PEUGEOT Peugeot heeft z'n prijzen aardig in de hand gehouden... ...en voorlopig hangt er ook geen prijs verhoging in de lucht Peugeots nog maar weinig uren in de werkplaats. Peugeot schiet u te hulp. Als een PPP uit de boog. Peugeot onderdelen zijn merkwaardig voordelig. Peugeot voor een zorgeloze rit. een wonder op wielen GL 11.795.- GL 14.155 GL6 12.920.- SLS 16.210 SL 13.450.- Break GL 14.425 Coupé 14.525.- GL diesel 17.430 ...hij is er bijna. SL 32.580.- SLautom. 34.885.- TI 35.000.- 1400 kg 15.725.- 1800kg 16.810.- 1400diesel 17850.- 1800diesel 19.030.- Wat voor aardigs kan Peugeot u bieden op deze Valentijnsdag? Valentijnsdag is niet uitgevonden (zoals men wel eens meent) door de - gezamenlijke bloemenhandelaren. Valentijnsdag is een feestdag die in de Angelsaksische landen al eeuwenlang wordt gevierd. En die nu bezig is ook in de rest van de wereld door te dringen. Valentijnsdag is „de dag van de aardigheid". Dat wil zeggen: je geeft iets aardigs aan de mensen die je aardig vindt. Waarbij de nadruk meer valt op het gebaar, dan op de waarde. Het zou dan ook overdreven zijn om Peugeot automobielen (wat toch beslist wel aardige wagens zijn, zoals u weet) te rekenen tot de aardigheidjes van Valentijnsdag. Maar behalve auto's heeft Peugeot méér aardige dingen te bieden. En deze Valentijnsdag leek ons een aardige gelegenheid om die nog eens onder uw aandacht te brengen. Peugeot mag dan vooraan staan in comfort. En in techniek en in veiligheid. Maar op één punt is Peugeot toch bij zijn tijd achtergebleven: Met z'n prijzen. Tussen oktober 1976 en heden steeg bijvoorbeeld de prijs van de 104 met slechts 0,9%. En die van de 504 met niet meer dan 1,2%. Dus op de prijzen die hierondervermeld staan, kunt u nog wel een tijdje rekenen. Terwijl de 1978-modellen toch wel de nodige verbeteringen hebben ondergaan op diverse punten. Zelfs op aardig wat punten, zouden we bijna willen zeggen. Grote beurten aan Peugeots hoeven nu slechts plaats te vinden om de 15.000 km. (was 10.000 km.) Doorsmeren om de 7500 km. (was 5.000 kmj Priizen (tenzij anders vermeld) inclusief BTW, af Utrecht. Dit is niet louter een verschuiving van getal len. Het is een totale herziening van het onder- houdsschema. Want ook tussen de beurten door wilt u zo weinig mogelijk oponthoud. Onvrijwillig, althans. Nóg een nieuwtje van Peugeot. 3 x P. Wat is dat? 3 x P is Peugeot's Panne hulp Plan. Een samenwerking van de Peugeot- organisatie met de Verkeers Alarm Dienst te Apeldoorn. 3 x P geldt vooralle nieuwe Peugeots (behalve J 7's) die na 1 november 1977 zijn afge leverd en die volgens schema zijn onderhouden. 3 x P is er op gericht u uw reis te aller, tijde te laten voortzetten. Als u dan ook plotse ling met mechanische panne zou staan, waar ook in Nederland, op welk tijdstip ook, wij schieten u te hulp. U hoeft slechts een centraal telefoon nummer te bellen (of te laten bellen) en uzelf, uw Peugeot en uw eventuele passagiers krijgen alle hulp en bijstand die nodig zijn om het doel te bereiken, waar u naar onderweg was. Prompt. En gratis. Wat rijdt dat slijt, zegt een oud spreek woord. Ook een Peugeot ontkomt niet aan ver vanging van onderdelen.Toch zijn er wel lichtpuntjes aan te ontdekken.Vergeleken met andere, zijn Peugeot-onderdelen merkwaardig voordelig. Bovendien zijn de Peugeot-dealers momenteel bezig met standaardisatie van bepaalde reparaties, zodat u niet alleen voor delig, maar ook onmiddellijk wordt geholpen. Door vakmensen, die prompt en snel reparaties verrichten aan uitlaten, schokbrekers, remmen en elektro. Wie een Peugeot in eigendom heeft, moet zélf op veel dingen letten. Op financiering, op onderhoud, belasting, verzekering, enzovoorts. Wie een Peugeot least, kan die zorgen allemaal overlaten aan de lease-maatschappij. Daar kunt u ook voor terecht bij Nefkens Leasing B.V. En zorgeloos rijden voor een vast bedrag per maand, waar (behalve de brandstof) alles in zit. Ook op kortere termijn kunt u over een Peugeot beschikken. Bijvoorbeeld een dag of een weekend. Dat noemen wij Peugeot Direct Verhuur. Overigens schijnt geen enkele lease maatschappij al te grote zorgen met Peugeot te hebben. Want in alle lease-vloten die wij kennen, komen Peugeots voor Imp. Gebr. Nefkens N.V., Utrecht.Tel. 030-449711. Industrieterrein Loge Weide, Aioomweg 68, Peugeot 104 Peugeot 304 Peugeot 305 Peugeot 604 Peugeot J7 excl. BTW

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18