbonden zal De le benoemen pastor zal een duidelijke oecumenische msieil-ng moeien hebben en bn voorkeur een op het ziekenhuis pastoraat genchle opleiding hebben gevotgd dan wel de bereidheid hebben d«e alsnog te volgen Salanenng nader overeen te komen. Sollicitaties te richten aan hei Bestuur van het ziekenhuis, p/a Wabenstraat 19 m Hoorn. Uitnodiging voor iedereen die voor z'n diploma zit van HEAO of Gymnasium, Atheneum en liever niet verder gaat op goed geluk. 't Is niet de tijd voor risico's. Zekerheid inbouwen in je studie- en beroepskeuze is om vele redenen verstandig Dus als je goed verdienen plus een goede studie combineren kunt, moetje dat nu doen. Als aankomend accountant ben je in feite een "prima gesitueerde student" met een zéker toekomstperspectief. Bovendien, bij Moret Limperg. accountants, met vele vesti gingen in Nederland en erbuiten, krijg je inter nationale kansen. Is dat niet een reëel aanbod? We willen er graag eens met je over praten. Het "avontuur" van de accountancy. Boeiend is deze studierichting wel degelijk als je even verder kijkt. Want als accountant ben je weliswaar de man van de cijfers, maar ook de man van de management-adviezen. de fusies, de aandelen, de beleidsanalyses en de automa tisering. Zaken die actueel blijven Een goed en gewaardeerd beroep waarin je maar zelden achter je eigen buro zit Accountancy is meer actie dan je denkt Werken studeren bij Moret Limperg. De studie van het NIvRA is een acade mische studie die voor een groot deel in werk tijd wordt gevolgd. Vaak vier dagen in de week werken, één dag college. En je zit later niet "vast" aan je keuze. De opleiding is een afgerond geheel en biedt ook goede mogelijkheden voor een carrière buiten het accountants-beroep. Maar nu eerst de start: Moret Limperg betaalt naast je salaris het grootste deel van de studiekosten. Ervaren collega's maken je wegwijs in vele bedrijven, organisaties en bij de "eigen" kantoren. Al na korte tijd ga je vrij zelf standig werken en je eigen richting bepalen Want de accountancy kent vele specialisatie richtingen. Je krijgt alle kansen omdat Moret Limperg groot is. Maar niet onpersoon lijk, omdat je in kleine teams werkt met een ongedwongen sfeer. We nodigen je uit om eens te komen praten. Opéén van onze kantoren te: Amsterdam, Apeldoorn, Assen, Breda, Dordrecht, Endhoven, Enschede, 's-Gravenhege/Rijswijk, Groningen, Heerten, 's-Herlogenbosch. Leeuwarden, Maastricht, Nijmegen, Rotterdam, Temeuzen, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle. -THorVC)^d,GE AKADEMIE DE HORST Horstlaan 2 Driebergen vraagt per 1 juni 1978. Zijn of haar taak zal bestaan uit de bediening van de telefooncentrale (5 lijnen) en receptie werkzaamheden ten behoeve van bezoekers docenten en studenten: Daarnaast behoort tot zijn of haar taak het verzorgen van type- en andere voorkomende administratieve werkzaamheden. Werktijden: maandag t/m vrijdag van 8.30-12.30 uur en van 13.0C-17.00 uur. Zijn of haar taak zal bestaan uit de verzorging van het typewerk voor een studie-afdeling en voor diverse vaste kommissies en het bijhou den van de daaraan verbonden archieven. Daarnaast behoort tot zijn of haar taak de ver zorging van diverse administratieve werk zaamheden en het. als vervanging, bezetten van de telefooncentrale/receptie. Werktijden: full-timer: maandag t/m vrijdag van 8.30-12.30 uur en van 13.00-17.00 uur; part-timer: 1e week: maandag t/m vrijdag van 8.30-12.30 uur.2e week: maandag t/m vrijdag van 13.00-17.00 uur (in onderling overleg). Vereisten: diploma's MAVO en typen; leeftijd 18 jaar of ouder Voor beide funkties geldt (bij een volledige dagtaak) een salaris van ƒ1.230.— bruto per maand (bij 18 jaar) tot max. ƒ2.003,- bruto per maand. Op het salaris wordt alleen loonbelasting, pensioenpremie en premie ziekenfonds inge houden. De prerhie AOW komt voor rekening van de Akademie. Vakantietoeslag 8%. Direkte opname in het pensioenfonds ABP. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden ge richt aan de heer C. Rijnbeek, Akademie De Horst. Postbus 121, 3970 AC Driebergen. Telefonische informatie: 03438 - 5544.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18