Miele hoofd administratie a. adjunct-secretaris (m/v) b. algemeen medewerker (m/v) c. secretaresse- bestuurssecretariaat OUDENALLEN B.V. Miele - schoon is meer dan schoon alleen er is geen betere PROJECTMEDEWERKER LATIJNS AMERIKA marketing-manager ZATERDAG 11 MAART 1978 TROUW/KWARTET PS20-RI zoekt een Hij heeft de leiding van de administratie van een aantal bedrijven werkzaam in de bouwsector, stelt de jaarstuk ken op en verzorgt de begroting alsmede tussentijdse verslaggeving. Wij denken aan een stafmedewerker van circa 35 jaar. Het bezit van de diploma's M.B.A. en/of S P.O.l. is wat wij in deze functie verlangen. De salarienng is afhankelijk van diploma's en ervaring. Zij die ervanng in deze bedrijfstak hebben genieten de voorkeur. Eventuele woning beschikbaar. Uw schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne gericht aan Oudenallen's Bed n/ven BV., Amstelkade 3-5 te Woerdense Verlaat (post Wil nis) t a v. de heer A. van Oudenallen. advies- en overlegorgaan voor het hoger beroepsonderwijs De HBO-Raad is een landelijk advies- en overlegorgaan voor het hoger beroepsonderwijs en heeft onder meer tot taak: het bevorderen van de ontwikkeling van het hoger beroepsonderwijs het vaststellen van adviezen aan de bewindslieden van Onderwijs en Wetenschappen en Landbouw en Visserij. Bij het bureau van de Raad bestaan de volgende vacatures. Taak het terzijde staan van de secretaris bij de dagelijkse leiding van het bureau en het bewaken van planning, verdeling, coördinatie en voortgang van taken binnen het bureau, het voorbereiden van adviezen, in het bijzonder juridische adviezen inzake onderwiiswetgeving: het adviseren terzake van werkmethoden en werkomstandigheden binnen het bureau, de verdere professionalisering binnen het bureau en een geïntegreerde beleidsvoering; hei voorbereiden en gedeeltelijk zelfstandig voeren van algemene corres pondentie; het in voorkomende gevallen voorbereiden, bijwonen en eventueel notuleren van vergaderingen. Vereisten hogere opleiding, met een voorkeur voor een juridische of daarmee vergelijkbare opleiding, en ervaring opgedaan in een vergelijkbare positie; zeer goede contactuele eigenschappen, getoonde organisatorische en leidinggevende capaciteiten; een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Taak studieuze en secretariele bi|dragen ten behoeve van de beleidsadvisering in algemene zin van de Raad, waartoe te rekenen thema's als: visie- ontwikkelmg op langere termijn betreffende het hoger beroepsonderwijs, part-time onderwijs, open onderwijs. Open Universiteit e.d.; in relatie met hél voorgaande bestuderen van literatuur, internationale verkenning en vergelijkende studie; maken van excerpten en vergelijkende overzichten, opstellen van concept-werkprocedures voor het in behandeling nemen van bepaalde thema s. secretariele ondersteuning van werkgroepen, studiecommissies, e.d het opstellen van concept-nota's en pré-adviezen, regelmatig bespreken van het werk met collega s Vereisten. hogere opleiding, met een voorkeur voor een onderwijskundige of daarmee vergelijkbare opleiding, en ervanng opgedaan m een vergelijkbare werkkring; goed organisatievermogen, affiniteit tot werken in teamverband en goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. ten behoeve van de secretaris van de Raad. tevens hoofd van het bureau. Taak Tot de hoofdtaak van deze secretaresse behoort het secretarieel ondersteunen van de interne en externe taken van de secretaris, waartoe behoren: coördinatie en gedeeltelijke uitvoering van de administratieve voorbereiding en nazorg van omvangrijke vergaderingen, coördinatie van binnenkomende en uitgaande post; (stenografisch) opnemen van brieven, memo s en verslagen: het bijhouden van agenda's en archief. schntlel«|ke verwerking van sollicitatieprocedures; het redigeren en zo nodig op taal en stijl corrigeren van aangeleverde concepten: zelfstandig voeren van eenvoudige correspondentie; het verzorgen van telefonische afspraken en representatieve zaken; alsmede bijkomende secretariaatswerkzaamheden. Vereisten Werken binnen het bestuurssecretanaat vraagt absoluut om ervanng, zelfstan digheid en een goede opleiding B<i dat laatste gaan de gedachten uit naar een vooropleiding tenminste op HAVO-mveau. aangevuld met een secretaresse- Daar het bureau van de Raad nog in een opbouwfase verkeert, wordt van de aan te stellen functionarissen een grote mate van inventiviteit en flexibiliteit verwacht. Het salaris voor de functie onder a is maximaal 6.272.-. voor de functie onder b manmaai 4 933 - en voor de functie onder c maximaal 2.576.-, afhankelijk van leeftijd en ervanng De rechtspositie komt vrijwel overeen met die voor overheidspersoneel (AOW- premie voor rekening werkgever. 8% vakantietoeslag, opname in het ABP). Belangstellenden worden uitgenodigd hun schrifteli)ke sollicitaties, met vermei- dmg van leeftijd, opleiding ervaring en referenties binnen 14 dagen te richten aan de secretaris van de HBO-Raad. Drs H K F KakJenbach. Riviervismarkt 2. Postbus 123. Den Haag. bij wie tevens telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen (070-62 49 51) mide-schoon schoon De Miele schoonzuiger S 220 maakt korte metten met allé vuil. Hondehaar, de hardnekkigste pluisjes,zand etc. alles verdwijnt dankzij de geweldige zuigkracht in de extra grote stofzak. Met de flexibele zuigslang bereikt u ook de moeilijke hoekjes. veilig Een kostbare pers of een nylontegel: Miele zuigt alles even grondig als veilig schoon. Bovendien voorkomt n zachte kunststof stootrand beschadiging van uw meubels. Natuurlijk heeft de Miele S 220 het KEMA-keur voor optimale elektrische veiligheid perf ekt Miele is totale perfektie. Oersterk dankzij het dubbelwandige stofzuigerhuis. Enorme en regelbare zuigkracht. Praktisch en bijzonder wendbaar door twee grote loopwielen achter en 'n zwenk- wieltje vóór. Met de handgreep zet u 'm zó rechtop; onmisbaar bij het trappenzuigen. zeker Niet voor niets heeft Miele zo'n naam opgebouwd vanhethoogstbereikbare ophet gebied van stofzuigers. Miele is meer dan schoon alleen. Miele is veilig en perfekt. Noem het Miele - schoon. Als twee andere woorden voor jarenlange zekerheid. Belangrijke mededeling! Vraag uw handelaar om de originele Miele stofzakken. Deze zijn voorzien van een kunststof aansluitstuk en tesamen met motor- en uitblaasfilter verpakt in een witte zak met blauwe Miele opdruk. Ook verkrijgbaar bij Miele in Vianen en de service- depots in Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven en Zwolle Novib is een partikuliere organisatie die sinds 1956 aktief is op het gebied van ontwikkelingssamenwerking. Onze drie hoofdtaken zijn: 1. steun aan organisaties en projekten in ontwikkelingslanden die verbetering van de situatie der armsten nastreven. 2. voorlichting en bewustmaking in Nederland van levens omstandigheden in de Derde Wereld, oorzaken van armoede en mogelijke bijdrage aan een oplossing. 3. Politieke pressie op overheden in Nederland en daarbuiten om een beleid te voeren dat voldoende recht doet aan de armsten in de Derde Wereld. De laatste jaren heeft het werk van de Novib zich sterk uitgebreid. Een steeds toenemend aantal organisaties en groeperingen in de Derde Wereld doet een beroep op de Novib tot steunverlening via het medefinancieringsprogramma of de eigen Novib-akties zoals „Gast aan Tafel". Binnen de afdeling Projekten is thans een vakature ontstaan voor een die belast zal worden met: - de intake, administratieve begeleiding en afhandeling van projekt- aanvragen uit Latijns Amerika; - het mede-beoordelen van projektaanvragen; - het begeleiden van de uitvoering van projekten. De medewerkers van de afdeling Projekten maken regelmatig dienstreizen teneinde in het veld de betrekkingen met de door Novib gesteunde organisaties te versterken, projektvoorstellen of in uitvoering zijnde projekten te evalueren en nieuwe kontakten te leggen. Daarnaast wordt de projektmedewerkers gevraagd een wezenlijke bijdrage te leveren aan beleidsvorming binnen de afdeling Projekten en Novib als geheel en regelmatig te participeren in vanuit de andere afdelingen (zoals Voorlichting en Veldwerk) geïnitieerde aktiviteiten op het gebied van ontwikkelirigsedukatie in Nederland. Voor de genoemde funktie denken wij aan iemand die: - een akademische of hogere beroepsopleiding heeft genoten, specifiek gericht op de Derde Wereldproblematiek; - goede kennis heeft van Latijns Amerika en de aktuele ontwikkelingen op sociaal-politiek gebied aldaar; kennis heeft van ontwikkelingsekonomie; - het Spaans en/of Portugees in woord en geschrift goed beheerst; - bij voorkeur ervaring heeft met het werken met basisorganisaties in Latijns Amerika of elders in de Derde Wereld; - affiniteit heeft met het werken in teamverband; - geen bezwaar heeft tegen administratief en burowerk. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatiebrief vóór 1 april 1978 te richten aan de Algemene Sekretaris van de Novib, Drs. Sj. Theunis, Amaliastraat 5-7, Den Haag.' Voor nadere informatie: 070 - 624081, toestel 46. nederlandse organisatie voor internationale ontwikkelingssamenwerking amaliastraat 5-7 den haag telefoon 070-624081 is een organisatie waarin de uitgeverijen Ambo, Bosch Keuning, Bekadidacl, Callenbach, Cantecleer, De Fontein, Ten Have, In den Toren en Van Walraven samenwerken op het gebied van produklie, verkoop en handling van boeken. Organisatorisch maakt dit samenwerkingsverband deel uit van de moedermaatschappij Bosch Keuning nv, waartoe o.a. ook enkele verkoopmaatschappijen van boeken behoren. In het kader van de totale activiteiten op het gebied van de vraagstimulering en verkoop zal worden overgegaan tot de aanstelling van een die rechtstreeks onder de Combo-directeur verantwoordelijk zal zijn voor het gehele afzetbeleid. Daartoe behoort het selecteren en onderhouden van de diverse distributiekanalen en het coördineren van de activiteiten van binnen- en buitendiensten op de verschillende gebieden van marketing en verkoop. Aanstelling geschiedt op het niveau van adjunct-directeur. Van sollicitanten wordt gevraagd dat zij door opleiding en ervaring, liefst in de boekenbranche, in staat zijn aan de bedoelde functie de juiste vorm en inhoud te geven binnen het raam van het organisatieschema van de groep. Daartoe zal een opleiding HEAO, NOIB of vergelijkbaar niveau en kennis op het gefcied van marketing noodzakelijk zijn. Aan deze zeer belangrijke functie in een gezonde en sterk groeiende organisatie zijn uiteraard overeenkomstig aantrekkelijke voorwaarden verbonden. Een psychotechnisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Sollicitaties kunnen worden gestuurd aan de hoofddirectie van Bosch Keuning no. Postbus 1 te Baarn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 24