FAMILIEBERICHTEN - W01 WOENSDAG 15 FEBRUARI 1978 Wunncn van maandag tot cn met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven morden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 10 00-20 00 uur. lieden 15 februari herden ken onze ouders J. van Buuren en S. van Buuren- Meijer de dag dat zij 40 jaar gele den in het huwelijk traden. Om verschillende redenen willen zij dit feest in beslo ten kring vieren Een re ceptie zal er dus niet zijn. Wij wensen hen samen nog vele jaren toe. Hun dankbare kinderen LIEVE OPA, hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag. Jitske en Inez. Dooi de zeer grote belangstelling bij ons huwelijk on d.-i onden is het niet mogelijk ieder persoonlijk te danken, daarom langs deze weg heel veel dank voor de fijne en rr.ooie trouwdag, die mee door u. feestelijk en onvergetelijk werd. J. C. van Harmeien L. van Harmelen-Domburg De Lier. februari 1978 Nieuwe Tuinen 16. Na een langdurige ziekte heeft de Heer tot zich genomen Kornelis Mulder Bijna 20 jaar lang heeft hij meegewerkt aan het berijmen van grunneger psaalms en gezangen. „Gelnkki i; HEER. wel aal zien kracht en hulp u Hut it run Jut verwacht. ui hui auii ruuis yaait up joeu wegen. Op 'l pud deur ulerdreugsle tl reek luui Ie joeu kiend ja rum ten steek. Ie largeii wel up tied reur regen. Zu gumt hui deur nul utje k'ruchl iiuui Siou ton. duur Gud hum Wacht.' Groningen. 10 februari 1978. Werkgroep Vertaling Kerkliederen Culturele Raad voor de Provincie Groningen ..Dun gu ik op tul Gods altaren. tul God. mijn Gud. de bron van vreugd" In sterk verlangen naar het Vaderhuis is. na een rijk gezegend leven in Jezus ontslapen onze lieve man en vader, groot- en overgrootvader Theodorus Adolphus van Beijeren Bergen en Henegouwen op de leeftijd van 87 jaar. na een gelukkige echtvereniging vart bijna 64 jaar. Uit aller naam: T van Beijeren Bergen en Henegouwen-Postma De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 17 febtuan om 2 30 uur n rn in de Adelaarkerk. De Jokse 17 (wijk Bilgaard) te Leeuwarden, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Noorder begraafplaats aldaar Gelegenheid tot condoleren vóór de rouwdienst om 2.00 n.m. Veenwouden. Talma wooncentrum. 13. februari 1978 Correspondentieadres M. Postma. Transvaalstraat 55. Leeuwarden. God nam tot Zich. voor ons zeer onverwacht onze geliefde broer en oom Jasper Vrieling geliefde echtgenoot van Jeltje van der Graaf. op de leeftijd van 66 jaar. Hij wist aan Wicn hij zich vertrouwde. Haren J Vrieling-Vricling J Vrieling Dedemsvaart G. J Vrieling G Vrieling-de Roo Canada Abbotsford B.C.. K Vrieling J M. Vriehng-Kroon Moordrecht G Hol-Vrieling Dedemsvaart W Klein-Vrieling J Klein Balkbrug F de Haan-Vrieling K de Haan neven en nichten. Dedemsvaart. 10 februari 1978. Na een langdurig, doch blijmoedig gedragen lij den. heeft de Heere tot Zich genomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Martje Buursema op de leeftijd van 70 jaar „En nu. u-at reru-acht ik. o Heere? Mijn hoop, die u op U." Ps 39 8 Zuidwolde (Gron) 13 februari 1978 Noordwolderweg 31 R Kamphuis C. Kamphuis J C Kamphuis-Swierenga Marian Thuis liever geen bezoek Een rouwdienst wordt gehouden in de Geref Kerk. Boterdiep. Zuidwolde op vrijdag 17 februa ri s aanvang 13 30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om plm 14 30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in 't Gebouw ..Irene". Heden nam de Heere tot Zich. nog onverwacht, onze lieve vader, groot- en overgrootvader, Albertus Verheij, weduwnaar van Catharina Wilhelmina Keus in de ouderdom van 88 jaar. J. van Leeuwen-Verheij M. Verheij J H L Verheij-Van Gulik Klein- en achterkleinkinderen. Scheveningen. 13 februari 1978 ..De Thuishaven", Duinstraat 17 Correspondentie-adres: Klimopstraat 214. 's-Gra- venhage. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7-8 uur in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Staten- huys". Statenlaan 78. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben vrijdag 17 februari te 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 12 uur. Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. In haar Heer en Heiland is rustig en kalm ontsla pen onze zuster, schoonzuster en tante Ida van Duyn in de ouderdom van 88 jaar IJmuiden: B van Duyn Noordwijk: A. van Duyn-Duindam nichten en neven Noordwijk. 13 februari 1978 Bejaardencentrum „Groot Hoogwaak" De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 16 februari om 10.30 uur in de aula van Groot Hoogwaak, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Noordwijk om 11.15 uur. Gelegenheid om te condoleren donderdag van 10.00-10.30 uur voor de aanvang van de rouw dienst in genoemde aula. Heden is vrij onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Antonia de Bruin echtgenote van H. F. Westerveld. op de leeftijd van 77 jaar. ..En de vrede Gods lieerse in uu? harten" Coll. 3 15A H. F Westerveld Soest: J B van der Steeg-Westerveld A. W. van der Steeg Rijswijk: C. Ch. Westerveld A. Westerveld-Schalken Amsterdam: B. J. Westerveld M. Westerveld-de Kuiper Amsterdam H. F. Westerverld S. Westerveld-Boelhouwer kleinkinderen en achterkleinkinderen. Naarden. 14 februari 1978 Konigm Wilhelminalaan 5. De overledene is opgebaard in het Algemeen Uitvaartcentrum „Huize De Heemburgh" Graaf Wichmanlaan 28 te Bussum. Bezoek aldaar van 10.30-11.30 uur en van 18.30-19.30 uur. Condolean- tiebezoek aldaar op vrijdag 17 februari van 18.30- 19.30 uur. Geen bloemen. Geen toespraken. De rouwdienst geleid door de Weleerwaarde Heer Ds Sj Gerbrandy zal gehouden worden op zater dag 18 februari om 12.00 uur in de Witte Kerk aan de Koningin Wilhelminalaan te Naarden waarna om ca. 13.00 uur de teraardebestelling zal plaats hebben op de Nieuwe Algemene Begraafplaats ..Valkeveen" aan de Valkenburgselaan aldaar. Op Zijn tijd nam God tot Zich mijn lieve man. onze zorgzame1 vader, groot- en overgrootvader Jan Knoop op de leeftijd van 82 jaar „Jezus Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van mijn hart". E. Knoop-Beekman E. Veenendaal-Knoop W. Veenendaal Emmen: R. Grit-Knoop J Grit Middenmeer: J. Knoop J. Knoop-van de Bunt Ede: R. Peters-Knoop J Peters Amsterdam W. de Vos-Knoop D. de Vos Ede: C. Hartevcld-Knoop A. Harteveld klein- en achterkleinkinderen Ede. 14 februari 1978 Driehoek 14 Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het uitvaartcentrum van de Monutastichting. Maanderweg 17 te Ede Gelegenheid tot bezoek en condoleance aldaar donderdag 16 februari van 1900-20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 17 februari om 13 00 uur in de aula van de Algemene Begraaf plaats te Ede De begrafenis zal aansluitend 13 30 uur plaats hebben. Het bestuur van het Provinciaal Commitee van de A R P. in Gelderland en de A R staten-centrale Winterswijk hebben met ontroering kennis geno men van het overlijden van haar oud-voorzitter an erelid de heer A. Wildeman Wij gedenken in dankbaareid het vele werk dat hij voor de Christelijke politiek heeft gedaan. Namens het bestuur D. van Boven (voorzitter) K. J Joldersma (voorzitter) J Scholten (secretaris) In het vaste geloof, dat niets hem kon scheiden van de liefde Gods. die is in Christus Jezus, onze Heer. is vanmorgen van zijn aardse taak onthe ven. mijn lieve man. onze zorgzame vader, Ane Cornelis Schaap op de leeftijd van 54 jaar. S. Schaap-Mulder Kees Ger. „De Heer is onze herder, ons zal niets ontbreken" Hoek van Holland. 14 februari 1978. Commissaris Jasweg 14 Liever aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren donderdag 16 februari a.s. in het lo kaal van de Geref. Kerk te Hoek van Holland. Mahustraat 170. van 19.30-21.00 uur en na afloop van de begrafenis. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 17 februari a.s. om 13.30 uur in de Geref. Kerk te Hoek van Holland, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats te Hoek van Holland. Bestuur, personeel en leerlingen van de Chr. School voor MAVO „De Brouwerskamp" te Nun- speet geven hierdoor kennis van het overlijden van Lieuwe Holwerda Gedurende bijna 12'/: jaar heeft hij met grote toewijding als leraar aan onze school gewerkt. Nunspeet. 13 februari 1978 „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen" Vanmorgen is in alle rust van ons heengegaan, onze lieve man, vader, schoonvader en opa Jacobus Broers op de leeftijd van 74 jaar 's-Gravenhage: C. C. Boers-van Geest Alphen a/d Rijn: L. Boers J. P. Boers-van Leeuwen Sandra. Ronald. Marcel Rotterdam: A. J. Boers J. F. Boers-van der Wees Lia, René, Eddy, Inge Voorburg. M. C. van der Starre-Broers H. van der Starre Annemiek, Robert, Martin 's-Gravenhage. 14 februari 1978 Notenplein 146 Vader is thuis opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen van 3-5 en van 7-9 uur. De rouwdienst, welke geleid zal worden door Drs. A. J. R. Brussaard, zal gehouden worden op vrijdag 17 februari in de Petra-kerk, Albarda- straat I, hoek Thorbeckelaan, om 10.30 uur, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats Nieuw Eijkenduinen aan de Kamperfoelie straat 2A te 's-Gravenhage om circa 11.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. In Jezus ontslapen, onze lieve vrouw, moeder en grootmoeder Anna Margaretha Dam-Wildvank in de ouderdom van 83 jaar Monster: H. Dam Glimmen: J. Dam Utrecht: H. Dam H. Dam-van Doornen Monster: A. P. Dam Vleuten: P. Dam E. Dam-van Kesteren en kleinkinderen Monster. 14 februari 1978 Seringenstraat 22 De teraardebestelling zal plaatshebben öp zater dag 18 februari om 11.00 uur op de algemene begraafplaats. Molenstraat te Monster. Gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats na afloop van de begrafenis. Ingegaan tot de vreugde van zijn Heer Jan van Noort ouderling-scriba van de Geref. Kerk van Bussum oud 68 jaar. Hij had enkele maanden geleden met veel enthou siasme zijn taak als scriba opgenomen, maar zijn Heer heeft anders beschikt Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Geref. Kerk van Bussum Kerkeraad Algemene Zaken Wijkkerkeraad Oostereng Bussum. 12 februari 1978. 'k Zal eeuwig zingen van Gods goeder lierenheen. Ps. 89 Heden werd op de leeftijd van 80 jaar van ons weggenomen mijn lieve vriendin, onze lieve zuster en schoonzuster Leentje van der Kooy Almelo: J. D. Postema Ede: N. van der Kooy Rotterdam: P. Verhoeff-van der Kooy G Verhoef! B van der Kooy-Post N. van der Kooy-Havenaar Almelo. 13 februari 1978 Hofkampstraat 109 De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 17 februari om 12.00 uur in de „Pmelkerk". Rem- brandtlaan. waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 13 00 uur op de Algemene Begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van de dienst Geen bloemen. Gerrigje Schraa-Linde (sinds 8 maart 1965 weduwe van Gerrit Schraa) op de leeftijd van ruim 84 jaar. Zij wist zich het eigendom van Jezus Christus met de woorden van zondag 1 van de Heidelbergse Catechismus. Zwartsluis: B. Doosje-Schraa G. Doosje Ede: D. Schraa J. Schraa-de Goede Nijmegen. D. Schaart F. Schaart-Westerdijk Zwartsluis: L. Schraa W. Schraa Leiden: H. Schraa J. W. Schraa-Vogel Emmeloord: R. Schraa J. Schraa-Jordens Zwartsluis: J. Schraa klein- en achterkleinkinderen Zwartsluis, 14 februari 1978. Buitenkwartier 40. De begrafenisplechtigheid zal D V. plaatsvinden op zaterdag 18 februari a.s. om 11.45 uur. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Geref. Kerk te Zwartsluis. Eenieder, die deze dienst wil bijwonen wordt verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Bazuin", Buitenkwartier 14, Zwartsluis. Rom 5 vers 1 en 2 De Here nam tot Zich na een geduldig gedragen lijden onze lieve schoon zuster, en tante G. SCIIRAA-LINDE op de leeftijd van 84 jaar. Namens de familie Chr. Schraa Dieren 14 februari 1978 Maandagmorgen is van ons heengegaan onze lie ve en zorgzame man, vader en grootvader Jan Overweel op de leeftijd van 72 jaar. M Overweel-van Sintmaartensdijk Roelie en Wout Herman en Bons Kleinkinderen Geen bezoek, geen bloemen. Corr.adres: Max. Havelaarlaan 82, Amsterdam. De begrafenis vindt plaats op vrijdag 17 februari om 15 uur op de begraafplaats Zorgvliet te Am sterdam Er bestaat gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis m de aula. Na een geduldig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa Jacob Hillebrand Poot echtgenoot van Adriana van Dorp Maasland: A. Poot-Van Dorp Missisauga (Canada): T. Egberts-Poot H. Egberts Klaaswaal: J Poot G Poot-Blom Alphen a d Rijn: A. Pons-Poot J. Pons Maasland G. Poot A. E. Poot-Klinkspoo: Naaldwijk: S. A Westbroek Poot W A. Westbroek en de kleinkinderen Maasland. 13 februari 1978 Korte Buurt 13 Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond a s. var 7.30-9.00 uur in zaal „de Magneet Huis te Velde laan te Maasland. Voorafgaande aan de begrafenis zal een diens', van Woord en Gebed worden gehouden in dt Gereformeerde Kerk te Maasland op zaterdag 1! februari a.s. om 10.30 uur v.m. waarna de begi aft nis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Maasland om 11 30 uur Door een droevig onge luk ontviel aan de kring van onze kleuterschool ,de Gorechtkrekel" ons vriendje Arjen Aarnoudse „Stil maar. wacht maar. alles wordt nieuw". Haren, 13 februari 1978 Janneke Dob Carole Brouwer Truus Broersma Els Sulman en de kleuters Door een droevig ong luk ontviel aan de km van onze kleuterscho „de Gorechtkrekel' Arjen Aarnoudse Jezus zegt van de kind ren: Van hen is het K ninkrijk". Wij bidden vooral vo zijn ouders en zusje, <1 zij de kracht mogen oi vangen om deze bijzo dere zware weg te gaa Haren, 13 februari 191 Ouders en bestu van de Verenigi van Chr. Ondi wijs te Haren. Voor de vele en hartelijke bewijzen van medeleven deelneming in welke vorm dan ook ons betoond, n» plotseling verlies van onze lieve man. vader en ooi Adriaan van Nederpelt betuigen wij langs deze weg onze welgemeende d» L. J. van Nederpelt-van Elderen en kinderen Klaaswaal, februari 1978

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14