gemeente dg^spijkenlsse CONSTRUCTIEVE NATIONAAL- CHRISTELIJKE POLITIEK HOOFD VAN HET BUREAU Verboden voor gehandicapten S HOOFD Kent u het GPV als een partij die opkomt voor het behoud en herstel van de nationaal- christelijke waarden in ons land en uw provincie, als een partij die zich in alles wil laten leiden door het Woord van God. als een partij die vanuit dit uitgangspunt een constructieve politiek voert. Het GPV hecht daarom grote waarde aan bevordering van het persoonlijk normbesef in onze samenleving, handhaving van de publieke erkenning van het huwelijk en van de unieke positie van het gezin. erkenning en stimulering van de persoonlijke verantwoordelijkheid van de burgers voor anderen, waarborgen voor de vrijheid van onderwijs. Maar het GPV vindt niet minder belangrijk dat hulp wordt verleend aan arme landen, met voorrang voor de allerarmste landen en die landen waar de hulp kan aansluiten bij de verkondiging van het Evangelie. onze nationale veiligheid wordt beschermd door versterking van onze defensie. wordt gezocht naar verantwoorde manieren om energie te winnen en gebruikte stoffen opnieuw te gebruiken. We moeten ook hierin zorgvuldig omgaan met Gods schepping, een vaste waarde van onze munt gehandhaafd wordt. Herkent u zich in deze politiek? Dan verdient het GPV uw steun ook bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten! M DIENST OVER GRENZEN (D.O.G.) U kunt er meer aan doen dan u denkt SIRE ZATEROAG 25 MAART 1978 TROUW/KWARTET PS 14 - RH 'UIII Bil de gemeentelijke sociale dienst van deze groei kern. momenteel 34.000 inwoners, komt vacant de functie van van de Afdeling BIJSTANDVERLENING C.A. Algemene informatie: De Sociale Dienst telt op dit moment ruim 40 mede werkers In de bestaande organisatie kent de dienst een drietal afdelingen, te weten dienstverlening, bij standverlening en administratie. Met het oog op bestaande plannen is de mogelijkheid pet uitgesloten dat in de naaste toekomst bijstellin gen in de organisatie zullen worden doorgevoerd. Afdelingsintormatie: De afdeling bijstandverlening telt ca. 20 medewer kers Er wordt m teamverband gewerkt Bij de werk zaamheden ligt de klemtoon op het behandelen van financiële hulpvragen. De mogelijkheid is echter aanwezig dat het takenpakket in de naaste toekomst zal worden aangevuld. waarbi| gedacht wordt aan uitbreiding van het dienstverleningspakket. Functie-informatie: De aan te stellen functionaris zal zich gaan bezig houden met de volgende taken: het zorgen voor een doelmatige werkwijze van de afdeling binnen het kader van de geldende wetten en voorschriften, ondersteuning en begeleiding van de teamleiding bi| de uitoefening van hun taken; secretariaatsvoering van de onderscheiden ad viescommissies; het onderhouden van relaties met diverse orga nen en met relevante instellingen op het terrein van de sociale dienstverlening; het meewerken aan de uitbouw en het beleid dat de dienst voert onder meer ten aanzien van de sociale dienstverlening. De aan te stellen functionaris zal moeten beschikken over een gedegen kennis op het onderhavige terrein, blijkend uit ervaring in een leidinggevende functie bij een sociale dienst en tenminste over een H.B.O.-op- leiding. Aanstelling zal afhankelijk van opleiding en ervaring plaatsvinden in een rang welke in overeenstemming is met het niveau van de functie met een salaris van maximaal 4.933,- per maand. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositierege lingen zijn van toepassing. Bij het verkrijgen van woonruimte kan medewerking worden verleend. 'Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. In de sollicitatieprocedure zullen kandidaten onder meer kennis maken met een vertegenwoordiging van het personeel van de dienst. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de directeur van de Sociale Dienst, telefoon 01800-12000, toestel 330. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethouders. Kon. Julianaplein 1 te Spijkenisse, onder vermelding van vacaturenummer 706. gemeente apeldoorn Tengevolge van organisatie van de Arnhemse BKR-commissie die thans tevens adviezen uitbrengt voor een groot aantal andere Gelderse gemeenten.^zal o.a. in de gemeente Apeldoorn worden overgegaan tot het instellen van een plaatselijke adviescommissie in het kader van de regeling complementaire arbeidsvoorziening (beeldende kunstenaars regeling). Daarvan zullen ook een aantal andere gemeenten gebruik maken. Ten behoeve van het secretariaat van de adviescommissie Lb.v. de beeldende kunstenaars regeling zoeken wij een medewerker(ster). die tevens belast zal worden met een aantal aangrenzende taken op het gebied van de beeldende kunst. Taken: voorbereiden Van de vergaderingen van de commissie, notuleren van de vergaderingen en uitvoeren van de besluiten van de commissie aangekocht werk administreren en beheren, tentoonstellingen, uitlenen en verzorgen. Verdelingen tussen rijk en gemeente voorbereiden informatie verschaffen aan kunstenaars, bespreken van mogelijke problemen en eventueel begeleiden van kunstenaars contacten met buitengemeenten onderhouden tav. de kunstenaars die onder de Apeldoornse commissie vallen. Eisen: Aan deze functie worden de volgende eisen gesteld: betrokkenheid tot en invoelingsvermogen in het onderhavige werkterrein goede contactuele eigenschappen administratief goed onderlegd De gedachten gaan uit naar iemand met een opleiding op HBO-niveau. Ervaring op het onderhavige werkterrein strekt tot aanbeveling. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden in de rang van com mies/commies 1e klasse (salaris ƒ2.385,- tot ƒ3.247,- bruto per maand). Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer Hoogeboom. afd. welzijnszaken. Stadskantoor, tel. 055-771122, toestel 2226. Sollicitaties onder nr. 2308 binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te nchten aan de directeur van de Centrale Personeelsdienst. Stadskantoor Apeldoorn. GPV GPV Geloofwaardig Gereformeerd Politiek Verbond,Postbus 439, Amersfoort.Tel.033-13546. is een interkerkelijke organisatie, uitgaande van de Nederlandse Zendingsraad, de Stichting Oecumenische Hulp en het Algemeen Diakonaal Bureau van de Gereformeerde Kerken. D.O.G. houdt zich bézig met de bemiddeling en uitzending van beroepskrachten naar landen in ontwikkeling voor funkties. waarvoor aanvragen bij haar binnenkomen: leraren, verpleegkundigen, artsen, landbouwkundigen Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de huidige funktionaris wordt gezocht naar een het selekteren en begeleiden van kandidaten voor uitzending; het onderhouden van kontakten met kerken en instanties in binnen- en buitenland; het voort>ereiden van het algemeen beleid ten behoeve van het bestuur. de leiding van het bureau, bestaande uit een team van vier personen. akademische of gelijkwaardige opleiding; ervaring in de Derde Wereld; organisatorische kwaliteiten; beheersing van de Engelse en Franse taal; goede kontaktuele eigenschappen. Gezien het relatiepatroon van D.O.G. is voor deze funktie evangelische betrokkenheid, belangstelling voor derde-wereld problematiek en inzicht in kerkelijke verhoudingen een voorwaarde. Nadere schriftelijke informatie is te verkrijgen bij het bureau: Stadhouderslaan 43. Utrecht tel 030-517494. Eigenhandig geschreven sollicitaties voor 15 mei te richten aan de Voorzitter van D.O.G. op bovenstaand adres. De nktie De voorkeur gaat uit neer lemend uM protestants- christelijke kring met Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voorkomen óf uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of slecht horen. Laat uw invloed gelden in uw vereniging, op de school van uw kinderen, in uw werkkring, overal waar de bewegings vrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. Wat kunt u doen? En hoe? Voor meer informatie: A. V.O. Nederland Vereniging van arbeids- en welzijnszorg voor mindervaliden. Bos en Lommerplantsoen, Amsterdam, lel. 020 872401.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16