u DIRECTEUR Trouw verpleegkundige Eerst Flexa zien, dan verven verpleegkundig docent(e) EEN VERPLEEGKUNDIGE A WIJKVERPLEEGKUNDIGE GEMEENTE BREUKELEN a) EEN VERPLEEGKUNDIGE A en/of B b) EEN GEDIPLOMEERD ZIEKENVERZ0R6- STER en/of BEJAARDENVERZORGSTER <T5, "BEATRIXOORD" DIALYSE VERPLEEGKUNDIGEN RDAG 18 MAART 1978 TROUW/KWARTET P 19 - RHS 21 Kleur? Zoek't maar uit Of ga naar uw Flexa-winkelier Want: Uw Flexa-winkelier is een vak man. Over kleur kan hij u heel wat vertellen. Hij kent de regels van het kleurenspel. Hij is uw vraagbaak als het gaat om de keuze van precies dat goede kleur tje, die verrassende kleurkombi- natie. Uw Flexa-winkelier zegt niet: 'Zoek 't maar uit1. Hij helpt u. Hij heeft daarvoor heel wat in huis. 635 Uitgezochte kleuren Uw Flexa-winkelier beschikt over een uitstekende nieuwe kleur- kollektie. Elke kleur kan direkt voor u worden gemaakt op de kleurenmengmachine. Dus als u besluit om vandaag of morgen aan 't werk te gaan, hoeft dat niet te wachten. Uw kleur staat voor u klaar. H Sikkens Color Alle kleuren zijn gerangschikt en genum merd volgens een uniek en geraffineerd systeem. U koopt niet zomaar een kleur of kleur- kombinatie. Uw Flexa-winkelier kan u op basis van Sikkens Color feilloos aanwijzen welke kleur bij u past of welke kleurkombinatie verantwoord is. De Flexa kleurenmolen De befaamde kleurenmolen, waarop u 635 kleuren aantreft, kleur-op-kleur gerangschikt, naast elkaar. Maar zö overzichte lijk dat u er feilloos uw keuze uit kunt maken. Mocht u nog twijfelen, neem dan één of meer kleurenstrookjes mee. Op de Flexa-kleurenmolen kunt u ze allemaal vinden. Flexa kleurenstrookjes, Flexa kleurenwaaiers Op de Flexa kleurenmolen vindt trkleurstrookjes die u mee naar huis kunt nemen. Zo kunt u uw keus in alle rust en ingoed overleg bepalen. U kunt ook de hele Flexa kléur- kollektie meekrijgen. Uw Flexa- winkelier leent kleurenwaaiers uit, die uw huiswerk extra makkelijk maken. Keus te over, kleur te over. Muren, deuren, stoelen, keukens Flexa kleuren zijn verkrijgbaar in hoogglans, zijdeglans, acryllatex, wandfaser, schuurwerk enz. Uw Flexa-winkelier weet er alles van. Kan u bij uw keuze met raad en daad terzijde staan. Niet alleen de kleur, maar ook de soort verf is belangrijk. Kwaliteit Flexa-kwaliteit. Om wat preciezer te zijn; een kleur die uitermate nin 1 t w- II nauwkeurig is. En blijft. Een verf, die uitstekend dekt en een grote duurzaamheid heeft. Hulpmidde len die u niet in de steek laten. En een Flexa-winkelier die vier kant achter zijn produkten staat en er verstand van heeft. Uw adviseur Kleur kiezen is moeilijk en belang rijk. Uw Flexa-winkelier kan u bij die kleurkeuze helpen. Hij kent zijn vak. Hij weet van warme en koele kleuren, van zachte en harde kleuren, van zware en lichte kleu ren. Hij kan u adviseren over kombinaties, over strukturen, over verftechnieken. En natuur lijk heeft hij alles, wat u nodig hebt als u gaat schilderen. In de buurt Uw Flexa-winkelier zit, vaak let terlijk, om de hoek. U kunt het lopènd af. U vindt hem in uw direkte omgeving. Dus niet kilo meters rijden. Uw Flexa-winkelier is nagenoeg uw buurman. Waar mee te praten valt. Aandacht Hebt u een probleem op kleur of verfgebied, dan is uw Flexa- winkelier altijd bereid daaraan aandacht te besteden. Hij neemt er de tijd voor. Waar vind je tegen woordig nog zo'n persoonlijke relatie. Speciaal bij uw Flexa- winkelier Het doorSikkens ontwikkelde ACC-systeem is gebaseerd op de drie eigenschappen van de kleur: kleurtoon, verzadiging en helderheid. Deze eigen schappen zijn in é^n code ondergebracht. Uw Flexa- winkelier kan aan de hand van deze code precies bepalen, over welkë kleur u praat en welke kleurkombinaties moge lijk zijn. Uw Flexa-winkelier zal u er graag meer over vertel len. lUIIIIIIWH'llllh HM m xrademisch ziekenhuis der /rije universiteit omsterdam ian de School voor Verpleegkundigen van het tcademisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit tolgen ruim 450 leerlingen hun opleiding voor iet diploma A-ziekenverpleging )e opleiding is zo georganiseerd, dat een ïeoretische voorbereiding steeds vooraf gaat in de betreffende praktijkperiode het eerste jaar van de opleiding is een vacature voor een full-time ii|/zij zal zich bezig houden met de opvang en legeleiding van leerlingen tijdens de praktijk- •eriode bedverpleging en kan eveneens igeschakeld worden bij het geven van lessen 'de desbetreffende studieperiode. 'ereisten: diploma A-verpleegkundige; voltooide docentenopleiding; ervaring als verpleegkundig docent(e); bereidheid om mee te werken aan de integratie theorie/praktijk. Vi| zoeken mensen, die willen helpen de hristelijke levensvisie, waarvan ons iekenhuis uitgaat, gestalte te geven. alaris volgens rijksregeling, directe opname het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds oor een informatief gesprek kunt u contact pnemen met de heer G H Olie. directeur van e School, telefoon 020-548 42 35 chriftehjke sollicitaties te richten aan de Brsoneelsdienst van het ziekenhuis. Boelelaan 1117 te Amsterdam. De STICHTING PROT. BEJAARDENHUISVESTING te HOOGEZAND-SAPPEMEER vraagt voor haar bejaardentehuis „De Burcht" te Hoogezand(115 bewoners) als hoofd van de ziekenafdeling Voor deze full-time funktie zoeken wij iemand die: a. vanuit een prot. chr. levensovertuiging kan en wil werken; b. over leidinggevende capaciteiten beschikt; c. belangstelling heeft voor het werk voor en met de oudere medemens; d. bij voorkeur in de leeftijd tussen 35 en 45 jaar is. De CAO bejaardentehuizen dient als grond slag voor salariëring en overige arbeidsvoor waarden. Eventueel ruime 2-kamerwoning beschikbaar. Inlichtingen bij de direkteur van het tehuis, tel. 05980-93311 Schriftelijke sollicitaties aan het bestuur van de Stichting, Melkweg 129, Hoogezand. Kruisvereniging Rheden De Steeg vraagt voor spoedige indiensttreding om samen te werken met twee collega's en een wijkziekenverzorgster in de bosrijke dorpen Rheden en De Steeg. Deze dorpen maken deel uit van de op 1 januari 1978 opgerichte basiseenheid Zuid Oost Veluwe. Er is woonruimte beschikbaar. Salariëring en verdere arbeidsvoorwaar den volgens de rechtspositieregeling voor kruisorganisaties. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. J. Kreikamp, 08309 - 2473. Sollicitaties binnen 14 dagen aan: Bestuur Kruisvereniging Rheden-De Steeg, p.a. Ma- rijkestraat 5, Rheden. Voor het aan het einde van het jaar 1978 te openen verzorgingshuis te Breukelen wor den gegadigden opgeroepen voor de func tie van (mnl of vrl) Het verzorgingshuis zal plaats bieden aan ongeveer 70 bejaarden. Gegadigden dienen te beschikken over een voor deze functie geëigende opleiding/er varing. Salaris nader overeen te komen. De rechtspositieregelingen van de gemeente Breukelen zijn van toepassing. Medewer king wordt verleend bij het verkrijgen van woonruimte. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan burgemeester en wethouders van Breukelen, postbus 116, te Breukelen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad Uw advertentie in BEJAARDENCENTRUM „MARCUSHOF"te DELFT Rol. Holstlaan 652 Tel. 015-562689 uitgaande van de Hervormde Gemeente Voor de goede gang van zaken voor 123 bewoners van ons tehuis zoeken wij op korte termijn kontakt met De geboden funktie is veelzijdig, vereist een grote mate van zelfstandigheid alsmede begrip en gevoel voor de oudere medemens, en de kunst aan jonge medewerkenden op een prettige manier leiding te geven en hen te motiveren hun taak optimaal te vervullen. Geen avond- en wachtdiensten, roulerend wel weekend- en beschikbaarheidsdiensten. Bij gebleken geschiktheid is promotie mogelijk. Voor deze funktie geldt, dat liefst ervaring in. maar in elk geval belangstelling voor de bejaardenzorg aanwezig moet zijn Salariëring volgens de cao bejaardentehuizen, afhankelijk van opleiding en ervaring Degenen, die menen aan het gestelde te voldoen, en bereid zijn in een klein team enthousiast mee te werken, worden verzocht hun uitvoerige sollicitaties schriftelijk te richten aan bovengenoemd adres t a v. mevr. K. A Klijnsma, directrice, die ook gaarne bereid is telefonisch inlichtingen te geven. REVALIDATIECENTRUM ..DE HOOGSTRAAT' LEERSUM Voor de dwarslaesie-afdellng, waar 29 lichamelijk gehandicapten Worden gerevalideerd, vragen wij een in het bezit van het diploma verpleegkundige A, met ervaring of belangstelling voor de revalidatie Medewerking kan zonodig worden verleend voor deelneming aan de Landelijke Opleiding Revalida tie voor Verpleegkundigen Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens Rijks regeling Sollicitaties te richten aan; Zr. G. T. M. Jansen, hoofd verplegingsdienst, Postbus 47, 3956 ZR Leersum. Nadere (telefonische) informatie wordt u gaarne verstrekt door zr E. de Reus, tel. 03430-4441, toestel 152. HAREN (Gr). Voor de haemodlalyse vragen wij Ook verpleegkundigen (A of A B) die nog niet de dialyse-aanteke ning bezitten kunnen solliciteren, daar zij in de gelegenheid gesteld worden de 1-jarige opleiding tot dialyse verpleegkundige te volgen. Inlichtingen omtrent deze funktie worden u gaarne verstrekt door Zr. A. Schimmel, telefoon 050-345541 toestel 210. Uw sollicitatie kunt u richten aan "Beatrixoord", afdeling Personeelszaken, Dilgtweg 5,9750 RA Haren (Gr).

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 21