Academie voor Gezondheidszorg hoofd tehuis AA Wolfheze Hartchirurgie AZU VERPLEEGKUNDIGEN INTENSIVE CARE EN VERPLEEGKUNDIGEN EDIUM CARE een maatschappelijk werk(st)er oude en nieuwe gasthuis zutphen predikant(e) STICHTING GEZINSVERVANGEND TEHUIS GROESBEEK 'verpleeghuis^ HOGEWEY weesp praktijk-theorie docent(e) een arts/kinderarts „SONNEVANCK" hoofd voor de linnenkamer en het beddenmagazijn Uw fraaie bungalow staat in Praia dos Tres Irmaos Academisch Ziekenhuis Utrecht JeugdwelziJnsinstelling „Stichting voor Jeugd en Maatschappij in het arrondissement Zutphen" vraagt met spoed Diploma Sociale Akademie is noodzakelijk. De aanstelling zal in beginsel een tijdelijk karakter heb ben Gedacht wordt daarbij aan aanstelling tot 31.12.1978, doch verlenging is niet geheel uitgesloten De aan te stellen maatschappelijk werker zal in hoofdzaak worden belast met hulpverlening aan jongeren, in het kader van Gezinsvoogdij en Voogdij. Graag schriftelijke reakties richten aan de sollicitatiekommissie van de Stichting voor Jeugd en Maatschappij. Nieuwstad 81 te Zutphen. [TEHÜAG 11 MAART 1978 TROUW/KWARTET PS33-RH37 Het College van Provisoren van'het Oude en Nieuwe Gasthuis te Zutphen-Warnsveld wil de bestaande va- kature van geestelijk begeleider vervullen door een (full-time) Het werkterrein zal zijn het psychiatrisch centrum Het Groot Graffel te Warnsveld en het Verpleeghuis centrum Zutphen. Naast individueel pastoraat aan patiënten en mede werkers, behoren liturgisch pastoraat en deelname aan de opleidingen tot de werkopdracht. In de taak verdeling binnen de dienst geestelijke begeleiding van het Oude en Nieuwe Gasthuis wordt van deze predi kante) verwacht een bijdrage te leveren aan interne overlegstrukturen van het Verpleeghuiscentrum. Voorwaarde is de bereidheid om met de aanwezige humanistische raadsvrouw en met de rooms-katho- lieke pastor samen te werken. De salaris- en rechtspositieregeling van de gemeente Zutphen is van toepassing. Inlichtingen worden gaarne gegeven door J. Knol, direkteur-geneesheer van Het Groot Graffel, telefoon 05750 -10622 en door A. Hoogerwerf, genèesheer- direkteur' van het Verpleeghuiscentrum 'Zutphen, tel. 05750- 17951. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de sekre- taris van het College van Provisoren, Mr. R. L. M. Matheussens, p/a Vordenseweg 12 te Warnsveld. 77-29 Wij zijn een team, dat zich tot doel heeft gesteld een zodanige leefsituatie te ontwikkelen /voor de 30 mannelijke en vrouwelijke bewoners van ons huis, dat iedereen zoveel mogelijk zichzelf kan zijn De leeftijd van onze bewoners, die overdag elders werkzaam zijn (WSW of vrije bedrijf), varieert van 25 tot 60 jaar Het on i plooien van de eigen identiteit in relatie tot de ander en de omgeving is een belangrijk streven van ons Wij zoeken, op korte termijn, een hoofd (bij voorkeur een man), die belast zal worden met de leiding van het huis Gedacht wordt aan iemand die: gemakkelijk contacten kan leggen i.v.m integratie van dé bewoners met de omgeving, een ruime ervaring heeft met mensen die vanwege hun matig verstandetijk vermogen een begeleide woonsituatie behoeven. leidinggevende capaciteiten bezit, tenminste 30 jaar is. Voorts is één van de volgende diploma's vereist: Sociale academie (I.W. of M.W.) Stafkursus Z Diploma B.O. Vestiging in Groesbeek is noodzakelijk Salariëring afhankeh|k van leeftijd, volgens de Regeling van arbeidsvoorwaarden voor dagverblijven en gezinsvervangende tehuizen voor gehandicapten, min 2 827,44 en max 3.918,02 bruto per maand Bij de sollicitatieprocedure worden het team en de begeleidings commissie betrokken. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van de Stichting Gezinsvervangend Tehuis. Hoflaan 4 te Groesbeek Hogewey te Weesp is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Erwordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Ter versterking van het opleidingsteam zoeken wij een full-time t.b.v. de opleiding tot ziekenverzorgende (ca. 50 leerlingen). Wij denken hierbij aan een modern denkende vrouw/man die goed en graag met longe mensen omgaat. Taak het begeleiden van individuele leerlingen op de afdelingen om theorie en praktijk zo goed mogelijk te integreren het verzorgen van lessen verpleegkunde het geven van studiebegeleiding aan enkele groepen leerlingen (groepsdocent) Eisen: het diploma Ziekenverpleging A of A B, docentenopleiding of de genegenheid deze opleiding te volgen. ruime ervaring als verpleegkundige. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuiswezen Inlichtingen-over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd Opleiding. Zr M M. Gilhuis, tel. (02940) 1 14 51 Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht verpleegkundig direkteur, de heer W. J H Teunissen, Verpleeghuis Hogewey, Heemraadweg 1Weesp Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland vSDCDDO Medisch kinderhuis 't Ruige Veld te Rolde, een observatie- en behandelingstehuis voor op debiel en zwakbegaafd niveau functionerende kinderen vraagt, in verband met langdurige ziekte van de huidige functionaris voor 20 uren per week, die in samenwer king met de andere disciplines mee zal werken aan het verkrijgen van inzicht in de proble matiek van de opgenomen kinderen, d.m.v. uitgebreid medisch onderzoek en het participeren in de behandeling vanuit de medische discipline. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting Prot. Chr. Medisch Kinderhuis 't Ruige Veld secr.: Haarweg 32 te Maarsbergen Eventuele inlichtingen bij de directrice mw. zr. W. J. Louwes, Asserstraat 23, Rolde (tel. 05924-1234) Het Verpleeghuis te Harderwijk vraagt een Ervaring in een soortgelijke functie gewenst. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Gezien het karakter van het huis wordt van sollicitanten een prot.chr. levensinstelling verwacht. In tern wonen is mogelijk. Sollicitatiebrieven kunt u richten aan de adj. directeur. Hij is ook bereid telefonisch inlichtin gen te verstrekken. Academie voor Gezondheidszorg Deze nieuwe academie heeft een christelijke signatuur en is ge vestigd in Groningen. In de organisatie van de academie wordt van democratische waarden uitgegaan. In augustus 1978 start de academie met de hogere beroeps opleiding verpleegkunde Een opleiding die een algemene voor bereiding gaat geven op het zelfstandig funktioneren van verpleegkundigen in verschillende sekforen van de gezond heidszorg. Het is een vierjarige dagopleiding die open staat voo> geïnteresseerden met diploma HAVO of VWO. Wij denken in augustus met ca. 100 studenten te starten In de Academie voor Gezondheidszorg worden ook onder gebracht: - de docentenopleiding verpleegkunde (part-time en full-time), - de kaderopleiding t.b.v. de gezondheidszorg (part-time) en de - opleiding maatschappelijke gezondheidszorg (full-time). Voor de voorbereiding van de hogere beroepsopleiding verpleeg kunde zijn inmiddels een aantal docenten benoemd Het is de bedoeling om het eerste jaar te werken mer een interdisciplinai samengestelde staf van ongeveer zeven personen. In verband met de thematische opzet van het onderwijs wordt vooral gedacht aan hen die door middel van een kombinatie va vakken (bij een meervoudige bevoegdheid), of door een kombi natie van lessen en andere onderwijstaken (zoals bijvoorbeeld organisatorische werkzaamheden, begeleiding van studenten en leergroepen) geïnteresserd zijn in een 4/10-10/10 weektaak Wij denken aan personen met: - een voltooide studie in het betreffende vak, die de vereiste bevoegdheden geeft - een brede belangstelling voor het eigen vakgebied. interesse en bij voorkeur ervaring in de gezondheidszorg, - ervaring in het onderwijs, enthousiasme voor het voorbereiden en ontwikkelen van een geheel nieuwe opleiding, in samenwerking met kollega's van andere disciplines, binnen het kader van de uitgangspunten van de HBO-V. Er zijn plm. vier formatieplaatsen voor de volgende vakken: wijsgerige en levensbeschouwelijke oriëntatie maatschappijleer, sociologie ekonomie, recht gezondheidskunde, geneeskunde anatomie/tysiologie wiskunde, natuurkunde, scheikunde vrije expressie Verder is er een vakature voor de volgende vakken: nederlands (pim. 2/10 wMttrnj lichamelijke opvoeding (pin, 2/10 w..»i..m In het kursusjaar 1979/1960 kan i.v.m. de groei van de afdeling voor de part time docenten een uitbreiding van het dienst verband tot de mogelijkheden behoren. In verband met de start voor de opleiding wordt indiensttreding per 1 augustus a s. gevraagd. Belangstellenden worden uitgenodigd om een zo volledig mogelijke sollicitatie vóór 10 april a.s. te zenden aan Mevrouw B Huizenga, Koordinator HBO-V. Verlengde Hereweg 174. Groningen. Desgewenst kunt u daar ook nadere informatie verkrijgen over de vakante funkties onder tel. nr. 050-254646 (i.v.m. vakantie niet bereikbaar van 20/3 - 31/3). Groningen Verlengde Hereweg 174 tel. nr. 050 254646 Psych. Ziekenhuis Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem) 08308-241 Vereniging tot christelijke ver zorging van geestes- en zenuw zieken. Bi) de zorg voor meer dan 800 patiënten zijn ruim 700 personeelsleden direkt of in- direkt betrokken. Voor het optimaal funktioneren van de afdelingen en de patiëntenzorg zijn afde- hngsteams verantwoordelijk, ieder be staande uit een psychiater, psycholoog, maatschappelijk werkende en verpleeg kundige. In verband met reorganisatie van de werk zaamheden voortvloeiend uit het spoedig gereedkomen van een nieuwe observatie- afdeling, welke bestaat uit 3 units van 8 personen, zoeken wij een psycholo(o)g(e) Van haar/hem wordt verwacht: - bereidheid om in een multidisciplinair team te werken; - kennis van en vaardigheid in de psycho diagnostiek; - vaardigheid in en/of belangstelling voor kortdurende behandeling; - belangstelling voor wetenschappelijk onderzoek. In verband met de samenstelling van het afdehngsteam en de psychologische dienst geven wi| de voorkeur aan een vrouwelijke kollega. Salarisindikatie: van 3.317,- tot 6.371,- bruto per maand (afhankelijk van leeftijd en ervaring)Voorts is de CAO-Ziekenhuis- wezen van toepassing. Voor verdere informatie kunt u kontakt opnemen metdrs. F.P.E. van Host, psycholoog, toestel302. Schriftelijke sollicitaties kunt 'i. binnen twee weken na verschoning van dit blad. richten aan de direktie, t a v. de heer H. Huberts. iedereen leest de krant altijd en overal. (Algarve. Portugal) 8-daagse vliegreis v a 396 Intormatie/Boeking Perscombinatie reizen j Wlbautstraat 131 Amsterdam. Tel. 020-914400 Het Academisch Ziekenhuis Utrecht start zeer binnenkort met de reactivering van de hartchirurgie. Natuurlijk vraagt dit de nodige organisatie, voorbereiding en planning. De personeelsbezetting maakt hiervan een belangrijk deel uit. Wij vragen daarom enthousiaste mensen die samen met de reeds aanwezige verpleegkundigen, mee willen werken aan de opbouw van de hartchirurgie in de functies van vacaturenummer 6120/143 Werkzaamheden: Uw werkzaamheden zulten bestaan uit: het verplegen en begeleiden van patiënten die na een open hartoperatie enige ti|d in de Intensive Care en/of Medium Care Afdeling verblijven. het begeleiden van tamilieleden. het begeleiden van verpleegkundigen in het kader van de opleiding Intensive Care Opleiding: Voor deze werkzaamheden vragen wij het bezit van het diploma A zieken verpleging Tol aanbeveling strekken het certificaat Intensive Care ot Coronary Care ol ervaring op dit vakgebied. Wij bieden: Een salaris dat kan varieren van 1 1.766 - tot 12 576 - bruto per maand, afhankelijk van uw ervaring, opleiding en leelti|d. Ook de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. zoals een vakantietoelage van 8% en de Algemene Burgerli|ke Pensioenwet die van toepassing is op het ziekenhuis personeel. Zo solliciteert u: Voor meer informatie ot het maken van een afspraak kunt u bellen met het bureau personeelsvoorziening, telefoon 030-373159 ot met de heer A. Somets, coördinerend hoofdverpleegkundige, teleloon 030-37 32 72. U kunt natuurlek ook schriftelijk solliciteren. Wij verzoeken u dan uw brief met vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop Ie willen zenden aan het hoofd van de afdeling personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht. Cathari|nesingel 101 te Utrecht,

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 37