Philips nieuwste Philishave. PHILIPS Nieuwe slanke vorm. Instelbare scheerdiepte. Jc voelt wat-ie voor |e doet. Na al die jaren van trouwe dienst is uw Philishave aan vervanging toe. En nu wilt u dus wel even weten wat er gedurende die tijd aan Philishave veranderd, verbeterd en vernieuwd is. Een boel. Want we hebben niet stil gezeten. Uw nieuwe Philishave gaat u heel wat meer scheerplezier en scheeigemak geven. Hij is op alle details steeds weer opnieuw bekeken. Maar de basis is en blijft Philishave's onverbeterlijke rond-scheersy- steem met de drie knappe koppen. Dat heeft z'n voortreffelijke scheerresultaat bewezen! De Philishaves worden steeds slan ker. Bij dit nieuwste model is de vorm nog verder opge- strakt.Datisplezie- Meer houvast. Z'n scheerbereik is vergroot door het scheervlak nog schui ner te maken: onder een hoek van 20°. Zo komt u nu overal makkelijker bij. 3x12 Mesjes. Sinds 1975 heeft Philishave niet zes maar twaalf snelle mesjes onder elk van de drie ronde koppen. Ze zijn zelfslijpend en van zilverstaai. Ze zorgen voor 'n diepgaand scheer resultaat En om zelfs de kortste haartjes uit te scheren, is boven dien de druk op de scheerkoppen 3x90 Scheersleuven. Philishave's ronde koppen tellen elk 90 scheersleuven. Die vangen korte èn lange baardharen in één keer. Soepel verend volgen ze elke beweging. En sparen ze uw huid. Echt modern scheercomfort. Omdat van man tot man de baardgroei verschilt. Eén van Philishave's instelbare scheerdieptes is hoogstpersoonlijk de uwe. Uw Philishave zou niet compleet zijn zonder een tondeuze. Op dit nieuwe model is deze be langrijk verbreed. Ideaal voor man nen met snorren en bakkebaarden. Uw nieuwe Philishave heefteen spiraalsnoer. En hij zit in een fraaie, sterke cassette. U ziet 't. We hebben een nieuwe Philishave voor u. Precies wat u zoekt als u aan een nieuw scheerapparaat toe bent. YvV' Bent u aan een nieuwe Philishave toe? Dan hebben wij een nieuwe Philishave voor u. Z'n scheervlak staat nu onder een hoekvan exact 20 Samen met z'n Fig VOOF FlCl OOg. nieuwe. slanke vorm betekent dat Pgrfggt VOOr de hand. meer gemak belerhouvasL 'n 3x12 mesjes scheren u snel. Versterkt. glad en diep schoon. Extra brede tondeuze! Makkelijk voor snor, bakkebaarden en baard. \borelke man z'n persoonlijk instelbare scheerdiepte. Kies uit 9 mogelijkheden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12