S&1 Hoofd V erplegingsdienst iyh HOOFD DIAKONESSENHUIS GRONINGEN „FLAT KERKELANDEN" DOCENTE UJiJT" tz) J 73 3 ii eerste ziekenverzorgenden ziekenverzorgenden Verpleegkundig docent(e) bezigheidstherapeute assistente civiele dienst waarnemend hoofd verpleegkundige 1e verpleegkundige 'verpleeghui^ OVERWHERE purmerend fysiotherapeut(e) Katholieke stichting GENEESHEER-DIRECTEUR twee afdelingshoofden verpleegkundig docente verpleeghuis SOU/VERD ZATERDAG 25 FEBRUARI 1978 TROUW/KWARTET Dit verpleeghuis met plaats voor 207 somatisch zieken en 90 geestelijk gestoorde bejaarden, vraagt voor de afdeling somatisch zieken U bent in het bezit van het diploma Ziekenverzorgen de. Onze voorkeur gaat uit naar degene, die tevens in het bezit is van het certificaat Voortgezette Opleiding, en Hiervoor hebt u nodig het diploma Ziekenverzorgende. Uw salariëring geschiedt volgens de geldende C.A.O. in de gezondheidszorg. Voor inlichtingen kunt u ons telefonisch benaderen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevrouw J. K. Wever, verpleegkundige direktrice, van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Postbus 567 Laan van de Helende Meesters 2 AMSTELVEEN tel 020-458351 Het Diakonessenhuis te Groningen is een algemeen ziekenhuis. Er zijn ruim 400 bedden. Per I juli I978 ontstaat de vakature van: Funktie-informatie Het hoofd verplegingsdienst rapporteert aan de direktie. Hij/zij geeft leiding aan 14 verpleegafdelingen, waarbinnen ongeveer 350 personen werkzaam zijn. Het hoofd verplegingsdienst wordt in haar taak bijgestaan door een bureau, dat o.a. de dagelijkse regeling van de personeelsbezetting coördineert; op korte termijn zai aan dit bureau nog één leidinggevende verpleegkundige worden toegevoegd. De taak van het hoofd verplegingsdienst bestaat in grote lijnen uit; - het in overleg met de direktie bepalen van het verpleegkundige beleid - het leiding geven aan de verplegingsdienst. - het zich op de hoogte houden van nieuwe verpleegkundige ontwikkelingen. Funktie-eisen: - ruime verpleegkundige ervaring, ook op het gebied van organisatie en leiding geven. - bij voorkeur een Hogere Opleiding voor Verpleegkundigen. Funktie-informatie: Bij de sollicitatie-procedure zullen ook Hoofden van Verpleegafdelingen en Hoofden van Dienst worden betrokken. Informaties bij het huidige Hoofd Verplegingsdienst, Zr. L. Hadders, tel. 050-258654. Sollicitaties aan het Hoofd Personeelzaken van het Diakonessenhuis. Van Ketwich Verschuurlaan 82, Groningen. %V11^ De Raad voor de Zending der Nederlandse Hervormde Kerk zoekt op verzoek van de Presbyteriaanse Kerk Nigerië een Taak: De organisatie van een nieuw op te zetten opleiding Een en ander in nauw overleg met de Nigeriaanse geneesheer-direc teur en de directrice Vereisten diploma ziekenverpleging A, of A en B en verloskunde; docentenopleiding of hiervoor studerende. goede contactuele eigenschappen; ervaring overzee is gewenst, doch niet beslist noodzakelijk Gedacht wordt aan een urtzendingspenode van vier tot zes iaar Rekening moet worden gehouden met een voorbereidingsperiode van vier maanden. Schnftehike sollicitaties te nchten aan de heer H J Middelkoop, arts. Zend ngsburoau. Postbus 12. Oegstgeest prot chc tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De BreukelderhofBennekom Ons huis maakt deel uit van het komplex Prot. Chr. Streekziekenhuis Bennekom. De medewerkers van .De Breukelderhof" trachten gezamenlijk een goed leefklimaat voor 160 psychisch gestoorde bejaarden te scheppen. In dit kader neemt de bezigheidstherapie een belangrijke plaats in. Wegens het vertrek van één van onze bezig heidstherapeutes hebben wij binnenkort plaats voor een die in het bezit moet zijn van het diploma School voor Bezigheidstherapie (te Epe of Breda). De nieuw aan te stellen medewerkster zal de gelegenheid knjgen de leidsters aantekening te behalen. Inlichtingen over deze funktie worden U graag verstrekt door de direkteur dr. K. Veldman, telefoon 08389-91 01. Uw schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken. Edeseweg 118 te Bennekom. JULIANA ZIEKENHUIS Ter Haarstraat 17 AMSTERDAM Voor ons ziekenhuis met 182 bedden, vragen wij per 1 mei a s. een: Zij zal in teamverband dagelijks leiding moeten geven bij het uitvoeren van diver se deeltaken binnen de civiele dienst. Wij denken aan iemand met het diploma huishoudkundige of M.B.O.C.D. Goede contactuele eigenschappen en lei dinggevende capaciteiten. Leeftijd van 23-30 jaar. Intern wonen behoort tot de mogelijk heden. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan het hoofd van de civiele dienst. Telefonische informatie van maandag t/m vrijdag tussen 11 en 12 uur, 122111 toestel 16. Voor onze Operatie-afdeling, bevattende 3 kamers, vragen wij op korte termijn een Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot het hoofd van de Operatie afdeling Zr. C. J. Middelkoop, tel. 020- 122111 /toestel 28. Tevens vragen wij voor de Kraamafdeling Schriftelijke sollicitaties voor beide funk- ties te richten aan de verpleegkundig direktrice Zr. P. S. der Nederlanden. Overwhere te Purmerend is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Er wordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Voor het behandelen van onze patiënten zoeken wij een die wil meewerken aan een optimale aktivering, reaktivering en de mogelijkheden tot terugkeer in de maatschappij. De werkzaamheden geschieden in prettig teamverband onder de dagelijkse leiding van een arts, terwijl verdere begeleiding van een revalidatie-arts aanwezig is. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de verpleegkundig direkteur, mevrouw C. M. van Orden. Verpleeghuis Overwhere, Prof. Mr. P. J. Oudlaan 1, Purmerend, tel. (02990) 27451bij wie tevens nadere informaties kunnen worden ingewonnen. Franciscusweg 137, HILVERSUM Flat Kerkelanden is een bejaardenoord en bestaat uit een verzorgingshuis met 207 patiënten, alsook een serviceflat voor ruim 100 zelfstandig wonende bejaarden. Wij zoeken op kort termijn een: VOOR DE SECTOR VERZORGING EN VERPLEGING Hij/zij is in de allereerste plaats verantwoordelijk voor een goed leefklimaat en het zich welbevinden van de bewoners, en voor een plezierige werksfeer voor de medewerkenden. Hij/zij krijgt de verantwoording voor de ziekenafdeling en de verzorgingsafdelingen en wordt daarin bijgestaan door de afdelingshoofden, verpleegkundigen en hun medewerkenden aan wie hij/zij in directe zin leiding dient te geven. Het is een coördinerende, stimulerende, communicatieve functie, primair voor de disciplines verzorging en verpleging. Hij/zij zal met de overige hoofden van dienst (keuken, huishoudelijke, technische en administratieve diensten), een goed team moeten vormen, waarin ieder op zijn eigen specifieke wijze een inbreng heeft teneinde mede verantwoordelijk te zijn voor het welzijn van de bewoners en medewerkenden. Voor de aan deze functie verbonden omvangrijke taak zoeken wij een medewerker/ster die over een grote mate van tact, begrip en respect voor de oudere mens, goede contactuele eigenschappen, en organisatorische capaciteiten beschikt. De kandidaat dient bij voorkeur een opleiding te hebben van H.B.O.-niveau, Sociale Academie V.O., verpleegkundige A en B met wijkaantekening of equivalent en te beschikken over een ruime praktijkervaring. Kennis omtrent geriatrie, bejaardenzorg, of gezondheidszorg strekt tot aanbeveling. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig C.A.O.-Bejaardentehuizen. Pensioenregeling PGGM. Leeftijd v/a 40 jaar. Rooms Katholiek. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw uitvoerige sollicitatie met recente pasfoto gelieve U te richten aan de Directie, Franciscusweg 137, Hilversum. Telefoon; 035-14242. m, RICHARD dfe1 HOOGLAND ~i|| STICHTING UTRECHT De Richard Hoogland Stichting heeft in exploitatie het verpleeg- en reaktiveringscentrum „Tamarinde'' en de verzorgingstehuizen voor bejaarden „De Lichtkring'' en „Warande' alle in de stad Utrecht. Ten behoeve van „Tamarinde", Neckardreef 6, zal het bestuur gaarne in contact treden met een arts, die geïnteresseerd is in de functie van „Tamarinde" is een goed geoutilleerd verpleeghuis waarin een actieve staf gestalte probeert te geven aan de moderne visie op het verpleeghuis, waarbij behandeling en leefmilieu twee even belangrijke pijlers zijn. Het huis biedt plaats aan 122 somatisch zieke patiënten, terwijl een uitbreiding van 80 bedden voor psychisch gestoorde bejaarden in voorbereiding is. Van de geneesheer-directeur wordt verwacht dat deze in het directieteam mede voor de dagelijkse gang van zaken zorg draagt, waarbij speciaal de medische en paramedische behandeling onder diens leiding staat. De medische behandeling wordt mede door een tweede arts gedaan. Voor de vervulling van de functie is praktijkervaring, geriatrische belangstelling en bereidheid tot werken in teamverband noodzakelijk. Gezien het feit dat de R.H.S. van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde Kerken uitgaat, wordt van gegadigden een positief protestants-christelijke levensovertuiging verwacht. Salariëring volgens de geldende richtlijnen, in onderling overleg. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie ingewacht bij de secretaris van de R.H.S., de heer A. C. van der Slikke, Lichtenberchdreef 28 te Utrecht (tel. 030-614930). Voor ons verpleeghuis waarin 90 somatische en 80 psycho-gena- lische patiënten worden verpleegd, vragen wiiop korte termi/n voor een verpleegafdeling van 30 somatisch zieken, en voor een afdeling van 36 psycho-geriatische patiënten. Voor deze funkties wordt het A respectievelijk A en B diploma gevraagd. Aanstelling vindt plaats in de rang van 1 ste verpleegkundige Bovendien vragen wij een die mede vorm en inhoud geeft aan de opleiding voor ziekenver zorgende. Hiervoor vragen wij het diploma verpleegkundige A en docentenopleiding. Voor alle funkties geven wij de voorkeur aan hen die een protestants-christelijke levensovertuiging hebben. Primaire en secondaire arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O ziekenhuiswezen. Telefonische informaties over de genoemde funkties is mogelijk bi| Mevrouw J. van de Belt, verpleegkundig direktrice. (Tel. 05200-40333). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewaterallee 20 ZWOLLE Uitgaanae van de Christelijke Vereniging 'Het Zonnehuismet vi te Amstelveen, Beekbergen. Doorn. Vlaardingen, Zuidhorn en Zwolle. APPINGEDAM postbus 52 solwerderweg 9 telefoon 05960-22931 In ons chr. verpleeghuis voor somatische zieken komt binnenkort een vakature bij de opleiding ziekenverzorgenden. Wij zoeken hiervoor een verpleegkundig Betrokkene zal worden belast met de theoretische opleiding alsme de met het begeleiden v/an de leerlingen in de praktijksituatie. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma ziekenverple ging A of A B. Docentenopleiding strekt tot aanbeveling. Salariëring volgens de landelijke regeling van de N.Z.R. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding en ervaring kunt U richten aan de direktie, Postbus 52, Appingedam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 34