nblc Wolfheze studiesekretaris (rn.lv.) direkteur/koördinator DIREKTEUR/ DIREKTRICE m/v groepsbegelelder/ster gedragsweten- schapper (m/vr) rbelangstelling voor gespecialiseerd maatschappelijk werk t.b.v. geestelijk gehandicapten? maatschappelijk werk(st)er protestants-christelijke sociaal-pedagogische dienst Overijssel De Stichting Tehuizen voor Geestelijk Gehandicapten in het Rivierengebied ENTHOUSIAST HOOFD (M. OF VR.) een predikant(e) of theoloog Kindertehuis „DE GANSENHOEF" te Maarssen MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER. vormingswerk(st)er KURSUSLEIDER (M/V) Het bestuur van het Christelijk Lektuur Centrum (C.L.C.) te Den Haag vraagt per 1 juli 1978 een Het C.L.C. is een zelfstandige stichting, die binnen het Nederlands Bibliotheek en Lektuur Centrum de opdracht heeft door middel van een eigen studie- en kommunikatiecentrum een prot. chr. bijdrage te leveren t.b.v. de Nederlandse openbare bibliotheken en hun gebruikers. Van de aan te stellen funktio- naris wordt verwacht dat hij/zij daaraan een positieve bijdrage zal leveren. Taken ojn.: Het bestuderen van en rapporteren over ontwikkelingen in denken op de terreinen van kerk en samenleving, die van belang zijn voor het openbare bibliotheekwerk. Het bestuderen van en rapporteren over ontwikkelingen binnen de openbare bibliotheken t.b.v. prot. chr. kerken en organisa ties. Het mede verzorgen en organiseren van studie- en voorlich- tings-bijeenkomsten. Bijdragen aan het produceren van gericht informatiemateriaal over lektuur en andere informatiedragers. Het uitvoeren van redaktionele werkzaamheden t.b.v. de door het C.L.C. te initiëren en/of te verzorgen uitgaven. Het verstrekken van adviezen m.b.t. het pluriforme karakter van daarvoor in aanmerking komende NBLC-uitgaven. Het mede onderhouden van kontakten met instellingen en personen. Vereisten Gedacht wordt aan iemand met een universitaire of gelijkwaar dige opleiding, belangstelling voor kerk en samenleving, goede kontaktuele eigenschappen en een goede schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid. Tevens vragen wij de bereidheid tot werken binnen een pluriforme organisatie en interesse in werk van de openbare bibliotheken. Overige informatie De te benoemen funktionaris treedt in dienst van het NBLC en ressorteert voor wat zijn/haar rechtspositie en de wijze van funktioneren binnen het bureau betreft rechtstreeks onder het NBLC-bestuur en de NBLC-direktie. Voor de inhoudelijké zijde van de taakuitoefening is hij/zij verantwoording verschuldigd aan het C.LC.-bestuur. De sollicitaties worden behandeld door een door het C.L.C. - bestuur ingestelde sollicitatie kommissie. Dit bestuur doet een bindende voordracht aan het NBLC-bestuur. Nadere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd C.L.C, de heer C. Hemmes, NBLC-bureau, tel. (070) 26 43 51, toestel 242. Het nederfands bibliotheek en lektuur cen trum (NBLC). is de overkoepelende instantie van de openbare bibliotheken in neder!and. Op het bureau van deze organisatie werken momenteel ca. 160 personen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Bestuur C. L.C.. postbus 93054. 2509 AB Den Haag. De Stichting „DE REGENBOOG" te 1 die, vanuit evangelische motivatie, zich bezig houdt met de hulpverlening aan drugsverslaafden vraagt een: Taakomschrijving: met team en bestuur het ontwikkelen en uit bouwen van het beleid en van de organisatie het voortbouwen op de uitgangspunten van een beleid, zoals dat reeds in het werk onder de Regenboog een eerste aanleg van formulering en uitvoering heeft gekregen toezien op de samenhang van het werk, zoals dat in de verschillende onderdelen tot ontwikkeling komt verslaggeving aan het Bestuur gestalte geven aan het externe beleid. Er wordt gedacht aan iemand met: positief christelijke levensovertuiging inzicht in de problematiek van het welzijnswerk ervaring op het gebied van psychologie, pedagogie of psychiatrie goede kontaktuele eigenschappen en bekwaam heid in koördineren van werk en het werken in teamverband sociale en organisatorische vaardigheid en een zakelijke inslag. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de door de Overheid gestelde normen. De Voorzitter van het Bestuur Ds. D. N. Wouters, Michelangelostraat 11 bv. te Amsterdam (telefoon 020 - 72 44 58) is bereid nadere inlichtingen te verstrekken, schriftelijke sollicitaties worden eveneens bij hem ingewachL „De Tweesprong", een huis voor 12 meisjes in Utrecht vraagt voor de leefgroep van 7 meisjes een (part-time dienstverband is mogelijk). Wij verwachten: Enige ervaring in het (groepsgericht) werken met |ongeren Leeftijd vanaf 23 jaar Bereidheid onregelmatige diensten en slaap- diensten te verrichten Studerend voor MBO-IW of een vergelijkbare opleiding (evt bereidheid een beroepsopleiding te gaan volgen) Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen en sollicitaties. De Tweesprong, DetmoWstraat 42-44 utrecht Telefoon 030-092853 De mensen die er werken beogen hulp te bieden aan Jongens, die elders wegens hun bijzonder moeilijk gedrag nauwelijks of in het geheel niet geholpen kunnen worden. De Jongens wonen in een aantal leefgroepen, die zijn ondergebracht in paviljoens. De behandeling is gericht op het scheppen van een leefklimaat, waarbinnen een ingekapseld en relatievermijdend gedragspatroon geleidelijk kan plaatsmaken voor een meer open en be wuste oriëntatie t.a.v. het eigen gedrag. Ter ondersteuning van de acht behandelings teams bij het zoeken naar een optimale onder linge kommunikatie en samenwerking, zoeken wij een Hierbij gaat het om de volgende taken: begeleiden van regelmatig plaatsvindende teambijeenkomsten waarin de teamleden hun onderlinge samenwerking onder de loep nemen hulp bieden bij dreigende of aktuele kon- fliktsituaties bevorderen van strukturele kondities die begunstigend zijn voor een gezond werk klimaat. Voor deze funktie gaan de gedachten uit naar een sociaal-psycholoog, andragoog of super visor V.O., bij voorkeur met ervaring in het begeleiden van taakgerichte groepen. De honorering van deze funktie geschiedt over eenkomstig de schalen voor wetenschappelijk medewerkers van het l.B.R.A. te weten de schalen 112, 130 of 148. al naar gelang leeftijd, ervaring, bijzondere kwaliteiten. Minimum van schaal 112 bedraagt ƒ2973,10, maximaal schaal 148 bedraagt ƒ5960,02. Vanwege de algemeen christelijke grondslag der Vereniging Rekkense Inrichtingen zullen sollicitanten bereid dienen te zijn zich positief tegenover deze grondslag op te stellen. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van de Vereniging Rekkense Inrichtingen te Rekken (Gld.), onder vermel ding van P561 binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze advertentie. Voor inlichtingen kunt u zich in verbinding stellen met de direktie van Deeskensveld te bereiken onder tel. 05453-241. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen te richten aan de heer M. R. Abma, Hardenbergerweg 64, Ommen, secretaris van het bestuur van de stichting. Wegens vertrek naar het buitenland van de huidige functionaris hebben wij in het rayon Ommen binnenkort plaats voor een Naast individuele kontakten met gehandicapten en hun gezinnen, wordt een bijdrage gevraagd in de teams van dagverblijven, gezinsvervangende tehuizen, werkplaatsen, enz. Geboden wordt een verantwoordelijke werkkring in een goed-collegiale sfeer, met een salaris volgens Rijksregeling, autokostenvergoeding, enz. Gevraagd wordt oen diploma Sociale Academie of Hogere Sociale Arbeid en een positief-christelijke levensinstelling. Nadere informaties worden graag verstrekt door het bureauhoofd, telefonisch bereikbaar onder no. (05291) 2011. zoekt voor het in september/oktober te openen Christelijk gezinsvervangend tehuis in Zaltbommel voor 24 bewoners een Wij denken aan iemand, die een Christelijke levensovertuiging heeft en andersdenkenden respecteert en in hun waarde laat. in staat is een gestructureerd programma op te zetten voor verdere ontwikkeling van de bewoners op basis van 3 leefgroepen. daarbij een positieve houding heeft ta.v. de mogelijkheden van de bewoners en daarop wil inspelen. bereid is in samenwerking met bewoners, groepsleiding, begeleidingsteam, bestuur en oudercom missie een zo optimaal mogelijk leefklimaat te scheppen. Gewenste opleiding: H.B.O.-nrveau. Leeftijd: minimaal 25 jaar en ruime ervaring in de zwakzinnigenzorg. Salariëring volgens de richtlijnen van C.R.M. Schriftelijke sollicitaties met opgave van levensloop en referenties te richten aan het bestuur der stichting, secretariaat: Liniestraat 3 te Ochten, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad. Voor telefonische inlichtingen kunt u zich wenden tot de secretaris van het bestuur, de heer B. Bouwman, telefoon overdag 08385-11362, 's avonds 03444-1652, of tot de S.P.D. te Zaltbommel bij mevrouw A. M. Dubbelman, telefoon overdag 04180-3808, s avonds 08886-1440. -\ Het bestuur van de Stichting „het Diakonessenhuis te Groningen een algemeen ziekenhuis met ruim 400 bedden, zoekt in verband met het aanstaande vertrek wegens leeftijd van de huidige half-time ziekenhuis predikant (protestant) Gedacht wordt aan iemand in de leeftijd beneden de 40 jaar, die bereid is om iets meer dan de helft van zijn tijd naast de aanwezige full-time predikant pastoraat te verrichten in de vorm van ziekenbezoek, voorgaan in kerkdiensten en dagsluitingen en het geven van lessen geestelijke vorming aan leerling verpleegkundigen Degenen die voor deze funktie in aanmerking willen komen, dienen een klinisch-pastorale training gevolgd te hebben of bereid te zijn die alsnog te volgen. Over combinatie mogelijkheden met een andere part-time funktie kan overleg gepleegd worden. Salariëring geschiedt volgens de landelijke richtlijnen. Brieven moeten binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie in het bezit zijn van de secretaris van het bestuur, mr. R. J. C Wessels. Groenendaal 40, Groningen. Voor eventuele inlichtingen kunt u zich wenden tot de fuH-time predikant, ds A Corbijn van Willenswaard. Haydnlaan 10, Groningen, tel. 050- 261230, liefst 's avonds na 7 uur vraagt een Het tehuis biedt plaats aan plm. 30 normaal begaafde kindere Onze gedachten gaan uit naar iemand met: positief chr. levensbeschouwing ervaring in leiding geven goede kontaktuele en organisatorische eigenschappen leeftijd niet beneden 35 jaar Soil, moeten toestemmen in een psycho-techn. onderzoek Soil, te richten aan het bestuur van de Stichting, Zandpad 29 Maarssen (U). tel. 03465-61289. Door vertrek van een medewerker van onze Jeugdwelzijnsinstelling STICHTING VOOR JEUGD EN MAATSCHAPPIJ is er een vakature ontstaan. Wij vragen dan ook met spoed een Daarnaast is er nog een vakature voor een tijdelijke aanstelling, waarbij gedacht wordt aan aanstelling tot 31 december 1978, doch verlenging is niet uitgesloten. De aan te stellen maatschappelijk werker zal in hoofdzaak worden belast met hulpverlening in het kader van Gezins voogdij en Voogdij. Schriftelijke reakties te richten aan. De Sollicitatiekommissie van de Stichting voor Jeugd en Maatschappij, Nieuwstad 81 te Zutphen. Sla spijkers met koppen, word lid van hel CNV! Samen sta je sterk! Bel 030-941041. Psych. Ziekenhuis Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem) 08308-241 Vereniging tot christelijke ver zorging van geestes- en zenuw zieken VTD115 Onlangs is in Ede een centrum voor psychiatrische dagbehandeling, deel uit makend van het psychiatrisch ziekenhuis "Wolfheze". geopend. In dit centrum worden 25 patiënten, on derverdeeld in 3 groepen, behandeld. Dagbehandeling is een zeer intensieve vorm van hulpverlening, waarbij de patiën ten 's avond, 's nachts en in het week-end thuis zijn. Ter versterking van het multi-disciplinair samengesteld team zoeken wij een Wij denken aan iemand die groepsgericht en projektmétig wil werken. De werk zaamheden zullen zich o.a: centreren rondom thema's als vrije tijdsbesteding en werk en scholing. Voor deze funktie vinden wij een (bijna) voltooide opleiding sociale akademie, richting sociaal kultureel werk, noodzake lijk. Ervaring binnen de gezondheidszorg vinden wij belangrijk. Een positieve instelling t.a.v. een door het Evangelie geïnspireerde levensvisie achten wij voor onze therapeutische gemeen schap belangrijk. Het salaris zal -afhankelijk van leeftijd en ervaring- variëren van f 1.967,- tot f2.814,-- bruto per maand. Voorts is de C. A.O.-Ziekenhuiswezen van toepassing. Verdere informatie kunt u verkrijgen bij drs. R.J. Wolters(08308-241 tst 321)of bij mevr. A. Zonneveld (08380-19530) Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie. t.a.v. de heer H. Huberts. OECUMENISCH VORMINGSCENTRUM HEDENESSE te CADZAND In ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Hedenesse is een vormingscentrum in intemaatsverband De kursusstaf telt mo menteel 6 personen Wij werken met groepen uit onderwijs, jeugd-jongeren- werk. gezondheidszorg, bedrijfsleven (oudere werknemers), kerken. Ook wer ken we individueel gericht d.m.v. vrije inschnjvingsweken Binnenkort zijn er in de staf twee vakante plaatsen voor de funktie van Daarvoor zoeken wij enthousiaste mede werkers, die een opleiding hebben op tenminste HBO-niveau ervaring hebben in het werken met groepen in staat zijn te werken met groepen uit bovengenoemde sektoren in een in- temaatssituatie op basis van opleiding en ervaring zich in één van de sektoren nader speciali seren krachtig mee witten werken aan het imtieren van nieuw werk. intern en/of extern open staan voor teamwork, overleg en samenwerking. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de kursusstaf. Salariènng overeenkomstig rechtspositie reglement vormmgs- en ontwikkelings werk SoHicrtabes vóór 7 april, te richten san SoH.com- missta Hedenassa Viarhondardpotdardijk 10, 4506 HL Cadzand. Z.VI. Tel. 01179-1654

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 31