Koopkracht verbetert iets m EUROPA PARKET Trouw Export neemt nauwelijks toe Lubbers Ministers mogen van Meinsma in het openbaar niet roken Tweede Kamer wil betere verdeling werk Hoogovens Verwarming via zonne-energie in Enschede uniek Raadsleden Nunspeet over naar de RPF 11 MAART IS PARKETDAG 42.75 FLATGEBOUWEN WINKELKOMPLEXEN KANTOORGEBOUWEN FABRIEKSGEBOUWEN FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 8 MAART T978 (TROUW/KWARTET P6-RH| Van onze sociaal economische redactie DEN HAAG Er zit voor de doorsnee werknemer dit jaar toch nog een lichte verbetering van de koopkracht in het vat. ook voor werknemers die geen promotie maken Dat komt dan vooral doordat de prijsstijging waarschijnlijk beneden de vijf procent zal blijven. Vervolg van pagina 1 DEN HAAG (ANP) - Rookbestrij- der dr L. Meinsma wil dat ministers en staatssecretarissen, en zo moge lijk alle ambtenaren, niet langer hun gasten tabak aanbieden en zelf niet meer rokend in het openbaar ver schijnen. De minister-president zou een dergelijk besluit zelf bekend moeten maken. De heer Meinsma was gevallen over het gedrag van minister Van der Klaauw van buitenlandse zaken, toen een delegatie van de Koninklij ke Nederlandse Voetbalbond bij hem over Argentinië kwam praten Door de heren iets te roken aan te bieden (Meinsma zag dat op een foto) ..wilde u ongetwijfeld slechts uw gastvrijheid uitdrukken, maar tegelijk deed u welbewust een aan slag op de gezondheidstoestand van uw gasten", schrijft hij de minister. Dr Meinsma brengt in zijn brief in herinnering dat per jaar ruim 12.000 mensen als gevolg van hun rookge woonte overlijden terwijl de rege ring anderhalf miljard gulden aan tabaksaccijns incasseert. DEN HAAG - De hele Tweede Ka mer wil een ..actief overheidsbeleid" dat uitmondt in een betere verde ling van het werk bij Hoogovens De Kamer steunde gisteren een motie van de heren Van der Doeff (PvdA) en Weijers (CDA), waarin ook een experiment met vijfploegendien sten wordt genoemd als mogelijk heid van arbeidsverdeling. De invoe ring van vijfploegendiensten is al geruime tijd een geschilpunt tussen de directie van Hoogovens en de vakbonden. De VVD-er Braams verklaarde in de Kamer, dat zijn fractie de motie zou steunen op voorwaarde dat de uit voering ervan de arbeidskosten van Hoogovens niet omhoog stuwt. Het is Juist de angst van Hoogovens voor forse kostenstijgingen, waarmee het staalbedrijf het „nee" tegen vijf ploegendiensten motiveert. In de motie wordt de regering ook ge vraagd om het zo snel mogelijk met de Europese commissie (dagelijks bestuur van de EEG) eens te worden over steun voor Hoogovens. Minister Van Aardenne (economi sche zaken) gaf gisteren in de Twee de Kamer nieuwe cijfers over de eco nomische toestand. Tot nu toe werd uitgegaan van de nullijn voor de doorsnee werknemer, en een inflatie van 5.5 6 procent. De geringere inflatie komt door meevallende in voerprijzen Er zitten echter ook sombere kanten aan de nieuwe cijfers. Zo zal de Ne derlandse export dit Jaar ..nauwe lijks toenemen", terwijl in het najaar de ramingen nog varieerden van 5.5 tot 7.5 procent stijging. De kentering in de export heeft zich in de loop van vorig jaar onverwacht voltrokken. In 1976 steeg onze export nog met 12.5 procent, en werden voor de toekomst hoog blijvende cijfers voorspeld. Feit is echter dat de export vorig Jaar al in volumen met twee procent is afgenomen. In het najaar werd niettemin nog gerekend op spoedig herstel, en raamde het Centraal. Planbureau weer een exportstijging van 7.5 procent Minister Van Aar denne moest gisteren evenwel mel den dat deze raming voor het lopen de Jaar nu al is teruggebracht tot nauwelijks meer dan nul. De importen vertoonden echter niet eenzelfde dalende lijn, zodat het overschot op de betalingsbalans als sneeuw voor de zon is gesmolten. 1976 was het hoogtepunt met een overschot van bijna zeven miljard gulden. Tot medio vorig jaar werden ook voor de komende Jaren miljar denoverschotten voorspeld. Met name PvdA-politici zagen hierin al een leuk appeltje voor de dorst, in de zin dat de regering stimulerende ex tra uitgaven zou mogen doen. zelfs als daardoor het financieringstekort van de overheid zou worden opge-" voerd. Gisteren vertelde Van Aardenne echter dat het overschot op de beta lingsbalans vorig jaar nog maar één miljard bedroeg. Het financierings-' tekort van de overheid overigens is vorig Jaar sterk meegevallen. Er was aanvankelijk een tekort van ruim 14 miljard gulden begroot, maar het zal vermoedelijk op minder dan de helft hiervan uitdraaien. Staatssecretaris Bei jen (handelsbe vordering) stelde vast dat het Neder landse bedrijfsleven marktterrein verliest in het buitenland De afgelo pen twee Jaar was namelijk de groei van de totale wereldhandel steeds iets groter dan de groei van de Ne derlandse export. Beijen schreef dit echter niet uitsluitend toe aan ver slechterde concurrentiepositie door te hard gestegen kosten. Sectoren als chemie, staal, aardolle-raffinage, scheepsbouw en textiel maken, ver geleken met de wereldhandel, een apart groot deel uit van de Neder landse export. Juist met deze secto ren. en vooral de twee laatste, gaat het echter over de hele wereld slecht. De staatssecretaris voor handelsbe vordering. een nieuw geschapen post in het kabinet, kondigde enkele nieuwe steunmaatregelen aan voor de export, samen ten bedrage van rond tien miljoen gulden. Het gaat om subsidies voor deelneming aan tentoonstellingen en vakbeurzen, en om gebundelde activiteiten van groepjes Nederlandse bedrijven die samen toegang proberen te krijgen tot nieuwe veelbelovende markten in het buitenland. ENSCHEDE (ANP) - De grootste verwarmingsinstallatie op zonne- energie in West-Europa werd giste ren in Enschede officieel in gebruik gesteld. Minister Ginjaar van volks gezondheid en milieuhygiëne open de er het het nieuwe gebouw van de keuringsdienst van waren. Op het dak zijn zonnecollectoren geplaatst met een totale oppervlakte van 400 vierkante meter. In voor- en nasei zoen zorgen die volledig voor de klimaatregeling en warmwatervoor ziening van het gebouw, inclusief de laboratoria. In de winter wordt er met gas bijgestookt. Men verwacht van de drie ton kostende installatie een halvering van de anders opgelo pen gasrekening. Dat is dezelfde doelstelling die ook voor de kleinere proefprojecten in woonhuizen geldt. Het project wordt technisch bege leid door de technische hogeschool Eindhoven. De directeur van de En- schedese keuringsdienst van waren dr. A. M. de Roos. deed bij de ope ning een aanval op het eigenmach tig uitvaardigen van keuringsmaat regelen door produkt- en bedrijf schappen. „instellingen die weinig worden gehinderd door inspraak". Het komt voor dat die regelingen afwijken van die van de keurings diensten. In zo'n geval hebben de regels van het schap voorrang boven die ingevolge de Warenwet, waar voor dr. De Roos een snelle herzie ning bepleitte. Minister Ginjaar hoopte dat hij snel met een wijzi gingswet naar de Kamer kon. Het ontwerp ligt nu voor advies bij de Sociaal-economische raad. LENING: De koers van uitgifte van de 8,25 pet obligatielening van het Instituut voor Ziekenhuisfinan ciering. waarop op 9 maart kan wor den ingeschreven, is vastgesteld op 100 pet. In hetzelfde jaar nog kocht de maat schappij onder firma voor ruim ne gen ton aan panden in Bleiswijk (Zuid-Holland) en in 1975 voor ruim- zes miljoen gulden bedrijfspanden in Den Haag. aldus het weekblad. De HP berekent vervolgens, dat ex-mi nister Lubbers op grond van deze aanschaffingen door de investerings aftrek in drie jaar tijd bijna zes ton van zijn inkomen belastingvrij heeft gemaakt en dus een kleine drie ton belastingvoordeel heeft genoten over die periode van drie jaar. Gemeend wordt, dat de handelwijze van ex-minister Lubbers weliswaar volstrekt legaal was. maar dat wel op oneigenlijke wijze gebruik is ge maakt van een regeling die bedoeld was voor stimulering van de investe ringen, en niet voor het aanschaffen van reeds in gebruik zijnde bedrijf spanden. Een regeling bovendien die mede onder de politieke verantwoor delijkheid van de ex-minister tot stand kwam. In kringen van belas tinginspecteurs. waaruit vorige maand ook de geruchtmakende koopsompolissen-affaire voort kwam. gelden constructies voor be lastingaangifte met profijt via de in vesteringsaftrek eveneens als laak bare zaken, waaraan fiscaal in veel gevallen niets te doen valt, maar die wel volgens de belas tin gmoraal niet door de beugel kunnen. Het behoort net zoals de koopsompolissen tot de constructie die de belas tin gmoraal in Nederland ondergrven en dus tot zaken waaraan politici zich niet als mede-wetgevers schuldig zouden moeten maken. Uit kringen van be lastinginspecteurs viel verder te ver nemen dat vorige maande de koop sompolis-affaire niet als losstaands is aangezwengeld, maar als een voor beeld van hoe er volgens belasting- kringen zo nu en door politici met belastingaangifte omgesrpongen wordt. Het zijn velerlei aangifte-con structies geweest, die de belastingin specteurs vorige maand tot het schrijven van een brief over het en kele voorbeeld van de koopsompolis hebben gebracht. Ex-minister Lubbers zei gisteravond persoonlijk geen consequenties voor zijn Kamerlidmaatschap uit de kwestie met de investeringsaftrek te willen trekken. Maar voegde daar wel aan toe dat hij alleen kan functi oneren als anderen het vertrouwen in hem blijven behouden. Hij zei dat het als politicus nooit leuk is om in opspraak te komen, maar zodoende de berichtgeving over de zaak wel suggestief. Van een onzer verslaggevers NUNSPEET Drie van de zes raadsleden van de gecombineerde CH/AR-fractie zijn overgestapt naar de Reformatorische Politieke Fede ratie (RPF). Het zijn fractievoorzit ter J. Lokhorst (AR), CH-wethoudei J van der Zande en een CH-raads- lid. De komende gemeenteraadsver kiezingen zullen ze gezamenlijk uit komen met een RPF-lijst. Van ons ruimtegebrek i.v.m. de ver- bouwingsaktiviteiten door de nieuw bouw van onze 2e parkethal kunt U profiteren. Wij bieden u ALLEEN Tl maart 1e kwaliteit parket uit onze groothandelsvoorraad aan tegen on derstaande prijzen Moxaiokparfcet (8 mm masstel) Kastanje 14.7S Kastanje Visgraat 21.90 E-fcon 16.75 Essen 19.95 Eil»n speciaal alm 151 137 3000 mm (Sytleam HiKJebrand volgens OIN 280 BlattSI Voor? «schuurt! Scandinavisch "Doa-Hat-Zalf" parket Merk Horning imassiet 20 mm) stroken panelen-en vis graatpatroon Kambala Merbau B.lmga en Amelia 46.7S ijpacnoiipat S1.75 Panga-Panga 71.7S Slrokan Partial (23 mm massisl) E'ken Rust'kal 33.90 Zolang de voorraad «trekt Pri|»n per m-° incl BTW a Genoemd .n Con-.^mameng.d-. ais Oedr>t' waarop gelei moei worden a ikoop! nel pantel «h da vakman Grain gebru* van scnuurmadvne a Oral Doetje Hel kopen van een parketvloer Ooor <tr» J G M Versier.) Handelsweg 9. Industrieterrein Harselaar-West. Postbus 00. Barneveld. Telefoon 03420 5107 INILEVER N V. ROTTERDAM AFLOSBARE CIMU- LATIEF-PREFERENTE AANDELEN De Raad van Bestuur be richt. dat de tweede uitke ring ad 2* over het boek jaar 1977, uitmakende 2,- pcr aandeel van nominaal f 100 van 3 april 1978 af verkrijgbaar zal zijn. onder aftrek van 25% dividendbe lasting ad 0.50. Op dividendbewijs No 63 ral aldus worden betaald: 1.50 per bewijs van 1 aan deel en 15.- per bewijs van 10 aandelen Ten kantore van AM STERDAM ROTTERDAM BANK NV PIERSON. HELDRING A PIERSON N V ALGEMENE BANK NEDERLAND N V alle te Amsterdam. Rotterdam en s-Gravenhage ROTTERDAM. 7 maart 1978 Door groot beleggingskoncern ge vraagd voor belegging Brieven onder nr. 7080 Trouw A dam. Bij vonnis van de Arrondisse- ments-Rechtbank te Amster dam d.d. 28 februari 1978 is in staat van faillissement ver klaard de besloten vennoot schap Damvis Plastics B V gc vestigd en kantoorhoudende te Amsterdam aan het Zeebur gerpad 57, met benoeming van Mr E J van Dijk tot Rechter commissaris en ondergeteken de tot curator Mr J W W Holtrop De Lairessestraat 131-135 Amsterdam kunnen van maandag tot en met vri|dag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00- 20 00 uur Leon Willem Frederik en Roeland Antoon Herman zoontjes van. L. W. F. Joanknecht en B. H. C. Joanknecht-Koster Dordrecht. 7 maart 1978 Oranjelaan 292. Getrouwd J. Lissenberg en Th. Klop 2042 PR Zandvoort. 7 maart 1978 Jhr. Q van Uffordlaan 32 Goedemorgen oma hartelijk gefeliciteerd met uw 70e verjaardag Arno Ilse Egon Joyce Edward Martin Frank Manèlle Simone Rozemarijn J. K. Jonker en Ank Macquelin delen u mede. dat hun huwelijk zal worden voltrokken op 21 maart a.s. om 15 uur in de Burgerzaal van het stadhuis te Rotterdam. Om 16 uur bijeenkomst in de Statensingelkerk. Staten- smgel 105, R'dam. Voorganger Ds. C. A. Korevaar. Receptie van 17.15-18.15 u. in Restaurant „Statenhof', Bentinckplein 1-3 R'dam. Zeist, Ln. v. Vollenhove 2363, R'dam. Bergsingel 206. Met grote dank aan God hopen wij D.V. 21 maart te gedenken dat wij 50 jaar getrouwd zijn. L. Bons T. M. Bons-van der Hoff Allen die ons hiermede geluk willen wensen zijn van harte welkom zaterdag 18 maart van 16.30 tot 18 uur in „De Open Haard", W. de Zwijgerlaan 3 Ede t.o. de Beatrixkerk. EDE - Weerdestein 42. Hartelijk dank voor de grote belangstelling zowel schrif telijk als persoonlijk op de receptie t.g.v. ons 60-jarig Huwelijksjubileum voor de giften voor Ghana. J. A. v. Staalduine C. v. Staalduine-v.d. Kooy Geloofd zij God met diepst ontzag" Psalm 68:10 Met grote dankbaarheid voor wat zij voor ons allen heeft betekend, delen wij mede dat de Here heden uit ons midden heeft weggenomen onze lieve moeder en grootmoeder Antonia Maria Jeannette Martha Herdes weduwe van Barend Molenaar Zij is 81 jaar geworden Heiloo: M. Moll-Molenaar H. F. Moll J J. Molenaar S. C- D. Molenaar-Kun Tze Tienhoven (ZH): B. Molenaar B. Molenaar-De Vries Utrecht: F. L. Moll B. Tj. Molenaar Marijke Molenaar Heiloo: G- J C. Molenaar Soest, 6 maart 1978 Corr. adres De Wildtlaan 36 1852 C.K. Heiloo Liever geen bezoek. De overledene heeft tijdens haar leven bepaald dat haar lichaam ter beschikking van de medische wetenschap zal worden gesteld. ..Ik heb geloofd en daarom zing ik" Heden nam de Heere tot Zich op de leeftijd van 80 jaar Leentje Rap-Zondervan. weduwe van Roelof Rap. eerder weduwe van Jelle Zondervan. Haar leven was enkel dankbaarheid. Fam. Zondervan Fam. Rap Lunteren, 7 maart 1978. De Paaseik, Boslaan 44 Correspondentieadres: Westenlengerdijk 39. Harskamp Liever geen bloemen De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de Monutastichting, Maanderweg 17 in Ede. Gelegenheid tot bezoek en condoleance aldaar donderdag 9 maart van 20.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 10 maart om 10.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Hars kamp. De begrafenis zal plaatshebben om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Workum (Fr.). Het bestuur van de Kamercentrale Haarlem van de Anti Revolutionaire Partij neemt met versla genheid kennis van het overlijden van haar trouw en meelevend bestuurslid, de heer D. Koger Moge God mevrouw Koger en de kinderen troosten. Badhoevedorp. 7 maart 1978 Namens het bestuur van de Kamer centrale Haarlem C. van Stam, voorzitter J. C. Koster, secretaris. Zeer onverwacht overleed op 7 maart 1978 op 51- jarige leeftijd onze algemeen voorzitter, de heer G. W. Baron van Dedem Onder zijn leiding mocht onze landelijke vereni ging van groenminnende mensen groeie/i en bloei en. Zijn streven naar kwaliteit van het menselijk bestaan zal ons steeds een voorbeeld zijn. Hoofdbestuur, afdelingsbesturen en algemeen secretariaat der Kon. Mij Tuinbouw- en Plantkunde. Den Haag. 7 maart 1978 Kwekerijweg 2. „Heer, ik leg mijn leven in Uw handen." Moe gestreden ging van ons heen onze broer, zwager en oom Steven Koebrugge op de leeftijd van 71 jaar. Amsterdam. 3 maart 1978 Groningen: A. Koebrugge W. Koebrugge-Meima Onstwedde: A. Koebrugge nichten en neven Correspondentieadres: Oldenhof 76, Onstwedde. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. ..Vaste Rots van mijn behoud". Gez. 174 Het heeft de Heer behaagd tot Zich te nemen onze lieve, zeer zorgzame vader, schoonvader, grootva der en overgrootvader, broeder, zwager, oom en huisgenoot, Johannes Jacobus de Vos weduwnaar van Johanna Catharina Niehot in de ouderdom van 80 jaar Uit aller naam, J. de Vos 's-Gravenhage, 6 maart 1978 Bloemfonteinstraat 180 Gaarne condoléancebezoek dinsdag- en woens dagavond van 7-9 uur. De dienst van Woord en Gebed zal donderdag 9 maart a.s. gehouden worden in de Julianakerk, Kempstraat 124, om 13.30 uur, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats „Westduin" om 14.30 Mr. L. Vooys in de ouderdom van 72 jaar. P. M Vooys-Treffers M J A. Vooys E C W Krabbe Maartje H. M. Jansen-Vooys P C. Jansen Robert en Michiel E. M. Vooys M. H. Hogeling-Vooys A. Hogeling Marcia en Julia L. L. Vooys J. C. Dusseldorp N. S. Veltman-Vooys F. J. Veltman Thomas J A. L. Vooys M. J. G. Seegers M. P. J. Vooys Heerlen, 7 maart 1978 Oliemolenstraat 12 De rouwdienst, geleid door de Weleerwaarde heer ds. H C Nortier. zal gehouden worden op zater dag 11 maart a.s. om 13.30 uur in de Hervormde Kerk aan het Tempsplein te Heerlen, waarna teraardebestelling op de Algemene Begraafplaats te Imstenrade. Bijeenkomst en gelegenheid tot condoleren vanaf 13 15 uur in voornoemde kerk Geen bezoek aan huis In Jezus ontslapen mijn lieve broer Agge van der Leek in de ouderdom van 83 jaar Namens zijn zuster Antje van der Leek Andijk. 6 maart 1978 Huize „Sorghvliet" Gelegenheid tot condoleren aldaar op donderda| 9 maart n.m van 7-7.45 uur. De rouwdienst in Andijk vangt aan om 9 uur v m. Vertrek Sorghvliet 9.30 uur De teraardebestelling vindt plaats op vrijdag 10 maart n.m. plm. 2 uur op de algemene begraaf- |C plaats te Schoonoord voorafgegaan door een rouwdienst welke aanvangt om 1.30 uur in de aula aldaar. Corr. adres: J. K. Roffel. Prinses Marijkestraat 13. Andijk. Bedroefd om haar heengaan, maar ook heel dank baar voor alles wat zij in ons leven betekend heeft berichten wij u dat onze lieve moeder en oma Zwaantje Poel geb. Buist in Christus is ontslapen. Zij is 89 jaar geworden. was sinds 29 oktober 1936 weduwe van Jacob Klaas Poel. Zij geloofde de vergeving van haar zonden, de opstanding der doden en het eeuwige leven. Noordhorn, 6 maart 1978 Rijksstraatweg 25 Hoogkerk: G. J. Poel E. W. Poel-Faber Jaap Janneke en Freerk Vaatstra-Poel Zwanny Ate Meinko Noordhorn: W. Poel J. Poel De begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Hoogkerk. Vooraf zal er een samenkomst gehouden worden D.V. op vrijdag 10 maart a.s. aanvang om 1.30 uur in ,.'t Anker", achter de Geref. Kerk, Hoendiep 232 te Hoogkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid om deelneming te betuigen in ,,'t Anker". Thuis liever geen bezoek. sl; Door een verkeersongeval heeft God van ons weggenomen mijn lieve dochter, onze zuster, schoonzuster en tante Cornelia van Dingstée-Slegt T Slegt-Steensma Hillie en Jan Knol Tiny Slegt Ina en Piet Zuurendonk Hennie en Jeroen Vink Gerda en Albert de Jong Jan en Cor Dingstée Ad en Riek Dingstée neven en nichten Amsterdam 5 maart 1978. De begrafenis zal plaats vinden op vrijdag 10 maart a.s. om 11.00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" Amsteldijk Amsterdam De Kerkeraad van de Hervormde wijkgemeente III te 's Gravenzande geeft met ontroering kennis van het heengaan van zijn ambtsbroeder Willem van der Wel oud 53 jaar Met grote toewijding en trouw heeft hij zijn ambt als ouderling-kerkvoogd vervuld. Hij wrist: „Mijn genade is U genoeg." Mogen zijn vrouw en de kinderen daaruit kracht en bemoediging putten. K. Ooms, praeses L. Huysman, scriba J. Vellekoop, pres. kerkvoogd 's Gravenzande. 6 maart 1978. Heden is door de Here tot Zich genomen, na een kortstondige ziekte, onze lieve moeder, schoon moeder. oma. zuster, schoonzuster en tante Anna Schmal- Baatenburg de Jong sinds 1975 weduwe van Antoon Leendert Johannes Schmal op de leeftijd van 65 jaar. Alphen a/d Rijn Hans Schmal Nelly Schmal-Haye Leonard Amsterdam Henk Schmal Marian Schmal- Morsink en verdere familie Rijswijk, 6 maart 1978 Tulpstraat 97 Correspondentie-adres: Olympiaplein 71 IV Amsterdam-Zuid Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De rouwdienst, waarin zal voorgaan Ds. M. Grashoff, zal worden ge houden in de Geref Kerk, Laan Hofrust 21, op donderdag 9 maart om 2 uur, waarna om cir ca 3 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats Eikeienburg aan de Ei- kelenburglaan 7 te Rijs wijk. In vrede ontslapen onz nicht Mejuffrouw Jeanne van den Hoek op de leeftijd van 80 jaat Uit aller naam E J Tobe Rotterdam,? maart 197 „Borgsate" Meidoorn singel 181 Corr. adres Statenlaan 55 De rouwdienst wordt g houden D. V. donderd; 9 maartom 1.30uur mi rouwkamer van „Bor| sate", ingang Meidoorï singel 183, waarna de bi grafenis zal plaatsvii den omstreeks 2.30 uil op de algemene begraal plaats „Crooswijk" met z'n 355.000 intensieve lezers en lezeressen EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8