Nieuw van Standaard een uniek verzamelwerkover alle landen envolken i n weekaf leveri ngen Wereldmozaiëk encyclopedie van alle landen en volken VflIW VARDAAG OVERAL VERKRIJGBAAR Wfereldmozaïek In deze tijd van kranten, radio en televisie raken we steeds nauwer betrokken bij het doen en laten van onze 4 miljard medemensen, die het dagelijkse nieuws uitmaken. Achter dat nieuws leeft en werkt een onbekende wereld die het ontdekken meer dan waard is. Wereldmozaïek nodigt u uit! 'n Groep deskundige auteurs, cartografen, fotografen en journalisten begeleidt u op een boeiende ontdekkingstocht door deze wereld. U maakt kennis met andere, onbekende manieren van leven en denken.. Met fascinerende gebruiken en zeden van rassen en volkeren. Met hedendaagse politieke en maatschappelijke stromingen in de verschillende werelddelen... Met de economische en technologische structuur van iedere natie... Met kunst- en cultuur-uitingen in heden en verleden... Met historische achtergronden die u inzicht verschaffen in het heden... Met toeristische informatie en documentatie over leidende figuren en grote meesters... Kortom, met alles wat u over een bepaald land of volk kan interesseren. Lezen als in een boeiend boek Wereldmozaïek laat zich lezen als een boeiend boek. Geen droge opsom ming van feiten en cijfers, maar prettig en vlot geschreven. Verlevendigd door schitterende kleurenillustraties en unieke kaarten die de tekst aanvullen en verklaren. Ingedeeld per land en per onderwerp, zodat u de complete documentatie overzichtelijk en in logische samenhang kunt terugvinden. Een vraagbaak voor het hele gezin Wereldmozaïek is ook ideaal studiemateriaal. Onmisbaar als naslagwerk bij het op de volgen van het wereldnieuws. Voor uw studerende kinderen het gedroomde werkmate* riaal voor hun taken en een noodzakelijke aan vulling op hun school kennis. Een actuele leerrijke encyclopedie voor de weetgierige, kritische mens van vandaag. Elke week weer een deeltje meer Elke week ligt een nieuwe aflevering voor u klaar. Goed voor 32 pagina's interessant lezen en bekijken, 'n Moderne formule en bovendien voordelig. Voor een klein bedrag per week bouwt u ongemerkt aan een naslagwerk van 14 delen. Vanuit Spanje door 180 landen Uw wereldreis begint in Spanje, vandaaruit trekt u door heel Europa. Verder door Azië, Afrika, Amerika, Oceanië en de Poolgebieden. De complete wereld bij u thuis in de boekenkast. 6330 bladzijden, 15.000 kleurenfoto's, 2.000 statistieken en tabellen. Alles in kunstlederen verzamelbanden, waarin u elke aflevering zelf inbindt. Extra leuk beginnen: Twee voor de prijs van één Wereldmozaïek is vanaf vandaag overal verkrijgbaar. Bij uw boekhandel, kiosk of warenhuis.Ter introductie krijgt u de eerste twee afleveringen voor de prijs van één. Slechts f 3,50. En de eerste verzamelband voor de halve prijs. Vandaag nog doen!

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14