\Jfciareen eendal niet goed vooris. Auéén in t» Hema Trouv FAMILIEBERICHTEN 1 lX%rijt"va„U£LGOEDM/rj 7530,- HAS-BAKKER tegelhandel WAND- EN VLOERTEGELS J. HAS HEMA VRIJDAG 17 MAART 1970 TROUW/KWARTET Kunnen van maandag tol en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00- 20 00 uur. Hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag Opa Vermeul Rob. Klaas. Tony, Pim, Madeion, David. GOEDE MORGEN PA EN MA hartelijk gefeliciteerd met de 30 jaar en eet smakelijk vanavond Klaas, Corien. Els en Roelof Lieve opa. hartelijk gefeliciteerd! Willem Jan Jaap Gert Jan Pa en Ma 't Hart hartelijk gefeliciteerd met jullie 30-jarig huwelijk. Wim Ton Liesbeth ..De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken" Bedroefd maar erg dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest is na een korte ernstige ziekte van ons heengegaan mijn lieve Vrouw, en onze lieve, altijd zorgende Moeder.Groot- enOvergroot- moeder Anthonia Blijdorp-Breure Zij werd 88 jaar. Wieringerwerf. W. A. Blijdorp Middenmeer, J. N. van Andel-Blijdorp P. L. van Andel. Ens, De kinderen v.d. Veen-Blijdorp Emmeloord. L. Blijdorp M. M. Blijdorp-Jonker Wieringerwerf. S. L. Postema-Blijdorp K. Postema Ontario Charing Cross. M. H. Blijdorp-Groenenberg Rotterdam, S. P. Blijdorp T. N. Blijdorp-van Dam Middenmeer. B. A. Blijdorp A. Blijdorp-Viersen Klein- en Achterkleinkinderen Wieringerwerf, 16 maart 1978 Lelypark I. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden op maandag 20 maart in de Geref. Kerk in Wieringerwerf. om 13.30 uur waarna de begrafe nis zal plaats hebben om 14.45 uur op de algemene begraafplaats te Middenmeer. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de „Meerbaak" te Middenmeer. Ontvangst voor de familie vanaf 12.30 uur in „Ons Centrum" naast de Geref. Kerk in Wieringerwerf. De Heer nam plotseling tot Zich, mijn dierbare man, onze zorgzame vader en lieve opa Leendert Arie Onderdelinden in de leeftijd van 72 jaar. Mijn Genade is u genoeg" Geldermalsen, S. C. Onderdelinden- de Jager Amstelveen, C. J. Onderdelinden S. C. Onderdelinden-Bom Eric Wilco Beverwijk, L. L. van Buuren- Onderdelinden J. E. van Buuren Correliem: Jesseke Saskia Geldermalsen, 16 maart 1978 Meidoornweg 8 Op maandag 20 maart zal in de Ned. Herv. Kerk te Geldermalsen-centrum een rouwdienst worden gehouden, welke aanvangt om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar om ca. 14.15 uur. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum, Groen van Prinstererstraat no. 1 te Geldermalsen. Geen toespraken, geen bloemen. Na een ernstige ziekte werd van ons weggenomen onze lieve man en vader Jan Korte op de leeftijd van 62 jaar Nieuw-Buinen 15 maart 1978 Begoniastraat 11 W. Korte-Pieneman Janny Willy De overledene is opgebaard in het rouwcentrum. Vlaanderenlaan 1 te Stadskanaal. Condoleantiebezoek zaterdag 18 maart 's middags van 4 tot 5 uur. De crematie is bepaald op maandag 20 maart a.s. in het crematorium te Groningen. Zij. die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden om 11.00 uur in aula I aldaar verwacht Vertrek vanaf het rouwcentrum te Stadskanaal om 9.30 uur. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. God heeft heden thuis gehaald onze jongste broer, zwager en oom Harmen Westra echtgenoot van A. Oudijk op de leeftijd van 68 jaar. PS: 73:9 uit het liedboek was zijn troost en de onze. Den Dolder H. Westra J. Westra-Slot Bilt hoven A. Westra-Reitsma J. Reilsma St. Pancras J Westra Bilthoven. 15 maart 1978. Sperwerlaan 29 De 2CV6 mei zijn rechthoekige koplampen en 3 zijruiten. De 2cv is het meest geprezen om zijn enorme veelzijdigheid. Hij laat zich net zo makkelijk de rijksweg öp als het bos insturen.De eend doet nooit moeilijk. Hij is flexibel, meegaand, maar niet door gebrek aan karakter. Want een eend is wel goed, maar niet gek. U kunt er uren en uren achtereen plankgas mee rijden. De eend verhikt noch verschrikt. Zijn top snelheid is zijn kruissnelheid en goed voor ruim 100 km/h. Door zijn luchtkoeling heeft hij geen water of anti-vries nodig. Geen kop- pakkingen meer, geen vervuiling van het koelsysteem. U rijdt pomp na pomp voorbij. Zijn lage prijs, ongecompliceerde motor en zijn licht gewicht (560 kg) maken de eend ook goedkoop in het dagelijks gebruik. I op 17,2 bij 90 km/h en I op 15,6 in de stad. Met een volle tank van 20 liter kom je zo nog eens ergens. Wilt u hem all-risk of WA verzekeren, dan bent u met een 2CV financieel altijd goedkoop uit. Motorrijtuigenbelastingen onderhoudskosten idem aito. Al met al scheelt het u gauw zon 600 a 700 gulden per jaar. In 4 jaar tijd toch mooi wéér f 2.500,- a f 3.000,-. Tikt leuk aan als u het optelt bij de eerder genoemde 2500 gulden voordeel. U doet uw portemonnee er een pleziérmee. Wat kost vandaag de dag een auto? Je begint al gauw bij 9.500,-? 10.500,-? 11.000,-? En wat komt daar dan nog allemaal bij?Transportkosten, tectyleren, kentekenplaten, NL-stickertje...'t is altijd een verrassing en zelden een prettige. Bij een 2CV weet u precies waar u aan toe bent. Zo betaalt u voor een nieuwe 2CV4 Spécial f7.530,-en géén cent meer.- Want Citroen werkt met„Rijklaarprijzen". Dat betekent alles inbegrepen, zonder uitzonderingen....dus óók een volle tank benzine. Waardoor een rijklare eend altijd nog zo n 2500 gulden goedkoper is dan de meeste andere auto's in de populaire prijsklasse. U mag hem op z'n staart trappen. Zijn moderne motor - rijkelijk voorzien van lichtmetalen onderdelen - is oersterk. U krijgt hem overal ivaar u 'm hebben wilt. U heeft al een complete eend 11/ radiaalbandcn 4 portieren lichtmetalen motor •voor- wiclaandrijving *4 onafhan kelijk geveerde wielen 3- punts rolgordels vóór oprol baar linnen dak *stuurslot van binnenuit verstelbare koplampen ruitcsprocicr. verstelbare voorbank, op rails remvloei- stofpcilcontrolclicht met testknop Kroongarantie., de royale garantie -fl van Citroen U ziet de 2CV is zeker! zo compleet als menig andere, duurdere auto. U kunt er met z 'n vieren ugclijk instappen. U houdt nog ruimte over. Gaat u maar 'ns met vier of vijf volwassenen in een 2CVzitten. U zult ver baasd zijn over de ruimte die hij biedt. Achterin aan uw benen. Boven tussen uw hoofd en het oprolbare linnen dak. En niet te vergeten de kofferruimte van 250 dm3 die door simpelweg de achterbank te verwijderen vergroot kan worden tot een fantastisch formaat. Een ander belangrijk iets: Mensen, die zich met een eend vervoeren hebben elk hun eigen.deur. Waar ze zonder moeilijke toeren uit te halen royaal in kunnen stappen. Desnoods allemaal tegelijk. U kunt nog kiezen ook. U zult misschien denken dat er van zo'n unieke auto als de eend maar één type te koop is. Niets is minder waar. De 2CV is er maar liefst in 4 verschillende uit voeringen de 2CV4 Spécial, rijklaar f 7.530,- de 2CV6 Spécial met zijn iets grotere motor en hogere top rijklaar f 7.940,- de 2CV4 en de 2CV6 met hun rechthoekige koplampen en drie zijruiten rijklaar f8.140- en f8.545,-. Daarnaast is er natuurlijk ook nog de Dyane, met z'n sterke 32 pk motor, hij heeft schijfremmen vóór en is wat luxer uitgevoerd, rijklaar f 9.365,-. CITROEN A 2CV In de verwachting van het eeuwige leven, is van ons heengegaan, onze lieve moeder en oma Lamberta Teuntje Eland-de Visser op de leeftijd van 84 jaar. Apeldoorn: A. A. van Egmond-Eland G. van Egmond Rob Nicolette Utrecht: R W. Eland Terneuzen: D. A. Jeremiasse E. N. Jeremiasse-Brouwer Utrecht, 15 maart 1978 Rooseveltlaan 370. De begrafenis zal plaats hebben maandag 20 maart a.s. te Moerdijk. In volle zekerheid des geloofs is van ons heenge gaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Willem Vermeer op de leeftijd van 76 jaar. Amsterdam. W. G. Vermeer-Homoet Haarlem. P. W. Vermeer Eerbeek. D. Vermeer G. Vermeer-Bouman Liesbeth Wim Amsterdam, 15 maart 1978 Galileïplantsoen 20 Thuis geen bezoek. Liever geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 20 maart om 11 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Want zijzelf heeft velen bijstand verleend ons ook. Rom. 16 2 In Jezus ontslapen mijn lieve vrouw, onze zorgza me moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Wiebina Louisa Schreuder-Berkenbosch op de leeftijd van 73 jaar. Zij was mede-stichtster van het „Jan Ligthart- huis" in de Jordaan. Uit aller naam: J. K. A. Schreuder Den Hoorn, Texel. 15 maart 1978 De Rede 9 Thuis geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 20 maart om 13 uur op dc begraafplaats „Zorgvlied", Am- steldijk 273 te Amsterdam-zuid. Met grote droefheid delen wij u mede dat vrij plotseling is overleden mijn lieve man, onze vader, behuwd- en grootvader Otto Walraven op de leeftijd van 71 jaar. ..Zalig zijn de doden die in de Heer sterven" Almkerk: M. Walraven-de Bok Almkerk: Dick en Jan Den Helder: Dini en Jan Geertruidenberg: Otto en Ria Nieuwendijk: Corry en Jan Almkerk: Miep en Ad Almkerk: Lenie en Adriaan Oudendijk: Kees en Pia Nieuwendijk: Jes en Amerens en kleinkinderen Almkerk, 15 maart 1978 Mr. L. A. Donkerstraat 8 De begrafenis zal plaatsvinden 20 maart a.s. om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Alm kerk. Vooraf zal een rouwdienst gehouden wor den in de Gereformeerde kerk, die om 13.30 uur zal aanvangen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Geen toespraken Het heeft de Heer behaagd tot Zich te nemen onze geliefde vrouw, moeder en grootmoeder Wypkje de Smidt-Schotanus geboren 9 november 1903 ..Zij wist zich geborgen" Ermelo: Th. C. J. de Smidt Schalkhaar: C. C. de Smidt A. J. de Smidt-Bot Conny en Theo Ermelo, 15 maart 1978 Correspondentieadres: Kon. Emmalaan 29, Flat 63, Ermelo. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Ermelo (Varenlaan) op maandag 20 maart 1978 te 15.00 uur. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden te 14.00 uur in de Maranathakerk, Sparrenlaan. Ermelo. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 18 maart .1978 van 19.00-20.00 uur in de Maranathakerk. Heden overleed na een langdurige ziekte ons vriendje Willem van der Horst Hij is nu. verlost van zijn pijn, bij andere vriend jes in Gods heerlijkheid. Moge God zijn ouders en broertjes troosten. Leerlingen, personeel, bestuur en ou dercommissie van de Vaste Burcht- school Alphen aan den Rijn, 16 maart 1978. Wij willen allen hartelijk danken, die ons op de andere wijze bij de ziekte en het overlijden van onze man, vader, groot- en overgrootvader Lammert Hofstra hebben gesterkt door hun medeleven. Zoals hij velen mocht bemoedigen, willen wij ook el bemoedigen: Hetzij wij leven, hetzij wij sterven. Wij zijn des Heren. Uit aller naam: G. Hofstra-Nienhuis Franeker, Hertog van Saxenlaan 37. Maart 1978. verkoop van alle soorten Bij levering van de tegels kan ook het zetwerk worden verzorgd. Vraag heel vrijblijvend prijsopgave. Plantsoenstraat 3-5, Abbekerk tel: 02298-1346 met z'n 355.000 intensieve lezers en lezeressen EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14