FAMILIEBERICHTEN 1 j DINSDAG 14 FEBRUARI 1978 TROUW/KWARTET SI hunnen von maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00*19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. Pa en Moe Rijzinga hartelijk gefeliciteerd van Anneke en Geert Opa van Zevenbergen hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag Adrie Voskamp Daarom, tta pal en houd stand, en zet U steeds volledig in voor het werk dat de Heer U opdraagt, in het besef dat onder Zijn leiding Uw inspanning niet voor niets ie. 1 Kor. 15 vs 58 In het vertrouwen, dat zijn leven niet vergeefs was in de Heer en uitziende naar zijn toekomst bij God overleed mijn lieve man, onze vader en groot vader Jan van Noort echtgenoot van Francis den Hartog eerder gehuwd met Gré van der Ploeg op de leeftijd van 68 jaar Bussum: F. van Noort-den Hartog Putten: Huib en Thico Jan-Willem, Hermine, Martijn Leiderdorp: Mienke en Albert Ike, Derkjan Bunschoten: Jaap en Anneke Casper Bussum, 12 februari 1978 Ceintuurbaan 226 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager Brinklaan 132 te Bussum. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 16 februan 's avonds van 7-8 uur. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na de dienst in onder staand kerkgebouw. De dienst van woord en gebed zal worden gehou den op vrijdag 17 februari 's middags om half 2 in de Geref. Kerk, Wilhelminaplantsoen 14 te Bussum. Hierna zal de begrafenis 3 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hil- versumseweg te Bussum! Thuis geen bezoek geen bloemen. Met verdriet geeft het Moderamen van de Unie „School en Evangelie'' kennis van het overlijden van zijn vroegere medewerker Jan van Noort In dankbare herinnering houdt de Unie zijn over- moeide inzet ten dienste van het christelijk onder wijs. Namens het Moderamen: T. M. Gilhuis, voorzitter W. M. Ridderbos-de Rooy, secreta resse Openbaring 7:13-17 Op de dag van zijn Heer is van ons heengegaan onze vriend Jan van Noort Bijna 50 jaar mocht hij zijn Heiland dienen in het christelijk onderwijs Namens leerlingen, bestuur en col lega's: Dr H. J Boersma, voorzitter L. A. Snoek, directeur Naarden. 14 februari 1978 In alle rust nam de Here tot Zich onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Harm Hakkenes Weduwnaar van Rikstina Groenewold, oud hoofd der Gereformeerde School te Sliedrecht, op de leeftijd van 87 jaar. Amersfoort: A. C Kalis J. Kalis-Heerema Sliedrecht: E. Hakkenes A. K. Hakkenes-van der Vlies Vlissingen: R Volker-Hakkenes G. Volker Nijmegen: A. T. van Ballegooijen-Hakkenes G. van Ballegooijen Sliedrecht: R. Hakkenes Kortenhoef: J. Boomsma-Hakkenes G. Boomsma Sliedrecht: T. van der Does-Hakkenes A. van der Does G. H. van den Herik-Hakkenes A. van den Henk klein- en achterkleinkinderen. Sliedrecht, 13 februari 1978 Jacob Catsstraat 34. Gelegenheid tot condoleren: in het rouwcentrum Middeldiepstraat 22 op donderdag 16 februari 's avonds van 8.00-9.15 uur. Tevens na afloop van de begrafenis in de aula op de begraafplaats. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 17 februari a.s. om 15.00 uur op de begraafplaats te Sliedrecht Zondagmorgen overleed op 77-jarige leeftijd onze lieve moeder, behuwd moeder en oma Maatje Weststrate weduwe van Eliza Johannes Dieleman Uit aller naam W. J. Dieleman. Krabbendijkc, Huize „Nieulande" Corr .adres: Airbornestraat 13. Doetinchem. De begrafenis vindt plaats op 15 februari om 14.30 uur van uit huur „Nieulande" Heden nam de Here wit ons midden weg. mijn geliefde man en onze zorgzame vader LieuwQ Holwerda op de leeftijd van 50 fjaar. J. C. Hohwerda-Rijks Ineke en Henk Jaap Karei Nienke Kunspeet. 13 februari 1978 Waterweg 58 Gelegenheid tot condoleren donderdag 16 februa ri van 19.30-20.30 uur in de consistorie van de dorpskerk. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 17 februari om 12.IS uur op de algemene begraaf plaats aan de Eperweg te Nunspeet Hieraan vooraf wordt er een rouwdienst gehou den in de Ned. H«rv. Kerk aan de Dorpsstraat, aanvang 11.00 uur» Diep bedroefd geven wij kennis van het overlij den van onze lieve.- zoon, broer, zwager en oom Lieniwe Holwerda leraar te Nunspeet op de leeftijd va* 50 jaar. .M zott mijn vlees en hart vergaan, toch zaj ik, God, voor U bestaan". (uit Ps. 73 10, berijmd) Woerden: T. H/olwerda-Torensma Woerden: G. Holwerda J. H». Holwerda-Bronkhorst Apeldoorn;: R. Holwerda M. R. Holwerda-Groeneveld Marieke. Taco. Gerbern „Veilig in Jezus' armen" In Gods heerlijkheid opgenomen Zijn moegestre den kind, onze lieve man, vader en grootvader, broer, zwager en oom Hendrik van Markus op de leeftijd van 71 jaar J. van Markus-Haaksman Lisse: Gerrit Toos Bielefeld: Janny en Herbert Den Helder: Henny Joop Heemstede: Emo en Suzanne Haarlem: Jan en Jo ke Haarlem: Hans en 'ATia Kleinkinde ren en verdere familie Haarlem, 11 februari T.978 Begastraat 5 Gelegenheid tot afscheiid nemen in het Uitvaart centrum Zijlweg 63 te Haarlem van 14.00-15.00 uur en van 19.00-19.30 uur. De uitvaartdienst zal -Worden gehouden op don derdag 16 februari om. 14.00 uur in de Noorder- kerk, Velserstraat te Haarlem, waarna de begra fenis zal plaatshebben om 15.30 uur op de be graafplaats „Westerveld" te Velsen. Geen to«espraken Geen bezoek aan huis Na afloop der plechtigheid gelegenheid tot condo leren in één der ontvangkamers van de begraaf plaats God heeft tot Zich genomen onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Reinskjeia Laansma weduwe van Pieter Kuipers. in de ouderdom van 89 jaar. Zij is verlost. God heeft haar welgedaan. Wij hebben veel aan haar te danken. Koog aid Zaan: B. Kuipers J. Th. Kui|>ers-Post Roden: S. Kuipers Damwoude: Y. Veenstra-Kuipers B. H. Veenstra Sneek: A. Kuipers S. Kuiper s-Nieuwland Oudkerk: T. Kuipers Sleeuwijk: K. Kuipers A. Kuipers-Wessel Klein- en achterkleinkinderen Dokkum. 12 februari* 1978. „De Sionsberg". Op donderdag 16 februari 1978 zal om 14.00 uur een rouwdienst worden gehouden in het uitvaart centrum aan de Worp Tjaadastraat 113 te Sneek. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaaits te Sneek. Gelegenheid tot concfoleren een half uur voor de rouwdienst. Corr. adres: Parallelweg 52. Koog a/d Zaan. ENIGE EN ALGE MENE KENNISGEVING Heden is overleden onze lieve Moeder, schoon moeder. grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia Wilhelmina Kielman -Maagdenberg weduwe van H. G. Kielman Haar kiinderen: S. M. Kielman G. C. C nnce le Roy-Kielman F. M Crince le Roy A. N. Gerbrandy-Kielman S. P. Gerbrandy W V Kielman C. J. V. van der Sijs-Kielman M. van d'er Sijs haar kleinkinderen en achterkleinkinderen Op verzoek van onzi- moeder werd afscheid van haar genomen in intieme familiekring. Zij werd gecremeerd en haar as verstrooid Amsterdam 8 februa ri 1978 Corr. adres: Joh. Verhulststraat 151 hs. .Jk heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn" Heden nam God tot Zich onze lieve vader, groot vader en overgrootvader Jan Pieter Alberts sinds 28 juli 1973 weduwnaar van Wubbertha Alberdina Graafhuis eerder weduwnaar van Gepka Gezina Vos. op de leeftijd van 89 jaar. Zuidlaren, 11 februari 1978 Hofakkers 1 „Laarhof' Amersfoort: J. Alberts L. J. Alberts-Jansen Bakkeveen: A. Niemeyer-Alberts H. Niemeyer Groningen: L. Boersma-Alberts Vroomshoop: C. Alberts J. Alberts-Faber Amstelveen: M. G. Alberts Amersfoort: J. P. Alberts klein- en achterkleinkinderen Condoleantie-adres: J. Alberts, Hof 5, Amersfoort De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 16 februari op de begraafplaats „Esserveld" te Gro ningen, voorafgegaan door een dienst van Woord en Gebed in het Gemeentecentrum „De Deel", achter de Gereformeerde Kerk, Stationsweg 149 te Zuidlaren. U wordt verzocht om 13.30 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd gebouw. Genade en vrede worden U ver menigvuldigd door de kennis van God en van Jezus, onze Here 2 Petrus I vers 2 Heden heeft de Here tot Zich genomen, mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader en groot vader Abram Wildeman geboren 1 november 1909 Winterswijk: G. Wildeman-Eerdmans Teteringen: D. J. Wildeman D. J. Wildeman-Wiggers Jeanet, Ageeth, Esther Maartensdijk: F. I. de Groot-Wildeman D. C. W. de Groot Werner, Dirk en Bas Monnickendam: W. Wildeman A. W. Wildeman-Keyzer Annemieke en Christien Maarssenbroek: G. K. Wildeman Tr. Wildeman-Bregman Olaf-Hans Mireille en Geeske St. Maarten (Ned. Antillen): A. Wildeman G. E. Wildeman-Hijmans Jochum, Maart je en Rolf je Winterswijk. 13 februari 1978 Meddosestraat 23' De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Elisabethziekenhuis. Vredenseweg, Winters wijk, bezoekuur van 18.00-19.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 16 februari om 16.00 uur op de algemene begraaf plaats te Winterswijk. Daaraan vooraf zal om 15.00 uur een dienst van woord en gebed worden gehouden in Fides et Concordia, Stationsstraat te Winterswijk. Gelegenheid tot condoleren van 14.15.tot 15.00 uur in voornoemd kerkgebouw. Geen bloemen, geen toespraken. Liever geen bezoek aan huis. Winterswijk 13-2-1978 Ps. 40 vers 5 A Wel zalig de man, die de Heer tot Zijn vertrouwen heeft gesteld. Voor dit leven moesten we afscheid nemen van onze lieve broer en beste zwager en oom Abram Wildeman geliefde man van Geesje Eerdman 68 jaar oud. Amersfoort: W. Wildeman Nunspeet: E. Begemann-Wildeman Amersfoort: E. G. Groenewoud-Eerdmans Arnhem: G. R. de Jongh-Eerdmans G. F. de Jongh Rijs sen: C. P. Eerdmans-de Hoogh Zeist: W. Wildeman-Caspers neven en nichten. Als ik omringd door tegenspoed, bezwijken moet, schenkt Gij mij leven. Op de dag des Heren is, voor ons geheel onver wacht. van ons heengegaan mijn lieve man. onze zorgzame vader, schoonzoon, broer, zwager en oom Arie de Graaf op de leeftijd van 71 jaar. T. de Graaf-Bielsma Nel en Otto Tineke Janny en Joop en verdere familie Amsterdam. 12 februari 1978 Zaanstraat 346 De overledene is overgebracht naar het Uitvaart centrum Zuid. Fred. Roeskcstraat 91 voorheen Prinses Irenestraat 91 (tussen Parnassusweg en Amstelveenseweg). bezoek woensdagmiddag van 3-4 uur en woensdagavond van 7-8 uur De begrafenis zal plaatshebben donderdag 16 februari om 15 30 uur op de begraafplaats Vre- denhof aan de Haarlemmerweg. Vertrek van het Uitvaartcentrum Zuid te 14 45 uur RECTIFICATIE Voor ons geheel onverwachts nam God in de vroege morgen van 10 februari tot Zich onze lieve, zorgzame moeder en grootmoeder Alida Sluis Weduwe van R. F. Brandsma op de leeftijd van 60 jaar. „Want wie tot Zijn rust is ingegaan, is ook zelf tot rust gekomen van zijn werken, evenals God van de Zijne." Hebr. 410 Heerhugowaard: F. Brandsma M. C. P. E. Brandsma-Don Esther Reinder Dordrecht: M. E. Apon-Brandsma R. R. Apon Judy Castricum: J. Brandsma Beverwijk: A. Brandsma R. F. Brandsma A. Brandsma C. O. Brandsma Beverwijk, 10 februari 1978. Van der Hoopstraat 3 De rouwdienst zal gehouden worden od dinsdag 14 februari om 13.00 uur in de Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152. De teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats „Duinrust" te Beverwijk. Liever geen bezoek aan huis. Op zaterdag 11 februari heeft de Here thuisge haald onze zwager G. J. Horzelenberg geliefde echtgenoot van Hilly Menkveld, in de leeftijd van 62 jaar. Staphorst: G. Brink-Menkveld R. Brink Putten: A. Smit-Menkveld J. Smit Assen: H. Lanting-Nijhuis U. Lanting Sidney (Aus.): H. E. Menkveld Wezep: B. Leenman-Menkveld F. Leenman Utrecht: G. Menkveld K. Menkveld-Mast De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 15 februari om 14.30 uur op de Algemene Begraaf plaats te Ermelo. Daaraan voorafgaand wordt om 13.30 uur een samenkomst gehouden in het Herv. Kerkelijke Centrum, Jeugdkamp 32. Er bestaat gelegenheid te condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Heden is rustig ontslapen onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en zuster Cornelia Kuijk weduwe van Hendrik Adam Robbers in de ouderdom van bijna 97 jaar. Haar leven was gekenmerkt door een vast geloof en door blijmoedigheid. Amstelveen: J. G. H. de Jong-Robbers Amsterdam: W. Robbers Amsterdam: A. de Wit Amsterdam: J. H. G. Robbers A. Robbers-Akkermans Deventer: E. M. Teekens-Robbers kleinkinderen en achterkleinkind. Driehuis: E. W. Otto-Kuijk Amstelveen, 11 februari 1978 Correspondentie-adres: Morgenstond 14, Amstelveen. Gelegenheid tot afscheidnemen is er dinsdag avond 14 februari van 7.30-800 uur in Huize „Vre- develd". Dorpsstraat 1. Amstelveen. De begrafenis zal D.V. plaats hebben donderdag 16 februari a.s. om 11.30 uur op de Noorderbe graafplaats aan de Vergierdeweg te Haarlem. God heeft nog geheel onverwacht van ons wegge nomen onze geliefde vader, grootvader en over grootvader Christiaan Rabouw in de leeftijd van 87 jaar „Ik zal met vreugd in het huis des Heren gaan." (Ps. 116: 11) Zijn sterke persoonlijkheid zal stimulerend in onze herinnering voortleven. J. C. Leeuwe-Rabouw L. M. Leeuwe Bram. Janneke en kinderen Anthoinet en Kees Addy en Jan Haamstede 11 februari 1978 Hoogezoom 98. „Tempebosch". Geen bezoek. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 15 februari te 14.45 uur op de Algemene Begraaf plaats te Haamstede De rouwdienst is om 14.00 uur in de Geref Kerk te Haamstede en wordt geleid door Ds. J. Eikel boom. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de recreatiezaal van genoemde kerk. Alle familieleden, vrienden en bekenden worden hartelijk uitgenodigd de begrafenis bij te wonen De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruisziekenhuis te Zie- rikzee. Bezoekuren van 15.30 tot 16.00 uur en van 19.00- 19.30 uur g W Wam ik ben verzekerd, dat noch dood noch leren, noch Engelen noch mucn ten. noch heden noch toekomst. «ocl_ krachten, noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kan nen scheiden van de liefde Gods. welke is in Christus Jezus, once Here Rom. 8-38 tot 39. Voor ons onverwacht heeft God tot Zich genomen onze lieve, zorgzame vrouw, moeder en oma Japkje Boom op de leeftijd van 75 jaar. A. Biesheuvel Han Ada en Eddy Joke en Bertus Dick en Marry Erna en Jan en kleinkinderen Aalsmeer. 11 februari 1978. Kanaalstraat 1 h. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize ..Rustoord" Kanaalstraat I te Aalsmeer. Condoleantiebezoek aldaar dinsdag van 19.00- 20.00 uur. Geen bloemen. De rouwdienst wordt gehouden in Huize Rustoord woensdag 15 februari a.s. om 10.45 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Aalsmeer om - 11.30 uur. OlQ ec I0< -b Voor ons zeer onverwacht, maar op Zijn tijd nam God tot Zich mijn lieve man. onze lieve vader en grootvader Roelof Harms op de leeftijd van ruim 69 jaar. „In het huis mijns Vaders zijn vele wo ningen." Joh. 14:2a. Dokkun, 11 februari 1978. Woudweg 72. Dokkum: N. H. Harms-Schaap W. L. Harms R. Harms-Agema S. Folkertsma-Harms Th. Folkertsma Veenendaal: L. Harms W. Hoogenboezem en kleinkinderen De rouwdienst is vastgesteld op woensdag 15 februari 's middags 12.30 uur in „De Fontein" te Dokkum, waarna de crematie om 14.00 uur zal plaatsvinden in het crematorium te Goutum. Ge legenheid tot condoleren een half uur voor de kerkdienst Geen bloemen. Un va ■ch P tge 0 2 Ur d, ik he Op Zijn tijd nam de Heere tot Zich mijn lieve man Kornelis Mulder Ridder in de Orde van Oranje-Nassau 9-4-1916 10-2-1978 „Hetzij u>ij dan leven, hetzij wij sterven. Wij zijn des Heren. Rom. 14 vers 8b. Haren. 10 februari 1978. Fazantenlaan 30, Anny Mulder-Ottes De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 15 februari 1978 om 14.00 uur op de „Eshof" Rijks- straatweg 290 Haren. he e Vooraf zal er een samenkomst worden gehouden un< om 13.00 uur in 't Gorechthuis Hortuslaan 1 Haren. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Gorechthuis. Liever geen bezoek, geen bloemen. U h Dr llli Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heren hand, moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land. Het behaagde de Here tot Zich te nemen onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder Adriana Wilhelmina de Waal-Vonk in de ouderdom van 89 jaar. Amsterdam, C. de Waal M. de Waal-Alkema Koog aan de Zaan, M. de Waal M. de Waal-de Jong Klein- en Achterkleinkinderen Badhoevedorp. 12 februari 1978 Huize „Uitzicht" Franklinstraat 1. Correspondentieadres: C. de Waal, Kantershof 192, Amsterdam. Verzoeke geen bloemen Bezoek woensdagavond van 7-8.30 uur in Huize „Uitzicht". De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 16 februari te 13 uur op de Ned. Herv. Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te Zwanen burg. In plaats »an kaarten. Nog onverwacht nam God tot Zich mijn lieve schoonzuster en onze zorgzame tante Frouwina Jacoba Loot op dc leeftijd van K3 jaar Uit aller naam. Nederhorst den Berg. P. de Zeeuw Zwolle. 12 februari 1978. Terpelkwijkstraat 3. Correspondentie-ad res: Reigerlaan 16. Nederhorst den Berg. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 17 februari] om 10.30 uur in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Potgietersingel 7 te Zwolle. Daaropvol gend zal om 11.30 uur de teraardebestelling plaatsvinden op de begraafplaats „Bergklooster". Zij die de plechtigheid wensen bij te wonen wor den verzocht om 10.15 uur in genoemd rouwcei trum aanwezig te zijn. n. vd- klit: kh he ero n irb tm to] e.:-:, eer eel en 1 igei tint er. een irel itte leit uc

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8