De doktersrekening hoeft U niet zelf te betalen,want rekeningen FAMILIEBERICHTEN Het Noorden ZATERDAG 4 MAART 197B TROUW/KWARTET PS 10 - RH 12* kunnen van maandag tol en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op rondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Met vreugde (wen wij ken nis van de geboorte vah Rem co Jacques lQóters Rim Suer 3 maart 1978 VU Kr aamafdeling Goede morgen, Grectjt en Rien, Van harte gefeliciteerd! Clara Al vast een goede morgen en hartelijke gelukwensen voor U. beste pa en opa Reinder Schonewille ie Arnhem met uw tachtigste verjaardag van uw kinde ren en kleinkinderen. Tot vanavond op het feest Arnhem: Luc en Truus Reinder, Rinnerd en Margriet Hoogeveen Jannie en Otto Bert. Rein en Koos Voorburg: Gcrrit en Miep Bric Deventer Rem en Harmke Joyce. Red, Niels en Lisa Hoogeveen Geertrui en Gerard Robert Jan, Jacqueline. Richard en Eduard Rheden: Henk en Gcra Hester en Frank Zoeter meer: Jan en Tonnie Als de Here het huis niet bouwt, tevergeefs zwoegen ae boutuiieden daaraan. Ps. 127:1a Op 8 maart 1078 zullen, zo God wil, onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders H. W. Born en W. Born-Boeijs ma herdenken, dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk wer den verbonden. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind: Eke Born Onijdes en Ilinke Born Annemaric en Jan, Gjalt Jan Willie en W&te Jantine, Eke Jacob en Aukje Born Hiddo, Pieter, Annette Bertikum, Büterhoeke 18 Gelegenheid tot gelukwensen: zaterdag 11 maart van 16.00-18.00 uur in het „Hervormd Centrum" te Berlikum. Büterhoeke 1. Met dank aan God hopen wij D.V. 13 maart de dag te herdenken dat orue ouders Harm Jan Miskc Koelie Miske-Riepma 25 jaar getrouwd zijn Molenweg 40 Loppersum U krijgt de gelegenheid orr hen te feliciteren van 7.30 uur tot 11 uur 's avonds ii. Hotel Karsten te Norg. Hun dankbare kinderen Algen dankbetuiging Het is ons niet mogelijk allen persoonlijk te bedanken Langs deze weg een ieder die ons belde, schreef of in levende lijve feliciteerde: heel hartelijk dank voor uw gebleken belangstelling en medeleven bij ons 40-jarig huwelijksjubileum. Ook namens kind-ren, klein- en achterkleinkinderen. P. M. Strijbis S. Strijbis Vreugdenhll. In de volle zekerheid des geloofs is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve man, vader, groot- en overgrootvader Abraham Prins echtgenoot van Sjoerdje Jellema eerder weduwnaar van Ma na Christina van Geest op de leeftijd van 79 jaar „Want bij U is de bnm des levens »n Uw licht zien wij het licht" Psalm 38-10 onberijmd. 's Gravenzande S Prins-Jellema Leilens (Gr): A. L. Prins J. Pnns-Groenewoud Naaldwijk. L. M Prins G. M. Prins-van Geest Aalten: A. Prins I. Prins-van Dijk Gravenzande: A. Pnns jr. A. Pnns-Schüller Hoorn M W Pnns G. J Prins-Timmer s Gravenzande. A. C Prins P L. Pnns-Hoogendam Naaldwijk. M- A E de Groot-Prins J H de Groot klein- en achterkleinkinderen Gravenzande, 3 maart 1978 Gravin Aleidisstraat 9. Aan huis geen bezoek, geen bloemen. Gelegenheid lot condoleren maandag 6 maart a s. van 19 30-20.30 uur en na afloop van de begrafenis in de krrkeraadskamer van de Geref. Noorder- kerk. Langestraat 130, 's Gravenzande. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden dinsdag 7 maart a s om 13 30 uur in de Geref. Noorderfcerk. Langestraat 130 waarna de bijzet ting in het familiegraf zal plaatsvinden Na een tijd van ernstige ziekte nam de Here tot Zich onze beste zwager en oom Abraham Prins geliefde man van Sjoerdje Jellema. in de leeftijd van 79 jaar. Dat de Here onze zuster, de kinderen en familie mag troosten. Openb. 21:1 en 2 's Gravenzande, 3 maart 1978 Rinsimageest: O. Struiksma Tj. Struiksma-Jellema Damwoude: M. Jellema S. Jellema-Hoekstra Creil: S. van Klaarbergen M. van Klaarbergen-Jellema SL Anna Parochie: T. Jellema Zwaagwesteinde: J. Jellema K. Jellema-Nicolai Den Helder: H. Jellema R. Jellema-Miedema neven en nichten. Enige kennisgeving. Want Gij zijt mij een hulp geweest en nu jubel ik, in de schaduw van Uw vleu gelen. Ps. 638. Vandaag verloste God van haar moeheid, door tot Zich te nemen Zijn kind, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Evertje Doornenbal van Woudenberg op de leeftijd van 75 jaar. Canada: Huib en Joyce Doornenbal-Toovey Canada: Gert en Pita Doornenbal- Hoogendoorn Utrecht: Henny Doornenbal Utrecht: Ris Maat Maartensdijk: Otto en Bertha Doornenbal-Evers Maartensdijk: Anneke en Jan-Douwe van der Helm- Doornenbal Bunnik: Eef en Rien Hoogmoed-Doornenbal en kleinkinderen. Maartensdijk, 3 maart 1978. Prins Clauslaan 26. Corr.-adres: Turkooislaan 44. Utrecht. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toe spraken. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van be- raafplaats „Den en Rust", Frans Halslaan te lilthoven. De rouwkamer is maandag geopend van 19-19.30 uur. Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden door de Weleerwaarde heer ds E. Verhoef op dinsdag 7 maart om 14 uur in de Gereformeerde Kerk. Julianalaan te Maartensdijk, waarna de teraardebestelling omstreeks 15 uur zal plaatsvin den op de begraafplaats „Den en Rust" te Bilt- hoven. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een langdurig ziekbed is op 3 maart te Maar tensdijk overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Evertje van Woudenberg geb. 31-05-1902 sinds 29 juli jl. weduwe van Otto Doornenbal. Haar heengaan was vrede. Driebergen: P. Doornebal E. Doornebal-Doornenbal Vleuten de Meern: H. van Woudenberg-Langerak Dunville (Canada) G. van Woudenberg C. van Woudenberg-de Wit Harmeien F. van Dijk C. van Dijk-Koetsier Maartensdijk: M. Doornenbal-van Woudenberg neven en nichten. Uit dit aardse leven is heden weggenomen mijn lieve vrouw en onze moeder en grootmoeder Johanna A. ten Zijthoff-Eshuis 12 oktober 1892 - 2 maart 1978 Zij verlangde naar het Vaderhuis van Christus haar Heer. Geloof, Hoop en Liefde, maar de meeste van deze drie is de Liefde. Wij zijn dankbaar voor zoveel liefde, ons in haar geschonken. Goor. H. J. ten Zijthoff Tulsa (U.S.A.): Hendrik Jan en Dien Springfield (U.S.A.): Gerrit en Bep Heerenveen: Janny Amsterdam: Chris en Antje Zeist: Hanneke Ulft: Gehrard en Dini en kleinkinderen Goor, 2 maart 1978 Laarstraat 70 Na de kerkdienst op dinsdag 7 maart 1978 om 13 30 uur in de Ned Hervormde Kerk te Goor. wordt zij begraven op dc algemene begraafplaats te Goor Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in „De Klokkenkamp" naast de Ned. Hervormde Kerk. Liever geen bezoek - Geen bloemen Rust nu maar uit je hebt je strijd gestreden; Je hebt het als een moedige vrouw gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden 7 En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? Rust nu maar uit je taak is afgekomen; Vandaag heeft God de kroon op 't werk gezet dat je eenmaal in Zijn kracht hebt ondernomen. Jesaja 40:31 God nam tot Zich onze collega en juf, Janny Holwerda De collega's, ouders en kinderen van kleu terschool „Waterhoentje" en lagere school „Dr. Waterinkschool". Hoogeveen, 1 maart 1978. Na een lang en gelovig lijden heeft God thuisge haald Janny Holwerda oud 30 jaar Hoofdleidster van de Chr. kleuterschool „Water hoentje". God gaf haar veel liefde voor haar kinderen. Dankbaar denken wij aan ha^r enthousiaste be langstelling voor het Christelijk onderwijs en haar grote collegialiteit. Vereniging voor Prot. Christelijk Onderwijs. Bestuur en Collega's. Hoogeveen, 1 maart 1978. Op donderdag 2 maart 1978 ging naar het eeuwige Vaderhuis onze lieve vader en opa Cornelis van Kaam sedert 9 juni 1973 weduwnaar van Jitske Offringa, op de leeftijd van 75 jaar. Zalig zijn de zachtmoedigen, want zij zullen de aarde beërven. Matt. 55 Correspondentie-adres: Dunantstraat 2, Assen. Wellandport (Can.): T. Spek-van Kaam Y. Spek Amstelveen: B. van Kaam Amsterdam: W. Mochel C. van Kaam H. van Kaam-Mulderij O. van Kaam G. van Kaam-Vonk Nijverdal: H. J. van Kaam W. van Kaam-Smid Steenbergen: Ch. de Boer-van Kaam N. J. de Boer Arnhem: J. Kok-van Kaam R. P. Kok Zuidhorn: J. H. van Kaam S. van Kaam-Talsma en kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 6 maart op de begraafplaats „De Boskamp" te Assen. Daaraan voorafgaande zal om 2 uur in de aula op de begraafplaats een rouwdienst worden gehouden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Marturia-centrum, Thorbecke- laan 197 te Assen. Enige en algemene kennisgeving „Zij is verlost. God heeft haar wel gedaan" Zacht en kalm, voor ons nog onverwacht overleed onze dierbare moeder en oma Mevr. Jac. van der Linde- van der Sterre 15-10-1897 Barendrecht: P. van der Linde E. J. van der Linde-Owel Berkel (Z-H): A. H. C, van der Linde-Lindhout Soest: Chr. van der Linde C. J. van der Linde-van Mannekes en kleinkinderen Berkel en Roderijs, 27 februari 1978. Wilhelminastraat la Corr.adres: P. van der Linde, Devel 1, Baren drecht. Wij hebben haar in stilte begraven. Met gevoelens van eerbied en dankbaarheid je gens de Heer van ons leven geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zoon, broeder, zwager en oom Catharinus Plooij echtgenoot van E. D. M. Cuipers Op de leeftijd van 69 jaar. Amsterdam: B. H. W. Plooij-Gunning Ruurlo: E. B. Plooij W. M. Plooij-de Wilde Amstelveen: A. J. Plooij Den Haag: A. van Hoeve-Plooij Ede: D. E. Mossel-Smelt Haarlem: J Plooij M A. Plooij-Groot Amsterdam: M Plooij A. J. Plooij-van Itterzon T. PIooij-Boeken Den Haag M. T Boelens-Plooij neven en nichten De crematie heeft plaats gehad op woensdag 1 maart. Boven de ziekenfondsgrens? van een ziekenhuis, huisarts, apotheek of fysiotherapeut komen dikwijls op een ongelegen moment. Geen nood. Éen van de grote voordelen van Het Noorden is dat al Uw rekeningen direkt voor de volle 100% voor U worden voldaan. Daarbij betaalt U de laagst mogelijke premie voor een bijzonder goede ziektekostenverzekering. \foordfilig en goed Het Noorden betaalt 100 X Als aangeslotene bij Het Noorden wordt U aan 't eind van ieder jaar een voorschot premie In rekening gebracht voor het jaar daarop (U mag ook in termijnen betalen, zonder extra kosten). Na afloop van het boekjaar wordt de. balans opgemaakt van de door de leden ge maakte kosten. U ontvangt dan alsnog de 'omslag' of defini tieve nota. Een systeem waarbij de premie relatief zo laag mogelijk kan worden gehouden. Bovendien is Het Noorden een Onderlinge Ziektekostenverzekering Maatschappij waarbij het maken van winst wordt uitgesloten. Ook groepsverzekeringen op kollektieve basis zijn mogelijk. Voor het 4e kind geen extra kosten Als lid vah HET NOORDEN bent U voordelig en 100% verzekerd voor Nederland en Europa (leeftijdsgrens 55 jaar). De omslag voor kinderen t/m 21 jaar bedraagt 1/3 van de omslag voor volwassenen. Voor studerende kinderen van 22-27 jaar geldt een omslag van 2/3 en voor het 4e kind onder de 22 jaar is er geen omslag. Indien wenselijk kunt U zich extra verzekeren voor een 2e klas ziekenhuisverpleging. Toeslag 25%. Onderlinge Ziektekosten verzekering Maatschappij Hoornsediep WZ131Groninqen Postbus 8020 Tel 050-262858 Na 18.00uur:050-772766 Daar kunt U voor de volle 100% op rekenen. Een plezierige gedachte. van al uw rekeningen. huisartsenhulp en apothekerskosten specialistische hulp, w.o. kaakchirurgische ingrepen Kraamzorg naar richtlijnen KLOZ ziekenhuisverpleging(inklusief alle bi jkomende kosten) laagste 3e klasse of klasse 2b sanatoriumverpleging laagste 3e klasse verpleging in psychiatrische inrichting, revalidatie-inrichting en inrichting voor epileptici, laagste 3e klasse ziekenvervoer per taxi of ambulance nierdialyse thuis en poliklinisch uitwendige geneeswijze zoals massage, heilgymnastiek, hoogtezonbehandeling. bestralingen, enz. fysische therapeutische hulp prothesen ter vervanging van ledematen (naar normen en tarieven Ver. Orthobanda) spraaklessen n.a.v. operaties aan keel of stembanden kosten voor weefseltyperingen kosten pacemaker 5 inlichtingen Graag ontvang ik meer informatie over de goede en voordelige ziektekostenverzekering van Het Noorden NAAM STRAATNAAM WOONPLAATS. TELEFOON TR Deze informatie-bon kunt U in een open, onge- frankeerde enveloppe zenden aan Het Noorden, antwoordnummer 1039, Groningen. Ingegaan tot de rust van zijn Heer en Heiland onze geliefde man en vader Timen Klein in de ouderdom van ruim 72 jaar. In leven predikant der Geref. Kerken. „De Heer is mijn herder, mij ont breekt niets". Hoogeveen: W. A. Klein-de Vries Agaath, Jan, Kor Hoogeveen, 2 maart 1978 Van Nijenhovelaan 13. De teraardebestelling zal plaatsvinden op dinsdag 7 maart 1978 vanuit de Geref. Kerk te Zuidwolde (Dr.). Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht om 13.15 uur aanwe zig te zijn. Rouwdienst 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Meppe- lerweg te Zuidwolde (Dr.), en na de begrafenis in de aula. In de zekerheid van het geloof is in Jezus ontsla pen onze lieve broer, zwager en oom Timen Klein 0 geboren 2 augustus 1905. Geliefde échtgenoot van W. A. de Vries gezang 291: nooit kan 't geloof te veel ver wachten. B. Klein K. J. Klein Uithuizermeeden G. H. Klein-Rijzebol E. Klein neven en nichten Hoogeveen 2 maart 1978. Die in Mij gelooft zal niet sterven maar leven in der eeuwigheid. In die zekerheid des eeloofs is van ons heen gegaan, onze geliefde zwager en oom Timen Klein em. pred. in de leeftijd van ruim 72-jaar geliefde echtgenoot van W. A. de Vries. Ermelo: J. E. de Vries 1 Bedum: E. de Vries D. W. de Vries-Winter Haren: A. de Vries I. H. de Vries-Rijksterhuis neven en nichten Hoogèveen, 2 maart 1978. Bij deze wil ik allen hartelijk danken voor het meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man. onze vader en opa Gerardos Blijdorp Rotterdam, maart 1978, Kleiweg 192 a. J. Blijdorp-Blok Want dit is de wil mijns vaders. dat een ieder, die den zoon aanschouwt en in Hem gelooft, eeuwig teven hebbe, en Ik zal hem opwekken ten jongsten dage. Johannes 640 In stil vertrouwen op haar Heer en Heiland is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder, onze zuster, schoonzuster en tante Adriana van Berkel sinds 17 juni 1952 weduwe van Pleun Mqstert zij mocht de gezegende leeftijd bereiken van 89 jaar. Hoek van Holland: E. Mostert M. Mostert-Boot Bodegraven: J. Mostert G. Mostert-Wassink Bussum: M. Kruithof-Mostert A. A. Kruithof Vinkeveen: N. van Golen-Mostert A. van Golen Nieuwerbrug a.d. Rijn: P. Mostert W. A. Mostert-van der Kooy klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Nieuwerbrug a.d. Rijn, 3 maart 19^8 Weipoort 35 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren a.s. maandag 6 maart van 20.00 tot 21.30 uur aan huis en na de ter aardebestelling in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 7 maart a.s. om 13.30 uur in de Geref. kerk te Nieuwerbrug a.d. Rijn, waarna de teraardebestel ling zal plaats vinden op de Algemene Begraaf plaats „Vredehof", Noordzijde te Bodegraven. Aankomst aula plm. 14.30 uur. „Nu laat Gij, Here, uw dienstknecht gaan in vrede, naar uw woord". Plotseling werd uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Meindert Anton Muusse op de leeftijd van 68 jaar. W. L. Muusse-Suwijn kinderen en kleinkinderen 's Hertogenbosch, 2 maart 1978 Kardinaal de Jongsingel 31. De rouwdienst zal worden gehouden in de Her vormde Kerk aan de Kerkstraat te 's Hertogen bosch op dinsdag 7 maart a.s. om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Protestantse Begraafplaats te Orthen. Samenkomst aan de kerk om 13.20 uur. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de kerk. Liever geen bloemen. Mede namens mijn kinderen wil ik U hierbij dankzeggel voor de vele blijken van medeleven welke ik moch ontvangen na het overlijden van mijn echtgenoot, Hendrik Maat Uw warme belangstelling is ons tot grote steun. A. Maat-Schipper. Uitgeest, maart 1978. Pr. Irenelaan 12.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12