Auto blijft probleem in centrum Leiden IF Pioniers- en gewetens-partij 'Scheveningen Bad' kan van start naöQQSEa HG Scheveningen-Dorp krijgt koepel Boom- plantdag Motie van PPR tegen beleid staatssecretaris KORT Ander traject voor Haagse fietsroute DINSDAG 14 MAART 1978 REGIO DEN HAAG Trouw/Kwartet Op de boulevard van Scheveningen. voor de Princelandtflats is inmiddels begonnen met de bouw van het Vrije Tijdb Centrum. Het centrum is, evenals het Circustheater, ondergebracht in een afzonderlijke stichting, waarin Den Haag en het Consortium ieder voor viiftie orocent deelnemen. 'Hegeleiding van gebeuren in badplaats' Van een onzer verslaggevers SCHEVENINGEN De Haagse raad is gisteren in meerderheid ak koord gegaan met de oprichting van dt Stichting Scheveningen Bad Taak van de stichting is het coördi neren begeleiden cn stimuleren van het gebeuren in de badplaals-in-op- bouw De stichting kon ontstaan omdat zowel Den Haag als het Consortium de overtuiging hebben dat het voor hel wel en wee van Scheveningen beter is dat overheid en particulieren de krachten bundelen. De gemeente wil laten zien dat er geleerd is van het verleden toen de E M S alle touwtjes in Scheveningen in handen had ..Dat wil de gemeente voorko menaldus wethouder Van der Wei de (economische zaken». ..maar dat brengt wel met zich mee dat de ge meente nu mede de nek uit steekt' Verschillende leden van de Haagse raad toonden zich gisteren niet al te enthousiast over de ingewikkelde opzet van de stichting. De twijfels over de gekozen constructie waren dermate groot dat tien leden van de PvdA zich tegen het voorstel van b. en w. keerden Ook de PPR keerde zich tegen het „vergroten van de invloed van de commercie op het gemeentelijk terrein". Vanuit de gemeenteraad werd er bij de wethouder op aangedrongen om begin 1982 nog eens grondig te bekij ken of samenwerking op langere ter mijn in deze stichtingsvorm het bes te is. Het bestuur van de stichting bestaat voorlopig uit zeven man. waarvan twee van de gemeente en twee van het Consortium. In later stadium moet er ook ruimte worden gemaakt voor een vertegenwoordiger van de bewoners in het bestuur. Van onze correspondent LEIDEN - Het autoverkeer in Leiden zal op enkele routes geconcentreerd moeten gaan worden. In de gebieden tussen die routes zal de hoeveelheid snelverkeer klein moeten zijn. De gemeente is niet van plan nieuwe doorbraken in de stadsbebouwing te plegen ten behoeve van het autover keer. Dit wordt gesteld in het tweede deel ran het gemeentelijke ..verkeerscir culatieplan" dat gisteren openbaar werd gemaakt In dit conceptplan worden de algemene lijnen vastge steld volgens welke het verkeersbe eld in Leiden zich de komende vijf jaar moet gaan ontwikkelen. Pas in Knplniintpn mei zal de gemeenteraad zich over de nota beraden Daarvoor zal hot plan gedurende een inspraakronde an twee maanden met verschillen de buurtcomité's en andere belang hebbenden doorgesproken worden Het is de bedoeling dat het verkeers circulatieplan afgerond wordt met een stuk waarin een concreet beleid vastgelegd wordt. DEN HAAG - Wethouder Van Lier van onderwijs en perso neelszaken zal woensdag na mens het Haagse gemeente bestuur aanwezig zijn bij het planten van meelbessen en meidoorns in de Van Bevenngkstraat. Dat planten gebeurt ter gelegenheid van de Nationale Boomfeestdag, die 15 maart in talrijke gemeentes wordt gevierd Het programma ziet er voor Den Haag als volgt uit: direc teur Bos van de dienst der ge meenteplantsoenen opent om 9 20 uur een bijeenkomst bi] de lagere school van het Haagsch Genootschap aan de Van Be- verningkstraat Vervolgens houdt wethouder Van Lier een toespraak en daarna planten ongeveer 140 kinderen 64 bo men in de Van Beverningk- straat, de Van Slingelandt- straat en de Anthonle Duyck- straat. In Delft worden 's morgens om half elf ongeveer dertig bomen geplant aan de Egelsingel, in de nieuwe wijk Tanthof. Woensdag 5 april worden nog eens 120 bomen plus 3000 hees ters neergezet, nu in de Kerk- polder In Rijswijk worden o.l.v. de burgemeester Grosheide en wethouder Van der Veer (on derwijs» 200 bomen geplant in bet Julianapark. aanvang half tien In Zoetermeer komen er ten westen van de wijk Buyten- wegh de Leyens ongeveer 10.000 bomen bij. Die worden geplant door ca. duizend leer lingen. vanaf half tien In Leiderdorp begint het plan ten om half tien. in het park De Bloemerd In Warmond komen er bomen en struiken bij in de wijk Endepoel II (aanvang planten half elf», en In Alphen aan den Rijn zullen 659 kinde ren van 25 lagere scholen enke le duizenden struiken, heesters en bomen planten op het indu- strieterreln-west. in Ridder- vetd II. op het sportvelden complex De Bijlen-zuid en in Zwammerdam op het sportvel dencomplex Voor twee belangrijke knelpunten in de Leidse verkeerssituatie achten de planners op korte termijn geen op lossing mogelijk het Stationsplein en de Breestraat-Markten-route. Op het Stationsplein waar de huidige stoplichten zichtbaar in hun taak tekort schieten is slechts een oplos sing met gescheiden verkeerssoorten denkbaar. Daarvoor zou bijvoor beeld een zogenaamde „fly-over" voor het autoverkeer gebouwd kun nen worden. Plannen van een derge lijke omvang gaan het bestek van de nota echter ver te boven. De Breestraat zal in de loop van dit jaar voor twee rijrichtingen geopend worden wegens werkzaamheden aan de Marktenroute. Die zullen twee jaar in beslag nemen. Voor de situa tie daarna zijn verschillende oplos singen denkbaar bijvoorbeeld alle auto's door de Breestraat. bussen en fietsen In twee richtingen over de Marktenroute. Dit zou voor de Breestraat een zware overlast van stank en lawaai betekenen. Het plan laat ook de mogelijkheid van afslui ting van de Breestraat open. Parkeerprobleem. Als er aan de parkeervoorzieningen niets gedaan wordt zal de Leidse binnenstad in 1985 waarschijnlijk kampen met een tekort van 4700 parkeerplaatsen. Dit zou slechts met de grootste moeite en kosten geheel opgevangen kunnen worden: Voor een volledige oplossing zouden niet minder dan acht parkeergarages no dig zijn. De kosten die de aanleg en exploitatie daarvan met zich mee zouden brengen zouden gigantische vormen aannemen: ruim elf en een half miljoen gulden per jaar. Gedeel telijke oplossingen zouden aanzien lijk goedkoper zijn: van een half tot vier miljoen gulden per jaar. Het zal duidelijk zijn dat het parkeren in de komende jaren een steeds groeiend probleem voor de Leidse binnenstad zal vormen Toegangswegen Het juist gepubliceerde plan gaat uit van vijf routes langs welke de bin nenstad snel bereikbaar moet zijn. De Hoge Rijndijk, de Schuttersveld- weg (waarbij de Vaikbrug tot twee rijrichtingen verbreed zal wordeni. dc Lammenschansweg. de Kooilaan en de Haagweg. Noordeinde en Mors- weg zullen het verkeer van de Haag- weg samen moeten opvangen. Op al deze routes zal een vlotte doorstro ming van het verkeer mogelijk moe ten zijn Op de Lage Rijndijk zal het autoverkeer beperkt moeten wor den. De binnenstad zal worden om geven d<»or een zogenaamde „ver- deelroute" voor het centrum die een al dan niet onderbroken blok rond de binnenstad moet gaan vormen Deze route bestal uit Hooigracht. Langegracht. Beestenmarkt. Prin- sessekade. Kort Rapenburg en even tueel dan het traject Breestraat-Ko- revaarstraat. Men hoopt het snelver keer om de binnenstad heen te laten lopen via wegen buiten de singels door op deze laatste routes een kor tere rijtijd te verzekeren dan op de verdeelroute door de binnenstad. Fietsroutes Voor fietsers en bromfietsers voor ziet de nota in fietsroutes die zoveel mogelijk gescheiden zullen gaan worden van het snelverkeer. Door de binnenstad zijn voor fietsers en voetgangers in alle richtingen rou tes gepland. Daarvoor zullen een aantal bruggetjes nodig zijn, onder andere van het bruggehoofd bij de Waag naar de Stille Mare. Ook voor de lijnen van de bussen worden eni ge veranderingen voorgesteld in het plan Lijn 13-14 van de NZH zal worden opgeheven. Voor route Me- renwijk-Station-Leiden-Zuidwest moet een nieuwe dienst worden in gevoerd, lijn 17. De lijnen 31 van de NZH en 7 van West-Nederland zul len worden gecombineerd in een doorgaande verbinding van Katwijk naar Aiphen via Leiden. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG - De PPR heeft gister avond bij de bespreking van de tweede vervolgnota stadsvernieu wing een motie ingediend waarin de raad gevraagd wordt haar grote te leurstelling uit te spreken over het door staatssecretaris Brokx van volkshuisvesting en ruimtelijke or dening gevoerde beleid met betrek king tot Houtwijk. In de motie wordt het college verzocht de rege ring en de leden van de Staten- Generaal van de inhoud in kennis te stellen. B en w van Den Haag deelden de raad eerder mee zich genoodzaakt te zien de bewindsman te volgen in zijn beleid. De motie ingediend door Ver- duijn en was mede ondertekend door Duivesteijn (PvdA» en IJmkers iCPNi en mevrouw van der Walle- Bosch (DS '70». Volgens de motie bedreigt Brokx het Haagse stads vernieuwingsbeleid en het daarop afgestemde herhuisvestingsbeleid. Tijdens het debat over de tweede vervolgnota stadsvernieuwing gis teravond kwamen nogmaals de gro te zorgen van alle raadsfracties bo ven tafel, met name wat betreft de ontwikkeling van de huren. Vanuit de PvdA werd aangedrongen op overleg tussen de vier grote gemeen ten om tot een gezamenlijk stand punt te komen en daarmee naar het Rijk toe te stappen. In de tweede vervolgnota wordt een eerste aanzet gegeven tot een meer jarenplan op het gebied van stads vernieuwing. iets dat door alle frac ties toegejuicht werd Aangedron gen werd op een redelijk goede plan ning waarin bijvoorbeeld ook ruim te is voor een duidelijker relatie tus sen de volkshuisvesting en stads ontwikkeling Pacifistisch Socialistische Partij: door Haro Hielkema In onze serie „Staten Stemmen" leggen wij een achttal vragen voor aan lijsttrekkers van alle politieke partijen, die op 29 maart meedoen aan de provinciale statenverkiezin gen in Zuid-Holland. Vandaag is het (ant)woord aan de heer A. P. tPedro» van Hoek. die de Pacifis tisch Socialistische Partij als een ling in Provinciale Staten vertegen woordigt en voor de PSP nu ook als lijsttrekker optreedt. Nadere infor matie over de PSP is verkrijgbaar bij de heer Van Hoek (Sweelinck- plein 24. Den Haag. tel. 070-450.070) of op zaterdag in het Haags PSP winkeltje. Geest 57 (achter de To rengarage». Wat moet er naar uw mening in de komende vier jaar gebeuren met de gemeentelijke herindeling? De taakverzwaring van de gemeen ten (o.a. door de op stapel staande decentralisatie van het welzijns werk) vereist een krachtig en des kundig ambtelijk apparaat. Mini- gemeenten kunnen dat niet op brengen en zullen derhalve samen gevoegd moeten worden, waarbij een democratisch gekozen gemeen teraad die controle en dat tegen spel moet leveren, waartoe een ge meenschappelijke regeling tussen mini-gemeenten niet in staat is. Om te voorkomen dat de burger in de grote steden te ver van het be stuur staat, zouden er gekozen wijkraden met reële zeggenschap moeten komen. Als wijkraden ech ter praatcolleges zijn zonder macht, met als enige functie het door actiegroepen verwoorde buurtprotest op dood spoor te lei den, dan zal de PSP niet aarzelen tot boycot ervan op te roepen. W'at is uw visie op de ruimtelijke ordening van Zuid-Holland? Serieuze planning van de ruimtelij ke ordening is niet mogelijk in het huidige, kapitalistische maat schappijsysteem. waarin de beslis singen (waar welke werkgelegen heid geplaatst wordt, waar voor wie welke huizen gebouwd worden) doorslaggevend beïnvloed worden door een betrekkelijk klein aantal zakenlieden, die uiteraard de be langen van hun portemonnee zwaarder laten wegen dan die van de gemeenschap. De PSP vindt het schrijnend onrechtvaardig dat sommigen (jongeren, gastarbei ders. mensen met een klein inko men» woningnood hebben en ande ren een luxueuze koopwoning plus een weekend-boerderij. De PSP eist daarom voor het democratisch bestuur een echte planningsbe- voegdheid. ten bate van de zwak- sten in de samenleving. Op welke wijie wenst u een oplos sing van het verkeersvraagstuk in Zuid-Holland? De PSP komt op voor de belangen van de voetganger en de fietser pleit voor een comfortabel, fre quent. fijnmazig en gratis open baar vervoer. De PSP staat kritisch tegenover de auto, die talloze ver keersslachtoffers maakt, grond stoffen verslindt, het milieu ver pest en stads- en landschaps- schoon bedreigt met grootschalige aanleg van wegen en parkeerplaat sen. De actie „Blij dat ik rij" van oliemaatschappijen, autohandel en wegenbouwers, heeft dan ook niet onze sympathie. Er zijn plannen om de Zuidholland se kustlijn meer zeewaarts te verleg gen om zo ruimte te creëren voor woningbouw en/of industrievestigin gen. Wat is uw mening hierover? Er is ruimtenood in Zuid-Holland, maar toch niet zo dat verlegging van de kustlijn onontkoombaar zou zijn. De kwetsbaarheid van de ecologie van de zee stemt tot be hoedzaamheid. De PSP verbaast zich erover dat twee Haagse PvdA- raadsleden zonder hun eigen ach terban te raadplegen zich woord voerders hebben gemaakt van de plannetjes van een projectontwik kelingsmaatschappij. Volksverte genwoordigers die zich socialist noemen, zouden beter moeten weten. Welke milieu-politiek staat uw partij voor? Op provinciaal terrein wil de PSP onder meer invoering van milieu- effectrapportage. geen vuillozingen op oppervlaktewater of in zee. ver fijning van de meetmethodes, hoge prioriteit aan natuurbescherming, heel het milieubeheer in één hand. geen kerncentrales. Voor welk punt vraagt uw verkie zingsprogram in het bijzonder aan dacht? Het PSP-program is doortrokken van het besef, dat het werken in actiegroepen aan de basis van de samenleving even belangrijk is als het werken ln vertegenwoordigen de lichamen. Een klein, maar groei end kader van PSP-leden probeert voortdurend te staan tussen de mensen in nood; zij doen dat wél als persoon, niet als partijlid. Maar het is duidelijk dat de schat aan ervaringen, opgedaan in buurtgroe- pen, huurderscomités, jongeren- A. P. van Hoek huisvestingscomités, vakbeweging, feministische beweging, alternatie ve hulpverlening, milieugroepen enz. de partij als geheel een bijzon dere betrokkenheid verleent, die el ders veelal ontbreekt. W'at denkt u te bereiken met uw partij in het provinciale beleid naast de drie grote partijen CDA, PvdA en WD? De PSP is de enige partij in de Staten, die voortdurend de machts vraag aan de orde stelt, die voort durend pleegt door te stoten naar de structurele oorzaken van maat schappelijke tekorten. De PSP ver vult een pioniersfunctie, maar heeft daarnaast het karakter van een gewetenspartij, die de moed heeft te staan voor de visie, die ze juist vindt, ook al maakt ze zich daarmee niet populair. Markant voorbeeld: niet alleen ln Den Haag. ook in Groningen keert de PSP zich tegen de uitplaatsing van rijksdiensten. W'at is uw prognose voor de komende provinciale statenverkiezingen? Er is zeker verlies te verwachten voor het CDA. de meest conserva tieve van de drie grote partijen. Na het eerste enthousiasme over de nieuwe partijvorming krijgen de kiezers nu zicht op een werkelijk heid, die niet al te prettig aandoet: gaan regeren met de WD, terwijl de verkiezingsuitslag naar een tweede kabinet-Den Uyl wees; te genstrijdig optreden inzake de neu tronenbom; kwalijke vermenging van politieke posities en financiële belangen. Dit is in lijnrechte strijd met het Evangelie. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De Haagse gemeen teraad heeft gisteravond ingestemd met het voorstel van b en w om het demonstratiefietspad op een andere manier aan te leggen. De route zal nu onder andere het Noordelnde aandoen. Voor de aanleg is een be drag van drie-en-een-half miljoen gulden nodig. Het CDA vroeg zich gisteren hardop af of verdere aanleg van de demonstratiefietsroute nog wel zin heeft. Lammers (CDA) wees daarbij op de onevenredig hoge kos ten en stelde voor het fietspad te laten stoppen in de omgeving van het centraal station. Zijn overpeinzing was voor Geleijn- se (PPR) aanleiding een motie in te dienen waarin hij aandrong op aan leg van de volledige route. Nadat wethouder Klomp (openbare wer ken verkeer en vervoer) onder streept had dat het college de be sluiten wil uitvoeren, hield hij zijn motie aan. Het college van Den Haag gaat zich nog voor het zomer reces beraden hoe het nu verder moet met de route. Ook moet er geëvalueerd worden wat tot nu toe bereikt is. Een amendement van Ten Velden (PvdA), waarin het colle ge uitgenodigd werd om eens te be kijken of tweerichtingsverkeer op het Noordeinde mogelijk is haalde het niet in de raad. Het Douwterrein voor de koepel. Rechts is de nieuwbouw aan de Haringkade te zien. Kritiek op manier van werken van gemeente Van een onzer verslaggevers SCHEVENINGEN Scheveningen-Dorp krijgt een overdekt zwembad annex sporthal in de vorm van een koepel Gistermiddag verkoos de gemeenteraad van Den Haag dit plan boven het meer traditionele dozenplan. Alleen de tweemansfractie van de PPR verzette zich tegen het voorstel van het Haagse college. De gemeente kwam begin vorig jaar naar Scheveningen-Dorp met de» plannen om een zwembad annex sporthal te bouwen aan de Seinpost straat. Het complex moest verrijzen op het betrekkelijk kleine stukje grond tussen het in aanbouw zijnde bejaardencomplex „De Thuishaven" en het scholencomplex „Het Volle Leven". Een deel van de bevolking zette zich echter af tegen het com plex dat volgens hen veel te groot schalig was voor een wijkaccomo- datie Op aandringen van de bevolking kwam er een tweede plan. waarbij zwembad en sporthal als „dozen" naast elkaar lagen. Om nu wat meer duidelijkheid te krijgen over de wen sen van de bevolking volgde nog een enquête waarin een kleine meerder heid zich uitsprak voor het koepel plan. Het Werkverband Opbouw Scheveningen. eerder al teleurge steld in de manier waarop de koepel gepresenteerd werd. uitte een fiks aantal bezwaren tegen de enquête waarin de uitslag al bij voorbaat vast lag. Vrijwel alle fracties in de Haagse raad leverden gisteren kritiek op de manier van werken van de gemeente Oranjebrug LEIDEN In het nieuwbouwgj HerengrachtZijlsingel in Leid gisteren de Oranjebrug geo door een bewoner van het bc dencentrum „Huis op de Waan wethouder Waal (stadsontw ling). Na deze brug worden er gebied nog twee bruggen gebc de Nassaubrug en de Mecklei gerbrug. De aanleg van de Ou brug. die in augustus 1977 bego is. heeft 195.000 gekost. PSP Leiden LEIDEN Hilda Passchier is zen tot lijsttrekker van de PS de komende gemeenteraadsvi zingen. Verder staan op de lijst neke Verhoef. Jos van der Pt Annelies Ponsen, Andree Wieri Anne van de Zande. Hilde Pasi is gemeenteraadslid in Leiden Jubileum -Dr. B. Wentsel.i e kerl DEN HAAG-■ kant van de gereformeerde k 's-Gravenhage-west viert woer 15 maart zijn zilveren ambü leum. In een bijzondere kerkd op zondag 19 maart in de West< kerk Zwanenburglaan. aanvaii uur. zal aan dit feit aandacht J den geschonken. Dr. Wentsel is gepromoveerd c proefschrift Natuur en genade, oprichter van het maandblad C het officiële orgaan van het Cc 1 sioneel Gereformeerd Beraad I predikant begon zijn kerki loopbaan in Pingjum-Zurich, na stond hij in Oudewater. De en Beverwijk-Heemskerk, kwam hij naar Den Haag. Enig geleden publiceerde hij het boe koers van de kerk in een horiz listisch tijdperk. VVD-Voorburg VOORBURG De kandidateier van de VVD voor de komendi,e, meenteraadsverkiezingen in 1 burg ziet er als volgt uit: P. Lab e lijsttrekker, mevr. mr. J. J. C.ne sen van Zuylen. mr. O. N. Ooste isi drs. A. van Grafhorst, drs. «o Schouwenburg, mevr. mr. B. Gosschalk-Davidson. P. G. de .:s ser, ing. J. Wijnants. C. H. VoofJ 0i la on ve, drs. H.. Dekker. PvdA Rijnsburg RIJNSBURG - Do combiT PvdA-Open Lijst heeft haar k la' datenlijst samengesteld voor d mende gemeenteraadsverkiezii Lijsttrekker is de huidige frall( voorzitter Ada de Haas-Krom|atl Verder komen op de lijst voor: de Nooy, A. vom Hofe, A. Bru Joh. Wijnekus. J. Stelma-Rijfk M. de Mooij-van Vreedendaa van Baaren, A. Everts. P. vaiferi Togt. Nieuw Waldeck DEN HAAG B. en w. van Haag hebben ingestemd met dfar inzage legging van een aantal b en plannen voor de lobben C en Nieuw Waldeck. Het gaat om nen voor de bouw van 178, 230, 207 woningen en een bibliotheeljnt welstandscommissie heeft de en nen beoordeeld en. op enkele ab ten na. haar waardering geuit de algehele opzet van het plai an MATTIIAEUS PASSION -kal* Chr. zang- en oratoriumver. Cai la; Deo in Zoetermeer geeft 14 «jol| maart uitvoeringen van de thaeus Passion van Telemann oo dewerkenden: sopraan Rita Harmeien, de tenor David Johnfre bariton Wout Oosterkamp, ar Henk van den Brink, organist A^ijn de Jong en klaveciniste Coby 7 Het Gewestelijk Orkest voor Ston holland zorgt voor de muzikal ves geleiding. De leiding is in ha Ier van Sander van bariton. De co ek ten wordt gegeven in de N.H. aan de Dorpsstraat in Zoeter aanvang 20 uur. 1KB DEN HAAG. Internationale Kommunisten presenteert dinsdag 14 maar verkiezingsprogramma voor tenverklezingen in Theater Steeg. Westeinde, Den Haaf aanvang is 20 uur. ee in deze zaak. Het weerhield hen er echter niet van toch voor het koepel plan te kiezen. Du Chatinier (CDA) drong er bij wet houder Vink (jeugd, sport en recrea tie) op aan om voor de koepel een adviesraad in te stellen, zoals ook reeds fungeert bij De Houtzagerij. Zijn voorstel kreeg de steun van PvdA en WD. De koepel gaat meer dan vijftien miljoen gulden kosten. Het zal nog zeker twee jaar duren voordat de bevolking van Scheveningen ge bruik kan gaan maken van de acco- modatie. COMPUTERS De heer G directeur van het Onderwijs putercentrum in Utrecht dinsdag 14 maart over Toepi van computers in het onderwijl gebeurt in de aula van het Mi voor Onderwijs aan de Henian huisstraat 2e in Den Haag. ter 3ri genheid van de tentoonsu )r( Mens en Computer die hier gehouden. Aanvang: 20 uur. VOGELFILMS - Onder «ifj ciën van de Vereniging voor V bescherming Den Haag e.o. wo in het Museum voor Onderwijl de Hemsterhuisstraat 2e dinsd maart vogelfilms vertoond. E eenkomst begint om 20 uur. d gang is 3 gulden. Op het progri staan films over Texel, de l plaat op Terschelling, de lepela lonie in Zuidelijk Flevoland vogelstand op de Waddeneilar BAZAR Vandaag en mi houdt de hervormde wijkgem Rondom de Nieuwe Kerk in zaal De Vonk achter de Nil "s Kerk (Duinstraat 4) een ouden Scheveningse bazar Openin den: Van 14.30 tot 17.30 en van *ia tot 23 uur /8n hep FORUM - In de Delltsesoc Phoenix aan de Phoenixs g, wordt vandaag (dinsag) een f gehouden over de Delftse gemdp problematiek, ter gelegenheid de viering van de 130e dies va v Delftsch Studenten Corps. O w werp: verkeer en huisvesting. fcl scheidene partijen uit de raad ben een vertegenwoordiger t ,„n I -all Irit

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 6