WÊÊÊ Sil Lnsr PHILI ps' (m550450g fc t B B) J 1,1 J yL y tit* Philips autoradio's. Groot in kwaliteit en geluid. m rfTlri Ontvang meer voor je geld. J&IVOLI JOSf ««UPS c rUNlfVG Geluid in de auto. Te kust en te keur te koop, soms voor (te) veel en vaak ook nog voor heel weinig geld. Maar hoe zit het met de kwaliteit van al die autoradio's en radio-cassette combinaties? En hoe is het gesteld met de vele luidsprekers en antennes? Wie lang en ongestoord voor het volle pond plezier van zijn auto- gcluidsapparatuur wil beleven, moet niet alleen kijken naar het uiterlijk. Waar het werkelijk om gaat, zit binnenin. En dat geldt niet alleen voor het apparaat, maar stellig ook voor de luidsprekers en de antennes. De autoradio heeft heel wat meer te verduren dan de apparatuur die in uw rustige huiskamer staat. Want een auto rijdt. In rumoerig verkeer, in weer en wind. ?n motor kan een storings bron vormen. Hij staat buiten in de vrieskou of onder de blakerende vakantie-zon. En in het dashboard is vaak maar heel weinig ruimte voor inbouw. Als u dat allemaal op een rij zet, dan is het duidelijk dat u bij de keus van uw auto-installatie zeker even kritisch moet zijn als wanneer het gaat om huiskamer-apparatuur. Maar u hoeft niet lang te zoeken of moeizaam te wikken en wegen als u rechtstreeks op Philips aanstuurt. Midden- en lange golf, zes voorkeur- toetsen voor even zoveel favoriete stations. Hoge- en lage toon regelaar, 6 Wan uitgangsvermogen 189,-*. Met midden-en lange golf, maar zonder voorkeurtoetsen en toon- regeling 129,-*. Idem, alleen middengolf 99,-*. f li Voor ontvangst van middengolf en FM op studio kwaliteit. IAC-IC storingsonder drukking, automatische FM-fijnafstemming en drie handige stations-indicators voor het snel vinden van uw liefste zenders. 179,-*. volmaakt bedieningsgemak met de autoradio AN 361 ruimtevaarttechniek Techniek op de vierkante millimeter. De rol die Philips speelt bij de ruimte vaart en de bouw van computers komt goed van pas bij het maken van compacte auto radio's. Evenals een ruimtesatelliet en een computer heeft een Philips autoradio veel zogenaamde IC's, Integrated Circuits. Zo'n IC is kleiner dan een luciferkop, maar doet 1001 dingen. De IC's maken een Philips niet alleen zeer compact, maar ook uiterst betrouwbaar en bestand tegen trillen, schokken en temperatuurwisselingen. Storingvrije FM-ontvangst Het ontstoren van een gewone FM autoradio is vaak moeizaam en tijdrovend. Het is Philips gelukt hiervoor een oplossing te vinden, door de ontwikkeling van de z.g. IAC (Interference Absorption Circuit)-techniek. Stoorgeluiden, afkomstig van de eigen motor en van andere verkeersdeelnemers, worden daarmee onderdrukt IAC in uw autoradio betekent met andere woorden een goede FM-ontvangst, zonder extra lastige ontstoringsingrepen. Kort en goed: met elke Philips autoradio geniet u van glashelder geluid. Volop volume. Welke Philips autoradio u ook kiest, hij geeft altijd een vol en warm geluid. Dat zit hem onder meer in het grote uitgangs vermogen van tenminste 5 Watt. votop volume Waardoor het geluid ruimschoots het motor-, verkeers- en wind- rumoer de baas is. feilloos drukknopsysteem Betrouwbaar, handig drukknopsysteem. Een aantal Philips autoradio's heeft een drukknopsysteem. Daarmee kunt u liefst 6 stations vóóraf instellen (de meeste andere drukknopradio's hebben maar 5 mogelijk heden). Daarna is een druk op elk van de 6 toetsen genoeg om feilloos en zonder zoeken de zender van uw keuze te laten klinken. En - alweer een stukje Philips techniek - éénmaal ingesteld blijft ingesteld. Haarscherp. Door zijn grote "terugkeemauwkeurigheid" is telkens bijregelen niet nodig. Dan is er ook de beroemde Philips Super Tumolock. Eén knop voor 6 voorkeurzenders, zodat zelfs in een gecombineerde autoradio-cassettespeler voorkeur-afstemming mogelijk is. Volop keus, altijd laag in prijs. Bij Philips kunt u volop kiezen uit 13 auto radio's. Van een pittige middengolfontvanger van f 99,-* tot een superieure AM/FM Tumo lock stereo-radio-met-stereo cassettespeler van f 799,-*. Wat u ook kiest, altijd zult u verbaasd staan van de kwaliteit die Philips levert. Zeker als u prijzen gaat vergelijken! Veilig cassettes spelen. Met uw Philips autoradio-cassettespeler loopt u geen risico. Want die heeft een cassette-bandloop-beveiligingssysteem. Bij 'onraad' stopt de motor, zodat uw cassette geen schade oploopt. Nóg een pluspunt: als de cassette is afgespeeld, stopt de motor en schakelt de speler automatisch over op de radio. Haal er uit watt er in zit Wie een voortreffelijke autoradio koopt, laat de kwaliteit daarvan natuurlijk niet ondermijnen door een willekeurige antenne en luidspreker. Neem dus bij uw Philips een solide, r11 i uitgebreid assortiment toebehoren signaalgevoelige Philips antenne en de klankrijke Philips luidsprekers). Die combi natie is precies op elkaar afgestemd. Philips luidsprekers zijn speciaal op auto-akoestiek ontworpen en zijn uiteraard uitstekend bestand tegen schokken, trillingen en hoge verschillen in temperatuur. Stereo autoradio- cassettespeler. Met vele snufjes: IAC- IC storingsonder drukking, automa tische FM-fijnafstemming, PLL-decodervoor haarzuivere FM-stereo- ontvangst. Automatische cassette-stop met over schakeling naar radio, LED weergave-indicatie. Gecombineerde schakelaar voor het uitwerpen van de cassette en versneld spoelen, schuifregelaar voor stereo-balans. Uitgangs- vermogen tweemaal 5 Watt Een superieur apparaat voor 499,-*. Wegwijs worden: gratis brochure. Wilt u weten wat Philips te bieden heeft aan geluidsapparatuur voor uw auto? Dat kan. Even een brief - zónder postzegel - aan Afd. Autoradio, VB 1-34-Alg., Antwoordnummer 500, 5600 VB-Eindhoven. Een uitvoerige brochure met alle gegevens over de 13 typen (van f99,-* tot f799,-*), 8 antennes en 9 luidsprekers komt dan in de bus. veel luidspreker mogelijkheden.. RqPhünps! Voor optimaal luistergenot ontwikkelde Philips speciaal voor de auto een ruim assortiment aangepaste antennes, luidsprekers en montage materialen. U hebt zoveel keuzemogelijkheden, dal het onmogelijk is deze toebehoren en de montage in de prijs op te nemen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 40