5» I I f afdelingshoofd polikliniek B-verpleegkundigen SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE KOÖRDINATOR SOCIALE ASPEKTEN STADSVERNIEU WING (M/V) DIRECTEUR (m/vr) >t BOUWHUIS PHILADELPHIA-OVERIJSSEL ortho-pedago(o)g(e) Directeur van de Sector Maatschappelijk Werk Instituut voor Epilepsiebestrijding .OPDREEF" GROEPSLEID(ST)ERS een flinke kracht wljkierpleegkundlge hoofd van de opleiding, zeister ziekenhuis waarnemend hoofd operatieafdeling zeister ziekenhuis WILLEM-ALEXANDER operatie verpleegkundigen o.k. assistenten ZATERDAG 18 FEBRUARI 1978 TROUW/KWARTET Het team stadsvernieuwing van de Stichting Wetzi|nsraad Leiden zoekt voor het werkterrein, dat voornamelijk gelegen is in de Leidse binnenstad, een Deze funktionans zal in nauw overleg met zijn/haar kollega's van de Welzijns- raad, bewoners en (eventueel zelf op te richten) bewonersgroepen. projektlei- ders en betrokken ambtenaren van de gemeente Leiden, voorwaarden dienen te scheppen voor een optimale bewonersparticipatie en sociale begeleiding in stadsve rmeuwingsprocessen. Hij/zij zal daartoe o a voorlichting moeten geven aan bewoners: vanuit een onafhankelijke positie goede kontakten moeten onderhouden met gemeente, woningbouwverenigingen en andere opdrachtgevers; de maatschappelijke dienstverlening in stadsvernieuwingsprocessen moeten vormgeven en koordineren; onderzoek moeten kunnen doen naar sociale aangelegenheden, die met stadsvernieuwing samenhangen. De aan te stellen funktionans dient van akademisch nivo te zijn. terwijl ervaring met het werkterrein, dat gelegen is tussen bevolking en overheid, gewenst is. De aanstelling zal vooralsnog voor één jaar plaatsvinden, in de rang van hoofdkommies. Inlichtingen over bovengenoemde funktie zijn te verkrijgen bij drs. J. C. Beemer en A. C L. Kuppens, tel 071 - 121341 Sollicitaties zo spoedig mogelijk (binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie) richten aan Het Bestuur van de Stichting Welzijnsraad, Stationsweg 28. Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 78009. Binnen de FEDERATIEVE STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJK WERK EN GEZINSVERZORGING in Noord-West-Brabant te Zevenbergen (in 1975 voortgekomen uit een van oorsprong katholieke en protestantse instelling) bestaat een vacature voor de funktie van De instelling omvat de werksoorten algemeen maatschappelijk werk met 11 formatieplaatsen en gezinsverzorging met 256.189 formatie-uren. Het werkgebied omvat 8 gemeenten. De te benoemen funktionaris zal worden belast met de algemene leiding zulks met inachtneming van het door het bestuur te bepalen beleid. De voorbereiding en uitvoering van het beleid geschiedt door hem in overleg met de medewerkers Wij verwachten van de sollicitant dat hij/zij; organisatorische/coördinerende kwaliteiten heeft; financieel-technisch onderlegd is; goede contactuele eigenschappen bezit; het belang van inspraak kan onderschrijven; de belangen van beide werksoorten kan behartigen. De opleiding van de aan te stellen funktionaris zal in overeenstemming moeten zijn met de inhoud van bovenomschreven funktie. Salariëring volgens subsidieregeling van C R M. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedu- Informaties kunnen worden ingewonnen op het bureau van de Stichting; tel 01680-23350 Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijningsdatum te richten aan de voorzitter, de heer J E. Oomen. De Biestraat 12. Oud-Gastel. 't Bouwhuis in Enschede is een projekt van de protestants christelijke oudervereniging Philadelphia en vormt een leefgemeenschap voor diep. ernstig en matig geestelijk gehandicapten. Kinderen zowel als mannen en vrouwen, kunnen hierin worden opgenomen. 282 van hen zijn ge huisvest in paviljoens, die elk bestaan uit zeven wooneenheden voor zes. acht, tien of twaalf bewoners Zo mogelijk nemen zij van daaruit deel aan dagaktiviteiten in een "tweede en derde milieu". In een vijfde paviljoen met 3 groepen wonen nog 30 zgn. "bed-box"- kinderen In de woonsituatie en bii de dagaktiviteiten worden de bewonen bege leid door een interdisciplinair team. bestaande uit twee artsen, een klinisch psycholoog, twee ortho-pedagogen. een maatschappeliik werk ster en een pastor. In verband met het vertrek van een van beide zoeken we voor haar vervanging een (vek. 89) In fulltime dienstverband zullen van u. als lid van het interdisci plinaire team. verschillende werk zaamheden worden gevraagd. De pedagogische begeleiding van de groepsleiding bij hun omgang met de pupillen m de wooneen heden cn in de verschillende dagaktiviteilen. slaat daarbiop de voorgrond Daarnaast zult u ook betrokken z>/n bi/ de interne opleiding van de leerlingen voor het diploma Zwakzinnigenzorg en andere vormmgsaktiviteiten. Tevens behoren pedagogisch on derzoek en pedagogische be handeling van de alzonderliike bewoners tot uw taak. waarbg speciale aandacht voor de spel- observatie wordt gevraagd. Kinderen zowel als volwassenen zullen uw aandacht behoeven. Zo wacht u op 't Bouwhuis een veeizi/dige en ons inziens inte ressante werkkring Voor deze funktie achten wij een doctoraal studie m de pedago giek of de opleiding M O Peda gogiek B noodzakelijk, bij voor keur met orthopedagogiek als hoofdvak. Interesse in spelobser- vatieltherapie en ervaring zijn een pluspunt. Een posit iel christelijke levens beschouwing is gewenst Een psycho-technisch onderzoek maakt doel uit van de selektie procedure. Bent u geïnteresseerd, dan zenden wij u graag nadere informatie over ons werk en deze funktie. vergezeld van een sollicitatieformulier. Oeze kunt u onder vermelding van vakaturenummer aanvragen bij do Stichting Philadelphia Overijssel, 't Bouwhuis. Welnaweg 100, Enschede De Stichting PROTESTANTS SOCIAAL CENTRUM te Amsterdam, bestaande uit de sectoren Maat schappelijk Werk. Gezinsverzorging en Samenlevings opbouw. zoekt wegens pensionering van de huidige directeur een De sector Maatschappelijk Werk telt ca. 40 maat schappelijk werkers. Deze hebben een professio nele verantwoordelijkheid voor het beleid in hun sector en werken in een organisatiestructuur, die het mogelijk maakt, dat ieder bij de vorming van het beleid betrokken wordt. Zijn/haar taak zal o.m. inhouden: - bevorderen en coördineren van de besluit vormingsprocessen binnen de sector Maatschappelijk Werk; - bevorderen van het denken binnen de sector over de plaatsbepaling van het algemeen maatschappelijk werk binnen de samenleving; - bevorderen, dat de inzichten met betrekking tot het te voeren beleid, zoals die bij het bestuur en bij de leden van de sector leven, op elkaar afgestemd blijven; - bevorderen, dat de hulpverlening op adequate en methodisch verantwoorde wijze wordt uitgevoerd en optimaal bereikbaar is voor (potentiële) cliënten, ongeacht hun levens beschouwing; - het voeren van het beheer over de stichting, tezamen met de directeur van de sector Gezinsverzorging en in samenwerking met het bestuur van de stichting. De directeur behoeft geen maatschappelijk werker te zijn, maar moet wel ervaring hebben in het welzijnswerk en daarvoor een adequate opleiding hebben genoten. De directeur zal uit persoonlijke betrokkenheid mede gestalte dienen te geven aan het in de statuten omschreven uitgangspunt van de stichting. Daarnaast moet hij/zij geïnteresseerd zijn in het politieke krachtenveld, waarin het welzijnswerk zich bevindt en bereid zijn zich ervoor in te zetten om daarin de belangen van de stichting en haar cliënten te behartigen. Wij denken aan een man of vrouw tussen de 35 en 50 jaar. Bij de sollicitatie is een uit diverse geledingen der stichting samengestelde commissie betrokken. Belangstellenden voor deze functie worden verzocht binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie schriftelijke sollicitaties te richten aan de voorzitter van het bestuur der Stichting Mr F.B. Jonker. De Lairessestraat 73. Amsterdam-Z. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heem stede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlem mermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zeven sprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede. Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Ter aanvulling van onze staf verpleegkundigen in ons resocia- lisatiepaviljoen "Aster" zoeken wij kontakt met (mnl./vrl.) Zij zullen in samenwerking met de overige leden van het paviljoensteam worden belast met verantwoordelijke taken waarbij zij tevens zullen worden betrokken bij de praktische begeleiding van leerlingen en verpleegassistenten. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer M. Kuyer, hoofd Paviljoen "Aster", tel. (023) 339060, toestel 2367. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder ver melding van vakaturenummer 080/L/TR. Meer en Bosch De Cnjqujushoews is een tehuis voor werkende en studerende meisjes te Amsterdam, uitgaande van de vereniging ..Beth San" Binnenkort gaan enkele teamleden ons verlaten. In verband hiermee vragen wij enkele Ook Is er plaats voor een part-timer (half). Wij vragen hiervoor kandidaten met een minimum leeftijd van 23 jaar. bij voorkeur een afgeronde opleiding op het nivo van MBO-Inrichtingswerk, ervaring in het jeugd- ot inrichtingswerk; bereidheid tot het verrichten van slaapdiensten. Salariëring geschiedt volgens de normen van het rapport-Haeck (nationale federatie voor kinderbe scherming). Schriftelijke sollicitaties kunnen, het liefst binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie wor den gericht aan de direktnee van ..Op Dreef" (tijde lijk; Van Eeghenstraat 83. Amsterdam) Voor informatie kunt u bellen: telefoon 020-765927 Stichting Hervormd Bejaarden Centrum „Amandelhof" Arnhemse Bovenweg 2, Zeist. Tel. 03404-18321. In ons centrum is plaats voor die naast het leefbaar houden van de woonruimten ook bereid is lichamelijke ver zorging te geven. Sollicitaties bij de direktrice. Stichting Samenwerkende Kruisverenigingen in de Zaanstreek In September 1976 Is hel Wijiigejo«1he«lseenmim in de nieuwbouwwijk Westztjderveld te Koog aan de Zaan. van start gegaan Door de snelle groei van deze wijk is er plaats gekomen voor een tweede Inlichtingen bfj Henny Piepers, p'a W G. C Glazenmakers- veld 75. Koog aan de Zaan. tel 075-156007 (bereikbaar van. 12 30 lol 13.30 uur) Schnfteli|ke sollicitaties richten aan de direkleur. C. J. Waij, de Weer 81. Zaandam. In ons ziekenhuis (250 bedden) komt binnenkort de lunktie vakant van die belast is met de organisatie en de dagelijkse leiding van de A-opleiding aan 90 leerlingen Het opleidingsteam bestaat uit 5 theorie- praktijkdocenten en een sekretaresse. De opleiding heeft zich het algelopen jaar ontwikkeld van vakkenonderwijs naar thema-onderwijs, waann met konkrete doelstellingen wordt gewerkt Het gehele onderwijs-ieerpian ïs herzien en ligt schriftelijk vast De leerling werkt de konkrete doel stellingen individueel uit op de afdeling Naast koördmeren en stimuleren van het opleidmgsteam. heelt het hoofd van de opleiding tot taak het onder houden van kontakten met medische staf en stafverpleegkundigen, het bij wonen van vergadenngen. het mede verzorgen van de werving en selektie van nieuwe leerlingen Voor deze funktie wordt gevraagd: - het diploma ziekenverpleging A - een voltooide docentenopleiding - bij voorkeur enige jaren ervaring - m teamverband kunnen werken - in staat zijn nieuwe ontwikkelingen m de A-opleiding konkreet te vertalen naar de opleidingssituatie van het Zeister Ziekenhuis Sataris en secundaire arbeidsvoor waarden overeenkomstig de N Z R - nchtlijnen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het huidige hoofd van de op leiding, mw.F.J. Mensink, of door de verpleegkundig adjunkt-direkteur. mw M. Kuurman, tel. (03404) 2 84 22. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van het Zeister Ziekenhuis, Prof. Lorentzlaan 76. Zeist. Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis waarin alle basisspecialismen aanwezig zijn. Het beschikt over een kapaciteit van 250 bedden. Door interne promoties is de funktie vakant van De funktionaris zal afhankelijk van leeftijd en ervaring aangesteld worden in de rang van Ie verpleegkundige of 1e verpleeg kundige A. De operatieafdeling is modern van opzet en omvat 4 o.k.'s, een behandelkamer, een gipskamer en een recovery. Het team bestaat uit 20 medewerkers. Wij vragen een ervaren o.k. verpleeg kundige. die - in het bezit is van N.Z.R. diploma en diploma kaderopleiding; - in staat is leiding te geven; - bereid is mee te werken aan de op leiding van o.k.-verpleegkundigen en assistenten. Voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw H. Brandsen, hoofd van de afdeling, tel. (03404) 28422. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van het Zeister Ziekenhuis, Prof. Lorentzlaan 76 te Zeist PROTESTANTS ZIEKENHUIS s-HERTOGENBOSCH HET WILLEM-ALEXANDER ZIEKENHUIS (310 bedden) vraagt in verband met toenemende werkzaamheden op de operatieafdeling; en/of Salariëring, afhankelijk van ervaring, minimaal op niveau verpleegkundige A. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd operatiekamer Mw. A. Hartkamp, tel. 073 124411. toestel 2149 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelzaken, Deutersestraat 2, s-Hertogenbosch Het Sophia-Ziekenhuis, met een kapaciteit van 610 bedden, is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen worden uitgeoefend. Voor de poliklinieken zoeken wij, in verband met funktioneel leeftijdsontslag op 1 september 1978 van het huidige hoofd, een Tot het verzorgingsgebied van deze afdeling behoren, behalve de ongevals behandeling, ook diverse specialis tische poliklinieken. Chirurgie, K.N.O., Urologie, Mondheelkunde, Plastische Chirurgie. Het afdelingshoofd ressorteert recht streeks onder een koördinerend hoofd j en geeft leiding aan 15 verpleegkun digen. Wij verwachten dat het afdelingshoofd het werken in teamverband zal stimu leren. Wij menen dat kandidaten over ruime verpleegkundige, bij voorkeur leiding gevende, ervaring op een polikliniek dienen te beschikken. Zij, die de kaderopleiding hebben gevolgd, genie ten de voorkeur. Aanstelling vindt plaats in de rang van hoofdverpleegkundige. Op ons personeel is de rechtspositie regeling van de gemeente Zwolle van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektieprocedure. Geïnteresseerden in bovengenoemde funktie kunnen hun sollicitaties, onder vermelding van nr. 7801, richten aan de afdeling personeels zaken, Dr. C.A. van Heesweg 2 te Zwolle.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 24