uit Vi appel FAMILIEBERICHTEN 1 VRIJDAG 24 MAART 1978 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00- 20.00 uur Hoe dichter ik nader tot het huis van mijn Voder hoe sterker ik hijg naar de Eeuwige woning mijn Heer en mijn Koning. Louter liefde van God gegeven. Na een smartelijk lijden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve zorgzame moeder en tante Adrlana Toussaint sinds 11 mei 1959 weduwe van J. P. F. Goosen op de leeftjd van 92 jaar. G. J. van Luik-Goosen L. van Luik neven en nichten Rotterdam, 23 maart 1978 „Borgsate", Meidoornsingel 181 Corr. adres: Klaprooslaan 39 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 3 tot 3.30 uur in de rouwkamer van „Borgsate" ingang Meidoornsingel 183. De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 28 maart om 1.30 uur, waarna de bijzetting in het familie graf zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de algemene begraafplaats „Crooswijk". Ondertrouwd: J. N. Pronk en P. C. Kloek Huwelijksvoltrekking in hel gemeentehuis van Rhe- nen op vrijdag 7 april 1978 le 15.00 uur. Huwelijksbe vestiging in de nederlandse hervormde kerk te Abcou de. Kerkplein 45, op zondag 9 april 1978 te 10.00 uur. Ontvangsten op vrijdag 7 april in De Koerheuvel, Koerheuvelweg 5 te Rhe- nen van 16.00 - 17.30 uur en op zondag 9 april r.a de kerkdienst in de kerk. Beverwijk. Plesmanweg 261 Abcoude, Oldenhoff 21 Correspondentieadres: Ol denhoff 21. Abcoude Nieuw adres: Korhoenlaan 44. 6641 XS Beuningen (Gldj .Mijn genade is U genoeg" Heden is in volle vrede ontslapen, in zijn Heer en Heiland, onze lieve vader en opa Jacob de Rijk weduwnaar van Jentje Sterken, op de leeftijd van 83 jaar L. de Rijk J. de Rijk-Snijders Jaap en Jos Kees Peter Jenny Alphen aan den Rijn, 23 maart 1978 van Boetzelaerstraat 115 Corresp. adres: Da Costastraat 44. Er is gelegenheid voor condoleancebezoek aan het woonhuis, van Boetzelaerstraat 115 zaterdag 25 maart 's middags van 4 tot 5 uur. De ter aardebestelling zal D.V. plaatshebben dins dag 28 maart om 2 uur op de Oosterbegraafplaats te Alphen aan den Rijn. Na de plechtigheid eveneens gelegenheid tot con doleren in de aula van de begraafplaats. ..Bij U, Hert, schuil ik." Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den, na een korte, ernstige ziekte, van onze beste zwager en oom A. P. Bakker op de leeftijd van bijna 65 jaar, echtgenoot van B. M. Mosterd. Amstelveen. A. M. Böhre.Mosterd J. A. Böhre Boskoop: A. Oosterwijk C. M. Oosterwijk-Koppelaar Barend recht A. van Engelen-Mosterd D. van Engelen Slied recht: H. K Mosterd G. L. Mosterd-v. d. Horst Hardinxveld: M. Baadman-Mosterd J. Baadman Andel: H. Mosterd T. Mosterd-Rozema Middelburg: L. Mosterd A. M. Mosterd-Kruyt neven en nichten 23 maart 1978. Evangelisatie Fanfare Orkest „Pro Rege" Allen zijn wij door het plotseling overlijden van Sipke Kransen diep geschokt In hem hebben wij een trouw en prettig dirigent en bestuurslid verloren. Onze gedachten gaan uit naar de familie in deze moeilijke dagen. De Heer is mij tot hulp en sterkte, Hij was het die mijn heil bewerkte. Na een rijk gezegend huwelijk van bijna 55 jaar, nam de Here tot Zich mijn innig geliefde vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Hendrika Blom echtgenote van J. D. van Dam op de leeftijd van 78 jaar Terschuur: J. D. van Dam Fallbrook U.S.A.: N. A. van Dam B. van Dam-Wilgenburg Heemstede: A. A. C. van den Berg-van Dam J. van den Berg Amsterdam: A. N. van Dam J. van Dam-Wilting Aalst-Waalre: A. C. van Dam P. van Dam-Oudakker en kleinkinderen Terschuur. 22 maart 1978 Rijksweg 93 Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond 24 maart van 21.00 uur tot 22.00 uur of na de begrafe nis in de zaal achter de Geref. kerk te Voort- huizen. De dienst van woord en gebed zal D.V. gehouden worden op zaterdag 25 maart om 11.45 uur in de Geref. kerk te Voorthuizen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats, Narcissenstraat te Barneveld. Wij ontvingen uit Düsseldorf (Did) het droeve bericht dat de Heere plotseling tot Zich genomen heeft onze lieve schoonzuster en tante Wilhelmine Ouwens geboren Höfer weduwe van J. K. Ouwens oud 70 jaar. Sterke de Heere haar kinderen en kleinkinderen. Familie Ouwens Zevenbergsedijkje 5 Rotterdam - 26. De naam des Heren zij geprezen! Hij. die getrouw is en nabij, heeft mijn gebed niet afgewezen. De Heer is goed geweest voor mij. Psalm 66:7 Na een liefdevol en zorgzaam leven heeft de Here tot Zich geroepen mijn geliefde man, onze vader en grootvader Reinje Ezenga geboren 25 maart 1894. B. Ezenga-Wiersema J. G. Ezenga F. A. Ezenga-Huisman K. Ezenga H. Enzenga-van Heusden en kleinkinderen Rotterdam, 22 maart 1978 „De Mathenesser Bogert" Franselaan 110, kamer 510 Geen bezoek geen toespraken De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 25 maart om 12.30 uur in „De Mathenesser Bogert". waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 1.30 uur op de algemene begraafplaats „Hofwijk", Delftweg 230 (Overschie). Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na de rouwdienst in „De Mathenesser Bogert". „De sterveling - zijn dagen zijn als het gras, als een bloem des velds. zo bloeit hij; wanneer de wind daarover is gegaan is zij met meer." Onverwacht werd van ons weggenomen, onze lieve vader en echtgenoot Eelt je Visserman Hij werd 56 jaar oud. A. Visserman-Baardman Mieke Ted 's-Gravenhage. 23 maart 1978 Merkusstraat 194 Liever geen bezoek aan huis. De overledene is in het rouwcentrum Sweelinck, Sweelinckplein 30 te s-Gravenhage. (Geen bezoeki De dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden dinsdag 28 maart a.s. om 14 uur in de Triumfatorkerk aan de Laan van Nieuw Oost- Indie 143, hoek Juliana van Stolberglaan. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de hal vnn de kerk. waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de begraafplaats Nieuw Eykenduynen aar. de Kamperfoeliestraat 2A te 's-Gravenhage. Aan komst circa 15.15 uur Hartelijk danken wij U voor de innige deelneming door brieven en troost woorden bij het onver wacht overlijden van mijn lieve man en onze vader. Fam. Eling-Boot Santpoort maart 1978 COOKT/M 25MAMT Leuke bedrukte korte nachthemdjes met pofmouwtjes, ronde hals, afgebiesd met rushes of volant. Uitgevoerd in soepelzacht polyester/katoen. Vier vrolijke dessins in verschillende kleuren. Linker model in de maten 36 t/m 46. Rechter model in de maten 40 t/m 52. Beide modellen van 13,75 NÖ107 Zolang de voorraad strekt. CtolütocAs/ocicU&fex! 'n Neus voor bizondere dingen. Met aHe mode-trends meegaan. Steeds weer 't nieuwste toepassen. En altijd de eerste CsAis dus nogal veranderd sinds die appel zoveel energie geeft. 'n5-delige kreatie 34-42,140, For the Young Beautiful People

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8