IfïHË O Rabobank een groepsleidtstjer assurantie medewerker pepsleid(st)ers TROUW groepsleid(st)ers De stichting Gemiva, bureauredakteur/trice Hier en Nu t.v. Rabobank Vaassen secretaresse (mnl. of vr.) vereniging "bartiméus kreatieve groepsleider bartiméus SOCIAAL-PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE praktijkbegeleid(st)er op half-time basis ADVERTEERT IN een 2e maatschappelijk werk(st)er STICHTING MEILUST, KINDERHUIS „DE SALENTEIN' MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER EEN TOERUSTER De Stichting Prot. Chr. Tehuizen voor geestelijke gehandicapten in Noord-Holland a. bevoegd groepsleidster b. ass. groepsleidster c. kok of kokkin j 20 uur d. huish. medewerkster; 20 uur (TERDAG 25 FEBRUARI 1978 TROUW/KWARTET 29 Aktualiteiten verslaan, nieuwsvoorziening, achtergrondinformatie: dat doet NCRV 's Hier en Nu t v. Werkterrein van een enthou siast team t v. -journalisten. Een programma dat snelheid in de bericht geving en uitdieping van de achtergronden kombineert met een streven naar objektiviteit tegen de achtergrond van een uitgesproken levensbeschouwelijk karakter zoals dat in de doelstelling van onze omroepvereniging staat geformuleerd. Hier en Nu t v. kan momenteel versterking gebruiken vap een aktieve man of vrouw met. bij voorkeur, een opleiding op akademisch niveau. Het gaat hier om een funktie van Dit houdt onder meer in het overdragen van feitelijke kennis en achtergrondinformatie en daarnaast de begeleiding, inhoudelijk, van de medewerkers die het onderwerp 'in het veld' aanpakken. Verder behoort tot de taken het organiseren van de programma's in nauwe samenwerking met de hoofdredakteur en het konstant stimuleren van het team De bureauredakteur/trice die wij zoeken moet tevens in staat zijn de hoofdredakteur te vervangen in administratieve en beleids zaken. Leeftijd tot 40 jaar. Journalistieke ervaring vereist. Wanneer u kunt instemmen met het doel van de ncrv kunt u uw schntteli/ke sollicitaties richten aan de atdeling personeelszaken van de ncrv. postbus 330 te Hilversum, met vermelding van AK T/TV/6 Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer R. R Ei/bersen. telefoon 035- 13651. toestel 330. De Rabobank Vaassen vraagt voor haar binnendienst een Van deze functionaris wordt verwacht dat hij de commerciële verzekerings administratie van de bank voert. Daarnaast onderhoudt hij, zowel telefonisch als aan de balie, contacten met cliënten. Voor de vervulling van deze vacature denken wij aan een kandidaat die: - een vooropleiding hepft op middelbaar niveau - over administratief inzicht beschikt in het bezit is van het diploma Assurantie B of de bereidheid heeft om deze opleiding te gaan volgen - over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid beschikt - een leeftijd heeft van 23 - 28 jaar. Wij bieden prima arbeids voorwaarden. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank, postbus 6, Vaassen. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank- organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad Nationale Commissie Ontwikkelingssamenwerking Mauritskade 63, Amsterdam Telefoon 020-93 86 22. De NCO subsidieert activiteiten in Nederland die gericht zijn op vergroting van de belangstelling voor en inzicht in het ontwikkelingsvraagstuk Bij de staf 19 mensen is plaats voor een Taak ondersteuning van stafmedewerkers, met name op het terrein van de werkgroep Onderwijs notuleren van vergaderingen; opstellen van agenda's verzorgen van correspondentie daaruit voortvloeiend organisatie- en typewerk Vereist opleiding en/of ervaring als secretaresse zelfstandig kunnen werken bereid om in teamverband te werken, om collega's bi| te springen of zelf geholpen te worden belangstelling voor ontwikkelingssamenwerking Salaris Maximaal 2.321.- per maand Secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig die van de Rijksoverheid Schriftelijke reacties voor 13 maart 1978 aan de directeur-secretaris, drs. Ton Waarts. In ffet instituut Bartiméus te Zeist wonen 206 blinde en slechtziende kinderen intern, in de leeftijd van plm. 6-20 jaar. De opvoeding en het onderwijs zijn erop gericht in nauwe samenwerking met de ouders de kinderen te leiden naar een zelfstandig, geïntegreerd leven en wer ken in de maatschappij. In één van onze nieuwbouwpaviljoens is een groepje van 10 slechtziende meisjes en jongens ondergebracht, die allen het basisonderwijs op onze slechtziendenschool op het instituutsterrein volgen. De leeftijd van deze kinde ren ligt tussen plm. 9—12 jaar. Deze groep wordt momenteel begeleid door twee groeps leidsters, die hun team graag zo spoedig mogelijk uitge breid zien worden met een die aan de volgende voorwaarden moet voldoen: werken vanuit een positief christelijke levensovertui ging. een opleiding op m.b.o.-niveau of daarvoor studerend, leeftijd minimaal 23 jaar. ruime ervaring in het kreatief bezig zün met kinderen, zowel binnenshuis als in de open lucht. De arbeidsvoorwaarden zullen worden vastgesteld vol gens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. De salariëring zal geschieden volgens rapport Haeck. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het Instituut Bartiméus, Utrechtseweg 84 te Zeist, t.a.v. de heer J. van der Mheen. Telefoon: (03404-21544, toestel 238 de heer E. Dijkstra/ mejuffrouw G. de Vries). Van Arkel Instituut' Wegens uitbreiding van de pedagogische doelstellingen zijn in ons instituut vacatures voor Zij zullen met een groep van 11 a 12 kinderen optrekken en daar begeleiding aan bieden. Voor dit boeiende werk zoeken wij mensen met: - ervaring in het werken met jongeren - inzicht in de problematiek rond ontwikkelingsstoornissen diploma als: M.B.O.-I.W.; N XX of K&O; O.P.MJV.S.I.D.; verpleegkundige Z of B; Kleuterleidster A B; K B. A en B - leeftijd 20 jaar of ouder positef chr. levensovertuiging. Inlichtingen zijn in te winnen bij: Drs A.J. Tlmmers, ped. adj.-directeur. Sollicitatie te richten aan de directeur. _MJ STICHTING GEESTELIJKE GEZONDHEIDSZORG GELDERLAND vraagt wegens vertrek (huwelijk) van een van de collega's op korte termijn voor de regio Noord-Veluwe een bij voorkeur met ervaring De werkzaamheden omvatten zowel het sociaal psychiatrisch werk voor volwas senen als de psycho-geriatrie. Het werkgebied omvat de buro's Elburg en Heerde. Het bezit van rijbewijs en auto is noodzakelijk. De salariëring geschiedt volgens de nor men van de Ziekenfondsraad. Opname in het welvaartsvaste P G .G M - pensioenfonds. Goede ovenge rechtspo sitie. Voor inlichtingen kunt u mevr. T. Faber bellen, tel 05250-1833 of 03410-17571 (regionaal buro te Harderwijk). Schnftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direktie van bovenge noemde stichting, Sweerts de Landas- straat 50 te Arnhem. Overige S.P.V. vakatures binnen de stichting zijn er ook in de regio's Oost- Gelderland en West-Veluwe. Inlichtingen 085-437643 „KINDERZORG" te Rotterdam, jeugdwelzijnsinstelling (voogdij), uitgaande van de Ned. Herv. Kerk vraagt een voor het geven van werkbegeleiding aan 6 jeugd- maatschappelijk werkers te Rotterdam en/of Apel doorn. Gevraagd wordt: diploma Soc. Akademie V.O. ervaring in het kinderbeschermingswerk, bij voorkeur niet jonger dan 28 jaar. Geboden wordt een zelfstandige, boeiende werkkring, salariëring volgens Rijksregeling, opname in het P.G.G.M.-pensioenfonds. Sollicitaties te richten aan de Direktie van „Kinder- zorg", Hoflaan 77 te Rotterdam, waar u ook inlich tingen kunt krijgen (tel. 010-135031). De CHRISTELIJKE GEREFORMEERDE VERENIGING VOOR KINDERBESCHERMING te Utrecht vraagt wegens uitbreiding van „De Brug", adviesbureau voor ouders en jongeren voor 2 of 3 dagen per week. Van gegadigden wordt venvacht een diploma maatschappelijk werk of een reeds ver gèvorderde studie in deze richting. Gewenste inlichtingen omtrent taak en inhoud van de geboden funktie worden gaarne verstrekt door Mevrouw A. van Winger den. Telef. 035-232092 (privé). Schriftelijke sollicitaties te richten aan „DE BRUG", t.a.v. Mevr. A. van Wingerden, Jeanne d'Arcdreef 13, UTRECHT. POSTBUS 52, NIJKERK Wij hebben dringend behoefte aan Wij werken niet alleen met onze kinderen, maar we leven er ook mee. Wij willen aan onze zwakbegaafde, debiele kinderen, een thuis bie den. Daarom zoeken we naar mensen die zich 8 uur per dag, desnoods 24 uur per dag in willen zetten om onze kinderen liefde en veiligheid te bieden. Deze collega's moeten in staat zijn om de teleurstelling en het verdriet van het bij anderen moeten wonen, met hen te delen, maar ook blijdschap met hen aandurven. Als u een wezenlijke vertrouwensrelatie met uw medemens aan durft en daann creatief met hen bezig wilt zijn, dan nodigen wij u uit om te solliciteren naar deze functie. De minimum leef tijd voor deze baan is 21 jaar. omdat wij veel kinderen rondom de 16 jaar hebben. Stichting Meilust gaat uit van de Nederlands Hervormde Kerk. Vanuit deze achtergrond zijn wi| met onze kinderen bezig. U moet daarom wel medelevend en aangesloten zijn bij een kerk Schriftelijke solltcitaties kunt u richten aan de directie van „De Salentein". Het diploma Kinderbescherming A B of M.B.O. inrichtingswerk is wel fijn, maar is niet alleen zaligmakend. De Drentse Stichting voor Maatschappelijk Werk voor Geestelijk Gehandicapten is een interievensbeschouwetijke instelling welke haar werk zaamheden vemcht vanuit een viertal regionale buro s te Assen. Emmen. Meppel en Hoogeveen Voor de regio Hoogeveen/Beilen zoeken wij een De belangrijkste aspekten van het werk, welke ondermeer gencht is op de volwassen geestelijk gehandicapten en de licht geestelijk gehandicapten, zijn direkt kontakt met ouders en gehandicapten nauwe relaties met specitieke instituten, b.v dagverblijf, tehuis samenwerking met ortho-pedagoog/psycholoog. arts en anderen, doorgaans in vast teamverband regelmatig staf en werkbesprekingen Wij verlangen van u. dat u in het bezit bent van het diploma Sociale Akademie of H.B O - IW. en bij voorkeur beschikt over vergelijkbare ervaring Tevens is het bezit van een rijbewijs een vereiste Er is een rechtspositieregeling, en de salanenng vindt plaats volgens landelijke normen, met een maksimum van 3 006,30 bruto per maand Het volgen van een specifieke op de werksoort gerichte opleiding is een vereiste Na het afronden van deze opleiding is er een maksimum uitloop van salaris zijnde 3 432,56 bruto per maand. Uw sollicitatie kunt u richten aan het bestuur van de stichting, Postbus 214 te Assen, onder vermelding van vakaturenummer 2-103/10 Een informatieblad is op aanvraag beschik baar (tel. 05920-43047). De acht gereformeerde kerken in Limburg, die samen de klassis Maastricht vormen, zoeken De werker dient in de klassiskerken een missionaire toerusting op gang te brengen. Het ligt in de bedoeling aan te sluiten bij wat ter plaatse reeds gebeurt, om dat verder uit te bouwen. Daarnaast worden stimulansen verwacht tot nieuwe vor men van evangelisatorisch bezig zijn. Van de werker wordt niet verwacht, dat hij/zij plaatsver vangend voor de gemeente bezig is, maar dat hij/zij gemeenteleden stimuleert en motiveert tot een houding van getuigenis en dienst. Begonnen zal worden met projekten in een drietal gemeenten. Voorzover er interker kelijke samenwerking ter plaatse is, zal er vanuit die samenwerking gewerkt worden Ervaring in toerustingswerk is vereist. Belangstellenden met een opleiding die als relevant voor het werk kan worden beschouwd (sociale akademie V.O.). middelbaar theologi sche opleiding, enz.) nodigen wij uit kontakt op te nemen met: G. Pel. Willem ll-laan 40, Schaesberg (L), tel. 045-315567 Uw reaktie wordt vóór 1 april a s. verwacht. vraagt voor haar nieuwe te openen gezinsvervangend tehuis te Heerhugowaard Vereiste opleiding volgens richtlijnen C R M. Inlichtingen en sollicitaties: de heer J J. Troosl, Apollolaan 2. Heerhu gowaard, lel. 02207-16770 of mevr. Schetter, alg. dir. vd stichting Breelaan 75, Bergen N H lei. 02208-6741 verzorging, verpleging, opvoeding en be handeling van geestelijk gehandicapten zoekt op korte termijn voor haar gezins vervangend tehuis voor 25 geestelijk gehandicapte mannen en vrouwen „DE HOOGHE DUCK", Thorbeckelaan 69B Ie Sliedrechl (tel. 01840-5976) van minimaal 20 jaar en in het bezit van één der volgende diploma's O.P.M. MBO-I.W. kinderbescherming A en B Z-diploma Inlichtingen omtrent de funktie kunnen worden verkregen bij het hoofd van het huis, de heer J. v.d. Sar Sollicitaties gelieve men te richten aan de direktie van de Stichting Gemiva, Van Limburg Stirumslraat 10 te Gouda

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 29