directrice Wolfheze Z-verpieegkundigen hoofd van de verzorging ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen staf verpleegkundige 7 ervaren begeleidingsmedewerk(st)ers OBSERVATIEKLINIEK "DE EDERHORST" stafverpleegkundige waarnemend hoofdverpleegkundige „Probezo" Be j aardenhelpster Keuken assistente afdelingshoofd stafdocent(e) verpleegkunde hoofd verpleegkundige bezigheidstherapeut(e) KURSUSLEIDER/DOCENT PSYCHIATRISCHE VERPLEEGKUNDE diaconessenhuis arnhem operatie-verpleegkundige of assistent(e) ZATERDAG 18 MAART 1978 TROUW/KWARTET P 18 - RH Ri Stichting Protestants Chr. Bejaardencentrum „De Bolder" Akkerweg 49 te Huizen (N-H) vraagt op korte termijn een (intern) Vereist wordt: diploma verpleegkundige A en/ol B en positief Christelijke levensbeschouwing. Ervanng in de Bejaardenzorg strekt tot aanbeveling. Salariëring volgens de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Met reeds gemaakte vakantieplanoen wordt rekening gehouden. Sollicitaties te richten aan de directrice: Mevr. A. M. Hoebée-Dal, Akkerweg 49. Huizen (N-H). tel 02152-S6244 De verpleegkundige dienst van het zieken huis Bethesda vraagt een ten behoeve van de afdeling gynaecologie. Voor deze funktie is het diploma ziekertver- pleging-A vereist. Aanstelling zal geschieden in de rang van verpleegkundige A. Inlichtingen worden U gaarne verstrekt door het hoofd verplegingsdienst (toestel 622). Ziekenhuis BETHESDA WEIDESTEYN beharti gen. op christelijke grondslag, da intramu rale gezondheidszorg zi/n in belde nieuwe in stellingen werkzaam. Een medische slat. waarin alle basisspecla- llsman zijn vertegen woordigd. biedt moderne medische zorg. Via regionale samen werking wordt van meer gespecialiseerde voor zieningen gebruik Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken. woon- en werkklimaat. Do verbindingen met het Westen en Noorden van het land zijn snel en komlortabel. Dr. Q.H. Amshoffweg 1-4 .Hoogeveer». 05280*5987 BEETSTERZWAAG Ned Herv Centrum voor geeetelljk gehandicapten, waaronder vele Jeugdigen. zoekt voor een behandelings-unit Deze behandehngs-unit voor zwakzinnige kinderen met au tistische gedragskenmerken rs aanvankelijk opgezet voor een termijn van 3 jaren. Aanstelling zat voor deze pen ode plaats vinden De atdeimg stelt zich ten doel voor bovengenoemde groep kinderen een zo optimaal mogelijk therapeutisch klimaat te creéren Hiertoe wordt van het personeel een grote inzet en betrokkenheid verwacht. Gevraagd wordt een voltooide opleiding Kinderbescherming A B. K.enO.. Z-verptegmg, M B O -I W ol gelijkwaardige oplet- ervanng m het werken met geestekjk gehandicapte en/of emotioneel gestoorde kinderen; bereidheid dag- en nachtdiensten te vervullen. een goede vaardigheid in mondelinge en schriftelijke Saianéring geschiedt volgens N.Z.R.-normen. Tevens zoeken wij een lQQ0P6diSt(6) voor 28 uren per week die mee wit werken aan een agogische benadering van de Tot zijn/baar taak zal ook behoren de logopedische begetet- ding van bovengenoemde behandelings-unit Soikotaties voor bovengenoemde funkties worden vóór 1 apni a s. ingewacht b»j de algemeen direkteur van „Bomer- oord". postbus 16 te Beetsterzwaag. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de ped /psych. dienst. Drs B. Geurts. tel 05126-1825. toestel Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. Horalaanf - Postbus 68 - Ede - telefoon (08380) 19118 Binnenkort ontstaan in onze paviljoenen met 24 kinderen, leeftijdsgroep 4-12 jaar. vacatures voor Hun taak zal bestaan uit het dagelijks observeren, verzorgen en opvoeden van een leetgroep van 4 kinderen en de begeleiding van leerling Z-verpleegkundigen bij deze groep. goede contactuele eigenschappen 1 het kunnen werken m teamverband een positief christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden telefonisch verstrekt door mevr. E. Holland, hoold Verpleegkundige Dienst. Schriftelijke sollicitatie met vermelding van levensloop aan de geneesheer-directeur. Om het team te kompleieren zoeken wij nog een verpleegkundige A die genoeg ervaring heeft om de hoofd verpleegkundige bij afwezigheid te kunnen vervangen. een verpleegkundige De afdeling Inwendige Geneeskunde is een gecombineerde afdeling algemeen intern en cardiologie. Belangstellenden kunnen voor nadere inlich tingen kontakt opnemen met mevrouw J. van den Hatert, verpleegkundig direktrice. telefoon (010) 36 46 44. toestel 140. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne te richten aan de heer M. Krijnen, hoofd personeels zaken, Van Dam Ziekenhuis, Westersingel 115, Rotterdam. VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM Het Van Dam Ziekenhuis is een goed geoutil leerd algemeen ziekenhuis - op protestants- christelijke grondslag - waarin alle belang rijke specialismen vertegenwoordigd zijn. Het aantal personeelsleden is ca. 450. De capaciteit is 314 bedden. Huisvesting in een van de ruime appartementen in de personeelsflat. is eventueel mogelijk. Het ziekenhuis is centraal gelegen en is goed bereikbaar met tram en metro. Het Sophia-Ziekenhuis, met een kapaciteit van 610 bedden, is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specia lismen worden uitgeoefend. Op de afdeling NEUROCHIRURGIE/ OOGHEELKUNDE is de funktie vakant van Deze afdeling telt 41 bedden. Aanstelling kan plaatsvinden in de rang van verpleegkundige A of eerste verpleegkundige. Kandidaten zullen aan dé funktie op een juiste wijze inhoud kunnen geven wanneer zij: unitverpleging kunnen stimuleren en mee helpen opbouwen, zich in kunnen leven in de specifieke pro blemen van de neurochirurgische verpleging, ervaring op neurochirurgisch gebied bezitten. Op ons personeel is de rechtspositieregeling van de gemeente Zwolle van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder ver melding van nr. 7807, worden gericht aan de afdeling Personeelszaken, Dr. C. A. van Heesweg 2 te Zwolle. SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE REVALIDATIECENTRUM ..DE HOOGSTRAAT" LEERSM Voor de dwarslaesie-afdeling, waar 29 lichamelijk gehandicapten worden gerevalideerd, vragen wij voor spoedige indiensttreding een in het bezit van het diploma verpleegkundige A. Wij stellen zo mogelijk prijs op: ervaring in revalidatie; het gevolgd hebben" van de Landelijke Opleiding Revalidatie voor Verpleeg kundigen; een voortgezette opleiding. Salariëring in de rang van 1e verpleeg kundige. Arbeidsvoorwaarden volgens Rijksregeling. Nadere (telefonische) informatie wordt u gaarne verstrekt door zr. E. de Reus, tel. 03430-4441. toestel 152. Sollicitaties richten aan: Mw. G. T. M. Jansen, hoofd verplegingsdienst. Post bus 47. 3956 ZR Leersum. Prot.Chr. Bejaardenstichting Arcnt KrlJUrtTMt «8 te Dlemen vrugt voor heer ÏOO bewonen so spoedig mogelijk Bejaardenverzorger BIJ efwestgbeld iu bet boofd van de verpleging dient atj of hij ln •tent te rijn desa te vervangen. diploma of ruime ervaring ln het bejaardenwerk g*wenst. enlga ervaring in groot keuken, lnae diploma gewenst. Salaris volgens landelijke o a.o.. B-daagse werkweek, met om de Inllohtlngen en of eolllelUtlee te richten aan de dlreotrloe op Psych Ziekenhuis Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem) 08308-241 Vereniging tot christelijke ver zorging van geestes- en zenuw zieken. VTD114 Binnen één van de afdelingsteams, op paviljoen Schoonoord waar een voortgezette behandeling plaats vindt voor 36 patiënten, bestaat de vakature vooreen Het B-diploma (en eventueel A-diploma) en de stafopleiding zijn een eerste vereiste. Wij denken aan een kandidaat die beschikt over leidinggevende kapaciteiten en een ruime ervaring heeft in het werken met groepen patiënten. Zij/hij zal in een multi-disciplinair team werken en in staat moeten zijn om zowel de belangen van de patiënten als van het pe/soneel - binnen en buiten het paviljoen - te behartigen. Wij achten het noodzakelijk dat zij/hij op daadwerkelijke wijze een bijdrage levért aan de verdere ontwikkelingen binnen de afdeling. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Aanstelling zal geschieden in de rang var 1ste Verpleegkundige-A. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de herer E. Iwema en J. Verhoeven, toestel 342. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aa de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts Verpleegkundige Akademie Vronestein vraagt wegens uitbreiding van het aantal cursisten bij de voortgezette opleidingen per 1 augustus 1978 een full-time De gedachten gaan uit naar iemand met de volgende kwaliteiten: diploma ziekenverpleging, bij voorkeur A en B diploma Hogere Opleiding of M.O.-A pedago giek op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen in de verpleegkunde ervaring tyj opleidingen in de gezondheidszorg ervaring in persoons- en groepsgerichte bege leiding. OMSCHRIJVING BELANGRIJKSTE TAKEN: het geven van lessen methodiek verpleegkun de in de kaderopleiding en de bijscholing stagebegeleiding gezondheidszorg het begeleiden van cursisten bij het geven van lessen verpleegkunde in hun eigen werksitu atie het begeleiden van kleine groepen in methodi sche praktijkbegeleiding het begeleiden van scripties in team verband schrijven en uitvoeren van onderwijs programma's. Salaris en rechtspositie volgens schalen van de wet op het Voortgezet Onderwijs. Telefonische inlichtingen over bovengenoemde funktie bij voor keur tussen 8.30-10 uur bij mevr. A. K. M. Brons wijk. coördinatrice V.O., tel. 070-69.40.81. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten een de direktie van de Verpleegkundige Akademie Vronestein. Oostein de 14 te Voorburg, onder vermelding van ..vaka ture verpleegkunde V.O.". academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam Op de afdeling Urologie (23 bedden) van de kliniek Heelkunde van ons christelijk ziekenhuis ontstaat binnenkort een vacature voor de functie van Onder leiding van de huidige functionaresse. die ons gaat verlaten om de Hogere Opleiding te volgen, is een begin gemaakt met groepsverpleging. Van de opvolg(st)er vragen wij een grote interesse voor deze nieuwe ontwikkeling en de bereidheid aan de verdere uitvoering hiervan mede gestalte te geven. Het jonge afdelingsteam verwacht een enthousiaste inzet voor deze specifieke vorm van patiëntenzorg. Gebrek aan ervaring in het specialisme Urologie hoeft geen bezwaar te zijn, daar dit door een gerichte instructie kan worden opgevangen. Ervaring in het leidinggeven is vereist, terwijl het diploma kaderopleiding gewenst wordt geacht. Belangstellenden zijn voor verdere inlichtingen hartelijk welkom bij het team van de afdeling, telefoonnummer 020 - 548 21 40. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis, De Boelelaan 1117, Amsterdam RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Verpleeg- en reaktiveringscentrum voor somatisch zieken „Tamarinde" vraagt een voor 36 uur per week. Hij/zij zal deel uitmaken van een team van 4 bezigheidstherapeuten. De bezigheidstherapeut(e) neemt aktief deel in het behandelingsteam en in het gebeuren op de verpleegafdeling. Hij/zij heeft hierin een eigen verantwoordelijkheid. Verdere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de coördinator mej. M. Leerschool. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig directeur van „Tamarinde", de heer R. J. van Essen. Neckardreef 6 te Utrecht. Voor de begeleiding van een aantal kursusgroepen binnen onze opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige, zoeken wij Tot het takenpakket behoren: - geven van lessen psychiatrische verpleegkunde en aanverwante vakken - begeleiden bij verpleegkundige verslagen en werkstukken afnemen van eksamens leerplanontwikkeling Gezien het karakter van ons ziekenhuis stellen we prijs op een christelijke levensovertuiging. Aangezien onze opleiding binnen afzienbare tijd deel zal uitmaken van de centrale opleiding voor verpleegkundige beroepen op de N.W. Veluwe, gaat onze voorkeur uit naar een kandidaat, die daar SEKTORHOOFD van de B-opleiding kan worden. Daarom vragen wij naast diploma ziekenverpleging-B en docentenopleiding ervaring in onderwijs- zowel als leiding geven. We kunnen ons voorstellen dat het iemand is die de hogere opleiding voor verpleegkundigen heeft gevolgd. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met het hoofd van de opleiding, dhr. J.B. Aarnoudse, tel. 03417-4848, 1st 473. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige gegevens kunt u zenden aan de algemeen direkteur van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Veldwijk" te Ermeio. smf Psychiatrisch Ziekenhuis i Ermelo k Aangrenzend aan het Hoofdgebouw van ons ziekenhuis nadert de bouw van onze nieuwe Operatie-Afdeling haar voltooiing. Deze nieuwe afdeling bestaat o.a. uit zes Operatiekamers en zal in het voorjaar 1978 in gebruik worden genomen. Een ervaren nodigen wij graag uit om eens een kijkje te komen nemen in dit nieuwe werkterrein om zich hiermee te oriënteren over een plaatsingsmogelijkheid die deze nieuwe afdeling te bieden heeft. Voor het maken van een afspraak kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer W. Ramaker, Hoofd Personeelszaken. Diaconessenhuis Arnhem, G. A. van Nispenstraat 37 tel. 085-430800. tst. 366 Het Bestuur van het Ned.-Hervormd Rusthuis „SCHELDEOORD" teTerneuzen, Emmalaan 1, vraagt voor haar huidige Directie vervanging i.v.m. pensionering per 1 juni '78 een Van de nieuwe directrice wordt verwacht: - een positief Chr. instelling, bij voorkeur Ned. Hervormd - Leidinggevende capaciteiten - Organisatie- en improvisatievermogen - belangstelling voor de leef- en denkwijze van de oudere mens - goede contactuele eigenschappen - bij voorkeur Diploma Verpleegkundige A en/of B, of Diploma Ziekenverzorging Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. voor de Bejaardenhuizen. Inlichtingen kunnen verkregen worden bij de tegenwoordige Directie Dhr. A. M. de Feijter tel: 01150-12459 of 95305 Eigenhandig geschreven sollicitaties met inlichtingen over vervulde betrekkingen, diploma's en opgave van referenties te zenden aan het Bestuur p/a Ferdinand Bolstraat 9 Terneuzen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20