hoofd v.d.huishouding i I 0 w Verpleegkundigen voor diverse afdelingen VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM eerste leid(st)er begeleider www afwisselende funktie als hoofd van een gemengde N verpleegafdeling hoofd Burgerziekenhuis Amsterdam verpleegkundigen verpleegkundige zeister ziekenhuis NACHTHOOFD VERPLEEGKUNDIGE A (vrl) Groesbeeksetehuizen o! ;RDAG 4 MAART 1978 TROUW/KWARTET PS 35 - RH 39 ie Het Bestuur van de Stichting Hervormd Rusthuis Sliedrecht vraagt wegens huwelijk van het tegenwoordige hoofd voor haar verzorgingstehuis „HUIZE OVERSLYDRECHT" te Sliedrecht 1100 beddenl per 1 augustus 1978 een Vereist is het diploma huishoudkundige voor inrichtingen met ervaring in een dergelijke functie. Salarisregeling volgens de C.A.O. bejaardentehuizen. Pensioenvoorziening bij het P.G.G.M. Huisvesting intern. Sollicitaties van personen met positief Chr. levensovertuiging, uitsluitend schriftelijk te richten aan de directeur. Lekstraat 1 te Sliedrecht. Het Burgerziekenhuis is een goed geoutilleerd algemeen zieken huis met 255 bedden en alle basisspecialismen. Goed te bereiken, zowel met de tram (lijn 9), verschillende lokale en interlokale bussen, als met de trein (het Muiderpoortstation ligt vlakbij). Wij vragen voor een gemengde afdeling (26 bedden) met over wegend OOG-, K.N.O.- en UROLOGIE-PATIËNTEN een IN DE RANG VAN HOOFDVERPLEEGKUNDIGE Wij vinden het belangrijk dat u over leidinggevende ervaring beschikt en eventueel een kaderopleiding hebt gevolgd of volgt. Belangstelling? Richt dan uw sollicitatiebrief aan het Hoofd Personeelsdienst, Linnaeusstraat 89, Amsterdam-Oost. 78-05 verpleeghuis prinsenhof leidschendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan Ie Leidschendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleeghuis waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld Wij zoeken kontakt met enthousiaste met diploma A. voor aanstelling in de rang van SUBHOOFD van een afdeling voor somatisch zieken. met diploma B, voor aanstelling in de rang van SUBHOOFD van een psycho-geriatrische afdeling. Sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direkteur. de heer M. v.d Bent, die voor het geven van telefonische inlichtingen bereikbaar is ondef no. (070J-209201 Ons adres is. Gravin Juliana van Stolberglaan 1 te Leidschendam. Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis, waarin alle basisspecialismen aanwezig zijn. Het beschikt over een kapaciteit van 250 bedden Ter versterking van de groep verpleeg kundigen op de ICU/CCU zoeken wij kontakt met een De voorkeur gaat uit naar kandidaten met ICU/CCU ervaring Algemene informatie. - de afdeling beschikt over 14 bedden en 13 medewerkers, - in onze modern opgezette en goed geoutilleerde afdeling hecht men grote waarde aan een zo groot moge lijke zelfstandigheid van werken van ieder groepslid; - voor verpleegkundigen zonder ICU of CCU opleiding, beslaat de mogelijkheid om vanal september 1978 deze opleiding te volgen Arbeidsvoorwaarden - salariëring overeenkomstig de CAÖ van het Ziekenhuiswezen. - voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Schaap, hoofdverpleegkundige, telefoon (03404) 28422. toestel 227 U kunt uw. uitsluitend schriftelijke, solli citatie nchten aan de atdelmg Personeelszaken. Prof Lorentzfaan 76. Zeist. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom In ons ziekenhuis, dat 320 bedden telt, ontstaat zeer binnenkort een vacature voor een Wij zoeken een verpleegkundige in part-time dienstverband, 5 nachten per 14 dagen van 23 uur tot 7.45 uur. van zondagavond tot vrijdagmorgen Deze verpleegkundige zal samen mei een collega leiding moeten kunnen geven aan de leerlingverpteegkundigen van het ziekenhuis Voor deze functie zijn vereist diploma ziekenverpleging A ruime ziekenhuiservanng Van sollicitanten wordt verwacht dat zi| een chnstelijke levensovertuiging hebben Voor verdere inlichtingen over deze functie kunt u Zich wenden tol Zr K Pronk, alg hoold verpleegkundige, tel. 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties kunt u zenden aan de afdeling personeelszaken van het Prol. Chr Streekziekenhuis. Edeseweg 118 te 6720 GA Bennekom. De Stichting Woonhuizen voor Ouderen beheert een beiaardenverzorgingscentrum en een serviceflat in Rotterdam-Schiebroek en een servicecentrum in Rot terdam -Ommoord Voor het verzorgingscentrum „BORGSATE" zoeken wij op korte termijn een: Het centrum biedt plaats aan ca. 330 bewoners, heeft een ziekenafdeling en een afdeling intensief verzorging- behoevenden. Voor deze full-time functie zoeken wij iemand, die - leiding kan geven aan het totale verpleegkundig gebeu ren. - begrip en belangstelling heeft voor de leef- en denk wijze van de oudere mens. - goede contactuele eigenschappen bezit. - vanuit een prot. chr. levensovertuiging kan en wil wer ken. - niet jonger is dan 35 jaar. - bereid is tot het verrichten van weekend- en bereik baarheidsdienst. De salariëring, die afhankelijk is van opleiding en erva ring en de overige arbeidsvoorwaarden geschieden vol gens de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Sollicitaties gaarne aan Zr. G.E.J. Rindermann, di rectrice van Bejaardenverzorgingscentrum Borgsate, Meidoornsingel 181, Rotterdam-3012 (met vermelding van de letters VK op de enveloppe), die ook graag tele fonisch inlichtingen over deze functie verstrekt onder nummer 010-18 03 20. STICHTING II WOONHUIZEN VOOR OUDEREN ÊM STICHTING VOLWASSENENZORG Groesbeekse tehuizen Is een instelling voor zwakzinnigen en beheert een 7-tal tehuizen waann 224 geestelijk gehandicapte volwassenen verblijven In ons tehuis „DENNENHEUVEL (tehuis voor 30 dames) bestaat de vakature van Voor deze funktie vragen wij kandidaten met. opleiding Z of O P.M.+V S.I.D-K I. leeftijd 25 jaar. Het salaris bedraag min 1903.20 en max 2508.11 bruto per maand, mvo januan 1978. Per 1 mei ontstaat de vakature van Voor deze funktie vragen wi| kandidaten met O P.M.-diploma of binnenkort afstuderend. Het salans bedraagt min 1677.32 en max. 2162.76 bruto per maand, mvo januari 1978. Overige secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van de Stichting Volwassenenzorg Groesbeekse Tehuizen. Hoflaan 4 te G roesbeek. een verpleegkundige A die genoeg ervaring heeft om de hoofdverpleegkundige bij afwezig heid te kunnen vervangen. een verpleegkundige De afdeling Inwendige Geneeskunde is een gecombineerde afdeling algemeerrintern en cardiologie. twee verpleegkundigen A die mede belast worden met de leiding van de afdeling en die de hoofd verpleegkundige bij afwezigheid kunnen vervangen. een verpleegkundige een verpleegkundige Onze chirurgische afdeling omvat: plastische chirurgie, orthopedie en K.N.O. een le verpleegkundige om bij afwezigheid van de hoofdver pleegkundige en waarnemend hoofd verpleegkundige mede de leiding van de afdeling waar te nemen. Voorts wordt van haar/hem de bereidheid verwacht een bijdrage te leveren aan de begeleiding van de leerlingen op de afdeling. een verpleegkundige een waarnemend hoofdverpleegkundige (Ie verpleegkundige A) die mede belast wordt met de leiding van de afdeling en die de hoofdver pleegkundige bij afwezigheid vervangt. Leidinggevende ervaring en organisa torisch inzicht wordt op prijs gesteld. een le verpleegkundige die over leidinggevende eigenschappen en organisatorisch inzicht beschikt. een verpleegkundige A een waarnemend hoofdverpleegkundige (1e verpleegkundige A) Voor deze functie zijn leidinggevende ervaring en organisatorisch inzicht vereist, terwijl kraamspecialisatie of kraamaantekening oude stijl nood zakelijk is. twee verpleegkundigen Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Belangstellenden kunnen voor nadere inlichtingen kontakt opnemen met mevrouw J. van den Hatert, verpleegkundig direktrice, telefoon (010) 364644, toestel 140. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne te richten aan de heer M. Krijnen. hoofd personeelszaken. Van Dam Ziekenhuis, Westersingel 115, Rotterdam. Gegadigden worden uitgenodigd voor een oriënterend gesprek met de verpleegkundig direktrice, mevrouw J. van den Hatert en het hoofd personeelszaken, waarna een kennismaking met de algemeen hoofdverpleegkundige en de hoofdverpleegkundige van de afdeling zal worden gearrangeerd. Tevens kan de afdeling van keuze worden bezichtigd. Het Van Dam Ziekenhuis is een goed geoutilleerd algemeen ziekenhuis op protestants<hristeli/ke grondslag waarin alle belangri/ke specialismen vertegenwoordigd zijn. Het aantal personeelsleden is ca. 450 De capaciteit is 314 bedden. Huisvesting in een van de ruime appartementen in de personeels flat, is eventueel mogeli/k Het ziekenhuis is centraal gelegen en is goed bereikbaar met tram en metro.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 39