J r verpleegkundige gediplomeerde ziekenverzorgende (m jv.» ziekenverzorgende (mM afdelingshoofd spelleid(st)er psychiaters logo/ akoepedistfe) AFDELINGSHOOFD vereniging "bartiméus* PEDAGOOG OF KINDERPSYCHOLOOG 'sHeeren Loo-Lozenoord B-VERPLEEGKUNDIGEN i 'sHeeren Loo-Lozenoord ZIEKENVERZORGENDEN □STICHTING VERPLEEGHUIS DELFTI I SINT ELISABETH GASTHUISHOF ZATERDAG 18 FEBRUARI 1978 TROUW/KWARTET 2U— De Vereniging Bartiméus verzorgt binnen het moderne instituut Bartiméus te Zeist de opvoeding en het onderwas voor plm. 200 blinde en slechtziende longens en meisies. die intern wonen Aan het instituut zijn tevens een school voor blinde kinderen en een school voor kinderen met beperkt gezichtsvermogen verbonden. Bij de pedagogische staf van het instituut vaceert de functie van (mnl./vrl.) met ervaring m psychodiagnostisch onderzoek. De taak zal onder meer bestaan uit: he: doen van psychologisch onderzoek bi| normaal begaafde blinde en slechtziende kinderen. het samen met de veldwerkers opstellen van een opvoedingsplan, het begeleiden van internaatsmedewerkers. Ervaring in therapie strekt tot aanbeveling. Een prot chr. levensovertuiging is vereist, terwijl een loyale opstelling t.a.v. de doelstellingen van de Vereniging wordt verwacht. Honorering geschiedt volgens het rapport V.A.I.Z. Pensioenfonds P.G.G.M. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer G. Tieman, stafcoördinator, tel kantoor (03404) 2 15 44. privé (03404) 1 44 38 Sollicitaties gelieve u te richten aan Instituut Bartiméus, t.a v. de directie, Utrechtseweg 84. Zeist. (Prot.Chr.Inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Ermelo Telefoon (03417)-6868 Naast de paviljoenszorg voor onze ruim duizend geestelijk gehandicapten, kent onze inrichting ook ruime therapeutische mogelijkheden. De afdeling KREATIEVE AKTIVERING is één daarvan en bestaat uit zes medewerkers die een collega- zoeken. De spelleid(st)er begeleidt de bewoners van de inrichting, zowel individueel als in groepsverband, in één of meerdere creatieve spelvormen. Vereisten: een adequate opleiding, bijv. N XX, K.&O. of Kleuterleidster A B - ervaring met (of belangstelling voor) creatieve spelvormen, zoals muziek, beeldende vormen, creatief spel (drama), spelen met spelmateriaal christelijke levensovertuiging. Geboden wordt: - arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het ziekenhuiswezen - een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, tussen I 2.023,75 en f 2.508,11 bruto per maand. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer H. Maarsingh, hoofd kreatieve aktivering, toestel 135. Sollicitatie te richten aan het hoofd Personeelszaken. SH. In'HUIZE BEATRIX', bejaardentehuis voor 130 bewoners en een ziekenafdeling van plm. 10 bedden, wordt voor spoedige indienst treding gevraagd een of in full-time dienstverband. voor de nachtdienst Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. voor personeel in bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice, mevrouw C. Korstanje, Dnebergsestraatweg 2 te Doorn. Prot Chr. Centrun voor reaktivenng en verpleging van langdung ichameüjk zieken "De HakJerhof Bemekom Voor de funktie van zoeken wij kontakt met een ver pleegkundige die in het bezit is van het diploma ziekenverpleging A of A+B kaderopleiding). Als afdelingshoofd krijgt hij/zij de direkte zorg voor 30 bewoners. De taak bestaat uit: - het plannen van de werkzaam heden; - het opleiden van leerling-zieken verzorgenden; - het overleggen in teamverband en het onderhouden van kontak ten met de bewoners en hun familie; - arbeidsvoorwaarden volgens c.a.o. ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door de verpleegkundig direktrice, Zr. G. A. van de Hel, tel. 08389 - 9101. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. "Veldwijk" Is een psychiatrisch ziekenhuis, waar ca. 800 patiënten worden behandeld en verpleegd. Het gaat uit van de Vereniging tot christelijke verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. in de sektor langdurig psychiatrische behandeling van ons ziekenhuis kunnen geplaatst worden enkele die de opleiding tot groepsverpleegkundige willen volgen. De sektor langdurig psychiatrische behandeling omvat afdelingen waarbij de aktivering en gedragsbeïnvloeding op de voorgrond staan. De taak van de groepsverpleegkundige omvat o.a.: - begeleiden en trainen bij zelfverzorging van patiönten - begeleiden naar en helpen bij de aktiverende bezigheid koórdineren van de behandeling - deelname aan het overleg in het behandelteam. We verwachten van deze funktionarissen: - bereidheid tot samenwerking bereidheid zich verder te ontwikkelen in de begeleidings methodiek van de afdelingen. Wij stellen prijs op een christelijke levensinstelling van onze medewerkers. Voor nadere Informatie en voor het aanvragen van een solli citatieformulier kan kontakt worden opgenomen met de afdeling personeelszaken, tel. 03417-4848. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Algemeen-Direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo Bij de zorg voor meer dan 800 patiënten zijn ruim 700 perso neelsleden direkt of indirekt be trokken. Voor het optimaal funktionaren van da afdelingen en de patiënten zorg zijn afdelingsteams verant woordelijk, ieder bestaande uit •en psychiater, psycholoog, maatschappelijk werkende en verpleegkundige. In verband met reorganisatie van de werkzaamheden voort vloeiend uit het spoedig gereed komen van 2 nieuwe observatie afdelingen (welke bestaan uit 3 units van 8 personen), en in ver band met het bereiken van da pensioengerechtigde leeftijd door een der kollegae, zoeken wij Van hen wordt verwacht: bereidheid om in een multidisci plinair team vanuit da medische en psychopathologische invals hoek te werken; - bereidheid om naast het toepee- sen van farmakotherapie mee te werken aan het toepassen en ver der ontwikkelen van psychothe rapeutische en socio therapeuti sche behandelprogramma's, afs- - bereidheid om bij te dragen aan de algemene taken van het ziekenhuis, zoals de opleiding van verpleegkundigen en arte- assistenten, en aan da beleids voorbereiding met betrekking tot funktie en organisatie van het ziekenhuis als geheel; - belangstelling voor wetenschap pelijk onderzoek. Het werkterrein kan in neder overleg worden bepaald, mede In aanmer king nemend eventuele ervaring in soortgelijke funktiee; dergelijke erva ring Is een aanbeveling, doch niet noodzakelijk. SeUHsindikatie: (afhankelijk ven leeftijd en ervaring) f 7.807,- tot f 10.113,- bruto per maand. Voorts ie de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van Voor verdere inlichtingen en aolliciaties kunt u kontakt opnemen met dr. M. Oosterlee, Medisch Direkteur. l-11 lAr 1OU flv3ZC (bijAmhamlTal.OOM-241 Vrsniging tot chrtetatijk* vorzorgtng van gowtoo- «n nnuwzMw. (Prot.Chr.Inrichting voorgeesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Ermelo Telefoon (03417)-M68 Op onze inrichting (1040 geestelijk gehandicapte bewoners) proberen wij onze bewoners waar mogelijk te helpen mei het verbeteren van de communicatiemogelijkheden. De afdeling Logo/akoepedie neemt daarbij een belangrijke plaats in en beschikt dan ook over geavanceerde hulpmiddelen. Het onderzoeken en individueel behandelen van spraak-taal en/of gehoorgestoorde bewoners is vaak moeilijk, maar het is ook boeiend en fijn zo'n kind of volwassene zich te zien ontwikkelen. Omdat onze huidige logo/akoepediste in verband met gezinsuitbreiding met haar taak stopt, zoeken wij een die samen met een reeds aanwezige assistente de genoemde taken op zich kan nemen on eventueel verder kan uitbouwen. Natuurlijk verwachten wij van de functionaris belangstelling voor de geestelijk gehandicapten. Ervaring stellen wij op prijs, evenals een protestants-christelijke levensinstelling. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden, volgens de CAO voor het ziekenhuiswezen. Variabele werktijden en een part-time aanstelling zijn mogelijk. Het salaris ligt - afhankelijk van de ervaring globaal tussen de f 2.700,- en t 3.700,- per maand. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij mevrouw E C. Knol-Ronner, logo/akoepediste, of bij de heer B.A. Verstraete, hoofd Personeelszaken. Sollicitatie te zenden aan het hoofd Personeelszaken. Ons nieuwe gebouw aan de rand van Delft biedt plaats aan totaal 320 lichamelijk en/of geestelijk gehandicapten. In ons verpleeghuis is sprake van een ontwikkelingsproces waarbij nieuwe gedachten ovér de organisatie en het werken in teamverband actueel zijn. Om onze nieuwe taakstelling in de praktijk gestalte te geven, hebben wij nog enige mensen nodig. Het betreft die in het bezit zijn van het diploma Ziekenverzorging en bereid zijn in een enthousiast team samen te werken. Op korte termijn is het probleem huisvesting op te lossen door tijdelijke inwoning. Salariëring geschiedt volgens de CAO Ziekenhuis wezen. Wilt u vooraf inlichtingen, dan kunt u zich in ver binding stellen met zuster I. M. Pollemans, verpleeg kundige in algemene dienst. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de af deling Personeelszaken, ter attentie van de heer A. C. Kuijten. Beukenlaan 2 Delft Tel. (015) 14 49 48 Het Sint Elisabeth Gasthuishof. Caeciliastraat 16 te Leiden, zoekt i.v.m. huwelijk van de huidige funktionaris een verpleegkundige met diploma ziekenverpleging A of A/B voor de funktie van Het betreft hier een afdeling met 41 somatisch zieke bejaarden. De te verrichten taken bestaan uit: leiding geven aan het afdelingsteam onderhouden van kontakten met bejaarden zorg voor een goede relatie medewerkers, bejaarden en hun familie. Aanstelling afhankelijk van ervaring volgens de CAO-Zie- kenhuiswezen. Pensioenvoorziening volgens het P.G.G.M.-reglement Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer G. E. A. Unssen, Hoofd Verplegingsdienst, telefoon 071-122346toestel 37. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van ons verpleeg huis.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 26