Trouw DROMEN FAMILIEBERICHTEN Jongen bekent inrijden op groep fietsei r hans bouma het lef om te WOENSDAG 22 MAART 1978 TROUW/KWARTET IS kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 02C-913456. Op zondagavond isdit alleen mogelijk van 18 00- 20 00 uur Tante Gré Hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag. George Met grote dankbaarheid hopen wij D.V. op woensdag 29 maan a.s. met onze ouders en grootouders H. Hendriks B. Hendriks-de Jong hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Nijkerk Henny en Aly Heieen Haren Ulda en George Boukeline Edward Mieke Alette en Henk Heelsum Tjits en Guus Jan-Paul en Annette Utrecht' Wiep en Rein Henriette. Herma en Rene Onze ouders zullen u graag ontvangen op woensdag 29 maart in ,,'t Koetshuis" (Hotel Spoorzicht), Spoorstraat 34 te Nijkerk, "s middags van 15-16.30 uur. Nijkerk. Verlaat 5. Afijn wegen zijn hoger dan uw wegen en mijn gedachten zijn hoger dan uu> ge dachten. Jesaja 559 Tot onze grote droefheid overleed heden mijn lieve zoon en onze fijne broer Egbert Jesse Melchior Roosendaal op de leeftijd van 16 jaar. aan de gevolgen van het verkeersongeval van 30 december 1977, waardoor ons gezin al zo zwaar getroffen werd. W Roosendaal-van Wessem Barthold Remco Arnhem, 18 maart 1978 Ockeghemlaan 29 Egbert is opgebaard in de aula van het Gemeente Ziekenhuis te Arnhem. Aldaar geen bezoek. Op donderdag 23 maart a.s. om 14.00 uur zal er ven dienst gehouden worden in de Hervormde Kerk aan de Kemperbergerweg te Schaarsber- gen. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in het Hervormd Centrum te Schaarsbergen. Met verslagenheid'hebben wij kennis genomen van het overlijden ten gevolge van een auto ongeluk van Egbert Roosendaal Hij was ruim drie jaar leerling van onze school. Wij beseffen nauwelijks wat dit gemis betekent. „Zij zuilen mij ten eigendom zijn, zepl de Here der heerscharen, op de dag die ik bereiden tal." Mal. 3:17 Onze gedachten van medeleven gaan uit naar zijn familie en wij bidden God om troost voor zijn moeder en broers. Namens het Christelijk Lyceum Arnhem: van den BijUaardt. rector Arnhem. 20 maart 1978. Heden is op 88-jarige leeftijd overleden onze zorg zame en d-.erbtire vader, groot- en overgrootvader Willem Timmler weduwnaar van N. Olófsen Hij had een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Randerode Hoogland W. C. Timmler H W Timmler-Wilbrink Zwaag M. Timmler P S Timmler-Jonker klein- en achterkleinkinderen Apeldoorn. 20 maart 1978 ..Randerode" Correspondentie-adres Zandkamp 190 Hoogland D«' overledene is opgebaard in het rouwcentrum CUVON". Canadalaan 9 waar dagelijks van 19 00 tot 20 00 uur gelegenheid is het condoléance register te tekenen. De teraardebestelling zal plaats hebben donder dag 23 maart a s om 12.00 uur op de algemene begraafplaats ..Heidehof" te Apeldoorn. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 11.30 uur. De Heer is mijn Herder Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer en zwager Geert de Jonge echtgenoot van L Bultje, in de leeftijd van 73 jaar Susaim D Kielema-de Jonge G Kielema H Pathuis-de Jonge H Pathuis Mailkanaal L. d« Jonge T de Jonge-de Vne* Ermelo. 19 maart 1978 Geloof li. den Heere Jezus Christus, en gij zult zalig worden. Handelingen 16 31 Op Zijn tijd nam de Heere tot Zich onze lieve moeder en beppe Antje van Roukema sinds 3 november 1945 weduwe van Abe Aukema op de leeftijd van 89 jaar. Bolsward. 17 maart 1978 Rusthuis „Elim" Den Haag: S. Aukema J. Aukema-Boonstra Alien Annetta Arnold De begrafenis heeft inmiddels op 21 maart in Lollum plaatsgevonden. Correspondentie-adres: Waalsdorperweg 167, Den Haag. Na een blijmoedig en geduldig gedragen ziekte heeft de Hemelse Vader tot Zich genomen, mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Roelofje Oldenkamp op de leeftijd van 75 jaar. ..Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen, noch machten, noch heden noch toekomst, noch krachten, noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here." Romeinen 8: 38 er 9 Borger. 21 maart 1978 Brinkstraat 10 S. Stel Soestdijk: W. J. Stel T. Stel-Oving Zeist: L. Scholma-Stel K. Scholma Borger- J Stel H. Stel-Vos Nietap-Leek: H. Egberts-Stel E. Egberts Klem- en achterkleinkinderen De overledene is opgebaard in aula „De Wolfsber- gen". Weerdingerstraat 150 te Emmen. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden ■vop zaterdag 25 maart om 11.00 uur in de Geref. Kerk te Borger, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Borger. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het ontmoetingscentrum „het Anker". Hoofd straat 9 te Borger. Heden nam de Here tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid onze geliefde vader, groot- en over grootvader Pieter Melis Win. sinds 1942 weduwnaar van Neeltje Melis in de ouderdom van 90 jaar. Zondag 1 H.C. Arnemuiden: L. Janse-Melis J. H. Janse Vrouwenpolder: A. Melis J. Melis-Maljaars Serooskerke: J. Melis K. Melis-Kralt Middelstum. W. Melis G. Melis-Berghuis Goes: T. A. Melis Biddinghuizen: J. P. Sanderse-Melis K. Sanderse Dordrecht: N. Franse-Melis K. Franse Vrouwenpolder: P. de Jager-Melis G. de Jager Kleinen achterkleinkinderen Vrouwenpolder. 20 maart 1978. Rijkebuurtweg 12. Geen bezoek. Geen bloemen. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben don derdag 23 maart a.s. om 12.15 uur op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Gereformeerde Kerk. Fort den Haakweg te Vrouwenpolder, waarin voorgaat ds. P. J. Hofland, aanvang 11.00 uur Na de teraardebestelling is er gelegenheid de familie te condoleren in het ontmoetingscentrum achter bovengenoemd kerkgebouw. Nu jaapt de dood geen angst meer aan. Want alles, alles is voldaan. In Vrede tot zijn Heiland gegaan, onze geliefde Man, Vader en Opa Abraham Mast echtgenoot van M. E. Mulder, op de leeftijd van 86 jaar. uit aller naam M. E. Mast-Mulder Utrecht, 19 maart 1978, Huize „De Warande" Neckardreef 10. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Tamarinde" aan de Neckardreef 6 te Utrecht. Gelegenheid tot condoléance-bezoek uitsluitend woensdag van 19 00 tot 19.30 uur in de rouw kamer. Donderdag 23 maart a.s. zal om 11.45 uur een rouwdienst plaatsvinden in „Tamarinde", waar na om 12 55 uur de begrafenis volgt op de begraaf plaats ..Daelwijck" aan de Floridadreef (Over- vecht) te Utrecht. Vertrek vanaf ..Tamarinde" om 12.25 uur. Na afloop van de begrafenis is tr gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Heden overleed, voor ons plotseling, voor haar als een verlossing van een zeer moeilijk geworden leven, onze lieve moeder, zuster en tante Hilletjc Regelink weduwe van Dirk van Voornveld. in de leeftijd van 78 jaar. ..De Heer is mijn Herder". Familie Regelink Familie Van der Steen Naarden, 20 maart 1978 „Naarderheem" Corr. adres: Zandkamp 3. Hoogland. Tel. 03493- 2246 Verzoeke geen bloemen De begrafenis zal plaats hebben vrijdag 24 maart a.s. te 11.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Naarderstraat te Huizen. Aanvang van de rouwsamenkomst in de aula te 11 uur. Onze moeder en zuster is opgebaard in rouwka mer „de Groot", Havenstraat 25 te Huizen Bezoek aldaar donderdag 23 maart 's avonds van 7-8 uur. Namens het College van Bestuur der Vrije Uni versiteit geven wij met droefheid kennis van het overlijden van de heer Dr. B. M. Antic Wetenschappelijk ambtenaar bij de subfaculteit scheikunde. Op de leeftijd van 44 jaar. Sedert 1975 was hij bij de Vrije Universiteit werk zaam. In dankbare herinnering blijft wat God ons in hem in deze jaren heeft geschonken. Amsterdam, 21 maart 1978. De Boelelaan 1105 K. van Nes. voorzitter H. Hoogenkamp. secretaris. Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den van onze medewerker de heer J. D. Boerkoel Aan de langdurige en plichtsgetrouwe medewer king van de heer Boerkoel zullen wij steeds een goede herinnering bewaren. Directie en personeel Nederlandsche Standard Electric Mij b.v. 's-Gravenhage, 18 maart 1978 De rouwdienst voor wijlen Johannes ten Have zal gehouden worden in de kapel van het Diako- nessenhuis van Law. van Pabststraat 72 te Arn hem, op donderdag 23 maart a.s. om 10.30 uur, welke geleid zal worden door Ds J. Breur, waarna de teraardebestelling zal volgen op de begraaf- Slaats van „den Huize Rosendael" te Rozendaal ij Velp (Gelderland) omstreeks 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Beukenhof". Rozendaalselaan 32, Velp Heden ging van ons, onze lieve, zorgzame man, vader en pake Peetkevan der Goot op de leeftijd van 89 jaar Psalm 116 12 Sneek: J. v.d. Goot-Leentjes Amstelveen: P. P. van Halm-v. d. Goot H. van Halm Holendrecht: J. Fokkema- v. d. Goot R. Fokkema Zwolle: J. Boelhouwer- v.d. Goot A. W. Boelhouwer Meppel: T. de Vries - v. d. Goot A. de Vries Kleinkinderen en achterkleinkin deren Sneek, 20 maart 1978 Corresp.-adres: H. van Halm Boekenrodelaan 14 Amstelveen De dienst van dankzegging zal worden gehouden op vrijdag 24 maart a.s. 's middags om 14.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Worp Tjaardastraat 113 te Sneek, waarna de begrafenis op de algeme ne begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren een halfuur voor de aanvang van de rouwdienst in het uitvaartcen trum. De Here nam tot Zich onze lieve moeder en oma Katharina Bakker in de ouderdom van 92 jaar, sinds 16 april 1970 weduwe van Jan de Vries Middelstum, 20 maart 1978 ..Hy ppolytu shoe s" W. A. Wolters-de Vries D. J Wolters Wipschoten Henry en Ria Loppersum Ina en Rien Middelstum Jan en Janke Frits Hans Catrien De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 24 maart 1978 om 1.30 uur in gebouw „Irene', Oos- terseweg 8 te' Zuidwolde .Gr.) Zij. die de overledene de laatste eer wensen te bewijien. worden verzocht om 1.15 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw „Irene". EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM APELDOORN (ANP) - De 18-jarige J C. de J. uit Apeldoorn heeft giste ren tegenover de politie bekend dat hij vrijdag met een auto opzettelijk is ingereden op een groep van drie fietsers. Bij die aanrijding raakte de 18-jarige Willem Timisela zo ernstig gewond dat hij later in het Sophia- ziekenhuis in Zwolle is overleden. De J. verklaarde tegenover de poli- tie dat haatgevoelens het voor zijn daad vormden. Ongeveer anderhalf jaar gel .was hij het slachtoffer geweest een vechtpartij waarbij Tim was betrokken en een jaar gei i werd bij het huis van zijn oudei molotovcocktail naar binnen I gooid. De J. is voorgeleid aai officier van justitie in Zutpher Veel gevraagde belijdenisgescbenken DE BIJBEL IN VOGELVLUCHT^ 5e druk, 176 blz.. f 14.75 Een uitermate handige gids bij I bijbellezen. Informatie over elk 13 belboek afzonderlijk. Daarna belai iC rijke gegevens, met werkvragen p gesprekspunten. Verder een koi inhoud, de kerntekst en een sam^; vatting van elk bijbelboek. tëfe Leen mij je ogen Hans Bouma HET LEF OM TE DROMEN 96 blz., 11,75 De realiteit van vandaag is een aarde vol wanorde en onrecht. Hans Bouma heeft in dit boek het lef om te dromen van een aarde waar alles naar behoren functioneert om mee te dromen met de God van het be loofde land. Hans Bouma GOD DRAAGT HEM IN ZIJN HART 112 blz., 11,90 Bijbelse verkenningen over „in het spoor van Jezus" en „Teksten voor onderweg". .Beide boekjes tekenen Ds. Hans Bouma ten voeten uit: een woord kunstenaar, die het Woord tekent vanuit een diep geloof, een vaste hoop en een vurige liefde met be trekking tot God en zijn schepping." Friesch Dagblad Hans Bouma OP ADEM KOMEN 72 blz., 8,60 Een verzameling gebeden voor per soonlijk en huiselijk gebruik. Mee door het bijzonder mooie omslag ook een ideaal geschenkboekje. „Zo een bundel gebeden, die ge dichten lijken, moet je niet bespre ken. Ze doen je eenvoudig wat. Ze zijn echt en daarmee uit." Hervormd Nederland Or. J. M. van Minnen GESPREKKEN OVER HET GELOOF 4e druk. 116 blz., 8,25 Dit boekje wil stimuleren tot een voortdurende bezinning over het christelijk geloof, ook in zijn con frontatie met andere godsdiensten. De boekhandel he.eft voor u onze folder met boeken voor de belijdenistijd. UITGEVERSMAATSCHAPPIJ J. H. KOK - KAMPEN Walter Trobisch LIEFDE MOET JE LEREN 72 blz., 7,50 Hoe je omgaat met elkaar. Hoe omgaat met je ouders. Dit boel van deze zeer bekende auteur raadsman gaat over twee aspect van liefde tussen mensen. Liefde meer dan verliefdheid, geluk is mi een deel van de liefde. Tot liefde I horen ook: lijden, bescherming respect. Bij de bespreking van relatie tot de ouders krijgt de gei ratiekloof, die er dikwijls is, h volle accent. Walter Trobisch LEEN MIJ JE OGEN 3e druk, 80 blz., 7,90 Twee boeketjes voor een gelukkig leven met jezelf en met de andi Geen naastenliefde zonder eig liefde en hoe je het gevoel van loosheid van bidden en bijbellez te boven kunt komen. Ralph Heynen DE KUNST OM ALS CHRISTEN TE LEVEN 4e druk, 176 blz., 12,90 Een leven, beheerst door het geloi is een rijk en gezond leven. „Een zeer waardevol boek. Sch het u aan of geef het cadeau." Hervormd Amsterda Heden nam de Heere uit ons midden weg, onze innig geliefde en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder en tante Johanna Barta Dingemans in de ouderdom van 87 jaar. Sinds nov. 1961 weduwe van Stienis Jan van Maaren Een blij vooruitzicht dat haar streelde is ons lot gróte tróóst. Hilversum: L. C. J. Gerards-van Maaren L. Gerards Brakel: A. Kolbach-van Maaren A. Kolbach Zuilichem: L. van Maaren B. van Maaren-van de Werken Houthem: J. D. van der Hoeven-van Maaren P. van der Hoeven Nijmegen: J. D. van Maaren C. J. van Maaren-van Baal Zuilichem; G. L. van Maaren J van Maaren-Voskamp Eemdijk: C. J. van Maaren R. van Maaren-Kroesbergen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zuilichem. 21 maart 1978 Molenstraat 11 De begrafenis zal D.V plaatsvinden op zaterdag 25 maart 1978. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Geref. Kerk te Zuilichem. aan vang 13.00 uur. waarna de teraardebestelling om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Zuili chem zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Dorpshuis. Op 15 maart ging na een moedig gedragen lijden naar haar Heer en Heiland onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna Traas op de leeftijd van 60 jaar. Namens de familie: Mevr. M. C. Spoelstra-Traas Stationsstraat 20 Buitenpost. Haar leven was dienen Op 15 maart heeft de begrafenis te Hamilton (Can.) plaatsgevonden. Met ontroering namen wij kennis van het overlij den van broeder Jan Uittenbroek op de leeftijd van 65 jaar. Dankbaar gedenken wij zijn toegewijde trouw ei onverzettelijke ijver waarmede hij jarenlang, me name als ouderling, onze gemeente heeft gediend Namens de Gereformeerde Kerk van 's-Gravenhage-West, Wijk 4: A C. van Beek praeses R. van Soeren scriba Psalm 105 5 (oude berijming) Heden nam de Here tot Zich. onze geliefde broer zwager en oom Johan Christiaan Zwijgers weduwnaar van Bastiana Vroegh in de ouderdom van 88 jaar namens de familie: J. Zwijgers Alphen aan den Rijn, 20 maart 1978 Bosparkweg 2 Correspondentieadres: J. Zwijgers. Wormser straat 6, 3067 EW Rotterdam Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdai 24 maart a.s. in de aula van de Magnoliaflat (nabi Rijnzate), aanvang 1.30 uur n.m., waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de Oosterbe graafplaats te Alphen aan den Rijn. Aankomst aula 2.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condolerei in de aula van de begraafplaats. God nam heden tot Zich onze geliefde zwager e oom Willem de Jonge Vol Godsvertrouwen mocht hij heengaan. Dedemsvaart, 16 maart 1978 Molstraat 20 M. de Jonge-Horinga en kinderen Bij het heengaan en de begrafenis'van onze lieve ml vader Klaas Spoelstra hebben wij overstelpend veel bewijzen van mee ondervonden. Mee daardoor vonden en vinden wi steeds de kracht om verder te gaan Omdat het moeilijk is om U allen persoonlijk te bedanken. wij dat graag op deze wijze doen Mee namens de kinderen ea kleinkint D SPOELSTRA-BOSWIJK. Groningen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16