Waarom een grote filmproduktie iets te maken heeft met uw administratie. FAMILIEBERICHTEN maakt het werken op kantoor veel plezieriger ZATERDAG 11 MAART 1978 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond isdit alleen mogetijk van 18 00- 20.00 uur. Goede morgen Opa Hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag Tjarda Hansma Geboren 18 januari 1978 thuisgekomen 9 maart 1978 Maarten Willem voon van Wim en Marjan Rietveld Aalsmeer. Ophelialaan 225. Goedé morgen Opie Teunissen Hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag en een pret tige dag toegewenst. Tot straks. De blonde en de witte. Oma Sorfdrager gefeliciteerd met Uw 83e verjaardag en bedankt voor de door U gebreide sokken! Henk. Kleis en Jetty Aan ALLEN die, op welke wijze dan ook. er toe hebben bijgedragen dat onze jubilea geworden zijn tot onverge telijk rijke dagen, betuigen wij onze innige dank. Kollumerzwaag (Fr.) ds en mevr. Mout-Tjerkstra Inplaats van kaarten En zie. Ik ben met u. al de dagen, tot aan de voleinding der wereld. Op 23 maart D.V. hopen onze lieve ouders en groot ouders Pieter de Wit Janna de Wit-deWit hun 40-jarig huwelijksfeest te gedenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Gre en Siem Janny. Marian, Peter Corné Nel Wil en Jan Arie. Pieter. Margriet, Jan-Willem Janny en Arie Janny. Jan-Gijsbert Gcrda Gelegenheid tot feliciteren 23 maart 1978 's avonds na 8 uur in Hotel Restaurant ..Groenendijk" Rijndijk 96 te Hazerswoude. Zoeterwoude. (post Leiderdorp) 9 maart 1978 Nieuw ..Bouwlust" Ommedijksevyeg 12. Met dank aan God hopen wij met onze ouders, grootou ders en overgrootouders C. W. van Schooneveld en B. G. van Schooneveld-Kleijn hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. 's Hertogenbosch: Riek en Piet van der Linden-van Schooneveld Licske en John. Hester Wilma en Joost José Vecncndaal: Albert en Sjeanne van Schooneveld-v.d. Biggelaar Mira Albert Woerden: Bep en Wout Kok-van Schooneveld Marga en Fred Inez Gerald Mijdrecht: Daan en Coby Daan Kees Veïp van Schooneveld-de Kruis van Schooneveld-v.d. Rovaart Onze ouders zullen u graag ontvangen op zaterdag 18 maart a s. in restaurant ..Berghotel" Utrechtseweg 225 te Amersfoort 's middags tussen 15.30 en 17 uur. Amersfoort Rubensstraat 53 .Jieer u?aar dan heen, tot U alleen". Op Zijn tijd, maar voor ons onverwacht, nam de Here heden tot Zich onze lieve zuster en tante Ida Poelman op de leeftijd van 65 jaar. Haren. 9 maart 1978 Oude Brinkweg 27 Zutphen J. A. Poelman M. Poelman-Hemme Heerde: A. Poelman Wooddale USA H. J Poelman A. Poelman-Bakhuyzen Motale. Zweden: J. Poelman J. Poelman-Mulder en kinderen Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in „Ons Centrum". Kerkstraat 4 te Haren. De begrafenis zal plaatshebben as. maandag 13 maart op de „Eshof" te Haren om - 14.00 uur. Vooraf wordt een korte dienst gehouden om 13.00 uur. Na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot rondoleantie in „Ons Centrum". Kerkstraat 4 te Haren Geheel onverwacht heeft de Here na een korte ziekte, uit het aardse leven thuisgehaald onze oud- directrice mevrouw I. Poelman op de leeftijd van 65 jaar. Zij heeft 20 jaar lang haar beste krachten gegeven aan het christelijk onderwijs Dankbaar herdenken wij haar trouw en inzet. Trooste de Here haar familie met dit grote verlies Bestuur van de Gron. Chr. Boeren- en Tulnersbond Commissie voor Toezicht en Bijstand Personeel en Leerlingen van de Chr School voor LBO te Oldehoye. Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons is geweest delen wij u mede dat de Here plotseling tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde man. onze vader en grootvader Peter Venema in de gezegende ouderdom van 78 jaar echtgenoot van J. C. M. Elting „Wees getrouw tot de dood en Ik zal u geven de Kroon des levens" Openbaring 2:10 Glimmen. 9 maart 1978 Nieuwe Schoolweg 16 J. C. M. Venema-Elting Hilversum: J. H. de Vries-Venema A. de Vries Glimmen: M. C. Venema Sappemeer: H. Venema W. Venema-van Bruggen Amstelveen: J. C. van Sitter-Venema H. van Sitter Appingedam: J. P. F. Venema G. Venema-Blaauw en kleinkinderen Mijn man is opgebaard in „Ons Centrum", Kerk straat 2a te Haren. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 6.00 tot 7.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 14 maart op „De Eshof' te Haren. Vooraf zal er een rouw dienst worden gehouden in de „Jerusalemkerk", W. A. Scholtenstraat 25 te Groningen, die aan vangt om 13.15 uur. Zij die de laatste eer wensen te bewijzen worden in de kerk verwacht. „Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven". Joh. 1125 Heden heeft de Here ria een langdurig geduldig gedragen lijden tot Zich genomen, mijn innig geliefde man. onze geliefde zorgzame vader, be huwd vader en opa, broer, zwager, oom en neef Andries Valk in de ouderdom van 75 jaar A. Valk-Biesbroek M. Vlegaard-Valk A. Vlegaard Corrie Ali en Ton André en verdere familie Zwijndrecht. 10 maart 1978 Zuiderkruisstraat 34 Geen bloemen De overledene ligt thuis opgebaard, alwaar er dagelijks gelegenheid is tot condoleren. Dinsdag 14 maart zal er om 14.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de Geref. Koningskerk, Burg. Jansenlaan 1 te Zwijndrecht, waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Bosch laan. Met diepe droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vrouw, lieve moeder en lieve oma Ule Leenstra-Wiersma op de leeftijd van 77 jaar. Romeinen 6-8 Indien wij dan met Christus gestorven zijn, geloven wij, dat wij ook met hem zullen leven... P. Leenstra kinderen en kleinkinderen Doom, 8 maart 1978 Woestduinlaan 78 THUIS GEEN BEZOEK De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 13 maart 1978 op de Nieuwe Begraafplaats (Oude Arnhemse Bovenweg) te Doorn om 13.45 uur. Vertrek van Gér. Kerk om 13.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden in de Gerefor meerde Kerk aan de Kampweg om 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. „Zij is verlost, God heeft haar welge daan." Slechts enkele dagen na het plotseling overlijden van mijn lieve man en onze zwager, werden we nu opgeschrikt, door het onverwachte heengaan van onze lieve zuster en schoonzuster Huibertje Francina Zevenbergen echtgenoot van A. G. Rietveld op de leeftijd van 56 jaar. Honselersdijk T. A. Zevenbergen G. J Zevenbergen-Backer Nieuw Zeeland: T. Mulder-Zevenbergen Honselersdijk 9 maart 1978. Hier zijn wij dan Van U is 't jonge leven Het moet V dankend worden weergegeven Want alles komt uit Uwe hand Heden nam de Here, door een droevig ongeval, uit ons midden weg ons lieve zoontje en broertje Gerben Dirk ruim 3 jaar mochten wij Gerben verzorgen en bij ons hebben. Ina en Bertus Rietberg Henkjan en Barthold Holten, 9 maart 1978 Raalterweg 40 Onze Gerben is opgebaard in de aula „Mememto Mori". Reilinksweg 8 te Holten. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 14 maart a s in de Geref Kerk te Holten waar u wordt uitgenodigd om 13.30 uur aanwezig te zijn. waarna de begrafenis in familiekring zal plaats hebben op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Holten Gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de dienst. Wcrkfoto van dc film „Doctor Vlimmen" Films en administraties hebben een ding gemeen: ze kunnen niet zonder regisseur. Dat komt omdat ze beide een ingewikkeld commu nicatiepatroon hebben. Atlanta regisseert administraties. Atlanta geeft aanwijzingen voor betere communicatie en voor verhoogde efficiency bij het registreren van cijfers, feiten, resultaten. Want al meer dan 60 jaar maakt Atlanta alles wat boekhouding, archivering en correspondentie soepel laat draaien. Nu helpen wij u aan complete administratiesystemen met perfecte hulpmiddelen om alle scenes in goede banen te leiden. Met attributen als bedrijfsformulieren, hangmappen, stapelcassettes, microfilm(!)- bewaarmiddelen.Maar ook met kolommenboeken en ringbanden. Met bescheiden materialen helpt Atlanta u uw dure administratie te laten functioneren als een doorlopende succesfilm zonder hinderlijke storingen. Een vriendelijk advies: zullen wij uw draaiboek samen eens doornemen? Hoogezand tel. 05980-97822 levering via 850 vakhandelaren 'k Zal eeuwig zingen van Gods goe- dertierenheèn. Kort na het heengaan van moeder, heeft het God behaagd ook onze zorgzame vader en opa Hendricus Gerardus Vermeulen op te nemen in Zijn Vaderhuis. Hij werd 79 jaar. Oegstgeest, Leny en Harm Mos Geert en Adriën Henk Harry en Conny Meppel. Henk en Riet Vermeulen Richard René Coretta Vreeland, Evert en Jannette Vermeulen Marianne Annemieke Evert-Hans Amsterdam, 8 maart 1978 Herculesstraat 103 Correspondentie-adres: Herman van Woerden straat 6, Vreeland Gelegenheid tot afscheid nemen bij de Coöperatie PC, Ookmeerweg 273, Amsterdam-Osdorp, zater dag van 13.00-15.00 uur De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 13 maart a.s. tegen 14-00 uur op de gemeentelijke begraafplaats „Westgaarde", Ookmeerweg 275, Amsterdam (Bereikbaar met bus 23) Geheel onverwacht nam God tot Zich onze gelief de zuster, schoonzuster en tante Barbara Lena Bossenbroek echtgenote van J. de Man in de ouderdom van 62 jaar. Zij gaan van kracht tot kracht, een iegelijk van hen zal verschijnen voor God in Sion Amsterdam: A. Bossenbroek-Feenstra 't Harde: F. Bossenbroek J. M. Bossenbroek-Schaake Driebergen: W. J. Bossenbroek M. A. Bossenbroek-Feenstra Amsterdam. K. Bossenbroek Amsterdam: H. C. A. Evers-Bossenbroek a Evers Amsterdam: C. H. Schaacke-Bossenbroek J. G. F. Schaacke Maarn: A. Bossenbroek G. A. W. Bossenbroek-Dikkers nichten en neven Puttershoek. 9 maart 1978 Huize ,,'t Hoeck" Tot onze diepe droefheid is rustig en kalm van ons heengegaan, onze lieve en zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Cornells Trappenburg op de leeftijd van 85 jaar De Heer is mijn Schipper Hij waakt op de brug Hij stuurt ook mijn leven door stormwind en regen Op Hem kan ik bouwen in Hem vind ik rust Stamford (U.S.A) Floor en Herber Amersfoort, Reiny en Henk Hilversum, Muck en Hans Eemnes: Zus en Kees Heemskerk, Jet en Anton klein- en achterkleinkinderen Hilversum 10 maart 1978 Hobbemalaan 9 Corr. adres Bizetstraat 13 Amersfoort Liever geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 14 maart om 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats te Hilversum. Gelegenheid tot condoleren na af loop van de begrafenis. Na een blijmoedig gedragen ziekte heeft de Here uit haar lijden verlost onze lieve zorgzame moe der, oma, zuster en tante Cornelia Hubertha Oalmaijer geboren Poldervaart weduwe van C. A. Dalmaijer op de leeftijd van 71 jaar. Brisbane (Australië): Ank Matthijssen-Dalmaijer Rob Matthijssen Carole Michael Maureen Zierikzee: Elly Spoelstra-Dalmaijer Fenmo Spoelstra Klaas Nelleke Jeroen en verdere familie Rotterdam, 9 maart 1978 Ameidestraat 268 Flat „Abtshove" Correspondentieadres: F. Spoelstra t Vrije 21 Zierikzee GEEN BEZOEK De rouwdienst zal gehouden worden maandag a.s. om 13.00 uur in de aula van de algemene begraaf plaats „Hofwijk", Delftweg 230 te Rotterdam- Overschie, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. ENIGE ALGEMENE KENNISGEVING Heden heeft de Here, voor ons nog onverwacht tot Zich genomen onze lieve moeder, schoonmoeder, groot-, overgrootmoeder en tante Adriana Johanna van den Blink weduwe van Leendert Beijer op de leeftijd van 86 jaar. Uit aller naam: W. Dumans Rotterdam, 9 maart 1978. „De Mathenesser Bogert", Franselaan 110. Corr.adres: Witte de Withstraat 2 Den Briel. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „De Rustenburg" aan de Mathenesserlaan 500, bezoek aldaar zaterdagmiddag van 2 tot 2.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 13 maart om 11.30 uur in „De Mathenesser Bogert'" Franselaan 110, waarna de begrafeniszal plaats vinden omstreeks 12.30 uur op de algemene be graafplaats „Hofwijk", Delftweg 230 te overschie. Plotseling nam de Here tot Zich onze beste zwager S. P. Weerman op 69-jarige leeftijd echtgenoot van J. van der Hoek Dokkum: H. Faber-van der Hoek Drachten: A. Spiering-van der Hoek Heerenveen: E. van der Hoek-de Jong Rijnsburg: W. J. van der Hoek Den Haag, 10 maart 1978. Dankbetuiging Voor de vele blijken van deelneming en medelet schriftelijk of persoonlijk tot uiting gebracht, na overlijden van mijn lieve man, Gijsbert Verkaik betuig ik langs defce weg mijn welgemeende dank. J. M. Verkaik-1 Rotterdam, maart 1978. Heymansstraat 77. DANKBETUIGING Voor het hartelijk medeleven na het onverwachte gaan van mijn Üeve man en onze lieve pappa Lambertus Timmer betuigen wij onze oprechte dank. E. J. Timmer-Zïjlstra Jan Bart Amstelveen, maart 1978 Taag 14 Vervolg zie pag. 10

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8