Aftreden van Kruisinga voor CDA grote verrassing 'ubliek krijgt niet altijd e horen wat het fijn vindt kermisachtig toneel an het Ro-theater [UNST Aftreden kan ïinde politieke oopbaan zijn Landgenoten door Joegoslaaf gedood oncert door Hagenaren en Hongaren 3® Omgekomen vlieger zat nog in toestel onder de spoorbaan Belgisch Orkest oogst succes in Rotterdam ZATERDAG DOVO wipt DETO via strafschoppen Jrtellingen 1001 nacht in Rotterdam Zaterdagcommissie Leerdam Sport weg INDAG 6 MAART 1978 Trouw/Kwartet 7 yan onze parlementsredactie )EN HAAG - Het aftreden an dr Kniisinga (55) betekent, laar alle waarschijnlijkheid, iet eind van een gevarieerde K>litieke loopbaan. Het is niet anzelfsprekend, dat een uit Tweede Kamer afkomstige ewindsman na het neerleggen an zijn ambt weer een plaats n het parlement krijgt. Een ittend Kamerlid zou dan zijn tf haar plaats moeten afstaan. In het kabi- iet De Jong werd dr Kruisinga In taatssecretaris van sociale za- ien en volksgezondheid, onder ie ninister Roolvink. In het daar- ia aantredende kabinet Bies- leuvel werd Kruisinga wede- om staatssecretaris, nu van rerkeer en waterstaat. In 1973 «sloot de CHU oppositie te meren tegen het kabinet Den Uyl. Kruisinga werd CH-frac- tievoorzitter in de Tweede Ka-, mer. Gedurende de kabinets-i örmatie van vorig jaar liet Kruisinga duidelijk merken de voorkeur te geven aan een ka-, binet CDA-PvdA boven een kabinet met de WD, zijn part ier in ruim vier jaar oppositie. kan het slot van de formatie- ra fcesprekken met de PvdA itond Kruisinga op de nomina- ie minister van landbouw te vorden. Uiteindelijk werd hij ninister van defensie in het cabinet Van Agt. Vervolg van pagina 1 Oppositieleider Den Uyl meent dat met het vertrek van minister Krui singa „de positie van het kabinet in het hart is geraakt". Hij zei dat het kabinetsstandpunt haast onvermij delijk leidt tot aanvaarding van het neutronenwapen, hetgeen in strijd is met de gevoelens van een meer derheid van het parlement. De aard van het geschil geeft aan het aftre den van de minister een betekenis die ver uitgaat boven een ministers crisis. Het CDA moet duidelijk ma ken waarom zij haar minister liet vallen op een punt dat door het CDA in een eerder stadium is aangemerkt als een zaak van leven en dood", aldus drs. Den Uyl. CHU-voorzltter dr Van Leeuwen, denkt dat de wijze waarop Kruisin ga afscheid neemt van het kabinet „in brede kring, en ik denk daarbij vooral aan de leden en geestverwan ten van de CHU, in hoge mate be treurd zal worden. Ik moet het per soonlijk en verstrekkende besluit van de mens Kruisinga, dat hij neemt op grond van een ernstig ge wetensconflict, respecteren". zijn door de ernstige wending die het probleem rond de neutronenbom had genomen. „Hij was van de ernst van de ontwikkelingen de week tevo ren niet goed op de hoogte gesteld." zei men in CDA-kring. Eigengereid Verrassing Opvolger Zoals gebruikelijk hebben de staats secretarissen van defensie de heer Van Lent en dr. Van Eekelen, tegelij kertijd met hun minister ontslag gevraagd. De minister van ontwik kelingshulp De Koning zal zich voorlopig met de portefeuille van defensie belasten. De opvolger van Kruisinga zal opnieuw in CHU-kring worden gezocht. Genoemd worden ondermeer het huidige lid van de Raad van State mr. W. Scholten en de burgemeester van Katwijk mr. C. Bos. De staatssecretarissen kunnen onder een nieuwe bewindsman hun taak weer opvatten. Alhoewel de afgelopen week in poli tiek Den Haag al geruchten daarom trent de ronde deden, kwam het af treden van Kruisinga zaterdag, ook in CDA-kring als een grote verras sing. Men had niet met de mogelijk heid rekening gehouden dat Kruisin ga zelf zijn ontslag zou indienen. Zijn ontslagbrief had Kruisinga overi gens al vrijdag in de vergadering van de ministerraad laten bezorgen. Het kabinet wilde echter geen ruchtbaar heid aan deze zaak geven voordat premier Van Agt de volgende dag, afgelopen zaterdag, terug zou komen van vakantie. Zaterdag is de minis terraad daarom in extra beraad bij eengekomen om het ontslag van de minister van defensie en de daaraan verbonden consequenties te be spreken. Premier Van Agt bleek, direct bij zijn terugkomst, geheel verrast te In CDA-kring verschilt men nogal van mening over de motieven die de oud-CHU-voorman tot zijn ontslag hadden geleid. Met enige nadruk werd er op gewezen, dat Kruisinga in de korte tijd van zijn ministerschap zijn eigen positie veel kwaad had gedaan met eigengereid optreden. Daarbij werd gedacht aan de proble men rond de staatssecretaris van defensie, zijn hoge extra-financiële eisen, en zijn voorstellen voor meer Nederlandse mariniers naar Noorwe gen. „Kruisinga voelde dat de grond hem politiek gezien onder de voeten afbrokkelde, hij heeft daarom in een heldhaftige pose de eer aan zichzelf gehouden," viel in CDA-kring te ver nemen. In dat verband werd er ook op gewezen dat de steun die Kruisin ga in de eigen CHU-gelederen ge noot, ook zienderogen is verdwenen de afgelopen maanden. Andere CDA-ers daarentegen twij felden er niet aan dat Kruisinga's stellingname tegen de neutronen bom en het feit dat hij het kabinet niet had mee kunnen krijgen, toch de doorslag hebben gegeven. „Een week geleden was hij er al over aan het tobben om af te treden. Hij heeft er toen nog met zijn wijkpredikant over gesproken," aldus een CDA-er. Zoals bekend maakte Kruisinga zijn bezwaren tegen de neutronenbom al vroegtijdig duidelijk en kreeg hij daarop een reprimande van vice-pre mier Wiegel. Hij lokte opnieuw de irritaties van het kabinet uit, toen hij in het debat over de neutronen bom in de Tweede Kamer zich niet aan de kabinetslijn hield en zijn be zwaren opnieuw duidelijk naar vo ren bracht. Achter de regeringstafel ontstond daarover een openlijk me ningsverschil tussen Kruisinga en zijn collega van buitenlandse zaken, Van der Klaauw. Kruisinga werd ver volgens in het kabinet gedwongen zich te houden aan de kabinetslijn. Van een onzer verslaggevers VUSSINGEN De 23-jarige Joe goslaaf C.V. heeft in de nacht van zaterdag op zondag in een ontmoe tingscentrum voor buitenlandse werknemers twee landgenoten doodgeschoten. Hij raakte beide mannen in het hoofd met een pi stool. Ze waren op slag dood. De politie tast nog in het duister over het motief van zijn daad sr Dr R. Degens EN HAAG/HAARLEM De Duitse dirigent Hans Zender begreep hem niet, en de microfoon Irkte niet. Daardoor kreeg de meneer die vrijdagavond in het Haagse Congresgebouw uit de zaal |ar het podium was gelopen na de uitvoering van Helmut Lachenmanns „Notturno" geen ftwoord op zijn vraag. Hij had willen weten hoe de leden van het Residentie Orkest, die deze dek om den brode moeten spelen, zelf vonden, en hoe het publiek erover dacht. i stem ging in het geroezemoes dit kleine incident veroorzaakte, loren. Alleen op de eerste rij had i er iets van verstaan, en uit de jyalsbetuigingen (en ook het boe iep dat daarvoor al schuchter het applaus had geklonken) i wel op te maken dat Lachen- [nns Notturno niet met onver- I genoegen was aangehoord. I vermoedelijk ook gold voor „Al- Vernat" van Klaus Huber, en ir de Orchestral Set nr 2 van Char- llves, die daarvoor al waren ge beld. Duidelijk was alleen dat die ;er dit geen muziek vond waar- j getracteerd wenste te worden. te vermoeden valt, dat er velen dezelfde gevoelens in de zaal Maar wat wil je, het was ten- .te een concert in een serie met -tiendaagse muziek, met hetzelfde l!!®gramma dat zondagmiddag in de trie van het Amsterdamse Con- jebouworkest ging. Daar hoef je op een feest der herkenning te tnen. De weinigen die er door is komen doen dat om op de, te blijven van wat er zoal lën ten dage wordt gecompo- Die weinigen waren nu in Den l Haag vrijdagavond vermeerderd tot zeer velen, wat vermoedelijk niet al leen aan belangstelling voor het nieuwe toegeschreven moet worden. Er werkte namelijk een amateurkoor van aanzienlijke getalsterkte mee, en al komt er dan van ieder koorlid maar één maag of vriend luisteren, het vult weer veel lege plekken in de zaal. Introvert Nu was er in dit programma weinig heet van de naald bij; het werk van Charles Ives is nog van vóór de eer ste wereldoorlog, Klaus Hubers stuk is van 1965, en de Notturno die deze avond althans voor één man de em mer merkbaar deed overlopen werd in 1968 voltooid. Een bijzonder inge nieus stuk overigens voor klein or kest met solo-partij voor cello die elektrisch wordt versterkt waardoor elk kraakje en piepje van hout en snaren hoorbaar wordt gemaakt. Al vaker vertoond en te horen geweest, maar door Lachenmann toegepast met veel fantasie hoewel niet toerei kend voor de gehele speelduur van het stuk. Huber houdt wèl de aandacht gevan gen met zijn zeer introverte composi tie voor fluit en twaalf solostrijkers, al was het maar door de magnifieke, en door meesterfluitist Koos Verheul subliem gespeelde, fluitpartij. Ives met zijn sterke sfeerscheppende driedelige Orchestral Set nr 2 (waar van het middendeel wegens materi aalmoeilijkheden niet werd uitge voerd) geeft in het eerste deel met zijn wonderlijk werkende instrumen tatie, en in het laatste met de indruk wekkende toepassing van het koor, ook voldoende aanleiding tot be langstellend, al dan niet bewonde rend luisteren. Maar vermoedelijk heeft het groot ste deel van het publiek deze vrij dagavond pas bij „Prometheus" van de Rus Alexander Skriabine gekre gen waar het voor gekomen was: een meeslepende romantisch-geëxal- teerde muziek voor groot orkest, koor, piano en kleurenklavier (ge- kleurd-licht projectie) waarop Wil lem Mengelberg in 1912 (met compo nist aan de vleugel) zijn publiek al tracteerde. Zonder lichtprojectie, zoals nu ook onder dirigent Hans Zender die Frederic Meinders aan de vleugel had. Suggestief uitge- De Hongaren voerd en dankbaar door het publiek als een eind-goed-al-goed ontvan gen. Want met het vele dat hierin aan Strawlnsky's (ook in 1910 ge componeerde) L'Oiseau de feu her innert. werd het toch nog een klein feestje der herkenning. Dat werd het in het Haarlemse Con certgebouw vrijdagavond voor het veel te kleine aantal toehoorders dat daar naar het Hongaars Staats Zi geunerorkest „Rajko" zat te luiste ren óók pas na de pauze. Toen dit fameuze ensemble helemaal op de opwindend-virtuoze toer ging met czardassen en rapsodieën, waarin de violisten, de cimbalonspelers en de meester-klarinettist staaltjes van onwaarschijnlijk perfect getimed solo- en samenspel ten beste gaven. Daar had het publiek duidelijk op zitten wachten, want dóérvoor was het gekomen. En daarom viel het programmadeel vóór de pauze voor hen wat tegen. Daar wsrkte name lijk het (op zich voortreffelijke) „Mu- sica Antequa Hungaria" mee in een grotendeels uit de renaissance stam mende reeks werkjes, gespeeld op oude instrumenten en stijlvol gezon gen door de sopraan Julia Bikfalvy. Net als bij ons streeft men met hoor baar bevredigend, en vrijwel gelijk luidend, resultaat ook in Hongarije naar authentieke weergave van Dirigent Hans Zender oude instrumentale en vocale mu ziek. Maar het publiek dat naar het Hongaarse Zigeunerorkest (dat deze maand een tournee door heel Neder land maakt) komt luisteren, stelt zich van zigeunermuziek (niet hele maal terecht) iets anders voor. Dat komt dan in hoofdzaak, en in overvloed met vooraf geplande toegiften na de pauze. Allemaal, ondanks de onmiskenba re ijzeren discipline en routine, met zoveel schijnbare spontaniteit en plezier in kleurige traditionele kle ding gebracht, dat het helemaal feestelijk en meeslepend wordt. Zodat hier waarschijnlijk niemand op de gedachte komt, te vragen wat het orkest zelf denkt van de muziek die het moet spelen. Hoewel, een eerlijk antwoord zou misschien toch anders uitvallen dan verwacht wordt door het merendeel van het publiek, dat zich graag en begrijpe lijk door zoveel folkloristisch muzi kaal vuur laat verwarren. Van een onzer verslaggevers HOOGEVEEN In het zondag langs de spoorbaan Meppel-Hooge- veen gevonden jachtvliegtuig is het stoffelijk overschot aangetroffen van een Amerikaanse oorlogs vlieger. Zijn identiteit is inmiddels vastge steld aan de hand van het identi teitsplaatje van de vlieger, maar de naam van de piloot wordt pas vrijge geven, nadat de familie in Amerika gewaarschuwd is. De oorlogsgraven dienst heeft zich over de stoffelijke resten ontfermd. De restanten van het toestel een Lockheed Light ning éénpersoons-jachtvliegtuig werden gevonden in de nacht van zaterdag op zondag bij graafwerk zaamheden. Dit in verband met de bouw van een tunnel onder de spoorlijn. Met het oog op mogelijke explosie ven werd het treinverkeer tussen Meppel en Hoogeveen stilgelegd en werden reizigers met bussen naar hun plaats van bestemming ge bracht. De mijnopruimingsdlenst uit Culemborg stelde een onderzoek in en vond geen bommen, maar wel aan boord een aantal mitrailleurs, granaten en een 20 mm-kanon. In de loop van de dag kon het treinver keer worden hervat. door W. H. Wolvekamp ROTTERDAM De in 1894 op 24- jarige leeftijd overleden Belgische compinist Guillaume Lekeu, die nog een korte tijd leerling is geweest van César Franck, was stellig een van diens begaafdste volgelingen. Het aantal nagelaten composities is ge ring. Het belangrijkste werk is wel de grote vioolsonate. Verder schreef Lekeu een piano-trio en een piano kwartet. enkele liederen en het deze avond als openingsstuk door het Na tionaal Orkest van België uitgevoer de Adagio voor strijkers. Deze sombere muziek is van grote klankschoonheid en laat een eigen geluid horen, dat misschien minder Frans klinkt dan het werk van Fracks andere leerlingen. George Octors, muziekdirecteur ad Interim bij N.O.B. leidde het samenspel der strijkers met grote zorgvuldigheid en wist met het ensemble een fraai genuanceerd klankbeeld op te roepen. Solist was deze avond de violist Maurits Bosman, die nog een tijd als plaatsvervangend concertmeester aan het Rotterdams Philharmo- nisch Orkest is verbonden geweest. Hij speelde het eerste vioolconcert in g kl. van Max Bruch. (Het tweede wordt zelden uitgevoerd). Een goede technische beheersing (er waren en kele intonatievlekjes) en een warme, maar niet grote toon kenmerkten zijn voordracht. In verband met dit laatste had de dirigent er goed aan gedaan, het orkest nog wat verder uit te dunnen. Na de pauze hoorden wij een 8uite uit „De driekante steek" van Manu el de Falla. De drie dansen, waaruit deze suite bestaat, werden met veel verve ten gehore gebracht. Evenzo een der Arlésienne suites van Bizet, waarbij fluitist en harpiste zich on derscheidden. Het belangrijkste zui ver orkestrale werk was de tot be sluit uitgevoerde danse choréogra- phique „La Valse" van Maurice Ra- vel. Deze wals, wel eens genoemd een wrange vrucht van het naoorlog se (1919) Weenen, heeft wat zijn ka rakter betreft weinig gemeen met het oeuvre van de walskoning Jo- hann Strauss Jr. door de beklem mende en fatale indruk die de mu ziek maakt. George Octors oogstte met de vertolking van La Valse een groot succes, waarin de dirigent het hele Orkest duidelijk liet delen. Van onze sportredactie AMSTERDAM Het beperkte in haalprogramma bij de zaterdaga mateurs heeft geen verrassingen op geleverd. Ook niet bij de drie beker wedstrijden van de vijfde ronde, die werden ingehaald. DOVO plaatste zich zeer moeizaam bij de laatste zestien clubs door mede-eersteklas ser DETO pas via strafschoppen te wippen. DOVO komt in de achtste finales uit tegen Noordwijk. De andere clubs die een ronde ver der kwamen waren Serooskerke en DOSC. Deze spelen in de achtste finales tegen respectievelijk Vitesse Delft en Spijkenisse. De wedstrijden voor deze ronde worden op 25 maart gespeeld. BEKERWEDSTRIJDEN DETO-DOVO 2 2 OM). DOVO «r.n.s. 33 Aart Gerritsen 0-1. 39. Herman van V eenend aal 0-2. 62 Albert WesseU 1-2, 83. Hans Kobus 2 2 Scheidsrechter Wlasink. Toeschouwers 600. De Veenendalers namen veel te snel gaa terug. Met een voor hen bijna fataal gevolg Slechts met het beter nemen van strafschoppen kwam het verder bekeren tot stand. HHC-DOSC 9-1 (04) a.v. 119 Wtm Verkerk 0-1 Scheidsrechter: Vrteüng. Toeschouwers 350 Een barre en boze krachtmeting die op de valreep door Verkerk werd beslist. Aduard-Serooskerkc 1-1 (0-1): 27. Jan Bouterse 0-1, 50. Jan Rlemens 0-2. 57 Henk Drent 1-2.64 en 69. Jan Rlemens 1-4. 80 Han Lobbezoo 1-5 Scheidsrechter: Hummel. Toeschouwers: 350 De Zeeuwen, die vrijdag reeds ln Aduard arri veerden, waren sterker en mogen verder bekeren. Eerste klasse A RWH-SpIJkenHie l-l (0-1). 36 Bert Bak 0-1, 69 Cor Barendregt 1-1. Scheidsrechter Van Dijk. Toeschouwers: 2500. Een gehandicapt Spljke nisse wist met uitgekiend voetbal een terecht gelijkspel te behalen Zwart Wit '26-Barrndrcehl I I (1-1). 23 Arnold Lobman 1-0.44. Cees van der Meer 1-1. Scheids rechter. Brand. Toeschouwers: 1400 Na een geUJkopgaande eerste helft werd Zwart Wit 21 na rust sterker, maar slaagde er niet ln dat overwicht in de score tot uitdrukking te brengen Eerste klasse B Bra nrkom-Huiien 1-2(14). 44 Rein Siebenga I- 0, 52. Herman Bruinenberg 1-1, 85 Henk van Meetelen 1-2. Scheidsrechter Keijxer Toe schouwers 1100 De thuisclub moest met vier invallers aantreden. Toch had Hulzen nog de grootste moeite tegen dit verzwakte team Go Ahead K.-OWIOS 0-1 (0-1). 12. Arte Jonker 0- l istrafschopi. Scheidsrechter: Mulder. Toe schouwers 1000 Het enige doelpunt ontstond uit een strafschop toegekend omdat Dick Win kler zijn rivaal Jan Buisman naar de pollen zond De Kampenaren beschikten weer over Dick Kiel die na een menlscusoperatle weer speelde. Tweede klasse A Tweede klasse B Tweede klasse C AVW 'IC-SDCr Hl WEST I 3A: Flora Boys-Wlerlngermeer 0-0, Wartburgta- P3Z 3 2 3B: VaUelvogels-VRC 2-0. Wouden- berg-OSDO 2-2 4A: Hollandia H-Jong Holland 3-2. 4C; OZK SwUt 1-1. WEST II 4A: Hillegersberg-Schevenlngen 6-4. 4B: Ha zerswoudse Boys-SVOW 2-0. 4Ct Hermandad Lombardljen 5-3, 4D: Phoenlx-Haoften 2-0 NOORD >or André Rutten HTERDAM Wat de Franse toneelverzinner Jéröme Savary samen met de mensen van het ijk -theater op basis van de paar meest bekende 1001-Nacht-vertellingen op de planken gebracht waeft, is een verrassend theaterfeest, dat aan het ongelooflijke grenst. eigen steeds wisselende groep in idfrijs heeft hij het Grand Magie ïei cus (et ses tristes animaux) ge- ceijemd, het grote magische circus )A zijn zielige dieren) en dat karak- weHseert precies het soort theater /dét hij verzint en dat hij nu met zijn i erfitterdamse medewerkers ook nog wfarmaakt. Het is circus, dat wil m uitbundig opgesierd spel vol itergoud en schitterende effecten verrassende trucs, waar je als schouwer van geniet, maar waar- he toch de mens als een triest dier :hijnt, omdat hij zo van zijn na- artur vervreemd is dat geen mens ntfer weet wat zijn natuur eigenlijk lei Dtt jbèt element van vervreemding is op :hie manieren in de ongelooflijk ge- enMeerde show wel telk ns aanwe- aifc maar deze toneelmak *s durven jwt aan daarop Juist in ie finale, arvan iedereen ongetw 'feld het hst verbluffend theaten rurwerk had verwacht, alles te concentreren. Geen oogverblindend spektakel meer, maar een Aladdin van de won derlamp, die door trieste mensmon stertjes uit een gewone Nederlandse stadsstraat als verfoeide gastarbei der in elkaar geramd en weggegooid wordt. Voor die brutale, uitdagende, kritische theaterlef neem ik mijn cri ticus-petje diep af, want daarin wordt van alle voorafgaande grandi oze theatervondsten de zin onder streept die zij hebben. Dat laatste schok-cffect wordt ver volgens wel weer teruggebracht tot wat het in feite ook is: veizonnen theater, want Aladdin komt dan weer het optrekje binnen, waarin hij onder de naam All als kleermakertje al in het begin van het spel zat. en verklaart: op die manier ben ik kleer makertje geworden en doe werkjes, die de mensen hier niet meer willen doen. Overigens neem Ik mijn petje even diep af voor al degenen, die dit waar maken de spelers voorop. Wat die allemaal kunnen aan dingen die Je hier spelers eigenlijk nooit ziet doen, daar sta Je echt van te kijken en vooral ook van te genieten. Zij blij ken allen zeer vakbekwame acteurs, variété-, show-, revue- en circusar tiesten, leder naar eigen aard en aan leg. Dat Jean-Marie Fiévez daar bij zonder fantasierijke dekors bij le vert, en Dagmar 8chauberger even fantasierijke kostuums, was te ver wachten. Het combo van Henk de Jonge blijkt uitstekend, evenals de techniek onder leiding van Tom van Gilpen. De uitverkochte schouwburg met wat oosterse attributen ook buiten de zaal was in opperbeste stem ming, al waren er ook wel enkelen, die sommige ordinaire, kitscherige, brutale elementen erin die opzet telijk gebruikt worden een beetje tegenstonden. Maar zij passen in de Itsirahuizen-Heee 0-1 4D: Mlnjak Fit Boys 1-0. CEC-SCN 0-1 In Savary't „1001 Nacht" verschijnen ook actualiteiten als de keiser van Centraal-Afrika. kermisachtige opzet, en zo'n feeat is het. De spelers zijn: Hulb Broos, Martine Crefcoeur, Edo van Dijken, Leo Ho- genboom, Lou Landré, Marieke van Leeuwen, Johan Ley sen, Cees Llnne- bank, Gertian Maassen, Barbara OOST 3A: Veluw&e Boya-Hatto Helm af. IB: Oram* bergan-Drtenarlo 1-1. DKB-Bertentheim 0-2, ASV'57-Voorvaart* 1-0. SUphorsLHulzenac Boy* 2-1. 4A: EMM-Kesteren 0-0. 8V Bllderberg-POEM 4-0. 4B: Oroen Wit '62-VIOS 3-3 ZUID I Mas beek. Jéróme Reehuis. Peter Tuinman. Fred Vaassen. Mieke Vis- scher, William Ward, Ho na van Wijk. 3B. Hoek-Ycraeke l-O. Kloetinge-Dintelooro 2-1 4B: Veere-KapeUe 1-J. Wolphaartadljk-RUlan dia 1-1. LEERDAM De eerste symptomen van ontmanteling dienen zich aan bij Leerdam Sport. Zo heeft de za terdagcommissie per 1 maart de werkzaamheden neergelegd. De technische commissie wil nu zo ver nog niet gaan om de spelers nog niet meer te duperen. Door het aftreden komt de zaterdagafdeling in de kor te tijd dat die nog bestaat in repre sentatieve moeilijkheden. Er is na melijk niemand meer cüe bijvoor beeld de scheidsrechter ontvangt en de bestuurskamer blijft ook leeg. Of de heren van de zondagsectie moe ten als gastheer fungeren. Op zater- dag 6 mei vieren de zaterdagjongens een afscheidsfeest ln De Glashof. Of zou het een feest van wederopstan ding worden want alle hoop op een toch nog voortbestaan is nog met opgegeven.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 7