Trouw FAMILIEBERICHTEN 1 DINSDAG 7 MAART 1978 TROUW/KWARTET P 12 - RHS 14 kunnen van maandag tot en met vri|dag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogek|k van 18 00- 20 00 uur G« tapen Pieter Age Ren en Sjoukje Sluis-Rullmann Amsterdam. 4-3-78 Valeriusstraat 187 III. Goede morgen Opa, van harte gefeliciteerd Jeanette, Wimmie. Jan- Willem. Jacquekne. Hans. Onno. Guusta. Hartelijk gefeliciteerd Oma Kurpershoek met Uw 79sle verjaardag Wij wensen U. samen met opa. een voorspoedig jaar toe' Hans. Gerald en Ingeborg Marten Bolt en Adrlana Roelina van de Garde delen u, mede namens hun ouders, mee dat zij gaan trouwen D.V. op 17 maart 1978 om 14.15 uur in het Gemeentehuis te Eelde. Kerkelijke bevestiging van het huwelijk vindt plaats om 15.00 uur in de Geref. kerk te Paterswolde. U kunt ons feliciteren van 17.00-19 00 uur in Paviljoen „De Twee Provinciën". Meerweg 245. Haren. Leeuwarden. Groningerstraatweg 114 Paterswolde. Kamperfoelie weg 34. Na een dapper gestreden strijd is zacht en kalm naar haar Heiland gegaan, onze allerliefste Ans en Mama Wouterina Johanna Brinkman-Molevelt 10-12-1937 5-3-1978 Zelfs al pa ik door een dal van diepe dut*terms, ik prees peen kwaad taant Gij zijt bij mij ps. 23 B L Brinkman Kanne Liesbeth Koos wederzijdse ouders en verdere familie Krommenie. Burg. v.d. Wartstraat 3 Zij was zeer dankbaar voor de vele bloemen tijdens haar ziekte; wij vinden dat bij haar uit vaart geen bloemen passen. Gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcen trum van de B.O.K., Visserspad 10 te Krommenie op woensdag 8 maart a.s. van 19 00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal D.V. worden gehouden in de Vrede kerk. Eikenlaan te Krommenie op donder dag 9 maart a s. om 14.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krommenie omstreeks 15.00 uur. „Ik zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheid" Zondag 5 maart 1978 sliep in dit vertrouwen rustig in. onze lieve schoonzus Ans Brinkman-Molevelt 40 jaar rnocht zij intens leven. Zij wist zich gedoopt, gekend, geborgen. Krommenie Burg. v.d. Wartstraat 3 Wijnjewoude (Fr.) Bep en Engbert Braam Boechout (België) Emmy en Anton Koeman Vancouver (Canada) Cathy en Rudy Ydenberg Zaandam Ton en Co Brinkman Kampen Genrit en Ada Brinkman Kemptville (Canada) Kees en Beverly Brinkman Papendrecht Bora en Wim Kuntz Zaandam Dirk en Rie Brinkman Zaandam Nol en Janna Brinkman Eemnes Thea en Geert Prummel Zaandijk Corry en Henk Kleywegt Heden heeft de Here van ons weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Joannes Gaastra geboren 12 december 1902 echtgenoot van H. IJsselstein Uit aller naam H. Gaastra Rotterdam. 3 maart 1978 Heden overleed zacht en kalm mijn innig geliefde man. onze broer, zwager en oom Gerard Ruis in de ouderdom van 71 jaar. Uit aller naam: H. Ruis-Stalenburg Hazcrswoudc Dorp. 3 maart 1978 Burg. Warnaarkade 29 De begrafenis is bepaald op woensdag 8 maart a.s. om 3 uur op de algemene begraafplaats te Hazers- Woudc Dorp. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats Enige cn algemene kennisgeving (n de ochtend van de be maart 1978 is overleden mijn echtgenoot en liefste vriend Jan H. Eekhout letterkundige geboren 10 jan. 1900 Rut Eekhoul-de Gier Dinte.straat 130 II Amsterdam. Overeenkomstig de wens van de overledene w zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de weten schap. God nam tot Zich Johanna Suurmond weduwe van G. Suurmond. eerder weduwe van W. Karreman, geboren 20 december 1890. Zij werd onze lieve tweede moeder en oma „Zalig zijn de doden die tn de Heersterven want hun werken volgen hen na." Openb. 14 13. Piet en Anneke Suurmond-Janssens Berkel en Rodenrijs: Josien en Kees Overdulve-Suurmond Eindhoven: Bas en Riek Suurmond-Dekker Overveen: Co en Map Suurmond-van Tricht Tholen: Joke en Henk Mulder-Suurmond Antwerpen Greet en John Overbeeke-Suurmond Colp. L.L.L. U S A Riek en Martin Bruyns-Suurmond Smfldr Daan en Ans Suurmond-Muntingh Toronto Can.: Jan Suurmond Hete ren: Leyn en Marianne Suurmond-Hoeve Twello: Miek en Wim van Ee-Suurmond en kleinkinderen Oosterbeek, 5 maart 1978 Huize „Overdal" Corr. adres. Jasmijnstraat 13. Heteren. De overledene is opgebaard in het mortuarium van huize „Overdal". Bezoek aldaar woensdag van 19.00-19 30 uur. De kerkdienst wordt gehouden donderdag 9 maart a.s. om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk aan de van Toulon van der Koogweg te Ooster beek. waarna de teraardebestelling zal plaatsvin den om plm. 14.30 uur op de algemene begraaf plaats (Noord) te Oosterbeek. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de aula op de begraafplaats. Op 6 maart 1978 is overleden onze lieve zorgzame vader, behuwd- en grootvader Lukas de Jonge geboren 21 mei 1898 weduwnaar van Lambertha Rolina de Jonge „Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad". Grouw J. de Jonge A. de Jonge-Annema Hoogeveen K. de Jonge Haren M. de Jonge E. de Jonge-Reidinga Wilco Ernie Giethoorn H Bakker-de Jonge A. L. Bakker Berla Herold Hoogeveen De Vos van Steenwijklaan 80 De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 11 maart vanuit de Oosterkerk, Leeuweriklaan 35 te Hooge veen om 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren van 10.00-10.30 uur. Aanvang rouwdienst 10.30 uur. Enige kennisgeving Op zondag 5 maart is in haar Heer ontslapen onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder AdrUantje Soetlng-Jongens 19 augustus 1891 5 maart 1978 IJmuiden: H. P. Soeting Middelburg: L. Soeting C. C. Soeting-Van Schaik Nijverdal: H. Offenberg-Soeting Amsterdam: S. L. Soutendijk-Soeting C. Soutendijk Amstelveen: Th. Soeting D. M. W. Soeting-Bosch Zand voort: A. Weermeijer-Soeting A. J. Weermeijer Monnickendam: A. G. Soeting M. M. Soeting-Geusebroek Amstelveen: R Soeting J. M Soeting-Den Hartog Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Correspondentie-adres: De Zarken 6. Monnickendam. De dienst van gedachtenis zal plaatsvinden in de Grote Kerk te Monnickendam, op donderdag, 9 maart, 's middags om 2 uur. Moeder stelde haar lichaam ter beschikking van het wetenschappelijk onderzoek. Heden behaagde hel de Here na een kort ziekbed tot Zich te nemen onze broer, en zwager Hendrik Hafkamp in de ouderdom van ruim 80 jaar weduwnaar van Alida Hafkamp-van Rooijen Arnhem: F. Visser-Hafkamp Utrecht; G. Hafkamp J. Hafkamp-Reijnerink Soest: G. Hafkamp-Grotendorst Hoogeveen J Laanstra-Hafkamp G. Laanstra 8 maart Eikenlaan SI. Nieuw Looadrvcht. .Jezus. Uw verzoenend sterven is het rustpunt van mijn hart." Na een leven van wisselend verdriet en vreugde, waar ze zingend en biddend mee omging, nam God tot Zich onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Hcndrlkje Passies-Klifman sinds 1968 weduwe van Hendrik Jan Passies, in de gezegende ouderdom van 93 jaar. Wij zullen haar erg missen. Rijsenhout: J. Passies T. J. Passies-Hei! Aalsmeer: G. J. Passies A. Passies-de Jong Garderen: Joh. Passies G. M. Passies-Middelkoop Rijsenhout: H. J. Passies A. Passies-van der. Wiel Koog a/d Zaan: Th. Dijkstra klein- en achterkleinkinderen Aalsmeer, 4 maart 1978 Huize „Rustoord" Kanaalstraat 1. Corr. adres: G. J. Passies, Geraniumstraat 24, Aalsmeer. De rouwdienst zal gehouden worden in huize „Rustoord" donderdag 9 maart a.s. om 13.45 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Aalsmeer. Gelegenheid tot condoleren woensdag van 20.00- 21.00 uur in huize „Rustoord". Op 3 maart 1978 overleed geheel onverwacht onze vader, schoonvader, zoon. schoonzoon en zwager Hendrik Gerhard Diederik Cramer op de leeftijd van 56 jaar. Utrecht, Annette en Jan Rotterdam, Dirk en Janneke Utrecht, Willem Voorschoten, G. A. Cramer-Tjeenk Willink Krimpen a/d Lek, W. Mijnlieff Wassenaar, N M. Bos-Mijnlieff W. J. Bos Voorburg, A. M. Mijnlieff Correspondentie-adres: Annette Cramer, Brederoplein 9, Utrecht De crematie zal plaatsvinden op 8 maart a.s. om 13.45 uur in het Crematorium Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Krimpen aan de Lek, 6 maart Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten zal vernachten in de schaduw des Almachtigen Psalm 91 Op Zijn tijd, voor ons onverwacht, heeft de Here thuisgehaald onze lieve zuster, schoonzuster en tante Harmanna Boddeüs op de leeftijd van 68 jaar Slochteren, 3 maart 1978 Hoofdweg 57 Schildwolde: C. Boddeüs W. Boddeüs-Praamstra Schildwolde: R. Boddeüs T. Boddeus-Koster Schildwolde: J. Boddeüs N. A. Boddeüs-Plieger Slochteren: H. Boddeüs neven en nichten De begrafenis zal plaatsvinden D.V. dinsdag 7 maart op de begraafplaats te Slochteren Vooraf zal er een dienst worden gehouden in de Geref. Kerk, Hoofdweg 18 te Schildwolde, die aanvangt om 14.00 uur. Zij die de laatste eer wensen te bewijzen worden in de kerk verwacht. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de kerk. Dankbaar voor het leven hem gegeven is in vrede ontslapen onze lieve oom Germt Tiglaar in de ouderdom van 89 jaar ..Zijn enige troost in leven en sterven was zich het eigendom te weten van Jezus Christus. Zond. 1 van de Heid. Catech. Namens neven en nichten R. W. de Boer. ex. ec. test Bierum. 5 maart 1978 Luingaborg Corr. adres: Kometenlaan 30, Bilthoven De teraardebestelling zal plaatshebben a.s. don derdag 9 maart des 14.30 n.m. uur vanuit de Geref. Kerk te Bierum. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 2 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Hervormd Centrum. Ik ben verstomd, ik doe mijn mond niet open, want Gij zelf hebt het gedaan. Psalm 3910 Heden bereikte ons het ontstellende bericht van uit Nieuw-Zeeland van het plotseling overlijden van mijn lieve zoon, onze broer en zwager Jacobus Mulder echtgenoot van T. Zevenbergen Hij bereikte de leeftijd van 44 jaar. mw L. Mulder-de Mos Fam. Zevenbergen Fam. Mulder Naaldwijk, 4 maart 1978 Corr.-adres: Van Deursenstraat 5. Naaldwijk. Volstrekt enige kennisgeving Het grootste bewijs van moed, ts de nederlaag te aanvaarden zonder zijn geestkracht te verliezen." (Ingersoll) Tot onze grote droefheid is heden na een langduri ge. zeer moedig gedragen lijden van ons heenge gaan mijn lieve Man. onze dierbare Vader Joseph Vomberg tandarts op de leeftijd van 66 jaar C. H. Vomberg-Wijzenbeek Paul P. Vomberg Machteld M. Vomberg-van Wezel Amsterdam, 5 maart 1978 Paulus Potterstraat 30. De overledene is opgebaard in „Uitvaartcentrum Zuid", Fred. Roeskestraat 91 (voorheen Prinses Irenestraat), alwaar geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 8 maart des namiddags te 3 uur op de begraaf plaats „Zorgvlied", aan de Amsleldijk. Liever geen toespraken. Geheel onverwacht heeft de Here tot Zich geno men onze lieve vader en opa Jan Bijkerk weduwnaar van M. van Woerden op de leeftijd van 79 jaar. L. M. Koelé-Bijkerk W. F Koele Heieen, Sylvia en Aletta N. Bijkerk Amersfoort: M. C. ter Horst-Bijkerk J. ter Horst Geert, Roel en Marcelin Kwintsheul: J. Bijkerk J. W. C. Bijkerk-Hanse Emmeloord: V. Bergshoeff-Bijkerk J. Bergshoeff Marja en Aart-Jan. 's-Gravenhage. 4 maart 1978. Dedelstraat 25. Correspondentie-adres: Grutto 12, Kwintsheul. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den donderdag 9 maart om 13.00 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat tè 's-Graven- hage/Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Vertrek van de familiewoning Grutto 12 te Kwintsheul, om 12.30 uur. Ver boven 't prachtig sterrendak daar is een heerlijk oord. Waar eng'len in hun blinkend kleed God prijzen ongestoord. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve zorgzame moeder en grootmoeder Catharina Elisabeth Kroon weduwe van Marcus Eduard Bouwmeester op de leeftijd van bijna 90 jaar. 's-Gravenhage, C. E. Prins-Bouwmeester J. P. Prins M. I. L. Knoester-Prins N. Knoester Amstelveen. P. J. N. Bouwmeester Amsterdam. M. E. Bouwmeester Amstelveen. J. Bouwmeester Brisbane (Aus.), A. Bouwmeester Amstelveen, J. E. Bouwmeester A. H. Bouwmeester-Muller Celma, John, Robby Hillegom, Th. M. Bouwmeester H. Bouwmeester-Ottema Ronald Amstelveen. 4 maart 1978 Brantwijk 58 Liever geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 8 maart om 11 uur op de begraafplaats „Vredenhof", Haarlemmerweg 363-367 te Amsterdam. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heer Jezus. Uw genade is mij genoeg Na een kortstondig lijden is van ons heengegaan onze lieve vader en opa Cornells Geervliet op de leeftijd van 76 jaar. Te weten dat hij nu verenigd is met zijn Heiland is ons tot grote troost. Aruba: J. Geervliet P. Geervliet-van Urk Mierlo: K. Geervliet J. Geervliet-Kamermans Naarden: C. Geervliet Vlissingen: P. v.d. Linden-Geervliet D. v d. Linden en kleinkinderen Vlissingen. 3 maart 1978 Vredehoflaan 40. flat 110 Corr.adres: Paul Krugerstraat 119. Vlissingen. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren dins dag 7 maart a.s. van 13.30-14.00 uur in het jeugdge- bouw. Dr. Ottestraat. waarna de rouwdienst zal worden gehouden in de Petruskerk aan de Paul Krugerstraat om 14 00 uur die zal worden geleid door de weleerwaarde heer Ds. G. den Heeten. De teraardebestelling zal daarna plaatshebben om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlis singen. Met droefenis, maar met dankbare herinnering aan wie zij was. geven wij kennis van het overlij den in haar Here van onze zuster en schoonzuster Johanna Alberta Marcina Goudswaard-Fernhout in de leeftijd van 63 jaar Burnaby (B.C.). Canada: W. A. M. van Andel-Fernhout H. van Andel Wassenaar: T. C. Fernhout-Beishuizen J. Fernhout Groenekan: P. Goudswaard-Alderlieste P. C. Goudswaard Scheveningen, 4 maart 1978 Lied 299, vers 4 Op Zijn tijd heeft de Heere tot Zich genomen mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa, onze broer en oom Joannes Gaastra op de leeftijd van 75 jaar. H. Gaastra-IJsselstein Heerde: S. J. A. Scheele-Gaastra J. Scheele Carlien, Heieen, Michiel Zwijndrecht: H. H. van Dam-Gaastra D. W. D. van Dam Vincent, Jurgen en verdere familie Rotterdam, 3 maart 1978 Dordtselaan 70b Geen bloemen Mijn man en onze vader ligt thuis opgebaard De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 8 maart om 14.30 uur in de kapel van de Zuiderbe graafplaats, Slinge 50 te Rotterdam-Zuid, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Vertrek van Dordtselaan 70 b om 14.00 uur. In plaats van kaarten Heden ontsliep in haar Heer en Heiland mijn geliefde vrouw Janna Lena van de Panne van der Wekken in de ouderdom van 81 jaar. J. M. van de Panne Noordwelle 6 maart 1978 Lockershofweg 1 Geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden don derdag 9 maart a.s. om 14.30 uur op de algemene begraafplaats Noordwelle. Daar het ons onmogelijk is allen voor de belangstelling |e en het warme medeleven in de vorm van brieven, bloe men, gedichten en vriendelijke woorden bij het heen gaan van ons lief dochtertje Yasmin Désiree persoonlijk te bedanken, zeggen wij U langs deze weg heel hartelijk dank. M. Kilig J E W Kilig-Faber Hoogeveen. Buizerdlaan 131. )v ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie post) in ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 Bij dezen breng ik mijn hartelijke dank aan allen voor de betoonde belang stelling bij het overlijden van mijn geliefde man R. J. Groenveld H. Groenveld- Datema Oldehove. Englumstraat 9. UNILEVER N.V. ROTTERDAM 4% AFLOSBARE CUMU- LATIEF-PREFERENTE AANDELEN De Raad van Bestuur be richt, dat de tweede uitke ring ad 2% over het boek jaar 1977. uitmakende 2.- per aandeel van nominaal 100,- van 3 april 1978 af verkrijgbaar zal zijn, onder aftrek van 25% dividendbe lasting ad 0,50. Op dividendbewijs No. 63 zal aldus worden betaald 1,50 per bewijs van 1 aan deel en ƒ15,- per bewijs van 10 aandelen. Ten kantore var,: AM STERDAM-ROTTERDAM BANK N.V.; PIERSON, HELDRING PIERSON N.V ALGEMENE BANK NEDERLAND N V alle te Amsterdam. Rotterdam en 's-Gravenhage. ROTTERDAM. 7 maart 1978 'ai oc DC I1S1 lar

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14