r/ 2 v 5 HET UITERJOON DIREKTEUR/DIREKTRICE Academie voor Gezondheidszorg KLEUTERZORG ARNHEM een verpleegkundige een verpleegkundige bejaardenverzorgster jonge mensen afdelingshoofd afdelingshoofd 8, stafdocenten verpleegkunde Ons Havenziekenhuis operatie verpleegkundigen Havenziekenhuis de Wilbert verpleegkundige diaconessenhuis arnhem ANAESTHESIE-VERPLEEGKUNDIGE Of ASSISTENT(E) Z-verpteegkundigen Sterrenberg VERPLEEGKUNDIGEN ZIEKENVERZ0R6STERS r „Protestants Christelijke Stichting Bejaardenhuisvesting Scheveningen" iTERDAG 25 FEBRUARI 1970 TROUW/KWARTET 35 96 De Hogere Beroepsopleiding voor Verpleegkundigen op Prot. Chr. Grondslag Uilenstede 108 Amstelveen vraagt: voor de volgende taken: het geven van verpleegkunde-onderwijs, begeleiding tijdens de stages, mede-vorm geven aan het beleid. stafwerkzaamheden. Vanwege het feit dat deze vierjarige dagopleiding een algemene voorbereiding geeft op het zelfstan dig funktioneren van verpleegkundigen in verschil lende sektoren van de gezondheidszorg zoeken wij collegae met: didaktische kwaliteiten, bereidheid tot samenwerking, ervaring in algemene en geestelijke gezond heidszorg, het diploma Hogere Opleiding voor Verpleeg kundigen, de akte MO-pedagogiek of een uni versitaire opleiding. Aanstelling in dit kursusjaar is mogelijk. Rechtspositie en salariëring volgens de bepalingen voor het HBO. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door J. C. J. M. Monden, adj. dir. onderwijs, tel. (020) 5484569, thuis (02523) 3437. Sollicitaties met uitvoerige levensbeschrijving bin nen 14 dagen te richten aan de direktie HBOV, p/a Postbus 7161 te Amsterdam. BEJAARDENHUIS „SCHUYLENBURCHT" HEKENDORPERWEG 2 te OUDEWATER vraagt een voor de nachtdienst. 7 nachten per 14 dagen, of nader overeen te komen. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. bejaardentehuizen Inlichtingen bij de adjunct-directrice, telefoon 03486-2324. Schriftelijke sollicitaties aan de heer C. de Feijter, directeur Bejaardencentrum 'DE OPEN HOF' (bij Amstelstation) te Amsterdam vraagt voor haar tehuis met 80 bewoners: en die na gebleken geschiktheid in de gelegenheid gesteld worden de opleiding tot bejaarden verzorger/ster te volgen. Indien gewenst interne huisvesting mogelijk. Salaris volgens de C.A.O. Bejaardentehuizen. Uw sollicitatie en/of verzoek om verdere inlich tingen kunt u richten aan de Directrice van 'De Open Hof', Fahrenheitstraat 115 te Amsterdam, telefoon 020-920622. 4 Het Diaconessenhuis Arnhem is een ziekenhuis, waarin ongeveer 400 patiën ten kunnen worden opgenomen Alle specialismen, met uitzondering van Hart en Neurochirurgie, worden in ons ziekenhuis uitgeoefend. Over enkele maanden zal een geheel nieuwe Operatie-Afdeling in gebruik worden genomen. Deze afdeling behoort tot de modernste op dit gebied in ons land en zal uit 6 operatie-kamers bestaan Binnenkort ontstaat een vakature voor een Nadere informatie over de inhoud van deze funktie wordt gaarne verstrekt door de Heer W. Ramaker, Hoofd Personeelszaken, tel. 085-430800. Salaris naar gelang opleiding en ervaring volgens de N.Z.R.-normen. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. G A. van Nispenstraaf 37 - Arnhem is een begrip in Rotterdam, maar ook internationaal. Omdat onze patiën ten uit de hele wereld komen is het werk, door de internationale sfeer, anders dan in andere ziekenhuizen. Afwisselend bovendien door de kontakten met vele nationaliteiten en bijzondere medische indikaties, zoals tropische ziekten. Dat maakt het werk in ons Havenziekenhuis boeiend en interessant. Ons Havenziekenhuis ligt (uiteraard) aan de Maasboulevard met een riant uitzicht op de Maas en toch op loopafstand van de Lijnbaan. Omdat we de bezetting van onze operatiekamer willen uitbreiden, willen we graag in kontakt komen met Daar zitten we om te springen, het kan in full-time, maar cok in part-time dienst. Dus maak een afspraak voor een oriënterend gesprek met Zuster M. Bongers, tel. 010-112800, toestel 175. Haringvliet 2, Rotterdam Sterrenberg is een christelijk centrum voor de verzorging, begeleiding en ver pleging van 450 geestelijk gehandi capte volwassenen In de sektor verpleging hebben wij plaats voor Voor bovengenoemde funktie verwachten uiteraard een Z-diploma een chrislelijke levensovertuiging, die ook "levend'' is Bi| ons kunt u verwachten een pakket arbeidsvoorwaarden over eenkomstig de CAO-ziekenhuiswezen c een dynamisch werkklimaat eventueel tijdelijke huisvesting in de personeelstlat. Voor inlichtingen kunt u bellen naar de heer R Brans, wnd. hoofd verplegings dienst. ftunt ook konfakt opnemen met de heer W Bezemer koördinator personeels zaken en opleiding op onderstaand adres. Aincrsfnortv.-wi*) 56. Huis lor Heide (Gom.Zcist) Tel. 03463 1343 |van 9-17 uur) In verband met interne mutaties zijn in ons verpleeg- en reaktive- ringscentrum de volgende vakatu- res ontstaan. Voor één der afdelingen somatisch zieken (25 bedden) vragen wij een in het bezit van een diploma Ziekenverpleging A of A B. Voor één van onze afdelingen psycho-geria- trie (24 bedden) vragen wij eveneens een in het bezit van een diploma Ziekenverpleging B of B A. ""v Wij denken aan medewerk(st)ers die beschikken over goede kontaktuele eigenschappen, begrip en belangstelling hebben voor de langdurig zieken, initiatieven weten te ontplooien, beschikken over leidinggevende er varing. Aanstelling geschiedt in de rang van 1 e verpleegkundige/waarn. hoofdverpleeg kundige; de arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswe- zen Nadere inlichtingen worden graag veislrekt dooi hel hoofd Verplegingsdienst, de heer H. Horstmk. telefoon (01718) 1.60 41 Sollicitatiebrieven te nchten aan de direktie van VERPLEEG- EN REAKTIVERINGSCENTRUM OVERRUN 7 - POSTBUS 592 - 2220 AN KATWIJK (Z.H.) KON. NED. GASTHUIS VOOR OOGLIJDERS voor de klasse-afdeling (26 bedden) De verpleegkundigen dienen mede de lei ding op zich te kunnen nemen. Het gevolgd hebben van een voortgezette opleiding of H.B.O.V.-opleiding strekt tot aanbeveling. Tevens kunnen geplaatst worden voor de verpleegafdeling Zij die ziekenhuiservaring hebben genieten de voorkeur Leeftijd boven de 21 iaar Om uw belangstelling in de oogheelkunde en de oogheelkundige verpleging te ont wikkelen wordt er jaarlijks een interessante cursus gegeven Het salans wordt berekend naar opleiding en ervaring. Arbeidsvoorwaarden conform C A O. zie kenhuiswezen Belangstellenden worden schnftebjke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direklnce. waarna een m lormatiet gesprek kan plaatsvinden f.(ntMHRWTH I IT as I TRH UTTEI-rUOJlUM Zo heet het laatste baken van de vleet. Wanneer de vissers bij het binnen halen van de netten dit baken hebben bereikt, weten zij dat het zwaarste werk gedaan is. Daarom heeft het bestuur van de het in 1979 te openen bejaardencentrum aan de Vissershavenstraat te Scheveningen zo genoemd. Voor dit bejaardencentrum, dat een verzor gingstehuis voor 190 bewoners, alsmede 37 flatwoningen voor bejaarden omvat, wordt gezocht een Van de te benoemen functioned! wordt o.a. verwacht dat hij zij een protestants-christelijke levensovertuiging heeft; een opleiding op H.B.O.- ol gelijkwaardig niveau heelt; de leeftijd van 35 jaar heeft bereikt. Salaris en rechtspositieregeling overeenkomstig de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Gelieve sollicitatiebrieven (bij voorkeur getypt) met volledige vermelding van opleiding en ervaring zo spoedig mogelijk te zenden aan het PSYCHOLOGISCH INSTITUUT HOF B.V. Frankenslag 158, Oen Haag Academie voor Gezondheidszorg In de afdeling Kader- en Docentenopleidingen, thans nog verbonden aan de ASCA en vanaf augustus 1978 opgenomen in de Academie voor Gezondheidszorg, bestaan per 1 augustus 1978 de volgende vakatures. a stafdocent(e) kaderopleiding agoog plm. 4/10 dienstverband Taken: - methodische praktijkbegeleiding - eventueel het geven van leasen en het uitvoeren van andere stafwerkzaamheden (zie ook onder c) Voor deze tunktie zijn vereist: V.O., bijv. groepswerk of sociaal-wetenschappelijke opleiding en - ervaring in het geven van methodische praktijkbege leiding evenals ervaring in het werken in de gezondheidszorg. b stafdocent(e) full time docentenopleiding verpleegkundige plm. 3/10 dienstverband Taken: - verzorgen van lessen geven van methodische praktijkbegeleiding - kontakt onderhouden met de praktijkinsteliingen eventueel vervullen van andere stafwerkzaamheden (zie ook onder c) Voor deze funktie zijn vereist: het diploma verpleegkundige A of B, aangevuld met Groningen Verlengde Hereweg 174 tel. nr. 050-254646 Hogere Opleiding (differentiatie onderwijs) of oplei ding tof doCent(e) verpleegkunde plus M.O.-pedagogiek ervaring als docent(e) in het verpleegkundig onderwijs Coördinator plm. 6/10 dienstverband Voor de onder a en b gevraagde funktionarissen be staat de mogelijkheid het daarbij geschetste dienst verband uit te breiden met het koördinatorschap. Op deze tunktie kan ook afzonderlijk gereflekteerd worden Taken: - koördinerende taken t.b.v. de afdeling Kader- en Docentenopleidingen - eventueel geven van lessen Voor deze funktie zijn vereist: ervaring in onderwijs-organisatorische zaken - onderwijsbevoegdheid voor H.B.O. Nadere informatie wordt u desgewenst verstrekt door de stafdocenten de heer F.E. Rijmer (funktie a en c) en mevrouw E.E. Thielens (funktie b en c). Telefoon 050-254646. Sollicitaties U wordt verzocht om uw schriftelijke sollicitaties voor 1 april 1978 te richten aan de benoemingskommissie t a v. de heer F.E. Rijmer. Verlengde Hereweg 174, Groningen. Het medische kleuterdagverblijf verteent hulp aan ongeveer 135 in hun ontwikkeling bedreigde peuters en kleuters. Het omvat 10 paviljoens, elk geleid door 2 3 leidsters en 2 3 aspirant-leidsters. Aan het MKD is tevens een inservice-opleiding tot leidster voor het jonge kind verbonden. Voor de begeleiding van de leidsters en de opleiding van de aspirant-leidsters is een multidisciplinair team aanwezig. In dat team vragen wij A. op korte termijn Taken: praktijkbegeleiding van en les geven aan leidsters en aspirantleidsters doceren van de vakken hygiëne en gezondheidszorg assisteren bij het lichamelijk onderzoek door de kinderartsen waarnemen bij afwezigheid van de andere verpleegkundige De funktie vereist het deelnemen aan werkoverleg en begeleidirgsbesp-e- kingen. B op langere termijn Taken: medische-verpleegkundige verzorging van de kinderen assisteren bij het lichamelijk onderzoek door de kinderartsen medische registratie regelen van het vervoer voor de kinderen 's morgens met de bus mee om de kinderen op te halen kontaktpersoon zijn tussen ouders enerzijds en medewerkers ander zijds waarnemen bij afwezigheid van de andere verpleegkundige Ook deze funktie vraagt deelnemen aan werkoverleg en begeleidingsbe- sprekingen Vereisten voor beide funkties: verpleegkundige A. Het bezit van de aantekening kinderverpleging strekt tot aanbeveling. Salarisregeling en arbeidsvoorwaarden volgens de de richtlijnen van de Federatie van Medische Kleuterdagverblijven in Nederland Inlichtingen te verkrijgen: voor funktie A bij Ans van Spaandonk, telefoon: 085-434651 voor funktie B bij Elfride Peters, telefoon: 085-434651 Sollicitaties schriftelijk te richten aan mw. J. M. P. van Dijk, algemeen direktrice van Kleuterzorg, Heyenoordseweg 1, Arnhem.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 35