Overheidsbonden beu va laboratorium-situatie FAMILIEBERICHTEN boekhoudkundige kracht Loods na val overleden te I I L DONDERDAG 16 FEBRUARI 197S TROUW/KWARTE1 kunnen van maandag tot cn met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Opa Kluvers hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag Erik. Liesbeth. Rob. Arnét, Bart Hartelijk gefeliciteerd Rie! Oma Visser hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag Johan en Gerard van Herwerden. 23 februari 1938 ..Geprezen zij de Here Dag aan dag draagt Hij ons; die God ts ons heil." 23 februari 1978 T. W. van Ketel en W. M. van Ketel-Kasbergen Onze ouders en grootouders vieren met ons het verheu gende feit. dal zij 40 jaar getrouwd zijn en wij stellen er prijs op u dit op deze manier te laten weten. Met hen willen wij dankbaar zijn en daar een feestelijk karakter aan geven. Capelle a/d IJssel Sjoerd en Thea Ingeborg en Raoul Werkendam: Walburg en Wim Marieke en Eelco Purmerend: Kees en Fredy Sander en Mark Amsterdam: Joke Haarlem: Ria Onze ouders willen u graag ontvangen op donderdag 23 februari a s. in Café-Restaurant „De Adelaar". Gooi- landseweg 3 te Weesp 's middags tussen vijf uur en half zeven. Weesp. Stationsplein 13 De Heer heeft thuis gehaald Zijn kind, onze lieve man en vader, grootvader en overgrootvader Lammert Hofstra op de leeftijd van 84 jaar. Wij zijn dankbaar voor alles wat God ons in hem heeft geschonken. Psalm 121 (onberijmd) Franeker: G. Hofstra-Nienhuis Woodstock Canada: Jet en Foppe Eindhoven: Henk en Bettie Hardenberg: Geert en Cox Embro Canada: Freda en Rudolf Zuidwolde: Onno en Tineke Burgessville Canada: Anneke en Andy Franeker: Kees en Annie Buitenpost: Jannie en John Geldrop: Hinke en Jan Klein- en achterkleinkinderen Franeker. 14 februari 1978 Hertog van Saxenlaan 37 Op zaterdag 18 februari zal de rouwdienst worden Jehouden in de Gereformeerde Kerk. Zilverstraat 3 aanvang 12.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Franeker. Gelegenheid tot condoleren vanaf 12.00 uur in de kerk. De besturen van de Ver. voor Prot. Chr. Kleuter en Basisonderwijs en de Stichting voor Chr. Voortgezet Onderwijs, beide 'te Franeker, geven kennis van het overlijden van de heer Lammert Hofstra op de leeftijd van 84 jaar, die van 1912-1958 het Chr. Onderwijs te Franeker als onderwijzer, leraar ULO en hoofd Bolwerk- school. met al zijn gaven van hart, hoofd en handen heeft gediend. Franeker. 14 februari 1978 Namens de P.C.K.B.O., B. van Amerongen. voorzitter W. Sipma-de Jong. secretaresse Namens de Stichting Chr. V.O., A. Zondag, voorzitter T. v.d. Veen. secretaris. Onverwacht nam God uit onze familiekring weg onze blijmoedige zwager en oom Pieter van Wijk Wij zijn bedroefd, maar niet zonder hoop Arnhem G J Stapelkamp H. W. Stapelkamp-Wilms Dieren A. B Stapelkamp L A. Stapelkamp-Prins Roosendaal: H. Stapelkamp Rotterdam: M. C. P. Stapelkamp U. G. E. Slapelkamp-Sixma Rotterdam: N. van der Kraan-Stapelkamp P van der Kraan Rotterdam. H. S Stapelkamp G. Stapelkamp-Voerman neven en nichten Utrecht. 14 februari 1978. Uit onze kring werd plotseling weggenomen onze broeder en mede-ambtsdrager Ane Cornelis Schaap Vele jaren heeft hij in' onze Gemeente zijn krach ten gegeven in het diaconaat en zo de Heer ge volgd in het dienen van de ander. Wij bidden Mevrouw Schaap en haar kinderen Gods nabijheid toe. Dé dienst van Woord en Gebed wordt gehouden a.s. vrijdag 17 februari om 1.30 uur in onze keek. waarna de begrafenis volgt te Hoek van Holland. Voor de Raad van de Gereformeerde Kerk te Hoek van Holland. A. Haaima. praeses. P. van der Kaaden. scriba. Hoek van Holland. 14 februari 1978. Heden overleed in alle rust in de leeftijd van 82 jaar onze lieve echtgenote, moeder en groot, moeder Antonia Anna ten Brink-de Bas Wageningen: J. ten Brink Landsmeer: N. J. van Meurt-ten Brink H. L. van Meurs Lex van Meurs Apeldoorn: J. E. Groen-ten Brink L. J. Groen Peter Groen Nijmegen: H. D. ten Brink Els Zwart Amsterdam: Loes de Haan-van Meurs Roel de Haan Harm-Jan van Meurs Orrefors (Zweden): Josien van Meurs Wageningen: Anke Groen Wageningen, 14 februari 1978 „Belmonte" flat Gen. Foulkesweg 133 De overledene is opgebaard in het mortuarium van het Pieter Pauw Ziekenhuis te Wageningen. Aldaar geen bezoek. De crematie zal plaats hebben op vrijdag 17 februari a.s. om 11.35 uur in het crematorium te Dieren, (aula 2). „In het hui* mijns Vaders zijn vele woningen". Vanmorgen is in alle rust van ons heengegaan, onze lieve man, vader, schoonvader en opa Jacobus Boers op de leeftijd van 74 jaar 's-Gravenhage: C. C. Boers-van Geest Alphen a/d Rijn: L. Boers J. P. Boers-van Leeuwen Sandra, Ronald, Marcel Rotterdam: A. J. Boers J. F. Boers-van der Wees Lia, René, Eddy, Inge Voorburg: M. C. van der Starre-Boers H. van der Starre Annemiek, Robert, Martin 's-Gravenhage. 14 februari 1978 Notenplein 146 Vader is thuis opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen van 3-5 en vai 7-9 uur. De rouwdienst, welke geleid zal worden door Ds. A. J R. Brussaard, zal gehouden worden op vrijdag 17 februari in de Petra-kerk, Albairda- straat I, hoek Thorbeckelaan, om 10.30 uur, w«aar- na de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats Nieuw Eijkenduinen aan de Kamperfoelie- straat 2A te "s-Gravenhage om circa 11.15 ulur. Na de begrafenis gelegenheid tot cendolerenfin de ontvangkamer van de begraafplaats. Want ik ben er zeker van, dat het lijden van den tegenwoordigen tijd niet opweegt te gen de heerlijkheid, die over ons geopen baard zal worden. Romeinen 8:18 Na een langdurige ziekte is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder en, groot moeder Maria Blok-de Graaf weduwe van Jan Blok. eerder weduwe van Jacob Peerenboom. op de leeftijd van 79 jaar. Leiderdorp: J. de Haan-Peerenboom W. J. de Haan Putten: P. Peerenboom A. C. Peerenboom-Siegers Bennebroek: W. Peerenboom K. Peerenboom-Nederlof Leiderdorp: N. C. van Nieuwkoop-Peerenboom L. C. van Nieuwkoop Rijswijk: i M. den Ouden-Peerenbopm Leiden: J. M. Blok J. A. Blok-te Voortwis Schiedam: M. J Blok Y. P. Blok-Borgstein Katwijk: E. F C Dijkdrent-Blofc P. J. Dijkdrent en kleinkinderen Leiderdorp. 14 februari 1978 Verpleeghuis „Leythenrode" Correspondentieadres: Lokhorst 6, Leiderdorp. De overledene is opgebaard in h«;t Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31, Leiden. Bezoek vrij dagavond van 7-7.30 uur. Geen bloemen-Geen toespraken De rouwdienst is bepaald op zaterdag 18 februari a.s. om 12 uur in de Scheppirfgskerk, Van Poel geestlaan te Leiderdorp, waarna de begrafenis om ca. 1 uur op de algemene begraafplaats a*h de Hoogmadeseweg aldaar zal plaiitsvinden. Gelegenheid tot condoleren na d|e begrafenis4h de Scheppingskerk Stichting Prot. Christelijk Verpleeghuis C0ENDERSH0F Helpertrink 59 - Groningen Wij zoeken voor onze administratie een Bij voorkeur in het bezit van het Praktijkdiploma Boekhouden, MBA of MEAO. Kennis van salaris administratie en sociale wetgeving wordt op prijs gesteld. Leeftijd tot 30 jaar. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Economisch direkteur, de heer D. Boonstra, Helperbrink 59, Groningen. Maandagmorgen is van ons heengegaan onze lie- ve en zorgzame man, vader en grootvader Jan Overweel op de leeftijd van 72 jaar. M. Overweel-van Sintmaartensdijk Roelie en Wout Herman en Dons Kleinkinderen Geen bezoek, gëen bloemen. CoiT.adres: Max Havelaarlaan 82, Amstelveen. De begrafenis vindt plaats op vrijdag 17 februari om 15 uur op de begraafplaats Zorgvliet te Am sterdam. Er bestaat gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. 'Want gij zijt gekocht en betaald.' 1 Cor. 6:20a Na een geduldig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen onze lieve man, vader en groot vader Pieter Mantel in de leeftijd van 72 jaar. Zijn leven was psalm 150. Andijk: C. Mantel-v.d. Leek Haarlem: Nel Stuart-Mantel Ko Stuart Corrie en Cees Johan Ida Gertrude Andijk, 15 februari 1978 Huize „Sorghvliet" De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 18 februari om 15 uur op de Oosterbegraafplaats te Andijk. Om 14 uur zal er een rouwdienst worden gehou den in Huize „Sorghvliet". Vertrek naar de begraafplaats om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 17 februari in Huize „Sorghvliet" van 19.30 tot 20.30 uur. „Haar leven was Christus, haar sterven gewin" In alle rust en vrede overleed na een veelbewogen leven onze lieve, onvergetelijke moeder, groot- en overgrootmoeder Ncnnigje Moed-Schoppen sinds 1 maart 1955 weduwe van Koop Moed op de gezegende leeftijd van 93 jaar. EUecom: Jac. Moed W. Moed-de Wit Nij-Bcets: J. Moed J. Moed-de Bos Drachten: K. T. Reindersma K. Reindersma-Ybema Klein- en achterkleinkinderen Drachten. 13 februari 1978. Verpleegtehuis „Bertilla", Burg. Wuiteweg 140. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 17 februari a.s. om 2 uur op de algemene begraaf plaats te Tijnje. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het verenigingsge bouw „Uitkomst" naast de Geref. Kerk. Dankbaar voor het vele wat hij te midden van onze gemeente deed en betekende tot in zijn laatste levensdagen berichtten wij dat in zijn Heer en Heiland is ontslapen Sibolt Heiko de Groot In leven president-kerkvoogd van onze gemeente. Ps 116:11 a (oude ber.) „Ik zal met vreugd in 't huis des Heren gaan" Tjamsweer, 14 februari 1978 De kerkeraad der Herv. Gemeente Tjamsweer: Ds. J. Noordmans, voorzitter E. Wiersema. secretaris No Van onze soc.-economische redactie DEN HAAG De centrales van overheidspersoneel hebben besloten het overleg met de directeur burger personeel van het ministerie van de fensie op te schorten. De centrales hebben geen behoefte aan dat over leg zolang defensie toezeggingen over verbetering van de werksituatie in een farmaceutisch laboratorium van defensie in Amsterdam niet nakomt. In dat laboratorium test de inspectie geneeskundige dienst van de land macht geneesmiddelen en de vijf la boranten klagen allang steen en been over de werkomstandigheden. In het laboratorium wordt gewerkt met giftige gassen, terwijl de gebrek kige luchtventilatie gevaar oplevert voor het personeel. „Sindsdien zijn onder meer in de dienstcommissie steeds toezeggin gen gedaan die vervolgens om finan ciële redenen niet konden worden nagekomen. En ook nu weer in het overleg met de directeur burgerper soneel worden we aan het lijntje gehouden", aldus een woordvoerder van de bonden. De centrales de ABVA, de KABO, NCBO, ARKA. het Ambtenarencen- trum en de Centrale van Hogere Ambtenaren zijn het beu. Het overleg via de normale overlegorga- e nen hebben ze voor onbepaald*} opgeschort. Ze zullen snel streeks contact met minister l singa van defensie opnemen ii hoop dat dat wel helpt. Volgens de bonden heeft de i teur burgerpersoneel gezegd d^ naar de veiligheid in het labor*/ J um een onderzoek zal worden i steld en dat de financiën wel een hinderpaal zouden kunnen 1 De bonden zijn over die toezeg HU verbaasd, omdat in juni al uit] op onderzoek is gebleken dat de kl| zii ten gegrond zijn. De verbetering ja] de arbeidssituatie zou vermoed J vijftig mille tot een ton kosten. is de vakbonden een raadsel da a'* fensie over een dergelijk bedrag mil ke problemen maakt, te meer [ge de veiligheid in het geding is. aa ge gn Qde HOEK VAN HOLLAND Bij val uit een veiligheidsriem is jarige loods A. C. Schaap uit van Holland omgekomen. Het oITph luk irphAlirHo F/-ion Ho lnndr )tur :ie luk gebeurde toen de loods boord van het Noorse schip Esfahan werd gehesen. Het slacl L™ fow iFc-' de dier fer viel negen meter en kwam zijn rug op het water terecht. „Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad" Psalm 119:105 Na een zegenrijk leven heeft zijn Hemelse Vader tot Zich genomen onze lieve zorgzame man. vader en opa Dirk Bos op de leeftijd van 72 jaar: Mijdrecht: M. Bos-van Bemmel Wim en Marian Amsterdam: Piety Brielle: Henny-Wim, Johan en Marianne Mijdrecht: Jaap en Loes Dick-Franny, Annemarieke Johan Arjan Mijdrecht. 14 februari 1978 3e Zijweg 6 De rouwdienst zal D.V. gehouden worden in de Geref. Kerk, Piet Heinlaan, Amstelhoek, zaterdag 18 februari a.s. om 11.00 uur, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de nieuwe algeme ne begraafplaats aan de Noorddammerweg te Uithoorn. Geen bloemen, geen toespraken. Heden heeft de Here plotseling van ons weggeno men onze geliefde broer, zwager en oom Dirk Bos in de ouderdom van bijna 73 jaar. Trooste de Here zijn vrouw en kinderen. Mijdrecht: J. Bos C. W. Bos-Dijs Vleuten: P. de Rooy-Bos G. de Rooy Emmeloord: H. Bos E. Bos-van Wijk Lochem: A. J. Bos E. Bos-de Groot Lisse: j: J. Bos J. Bos-Kamper Amersfoort: D. Bos Yerseke: J. E. Bol-Bos C. Bol Den Dolder: N. Muda-Bos B. Muda Sassenheim: P J. Bos W. Bos-Buurman Uithoorn: C. Koster-Bos C. Koster neven en nichten. Mijdrecht, 14 februari 1978 3e Zijweg 6. Plotseling nam God tot Zich onze zwager en oom Dirk Bos echtgenoot van Marie van Bemmel op de leeftijd van bijna 73 jaar. Wij zijn dankbaar voor hetgeen hij voor onze zus en kinderen heeft betekend. Abbenes: H. H. de Ruiter N. de Ruiter-van Bemmel De Hoef (U): H. Burggraaff C. Burggraaff-van Bemmel Katwijk aan Zee: C. Ouwehand T. Ouwehand-van Bemmel W. P. Burggraaff P. Burggraaff-Van Bemmel Leiderdorp: W. de Graaf J. de Graaf-van Bemmel Mijdrecht: J. A. van Bemmel C. van Bemmel-Bruynis Neven en nichten Mijdrecht, 14 februari 1978 31 Ps. 121 5a De Here is uw Bewaarder Heden heeft de Here tot Zich genomen onze liet én zorgzame moeder, grootmoeder en overgn moeder Anna Maria Louisa de Laive weduwe van Theodorus Bernardus Blonct in de ouderdom van 86 jaar. Rotterdam: J. Blonet M. J. Blonet-de Jong Bussum: J. L. A. Blonet E. Blonet-Houillier Almelo: Th. B. Blonet Wezep: W. A. C. S. Zuidema-Blonet K. Zuidema Bathmen: A. M. L. Blonet E. A. Blonet-Heijnekamp Kleinkinderen en achterkleinkinderen Laren (N.H.). 14 februari 1978. Correspondentie-adres: Graaf Florislaan 62 te Bussum. De overledene is opgebaard in het Algemee Uitvaartcentrum Huize „De Heemburgh", Graa Wichmanlaan 28 te Bussum. Bezoek aldaar va 10.30 tot 11.30 uur en van 18.30 tot 19.30 uur. LIEVER GEEN BEZOEK AAN HUIS De rouwdienst zal gehouden worden op zaterda 18 februari om 10.30 uur in de aula van d Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hilvei sumseweg te Bussum, waarna aansluitend d teraardebestelling aldaar zal plaats hebben. den la (W€ ip] oe roe (eft' ego. jzer deu I d" 1 be id nd zede veec zak st rtro In Christus ontslapen mijn geliefde man Geert Flonk in de hoge ouderdom van ruim 92 jaar, na een gelukkige echtvereni ging van ruim 48 jaar. Ps. 25 6 (oude ber.) LEEK, 14 februari 1978 Leekster Heem, kamer 001 W. Flonk-Woudstra Daar het ons onmogel is een ieder persoonl te bedanken voor vele medeleven en de langstelling ontvanf na het overlijden i mijn lieve man. onze ve vader en opa Pauwel Veenkami willen wij bij deze on oprechte dank betuigd C. Veenkamp-Vril Kustweg 25 Delfzijl Langs deze weg willen wij allen die hun belangstellin medeleven hebben betoond na het overlijden van zeer geliefde man, onze zorgzame vader en opa Roelof de Wit hartelijk dank zeggen. Wij hebben dit in onze droefheid als grote steun erva H. A. de Wit-de Heer kinderen en kleinkinderen Wolvega, februari 1978 Diep ontroerd door Uw blijk van medeleven bij overlijden van mijn en onze vader Rudolf Bartholomeus Egbert Roosenda zeggen wij U hiervoor hartelijk dank. In deze moeilijke dagen hebben wij Uw oprechte bel stelling als een grote steun mogen ervaren. W. Roosendaal-van Vessem en kinderen Arnhem, februari 1978 Ockeghemlaan 29 Voor de vele blijken van deelneming, ondervoü tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve r onze vader en grootvader Simon de Vries betuigen wij onze welgemeende dank. Uit aller naam: T. de Vries-Kooijman Leiden, februari 1978 Mozartstraat 219 Voor de vele en hartelijke bewijzen van medelevet deelneming in welke vorm dan ook ons betoond, na plotseling verlies van onze lieve man, vader en op) Adriaan van Nederpelt betuigen wij langs deze weg onze welgemeende da L. J. van Nederpelt-van Elderen en kinderen Klaaswaal, februari 1978 I li Af

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8