■a Trouw FAMILIEBERICHTEN THEMA: 40 jaar PART-TIME OPLEIDING CULTUREEL WERK Aanmeldingen INLICHTINGEN TEL. 020-913456 Toestel 796 Hogere technische school te Dordrecht Opleiding tot ingenieur (ing.) Vervolgcursussen voor hts-ingenieurs: DUBROVNIK GUERNSEY WIGHT BATH Wij vonden op Ibiza bijzonder fijne hotels. Wilt u zelf gaan kijken? ZATERDAG 25 MAART 1978 TROUW/KWARTET PS 10 - RH 1 Kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00- 20.00 uur Goede morgen Opa Wolting van harte gefeliciteerd met uw verjaardag Simon, Tieme, Frank, Henrike, Vincent, Martin, Marjan In plaats van kaarten Op 1 april 1978 hopen onze ouders Arie de Ru en Tini de Ru-van der Vegte 25 jaar getrouwd te zijn. U kunt ze feliciteren 1 april a.s. van 15 tot 16.30 uur in restaurant „De Gouden Leeuw", Veurseweg 180, Voor schoten. Wim en Clara Wilma en Martien Kees en Ineke Margriet en Jaap In plaats van geschenken en bloemen doet u ze een plezier door een gift te storten op giro 100200 t.n.v. Novib, Den Haag. Leiden, Toscaninilaan 6. Psalm 103 vers 2: en vergeet niet één van zijn weldaden. Dankbaar hopen wij te gedenken dat onze ouders en grootouders Pieter Nicolaas Christen en Jetske Boorsma op 4 april 50 jaar zijn getrouwd. Gelegenheid tot feliciteren: 8 april van 16-17.30 uur in Hotel Restaurant „Homan" t.o. station Hoogeveen Drachten Pim en Cootje Christen Pieter, Etty en Maaike Rueil-Malmaison (Frankrijk) Djoeky Christen Hengelo (Ov.) Niki en Bert Marseille Marieke, Harriet en Corine Haren (Gr.) Conny en André Wegener Sleeswijk Anneke en Marianne Breda Fiek en Coen van Wijngaarden Djoeke en Elleke Zoeter meer Hans en Lies Christen Ilonka en Raoul Hoogeveen, Valkenstede 83 In de vroege morgen van de Goede Vrijdag ging in vast v«rtrouwen op het verzoenend sterven van Jezus Christus van ons heen onze geliefde broer en zwager Johannes Gosse de Boer Architekt B.N.A. te Bosch en Duin Hij werd 64 jaar. Utrecht: C. de Boer-van Veldhuizen Apeldoorn: J. de Boer Sap-de Boer Apeldoorn: W. van de Merwe-de Boer M. C. van de Merwe Utrecht: H A. de Boer (tweelingbroer) G. de Boer-de Beer Utrecht: A. de Boer Bosch en Duin, 24 maart 1978 Bremlaan 25 Korrespondentie aan H. A. de Boer, Mgr. Van de Wetennghstraat 1, 3581 EG Utrecht. De begrafenis vindt plaats op dinsdag 28 maart te 16.00 uur op „Den en Rust' te Bilthoven. Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling heengaan van onze diaken Sipke Kransen Wij wensen zijn vrouw en kinderen de kracht om zonder hem, maar met de troost van het Paas- evangelie verder te gaan. Namens Kerkeraad en Diakonie van de Geref Kerk van Amsterdam-West Ds F D. Kraan J. van der Heijden Bedroefd door haar heengaan maar dankbaar dat wij haar zolang bij ons mochten hebben geven wij u er kennis van dat de Here tot Zich heeft geno men mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Anna Uittien echtgenote van W. Schenk. Zij bereikte de leeftijd van bijna 89 jaar Zaandam W Schenk J W Schenk B. Schenk-Rinses G. J de Waard-Schenk J J A de Waard Haarlem J C Schenk C. A C. Schenk-Dingemanse Veenendaal K Schenk kleinkinderen en achterklein kinderen Zaandam. 22 maart 1978. H Gerhardstraat 75 Zaandam In overeenstemming met de wens van de overle dene heeft de begrafenis in besloten familiekring plaatsgehad 2 Timoth. 4 vers 7 en 8. Heden heeft God van ons weggenomen onze lieve zorgzame vader behuwd groot- en overgroot vader Jacob Villerius op de leeftijd van 92 jaar. Hoogvliet A. Villerius Spijkenisse P. Villerius E. Villerius-Heymans Roozendaal M. Villerius Spijkenisse J. Vermeer-Villerius W. Vermeer Hoogeveen H. Villerius G. E. Villerius-Lenders Spijkenisse J. Villerius J. Villerius-Lengkeek Klein- en achterkleinkinderen Spijkenisse, 24 maart 1978 Bejaardencentrum „De Marckenburgh" Goudenregenplein 1 Correspondentie-adres: Koningin Julianaplein 8 Spijkenisse De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 29 maart a.s. om 1 uur in „De Marckenburgh", waar na de bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats aan de Vrede hofstraat te Spijkenisse. Vertrek vanaf „De Marc kenburgh" om 1.30 uur. Na afloop van de begrafe nisplechtigheid is in „De Marckenburgh" gelegen heid de familie te condoleren. geen bloemen Maar na de dood is 't Leven hem bereid God nam hem op in Zijn heerlijkheid Mijn geliefde man, onze zorgende Vader Johannes Gezienus Meeske stierf heden op de leeftijd van 73 jaar. Na een gezegend huwelijk van bijna 44 jaar. Groningen, 23 maart 1978 Bezettingslaan 110. Groningen: A- Meeske-Van Eerden Pretoria (Z.-Afrika): Jan Meeske Nel Meeske-Douma Hans, Robin, Ronald, Elly Leek: Andrea Damsma-Meeske Piet Damsma Rohit Hoogkerk: Johanna IJszenga-Meeske Egbert IJszenga Andrea, Gert, René Tinaarlo: Anja Verhelst-Meeske Izaac Verhelst Jan, Willem, Peter, Wouter, Gerhard, Kryna Leek:: Wolter Meeske Mart Meeske-Hoeksma André, Petrie Hoogezand: Albert Meeske Ria Meeske-Douma Hans, Ingrid, Erik-Jan, Annerickc Leek. Gea Boersma-Meeske Dick Boersma Arold, Renate, Maurits Zwolle: Johan Meeske Ines Meeske-Drost Inge, Annelies Thuis geen bezoek. Vader is opgebaard in één der kamers van Alge meen Belang, Esdoornlaan 187, Groningen. Be zoekuren zaterdag 25 maart van 7-8 uur en maan dag 27 maart van 7-8 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 28 maart a.s. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats Selwer- derhof, welke aanvangt om 2 uur, waarna de begrafenis plaatsvindt. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula. „Hij die gelooft zal leven, ook al is hij gestorven" Op Goede Vrijdag heeft de Here na een korte ziekte, voor ons nog onverwacht, thuis gehaald onze geliefde man, vader en grootvader Pieter Dijkstra op de leeftijd van 77 jaar. Ermelo. H. Dijkstra-Salomons Kinderen en kleinkinderen Ermelo. 24 maart 1978 „De Feithenberg" Corr. adres: P. Dijkstra Postelstraat 28, Veldhoven. De dienst van woord en gebed zal gehouden worden op dinsdag 28 maart 1978 om 12.00 uur in de Maranathakerk, Sparrenlaan 6, Ermelo, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Ermelo. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van het kerkhof. Bedroefd geven wij u kennis dat God tot Zich heeft genomen onze lieve moeder behuwd en grootmoeder Lena van Gemert geboren Berlijn in de ouderdom van 82 jaar Uit aller naam J. van Gemert Hoogvliet. 23 maart 1978. .Huize Meeuwenhof' Alverstraat 141 Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van de Meeuwenhof te Hoogvliet. Rouwbezoek en gele genheid tot condoleren zaterdagmiddag van 15.30 uur tot 16.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 28 maart a s. in de rouwkamer van de Meeuwenhof om 12.30 uur. Waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats „Oudeland", Oudeland- seweg Hoogvliet om 13.15 uur. En God zelf zal bij hen zijn en hij zal alle tranen van hun ogen afwissen. Openbaringen 213 Het behaagde de Here, vpor ons toch nog onver wacht, van ons weg te nemen mijn lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Antonia Frederika Venema in de ouderdom van 89 jaar. M. C. de Klerk-Flotman K. Woltr Klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 20 maart 1978 Huize „De Kimme" Beemsterstraat 546. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden in familiekring. Juicht, gij hemelen, en verheug u, gij aarde, en gij bergen, maakt gedreun met gejuich; want de Heere heeft zijn volk vertroost, en Hij zal Zich over Zijne ellendigen ontfermen Jesaja 49:13 In diepe dankbaarheid voor alles wat hij voor ons is geweest, geven wij kennis van het overlijden van mijn beminde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Adam van den Enden op de leeftijd van 91 jaar. C. van den Enden-van der Schans Gerrit en Alie Jozeph Jo Adrie en Nel Gritha en Arie Adriana en Jaap Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 24 maart 1978 Huize „Sonneburgh", Schulpweg 534, Corr. adres: G.J. van den Enden, Burg. Knappert- laan 238 A, Schiedam. Tel. 010-263944 Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize „Sonneburgh". Condoleancebezoek al daar dinsdagavond a.s. van 7.30-8.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 29 maart a.s. om 14.00 uur in de kerkzaal van Huize „Sonneburgh", waarna om,ca. 14.45 uur de begra fenis zal plaatsvinden op de Hervormde begraaf plaats van Rotterdam - Charlois, Charloise Lage- dijk 680. Met droefheid geven wij kennis van het onver wachte overlijden,tijdens zijn vakantie in Spanje, van onze geliefde broer, zwager en oom Jan Cornelis Berghuis op de leeftijd van 65 jaar. Kampen: W. P. Berghuis M. T. H. Berghuis-Groenveld Haren (Gr.): P. C. Berghuis C. Berghuis-Smeenk neven en nichten Haren (GrJ, 22 maart 1978. Heden nam God tot Zich onze geliefde moeder en grootmoeder Gertrude Cornelia Suermondt weduwe van Aaldrik Eildert Stijkel in de gezegende ouderdom van 87 jaar. Assen: E. B. L. Stijkel E. Stijkei-De Wilde Barthold Dorine en Iem Laag Keppel: E. C. G. J. Jagerman-Stijkel H. F. Jagerman Tine Marius Josee 30 Rijssen, 23 maart 1978 „Huize Maranatha Corr. adres: E. B. L. Stijkel Vaart N.Z., 122a Assen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 28 maart om 11.30 uur op Algemene Begraafplaats, Kerkhoflaan 5 te Rotterdam. Belangstellenden worden uitgenodigd om 11.15. uur aanwezig te zijn aan de aula van genoemde begraafplaats. Moeder is opgebaard in het rouwcentrum „Me mento Mori", Boomkamp 5 te Rijssen. Geen bloemen „Jezus leeft en ik met Hem". Op 22 maart ontsliep Carla in haar 56ste levensjaar. Zij heeft de Goede Strijd gestreden en verwachtte in kinderlijk geloof de •Eeuwige Heerlijkheid, waar geen strijd en lijden meer is. Kees Eenhoorn Paul en Heieen Bert Kees Lex Bloemendaal, 25 maart 1978 Bloemendaalseweg 17. Wij hebben haar op Stille Zaterdag begraven. DANKBETUIGING Bijzonder groot is het aantal geweest van hen die door bezoek, brief of kaart, hartelijke belangstelling hebben betoond na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, dochter en schoondochter Ria Klaver-Griffioen Dit warme medeleven heeft ons allen bijzonder goed gedaan. Jaap Klaver Fam. Griffioen Fam. Klaver Lutjewinkel. 25 maart 1978. Mientweg 74 Voor de belangstelling en de vele blijken van medeleven betoond tijdens het leven, de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder. Arina Heiltje van Dis weduwe van Cornelis Dane zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Willemstad, maart 1978 Voor de vele blijken van- hartelijk medeleven bij het heengaan van mijn innig geliefde Man Cornelis Bakker betuig ik mijn oprechte dank G. Bakker-Kater Oostzaan, maart 1978 „De Lishof", kamer 21 „De Haaf" - Bergen N.H. 7-12 augustus. Zomerkursus voor ouderen, alleenstaanden en echtparen zonder kinderen. Prijs: 180 p.p. Houders Pas-65: 25% korting. „wonen en werken in Noord-Holland Een week met enkele excursies en veel zelfwerk zaamheid. 's Morgens en s avonds is er een programma, de middagen zijn vrij. Inlichtingen: Stichting „De Haaf", Centrum voor Vorming, Postbus 43, 1860 AA Bergen Nh. Tel. 02208-4141 tsl. 21. geleden begonnen Mevrouw A. Westerbrink en de heren D. v.d. Meulen en S. Bosgraaf, allen werkzaam aan de Christelijke Basisschool „De Haven", te Roden, met hun werk bij het onderwijs. Het Bestuur van de Christelijk Nationale Scho len te Roden vond dit feit de moeite waard om het feestelijk te herdenken. Op D.V. zaterdag 1 april a.s. is er daarvoor een receptie van 15.30-17.30 uur in de Winsingh- hof Brink 10 te Roden, ledereen die de jubilarissen persoonlijk wil gelukwensen wordt daarvoor hartelijk uitgeno digd. Mocht U ze een cadeau willen geven, dan zouden ze het alle drie zeer op prijs stellen als U dit wilt doen in de vorm van een gift voor een kindertehuis in het oerwoud van Suriname. SOCIALE AKADEMIE „DE HORST" DRIEBERGEN Het is nog mogelijk zich aan te melden voor de cursus, die met ingang van september 1978 van start gaat. De part-time opleiding Cultureel Werk is een vierjarige beroepsopleiding, die toeganke lijk is voor hen die: 25 jaar of ouder zijn; Indien men jonger dan 25 jaar is, maar op 1-9-1978 de leeftijd van 22 jaar heeft be reikt, kunnen wij in bepaalde gevallen dispensatie aanvragen bij de inspectie. werkzaam zijn als beroepskracht of als vrijwilliger (minimaal 20 uur per week) in het sociaal cultureel werk. Dit is wettelijk verplicht met ingang van het tweede cursusjaar. Diploma HAVO of een gelijkwaardige opleiding bezitten; Indien men niet in het bezit is van een diploma HAVO of een diploma van een gelijkwaardige opleiding, kan men deel nemen aan het eigen toelatingsexamen van de akademie, dat toetst op geschikt heid voor het volgen van de cursus. Het onderwijs aan de afdeling PC vindt plaats gedurende één dag in de week. AANMELDINGEN moeten binnen zijn vóór 13 april 1978 Deze richten aan: Selektiekommissie Afdeling PC, Sociale Akademie „De Horst", Postbus 121, Driebergen, ons telefoonnummer is: 03438-5544 V. over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt Wibautstraat 131 Amsterdam Tel. 020-913456 Inschrijving voor het studiejaar 1978-79 Werktuigbouwkunde Elektrotechniek en Elektronica Scheepsbouwkunde Chemische Techniek Fysische Techniek Weg- en Waterbouwkunde Economische Bedrijfstechniek Vooropleiding eerste studiejaar: havo, mts, hbs, atheneum, gymnasium, met wis- en natuurkun de in het eindexamen. Economische Bedrijfstechniek (éénjarige dagcursus) Meet- en Regeltechniek (tweejarige avondcursus) Voor prospectus: tel. 078-43277 Inlichtingen: dinsdagmiddag van 2-4 uur Rondleiding: donderdagmiddag van 3-5 uur na telefonische afspraak. Oranjelaan 262, Dordrecht. 'n Greep uit ons zomer- programma '78: 8-daagse vliegreis v a 625 8 dagen v a. 596 8 dagen v a 255 8 dagen v a. 336 Informatie/ boeking: Perscombinatie reizen Tel. 020-913456 Wibautstraat 131 Amsterdam 8-daagse vliegreis alv a. 468 (vol pension) Lees erover in ons kleurrijke zomerprogramma 1978 informatie/boeking: Perscombinatieretxm

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12