DONDERDAG 9 MAART 1978 TROUW/KWARTET P14-F De dag voor haar 87ste verjaardag, werd na een kort ziekbed van ons weggenomen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Kleinloog-Ros „Komt aden tot Mij. die eermoeid en belast zijt. en Ik zal nut geven." Johannesburg: N C. Kletnloog P. A. Kleinloog-le Cointre Hekpoort (Zd -Afrika): P Kleinloog H W. Kleinloog Ros Voorburg: C. M. Vegter-Kleinloog A. Vegter 's-Gravenzande: H. Kleinloog M. E. Kleinloog-Visser Driebruggen: W H. Kleinloog T. M- Kleinloog-Brunt Klein- en achterkleinkinderen Voorburg, 7 maart 1978. Rusthuis „Nieuw Heeswijk". Correspondentieadres: Hoekwaterstraat 76, Voorburg. Een rouwdienst zal worden gehouden in de aula van het Rusthuis „Nieuw Heeswijk". op zaterdag 11 maart, om 10.00 uur, door de Weleerwaarde Heer Ds A. Westra, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg circa 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op de dag voor haar 87ste verjaardag, heeft de Heere tot zich genomen, onze lieve zuster en schoonzuster Johanna Kleinloof-Ros Kinderdijk J. L. K. Rouw J. Ros-Groeneveld Voorburg: G. Ros-de Bruyn 's-Hertogenbosch J. G. Leenman-Ros Voorburg: H. W. Jonkers-Ros Voorburg, 7 maart 1978 Hogeweidelaan 1 Verlangend om in te gaan tot de vreugde van haar Heer ontsliep onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Elisabeth Johanna Meljer-de Graaf sedert 26 maart 1971 weduwe van Harm Meijer, 89 jaar oud. Want door genade zijt Gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van God; Efeziërs 2-8 Emmen: G. Eldering-Meljer H. C. Eldering Sleen: H. Meijer A. Meijer-Melse Haarlem: E. J. Scholtens-Meijer J. J. Scholtens Burlington Canada: H. Scholtens-Meijer P. J. Scholtens Winona Canada: R Meijer R. Meijer-Meijer Zwolle H. van Milgen-Meijer H. van Milgen D. Hartman-Meijer A. H. Hartman Hamilton Canada: H. Meijer R. Meijer-Talsma kleinkinderen en achterkleinkin deren. Hattem, 8 maart 1978 Chr. Bejaardencentrum „de Bongerd" Correspondentieadres: H. van Milgen Palmenlaan 10 Berkum-Zwolle Geen bloemen geen toespraken De dienst van getuigenis en gebed zal D.V. gehou den worden zaterdag 11 maart in de Gereformeer- der Kerk Dorpsweg 27 Hattem om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Hattem. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Hart, onrustig, vol van zorgen vleugellam geslagen ziel, hoop op God en wees geborgen Hij verheft wie nedervieL (Ps. 42:3) Heden overleed plotseling Hendrik van der Haar echtgenoot van Janny Fokker in de leeftijd van 56 jaar. Zijn bedoeling en inzet om een goede echtgenoot en vader te zijn, blijven na zijn heengaan voor ons een positief gegeven. J. van der Haar-Fokker Ton en Marie-Louise Eddy en Ria Paul Frits Hans Marga Breda. 6 maart 1978 Irenestraat 16. Vader is opgebaard in de Chapelle Ardente van Ardanta. Baronielaan 38. Breda. Bezoek donderdag van 19.00 tot 20 00 uur De rouwdienst zal plaatsvinden op vrijdag 10 maart om 14.00 uur in de Pelgrimskerk Vo het Diaconessenhuis, Langendijk te Breda, gevolgd door de teraardebestelling op de Prot Begraaf plaats Zuilen. Haagweg 334 Breda Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats Samenkomst in de Pelgrimskerk- ..Zie, Ik maak alle dingen nieuw." Openbaring 21:5 In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam God tot Zich mijn innig geliefde man en onze zeer zorgza me vader en grootvader Hendrik Oosterhoff op de leeftijd vin 67 jaar. echtgenoot van M. van Wijk. Eerder gehuwd geweest met Chr. de Vries. Nieuw Vennep, 7 maart 1978 Polanen 13 Nieuw Vennep: M. Oosterhoff-van Wijk Sneek: G. M. van der Meer-Oosterhoff S. van der Meer Leeuwarden S. Oosterhoff F. Oosterhoff-Wiersma Heemskerk: M. Wassenaar-Oosterhoff J. Wassenaar Akkrum: H. Oosterhoff T. Oosterhoff-Akkerman Emmen: L. Oosterhoff S. Oosterhoff-Beerda Heerhugowaard: A. J. Wynia-Oosterhoff A. Wynia Akkrum: C. Oosterhoff J. Oosterhoff-de Boer Leeuwarden: J. Oosterhoff A. M. C. Oosterhoff-Veenendaal Akkrum: C. van der Schaaf-Oosterhoff M. van der Schaaf en kleinkinderen. De dienst van woord en gebed zal worden gehou den D.V. maandag 13 maart a.s. 's middags 3 uur in de Geref. kerk te Akkrum, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren vanaf een half uur voor de aanvang van de dienst Jesaja 43: Vreet niet, toont Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen. Gij zijt mijn. Heden is in haar Heiland vredig ontslapen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Doetje Nieuwbof, weduwe van Gerrit de Valk op de leeftijd van 83 jaar. Bradford (Canada): J. de Valk. N. de Valk-Zwarteveen. Weesp: T. Tjerkstra-de Valk. Weesp: R. de Valk. M. J. de Valk-van t Hoog. Nieuwkoop: D. de Valk. N. de Valk-van den Bergh. Weesp: T. Mobach. M. Mobach-Veldhuis. Klein- en achterkleinkinderen. Weesp, 8 maart 1978. Verpleeghuis Hogewey: Correspondentie-adres: Mevr. T. Tjerkstra-de Valk, Prins Bernhardlaan 12, Weesp. Moeder is opgebaard in het Opbaarcentrum aan de Papelaan te Weesp. Bezoek aldaar: vrijdag 10 maart a.s. van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden maandag 13 maart a.s. om 13.00 uur, in de Geref. Kerk aan de Hoogstraat te Weesp, waarna aansluitend om 14.00 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Landscroon" pan de Korte Muiderweg te Weesp. Johannes 3:36a „Wie in de Zoon gelooft, heeft eeuwig leven" Heden is zacht en kalm overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwd-vader. groot- en overgrootvader Abraham van der Torre echtgenoot van M. J. Kardol eerder weduwnaar van M. Molenaar in de ouderdom van 91 jaar. En nu, wat verwacht ik Here? Mijn hoop, die is op U. Berkel en Rodenrijs: M. J. van der Torre-Kardol Berkel en Rodenrijs: A. G. van der Torre A. van der Torre-van der Slik Nieuwerkerk aan den IJssel: G. van der Torre W. C. van der Torre-van der Bogerd Berkel en Rodenrijs: W. A. van der Torre A. van der Torre-van Dorp Rotterdam: J. M. van der Torre M. van der Torre-Jonker Bathmen: A. C. van der Torre C. van der Torre-Ravenek Aalsmeer: Anth. van der Torre W. van der Torre-van Leeuwen Rotterdam: A. M. Blijleven-van der Torre J. Blij leven Klein- en achterkleinkinderen Berkel en Rodenrijs, 7 maart 1978 Herenstraat 11 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis: donderdagmiddag van 3-4 uur en donderdag avond van 7.30-8.30 uur. De Dienst van woord en gebed is bepaald op zaterdag 11 maart om 12.30 uur in de Kerk van de Nederlands Hervormde Gemeente te Berkel en Rodenrijs, aan de Kerksingel waarna de teraarde bestelling vanuit de Kerk zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Kerk. Tevens gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis tn gebouw Rehoboth Elegante wijde poplin mantel. Tot in de kleinste details prachtig afgewerkt. Polyester/katoen. (38 44) (98- Joh. 14:2 „In het huis van Mijn Vader zijn veel wo ningen". Geduldig heeft hij zijn langdurig lijden gedragen tot God op Zijn tijd zijn moegestreden kind thuis- haalde. Op 65-jarige leeftijd ging van ons heen mijn lieve man, onze lieve vader en schoonvader Hendrik Jan Schroten echtgenoot van Jacoba Adriana van den Andel, Epe: J. A. Schroten-van den Andel Zutphen: Bertie en Sietze Knoop-Schroten Utrecht: Joke en Joe Cost Budde-Schroten Rotterdam: Wychert Epe: Johan en Rida Thea Folkert Apeldoorn, 7 maart 1978 „Casa Bonita" Epe, Gildeland 13 De rouwdienst wordt D.V. gehouden zaterdag 11 maart om 12.00 uur in de Goede Herderkerk, Enkweg 2 te Epe waarna de begrafenis zal plaats vinden om 13.00 uur op de algemene begraaf plaats „Norelbos" aldaar. Na de plechtigheid gele genheid tot condoleren in de aula op de begraaf plaats Geen bloemen Toen hoorde ik een stem: o mens. Ik ben je immers voorgegaan, Je komt daar niet alleen te staan bij het overschrijden uan de grens. Heden overleed, moe gestreden doch vertrou wend op Jezus, mijn lieve vrouw Hanna Barends-de Jong J. Barends Mede namens: Amsterdam Mevr. N. de Jong-Westmaas Groningen: Bert en Janny Irene Jaap Gijs Amsterdam: Iemme en Aad Amsterdam: Heieen Amsterdam: Mirjam Rotterdam, 7 maart 1978 Oostmaaslaan 174 De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden vrijdag, 10 maart, om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. Rotterdam, waarna de begrafenis zal plaats hebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.30 uur Verzoeke geen bloemen. Enige en algemene kennisgeving Op de avond van haar 87e verjaardag is plotseling overleden mijn zorgzame lieve moeder, mevrouw H. Nagtegaal-van Essen J. C. J. Foreé-Nagtegaal Utrecht, 7 maart 1978 Eykmanlaan 72 Correspondentieadres: David van Mollemstr. 3 De ter aarde bestelling zal in stilte plaatsvinden. Daar het ons door de overweldigende belangstelling het overlijden en bij de teraardebestelling van mijn m en onze vader Arend Jan Pluimers onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken, zeggen' u langs deze weg dank voor uw steun en medelevei K. PIuimers-Boiten en kinderen Hengelo (O.), maart 1978 Vondelstraat 43 Voor uw medeleven na het overlijden van onze Ik zorgzame vrouw en moeder Bep Bons geb. van den Bergh betuigen wij u onze hartelijke dank. A Bons Carla Erwin Leiderdorp, 9 maart 1978

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16