FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 14 MAART 1978 P14-RHS kunnen van maandag tot en met vri|dag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00- 20 00 uur ..Mijn genade is u genoeg" Door God thuisgehaald onze zeer geliefde man. vader en grootvader Nicolaas Ouwehand op de leeftijd van 67 jaar Katwijk A. Ouwehand-Baalbergen Lisse A. Ouwehand J A Ouwehand-de Koek Heenvhet. J F Ouwehand J M. Ouwehand-Bloot Katwijk N. Ouwehand J Ouwehand-de Graaf A. D. Ouwehand S. Ouwehand-Bekker Oud Beijerland: A M Ruseler-Ouwehand H M Ruseier Katwijk A. J. Dreef-Ouwehand J Dreef Amsterdam D B Ouwehand en kleinkinderen Katwijk aan Zee. 13 maart 1978 Drieplassenweg 34 Geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken. De rouwdienst is bepaald op donderdag 16 maart a s om 3 uur in de Vredeskerk aan de Voorstraat 35 te Katwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvin den om ca 3.45 uur op de Algemene Begraaf plaats ..Dumrust" aan de Parklaan te Katwijk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal van de Tnumfatorkerk aan de Piet Heinlaan te Katwijk. Tot onze diepe droefheid is na een moedig gedra gen lijden in volle vrede ontslapen onze broer, zwager en oom Nicolaas Ouwehand geboren 29 mei 1910 Katwijk D Ouwehand J Ouwehand-van Loo Amersfoort: G Pon-Ouwehand M A. Pon Katwijk J Baalbergen-Ouwehand J. M Ouwehand L M. Ouwehand A. Ouwehand A. Ouwehand-Gesink Zwolle: M. C Maarleveld-Ouwehand H J Maarleveld nichten en neven Katwijk. 13 maart 1978 Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze oud-directeuren commissaris de heer N. Ouwehand Zijn inspiratie en zakelijk inzicht zullen door ons node worden gemist. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen de kracht toe dit grote verlies te dragen. Directie en Commissarissen Ouwehand's Rederij en Visverwerking b.v. Katwijk. Heden bereikte ons het droeve bericht, dat na een ziekte van enige maanden is overleden onze oud directeur de heer N. Ouwehand Gedurende zijn gehele werkzame leven heeft hij met grote persoonlijke inzet de belangen van het bedrijf en de medewerkers gediend. Mogen zijn vrouw en kinderen troost en sterkte vinden om dit verhes te dragen Personeel Ouwehand's Rederij en Visverwerking b.v. Katwijk B V. Zeevishandel Bertus Dekker. IJmuiden. B V. Blom. Scheveningen B V. Meuleman. Sas van Gent Heden overleed onze geliefde zuster, behuwdzus ter en tante Geertruida Catharina van Wichen in de ouderdom van 84 jaar Saratoga. Cal. (U S A A G van Wichen Z J van Wichen Martin Marilyn Apeldoorn. W. G. C van Wichen-Nellensteyn Amsterdam. J W van Wichen-Koldewijn Laren CN.Hj, M. J. Kurpershoek-van Wichen R Kurpershoek Amsterdam. 10 maart 1978 Jacob Mansstraat 13 Correspondentie-adres Cliostraat 23. 1077 KB Amsterdam De overledene is overgebracht naar de Coöperatie PC. Ookmeerwcg 273 te Amsterdam-Osdorp. Al daar gein bezoek De teraardebestelling /al plaatshebben woensdag 15 maart a s tegen 12.15 uur op de gemeentelijke begraafplaats ..Westgaarde". Onkmeerweg 275. Amsterdam 'bereikbaar mol bus 23) „Mijn genade is u genoeg" 2 Corinthièrs 12 9b. Heden ging van ons heen onze lieve man, vader en opa Gerrit Jan Graaskamp op de leeftijd van 70 jaar. Winterswijk: A. H. G. Graaskamp-'te Winkel Eindhoven: J. W. Rijpma-Graaskamp D. P. Rijpma Hanske Gerti Gerben Arjonel N ïeuw-Loosd recht G. W. Graaskamp H- A. Graaskamp-Lamme Sandra Mark Winterswijk: C. Graaskamp Winterswijk, 13 maart 1978 Haitsma Mulierweg 43 De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 17 maart a.s. om 13.00 uur in de Jeugdkerk, Jeugdkerkstraat 12 te Winterswijk. Vooraf heeft u gelegenheid om te condoleren. Na de dienst vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats. Vader is opgebaard in de aula van het Algemeen Ziekenhuis. Eelinkstraat. Bezoekuren aula: woensdagavond van 19.00 tot 19.30 uur. Liever geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Na een korte, ernstige ziekte heeft de Here uit onze familiekring weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Henny Harms geliefde echtgenote van Jan Postema Zij mocht 10 maart 56 jaar worden Bedum: P. Harms Den Haag: A., Harms Den Haag: A. Wester-Harms J. Wester Bedum: S. Harms Bedum: A. Harms F. Harms-Holthof Den Haag: G Harms Vlaardingen: H. Harms R. Harms-Mullender Groningen: D. Poort-Harms H F Poort Bedum: L. Harms M. Harms-Buurma Lethbridge, Canada: G. Korthuis-Harms L. Korthuis Groningen: L. Noordhuis-Harms N. Noordhuis neven en nichten Groningen, 11 maart 197Ö 'Vaste Rots van mijn behoud' Op de dag des Heren nam God tot Zich mijn lieve man. na een gelukkige echtvereniging van 58 jaar. en onze arbeidzame en zorgzame vader Harm Schutter Ridder in de Orde van Oranje Nassau, oud-hoofd van de School met de Bijbel te Vries.fDr.), in de leeftijd van 86 jaar. Zijn enige troost beide in leven en ster ven was. wat hij met lichaam en ziel het eigen dom is van zijn trouwe Zaligmaker Jezus Christus. Heid. Cat. Zondag 1 .Vries: B. Schutter-Hoving Aalten: A. Schutter T. Schutter-Numan Leeuwarden: W. Schutter Rijssen: A. Schutter Groningen: G. H. Bakker-Schutter G R. Bakker Vries, 12 maart 1978. S. A. Haadsmastraat 5. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. De overledene is opgebaard in de aula aan de voormalige O. L S. te Vries achter de kerk (in gang Oude Rijksweg). Gelegenheid tot condoleren woensdag van 19.00- 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 16 maartom 12.15 uur in de Ontmoetingskerk. Oude Asserstraat te Vries (Dr.). waarna de graflegging zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vries. De Here nam in Zijn barmhartigheid na een langdurige ziekte, toch nog onverwacht van ons weg. onze zeer geliefde zoon, broer, zwager en oom Abram Koskamp echtgenoot van M. ten Berge op de leeftijd van 65 jaar. Namens de familie: G Koskamp-van Driel 13 maart 1978 De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woensdag 17 maart in de Ned. Herv. Kerk te Den Ham (Ov.). Aanvang rouwdienst 13.00 uur Heden nam de Heere tot Zich, na een lang ziekbed, onze lieve Moeder, Oma en Opoe Hendrika Wilhelmina Wissink geboren Hols Sinds 8 november 1974 weduwe van Gerrit Jan Wissink Zij bereikte de hoge leeftijd van bijna 91 jaar. Haar geloven was het hopen en vertrouwen op God's barmhartigheid, haar leven vol van zorg voor ons en allen die haar na stonden. Zelhem: G. J. Boenink-Wissink H. Boenink De Steeg: M. B. Hoevers-Wissink H. A. Hoevers Doetinchem: H. W. Wissink H. Wissink-Roseboom Zelhem: B. H. Wissink kleinkinderen. Riet en Nol, WilJemien en Gerard Gerda en Dolf Mimie Harry en Jacintha Hetty en Huib Gerrit Jan, Dick en Mieke en achterkleinkinderen Zelhem. 13 maart 1978 „Hols" Eeltinkweg 4. Moeder ligt opgebaard in ontmoetingscentrum „Dennenlust" Stephanotusweg 4 te Zelhem. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 17 maart 1978, waarvoor u wordt uitgenodigd. Vooraf wordt om 1 uur in de Ned. Herv. Kerk een rouwdienst gehouden. Na de teraardbestelling is er gelegenheid tot condoleren in zaal „Dennen- lust". Geen bloemen. „Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten, noch heden noch toekomst, noch krachten noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus, onze Here". Rom. 8 38 en 39 Heden ging naar zijn Heiland mijn lieve man en onze zorgzame vader Gerard David Verstraten op de leeftijd van 51 jaar. M. Verstraten-Bakker Frans Jan en Tea Egbert Apeldoorn, 13 maart 1978 Van Miereveldstraat 61 Geen bloemen. Gelegenheid voor condoleantiebezoek donderdag a.s. van 19.00-19.45 uur in het rouwcentrum „Mo- nuta Stichting" Derk Kamphuisweg 6 te Ugchelen (Apeldoorn). De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 17 maart om 13.00 uur op de algemene begraafplaats „Hei- dehof" te Ugchelen. Vertrek van Derk Kamphuis- weg 6 om 12.45 uur. Met verdriet delen wij u mee dat op maandag 13 maart 1978 na een ernstige ziekte overleed mijn onvergetelijke Vrouw, onze zorgzame Mem en lieve Beppe Fokje Gardenier-van der Lei op de leeftijd van 66 jaar. M. J. Gardenier Wageningen-Hoog: J. K. Gardenier A. Gardenier-de Boer Monte-Jan, Marijke en Hilde. Dokkum: A. W. Sikkema K. L. Sikkema-Gardenier Femke en Wynanda Dokkum, 13 maart 1978 Eelaan 4. De begrafenis is vastgesteld op donderdag 16 maart a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dok kum, voorafgegaan door een rouwdienst in de Nederlands Hervormde Kerk op de Markt te Dokkum, aanvang 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 15 maart van 19.30-21.00 uur in de aula van „De Sionsberg" te Dokkum, eveneens in de Neder lands Hervormde Kerk een half uur vóór de aanvang van de rouwdienst. Welzalig hij, die den God van Jakob tot zijn hulpe heeft. Psalm 146 5 Heden nam de Here tot Zich Zijn moegestreden kind, mijn lieve man. onze geliefde vader en opa, Marinus Boddendijk op de leeftijd van 75 jaar Doorwerth W. Boddendijk-Kooper Warnsveld: H. Boddendijk W. J. Boddendijk-Vries Titiana. René en Nanne Heemstede: W. Tiemens-Boddendijk A. W. Tiemens Arwin. Marcel en Karin Zaandam: M. van Druten-Boddendijk H. P. van Druten Anita A Doorwerth. 13 maart 1978 Middenlaan 46 Liever geen bloemen De overledene is opgebaard in de aula aan de Annastraat 39 te Oosterbeek. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar van 19.30 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. op donderdag 16 maart a.s. om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk aan de W A. Schoolten- laan te Doorwerth waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats ..Noord" te Oosterbeek. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de consistoriekamer van voornoemde kerk. Op 10 maart 1978 is geheel onverwacht van ons heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve Moeder, Schoonmoeder, Grootmoeder. Zuster en Tante Melanie Petronella Albertine Calamé-Coelen in de ouderdom van 82 jaar. Uit aller naam, J. J. A. Calamé 's-Gravenhage. Huize „Campduinen", Albardastraat 5 De overledene is opgebaard in de rouwkamer Fred. Hendriklaan 7. Bezoek aldaar dinsdagavond van 7-8 uur. De crematie zal plaatsvinden in het crematorium „Ockenburgh", Ockenburghstraat, Loosduinen woensdag 15 maart om 3 uur. Vooraf zal in de conversatiezaal van Huize „Campduinen" een rouwdienst worden gehouden door de Weleerwaarde Heer ds A. J. R. Brussaard welke om 2 uur zal aanvangen. Geen bezoek aan huis. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op zondag 12 maart 1978 nam de Here tot Zich onze geliefde zuster, schoonzuster en tante. Mevrouw I. N. A. van Eesteren-Krijger weduwe van de heer B. van Eesteren Zij mocht 96 jaar worden. Zeist: A. Pluyter-Krijger H. Pluyter A. Krijger-Hulleman neven en nichten Zeist. 13 maart 1978 „Mirtehof', Molenweg 50 C orrespondentie-adres Arnhemse Bovenweg 12, flat 30 te Zeist Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de „Mirtehof". Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 15 maart a.s. van 19.00-19.30 uur. De bijzetting in het familiegraf vindt plaats te 's Gravenhage, op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan, donderdag 16 maart a.s. om 13.00 uur. „Slechts van horen zeggen had ik van U vernomen, maar nu heeft mijn oog U aanschouwd. Job 42 5 In blij en hoopvol verwachten is van ons heenge gaan naar haar Heiland mijn Vrouw, onze Moeder en Oma Jannetje Bakker-Potgieser geboren te Wormer, 6 juli 1912. Zij was ons zeer lief. Amsterdam, J. Bakker Weesp. Nico en Els Bakker-v.d. Bent Barbara, Maarten en Wouter Maarssenbroek, Han en Marijke Bakker-Koster Spijkenisse, Martin en Gerda Bakker-Zwerwer Marije en Jojanneke Groesbeek, Jan- en Heieen van Laar-Bakker Ermelo, Peter Bakker en Marian Eggen Noordwijk aan Zee, Ad Bakker en Annette Huttenga Amsterdam, 8 maart 1978 Weerdestein 165 De crematie heeft in stilte plaatsgehad. Onze lieve zus en schoonzus Janny Bakker-Potgieser geb. 6 juli 1912 is door haar Heer opgenomen in het Vaderhuis. „Zij heeft de goede strijd gestreden en het geloof behouden" Wezep: G. Streefkerk-Potgieser N. Streefkerk Rockanje: T. Meerwaldt-Potgieser J. H. Meerwaldt Modesto (Californië): P. J. van Groningen-Potgieser A. L. van Groningen Nieuw Vennep: A. Bierenbroodspot-Potgieser L. Bierenbroodspot Amsterdam, 8 maart 1978 Op Zijn tijd nam God tot Zich onze lieve schoon zuster en tante Jannetje Bakker-Potgieser Geb. 6-7-1912 Overl. 8-3-1978 Echtgenote van J. Bakker. Apeldoorn: F. J. Bakker P Bakker-Sla Nijmegen: J. G. Bakker-v. Schaik Halsteren:' A. M. Bakker H. Bakker-Wolfs Ede: C. M. Horlings-Bakker H. Horlings Nijmegen: C. H. Luidens-Bakker O. Luidens Nijmegen: R. Bakker J. Bakker-Meijer Hoogvliet: M. v. Aartsen-Bakker I. v. Aartsen Zaandijk: Nic. Bakker A J. M. Bakker-Meijer Neven en nichten. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Heden is van ons heengegaan onze lieve vrouwen moeder Herma Adriana Maria den Boer-van der Leeden op de leeftijd van 51 jaar. J. K. W. den Boer Noortje Willem Job Christine Papendrecht, 13 maart 1978 Veerdam 35 Liever geen bezoek aan huis. Allen die de begrafenis willen bijwonen, wordt verzocht op donderdag 16 maart te 1.15 uur n.m. aanwezig te zijn in de aula van de begraafplaats te Papendrecht, van waaruit de teraardebestelling zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Op 13 maart 1978 is tot onze droefheid overleden onze lieve, onvergetelijke dochter, zuster en tante Herma Adriana Maria den Boer- van der Leeden op de leeftijd van 51 jaar. Papendrecnt: A. van der Leeden Goes: A. van der Leeden Rijswijk (Z.H.): H. P. Dekker-van der Leeden J. Dekker Dordrecht: H. van der Leeden C. J. van der Leeden-van Wijnen Alphen aan de Rijn: N. A. van den Berg-van der Leeden Fl. van den Berg neven en nichten Tot onze droefheid werd uit onze kring weggeno men. na een voorbeeldig gedragen lijden, onze geliefde schoonzuster en tante Herma Adriana Maria den Boer- van der Leeden geboren 18 januari 1927 echtgenote van J. K. W. den Boer Leiden: W. den Boer A. J. den Boer-Backer Dirks Breda: G. den Boer E. den Boer-Cieremans Dordrechf: N. A. N. Broere-den Boer Dordrecht: A. den Boer T. L. P den Boer-van der Tholen Baarn: A. Stam-den Boer J. J. Stam Dordrecht: A. den Boer S. den Boer-Lanser Breda: M. S. Overwater-den Boer C. Overwater Groësbeek: N.M. den Boer Eindhoven: W A B. den Boer W. M. den Boer-Hijbeek Bunnik: M. N. Otto-den Boer L. Otto neven en nichten 13 maart 1978. De Heer nam tot Zich in Zijn eeuwige heerlijk heid, na een moedig gedragen lijden, op de leeftijd van 67 jaar, onze lieve zorgzame vrouw, moeder Heiltje de Kogel-de Heer Haar verlangen om voor altijd geborgen te zijn bij haar Heer en Heiland, is op Gods tijd vervuld De Meern: C. R. de Kogel De Meern: N. de Kogel J. de Kogel-Boorsma Joyce en Monique Bilthoven: E. G. Siemons-de Kogel J. H. Siemons Paul, Denise en Keturah Bilthoven: H. G. 't Lam-de Kogel J. 't Lam Maureen, Esther en Jesse De Meern, 10 maart 1978 Rijksstraatweg 83 De rouwdienst zal worden gehouden D.V. op woensdag 15 maart om 14.00 uur in de Gerefor meerde Kerk aan de Kerkstraat te De Meern. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om plm. 14.45 uur op de Ned. Herv. Begraafplaats, Zand weg, De Meern. Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 14 maart van 20.15-21.00 uur in de aula van het Oudenrijn ziekenhuis te Utrecht en na de begrafenis in de zaal van de Gereformeerde Kerk. Liever geen bezoek aan huis. Enige kennisgeving „Laat de kinderen tot Mij komen' Deze uitspraak van Je zus zal ons de troost ge ven nu onze lieve Joram, op 9 maart, voor ons ge heel onverwacht, door God tot Zich werd genomen Wij mochten hem 20 maanden verzorgen B. A. Baak J. M. Baak-Buis Richard Erik Eveline Scheveningen, 13 maart 1978 2e Messstraat 7 De begrafenis heeft he den. in aanwezigheid al leen van de familie, plaatsgehad. Voor de zéér grote belai stelling en het rr.edeiev die u ons tijdens de ziel en na het heengaan mijn lieve man en on vader Abel Sibolt Boelman hebt betoond willen wi heel hartelijk danken, Uw aller deelneming h« ons met Gods 'ïulp stt gegeven dit alles te drag Arapoti, 14 maart 1978 Mieke Boelman- Kruizenga Martha en Luuk

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16