Slfr van een raad van beroep en ambtenarengerecht 16 00 I loïilcn geef s een krant weg econoom Ahold nv ktha hoofd administratie acquisiteur bedrijven kado bon Stichting Christelijke Verpleeghuizen zuidelijke ijsselmeerpolders leiystad chef de bureau Uw fraaie bungalow staat in Praia dos Tres Irmaos socioloog of politicoloog (M/V) stafmedewerker gewoon hoogleraar [mint) TROUW/KWARTET, - ÏE ZATERDAG 11 FEBRUARI 1978 Bij onze Stichting komt op korte termijn plaats vrij voor een Die belast zal worden met: de leiding van de administratie de interne kontrole en begrotingsbewaking het opmaken van periodieke overzichten. Vereist is tenminste een MBA-diploma. terwijl een SPD-niveau tot aanbeveling strekt. Hij/zij moet administratieve problemen kunnen analyseren en vooral ook het gebeuren achter de cijfers zelfstandig kunnen herkennen en beoordelen. Een gerichte ervaring is dan ook onontbeerlijk. Leeftijd tussen 25 en 50 jaar. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de direkteur, de heer H. Kuiphof. Hugs ds Grootkade 20. Amtlerdam, Telefoon 020 - M 63 0&. In de Zuidelijke Ijsselmeerpolders ligt o.m. de groeikern Lelystad. LELYSTAD telt thans ruim 30.000 inwoners In 1980 wanneer de gemeentewording een feit zal zijn. zal dit aantal tot 40.000 zijn toegenomen De taakstelling houdt voorts in dat Lelystad in het jaar 2000 kan zijn uitgegroeid tot het centrum van de Ijsselmeerpolders met 100.000 inwoners. De vertegenwoordigende organen van het openbaar lichaam, gekozen door de inwoners, functioneren als gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders, onder het voorzitterschap van de landdrost. Vooruitlopend op de gemeentewording zullen enkele ontwikkelingstaken, die thans door de rijksoverheid worden verricht, geleidelijk aan het openbaar lichaam zuidelijke ijsselmeerpolders worden overgedragen In verband hiermee kan ter secretarie, stadskantoor LELYSTAD worden geplaatst een vacatureno. 1/12. Taaklnformatia: hat initiëren, stimuleren en coördineren van acthrfteiten ter bevordering van bedri|fsvea- hei opbouwen en onderhouden van contacten welke dienstig kunnen zijn voor de vestiging van niauwe bedrijven; het opbouwen en onderhouden van contacten met hel gevestigde bedrijfsleven in Lelystad. Functie-etsen: economische, juridische of commerciële opleiding op academisch ot daarmee gelijk te stellen niveau, dan wel een opleiding op HBO-niveau, gecombineerd met een ruime praktijkervaring met bovengenoemde werkzaamheden. het vertrouwd zi|n met het doe- en denkpatroon van het bedrijfsleven; hei bekend zijn met de voor het bednjfsleven van belang zijnde premieregelingen. goede contactuele eigenschappen Salaris, afhankaiijk van leeftijd, opleiding en ervaring nader overeen te komen. De gebruikeli|ke gemeentelijke rechtspositieregehngen zijn van toepassing. Goede huisvestingsmogelijkheden zijn aanwezig. Lelystad kent rseds vete aantrekkelijke voorzieningen zoats b v diverse soorten van onderwijs, waaronder 2 scholengemeenschappen voor voortgezet onderwas, een multi functioneel gemeenschaps-/culturee< centrum, vele recreatievo mogelijkheden. 2 winkel centra. etc Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer O M Boogaard, lid van het dagelijks bestuur van het openbaar lichaam zuideh|ke ijsselmeerpolders ie Lelystad (telefoon 03200-26844) Sollicitaties, onder vermelding vacatureno., binnen tien degen ne verachi|nlng ven dit bied te richten een de lenddroet ven de zuidelijke ijsseimeerpolders, stedeken- De rechtspraak in eerste aanleg in sociale verzekeringszaken is opgedragen aan de Raden van Beroep, de rechtspraak in eerste aanleg in zaken betreflende de ambtelijke rechtspositie aan de Ambtenarengerechten. Tussen beide rechterlijke instanties bestaan nauwe bindingen; de voorzitter en onder voorzitters van een Raad van Beroep treden levens op als voorzitter rasp. ondervoorzitter van het AmbtenarengerechL In verband met bestaande vacatures en nog te verwachten uitbreidingen bestaan er voor juristen die oelangstelling hebben voor deze tak van administratieve rechtspraak plaatsings mogelijkheden als Vereist: doctoraal examen Nederlands recht en een praktijk ervaring van tenminste zes jeren. Er wordt zonodig voorzien in een inwerk periode (eventueel op part-time basis naast de huidige functie). De standplaatsen zijn verspreid over Nederland. De kansen op een beneeming liggen gunstiger voor kandidaten beneden de leeftijd van 50 jaar. Hierbij apeeft een rol welke ervaring men heeft opgedaan. De Commissie aantrekken leden rechterlijke macht zou gaarne in contact treden met diegenen die een dergelijke functie Documentatie-materiaai kan schriftelijk of telefonisch worden aangevraagd bij het secretariaat van de Commissie aantrekken leden rechterlijke macht, p/a Paleis van Justitie, Juliana van Stolberglaan 2 te 's-Gravenhage (telefoon; 070 - 82 40 41, toestel 2S11). Mr. K. de Vries, ondervoorzitter van de Raad van Beroep en het Ambtenarengerecht te Utrecht, levens lid-secretaris van genoemde Commissie ia desgewenst gaarne bereid in een persoonlijk onderhoud nadere inlichtingen te verstrekken. Ahold N.V. is de overkoepelende organisatie waaronder een aantal werkmaatschappijen ressorteren, aktief op het gebied van detailhandel, produktie en rekreatie. De detailhandelssektor omvat diverse winkelvormen, zoals Albert Heijn, Simon, Miro, Alberto en Etos en een aantal centrale slagerijen en distributiecentra. In deze wijdvertakte organisatie is de afdeling Administratieve Organisatie werkzaam, bestaande uit een klein team, hoofdzakelijk van jonge economen. In dit team is plaats voor een die in een dynamische onderneming zijn kennis en ervaring in een specialistische richting wil ontwikkelen, om na een aantal jaren zijn ontwikkeling eventueel binnen een ruimer of ander kader voort te zetten. Hij zal zich bezig houden met: - het analyseren, kritisch beoordelen en verbeteren van bestaande informatiesystemen - het, al dan niet in projektverband, verrichten van onderzoeken, gevolgd door het ontwerpen en dokumenteren van nieuwe administratieve procedures - het aanpassen van de administratieve organisatie aan nieuwe ontwikkelingen op informatiegebied - het ondersteunen van de lijnorganisatie bij de invoering van nieuwe of gewijzigde systemen en procedures Zelfstandig kunnen funktioneren, kreatief vermogen, goede kontaktuele eigenschappen, belangstelling voor analyse en research en doorzettingsvermogen zijn belangrijke funktie-eisen. Het vereiste opleidingsniveau is een voltooide universitaire studie bedrijfseconomie, zo mogelijk met administratieve organisatie als hoofdvak. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de afdeling Personeelszaken Concerndiensten, hoofdkantoor Ahold N.V., Ankersmidplein 2 te Zaandam, kamer 1709. Nadere inlichtingen zijn telefonisch te verkrijgen: 075-592140. In de sollicitatieprocedure kan een bedrijfspsychologisch onderzoek worden opgenomen, waarover slechts wordt gerapporteerd na bespreking door de psycholoog met de sollicitant en met zijn toestemming. Stichting Nationaal Orgaan Zwakzinnigenzorg postbus 415, Utrecht, tel.: (030) 333524. De Stichting Nationaal orgaan Zwakzinnigenzorg is een organisatie waarin verschillende deelorganisaties samenwerken, met een buro-bezetting van 12 personen in het centrum van Utrecht. Zij zoekt een Tot zijn/haar taak zal o.a. behoren om in teamverband met direkteur en stafleden zorg te dragen voor leiding en verantwoording over de administratieve informatie binnen de Stichting. leiding en koördinatie van de werkzaamheden van het sekretariaat, leiding en verzorging van de financiële administratie van het Bisschop Bekkers instituut en hierbinnen van het Nederlands Genootschap ter Bestudering van de Zwakzinnigheid. personeelszaken en andere voorkomende werkzaamheden met dit alles verband houdend. Wij vragen iemand met een middelbare schoolopleiding en in het bezit van/studerend voor S P D. Voor de juiste persoon in deze funktie bieden wij een salaris van maximaal 4.400.= bruto per maand, tegemoetkoming in de ziektekostenverzekering. 23 vakantiedagen en 8% vakantietoeslag en opname in het pensioenfonds P.G.G.M. volgens regeling-C. Informaties omtrent werkkring kunnen bij de huidige funktionaris worden ingewonnen. Schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne tegemoet aan het Bestuur van de Stichting N.O.Z.. postbus 415 te Utrecht, telefoon: 030-333524. Uw advertentie in onze Pijltjesrubriek staat ook als Victorie in de Volkskrant. (Algarve. Portugal) 8-daagse vliegreis v a. 396 Intormalie/Boeking Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam. Tel. 020-914400 BEJAARDENTEHUIS „DE SCHUTSE" PARKLAAN 58a, SASSENHEIM De Schutte is een Prot.-Christelijk bejaardentehuis. Het biedt huisvesting aan 80 personen annex 12 bejaardenwoningen. Wegens pensionering van de huidige direktrice zoekt het bestuur van de Stichting de Schutte kontakt met kandidaten voor de funktie van direktrice /direkteur Vereisten: Algemene opleiding op H.B.O. of middelbaar niveau. Organisatie-vermogen en leiding gevende kwaliteiten. Inzicht in administratieve, financiële vraag stukken. Ervaring in soortgelijke funktie is noodzakelijk, terwijl een stafopleiding in de bejaarden zorg tot aanbeveling strekt. Pos. Chr. levensovertuiging is gewenst. Leeftijd 35-45 jaar. Arbeidsvoorwaarden De salariëring die afhankelijk is van de opleiding en ervaring alsmede overige arbeidsvoorwaarden geschieden volgens de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Als gewenste datum van indiensttreding kan 1 augustus 1978 of eerder genoemd worden. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de voorzitter Os. H. v.d. Berg, Emma laan 11, Sassenheim Taak: Leiding geven aan het personeel. Het scheppen en instandhouden van een goede sfeer tussen bestuur, bewoners en personeel. Het in samenwerking met het bestuur werken aan initiatieven die tot doel hebben de bejaarden zoveel mogelijk vrijheid te bieden, in een optimaal leefklimaat. De RIJKSUNIVERSITEIT te LEIDEN vraagt ten behoeve van de FAKULTEIT der Godgeleerdheid op korte termijn een ten behoeve van het onderwijs en onderzoek in de sociologie van de godsdienst en meer in het bijzonder van de Christelijke Godsdienst. Tot zijn/haar taak zullen behoren: het in samenwerking met de lector sociologie van de godsdienst verzorgen van de inleiding in de sociologie en in de beginselen van sociolo gisch onderzoek ten behoeve van predikanten het verlenen van medewerking aan langlopend onderzoek van een speciaal onderwerp in rela tie tot het doctoraal onderwijs. Van belangstellenden voor deze funktie wordt ver eist dat zij naast het bezit van een doctoraal examen in één der bovengenoemde disciplines een aantoonbare belangstelling hebben voor de con frontatie tussen Sociaal-wetenschappelijk en The ologisch denken. Ervaring in Sociaal-wetenschappelijk onderzoek strekt hierbij tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt full-time in de rang van wetenschappelijk assistent of part-time in de rang van wetenschappelijk medewerker, in een tijdelijk- dienstverband (max. 6 jaar). Uitzicht op een aanstelling in vaste dienst kan niet worden geboden. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de voorzitter van de vakgroep sociale weten schappen, dr. C. A. J. van Ouwerkerk, tel 071- 148333, tst. 2572 of. privé, 023-246308. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Alge meen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit. Stationsweg 46 te 2300 RA Leiden, onder vermelding van vakatu- renummer 8.037/0156 op brief en envelop. Interuniversitair reactor instituut te Delft Bij de reaktorgroep kan worden geplaatst een ten behoeve van het bedrijf van de Hoger Onderwijs Reaktor, die ten dienste staat van het wetenschappelijk onderzoek en onderwijs in Nederland. De aan te stellen funktionaris dient een theoretische en praktische opleiding te volgen mede in verband met de z.g. ..deskundigheidsclausule'' in de kerne nergiewet. Na het afronden van de opleiding zal de funktionaris worden ingeschakeld bij het bedrijf van bovengenoemde kernreaktor waarbij de volgende werkzaamheden die nen te worden uitgevoerd. a. planning en coördinatie; b. onderhoud aan reaktorsystemen. c. toezicht op de werking van de reaktor; d. rapjjortage van het reaktorbedrijf. e veiligheidsevaluatie op kemtechnisch gebied Vereist zijn een opleiding HTS-Fysische Techniek of Electrotechniek. Kandidaten met een applicatiecursus kerntechniek en kennis op het gebied van instrumentatie en besturing, alsmede enige jaren bednjfs- ervaring genieten de voorkeur. Kandida ten. die reeds hebben gesolliciteerd, be hoeven niet wederom te reflecteren. Salariëring volgens Rijksregeling, afhan kelijk van opleiding, leeftijd en ervaring (maximum te bereiken salans 4191,- bruto per maand). Direkte opneming in welvaarlsvast pensi oenfonds Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen na ver schoning van dit blad. te richten aan het Algemeen Bestuur p a. Hoofd van de Centrale Personeels dienst van de Technische Hogeschool Delft. Julia- nalaan 134 Delft, onder vermelding van nr. R 7707 in de rechterbovenhoek van de brief. Bij de KTHA staat met ingang van het akademisch jaar 1978/1979 open: de funktie van in het Oude Testament. Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zij gepromoveerd is. en beschikt over kwaliteiten met betrekking tot onderwijs en onderzoek: dat hij/zij aandacht heeft voor de twee traditie- stromen waarin het Oude Testament wordt gedragen: de Joodse en' de Christelijke traditie; dat hij/zij bereid is tot samenwerking met de andere vakgroepen aan de KTHA; dat hij/zij eveneens bereid is deel te nemen aan de bestuurlijke- en organisatorische werkzaam heden binnen het kader van de hogeschool; loyale medewerking aan de KTHA en haar doelstellingen het salaris is in overeenstemming met de gel dende rijksregelingen. Brieven van sollicitanten met een curriculum vitae en een lijst van publikaties worden ingewacht voor 15 maart 1978 bij de voorzitter van de vakature- kommissie: Prof. B. Hemelsoet. Keizersgracht 105, Amsterdam-C. tel. 020-24.27.52. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Drs. W. Weren. 1e Helmersstraat 195-hs, Amsterdam- 1013, tel. 020-161736 Degenen die op mogelijke kandidaten willen wijzen worden verzocht zich eveneens met de voorzitter van de kommissie in verbinding te stellen. Een eventuele benoeming wordt voorgelegd aan de Nederlandse Bisschoppenkonferentie. s Geef'm aan uw zoon of dochtei die'thuis uit gaat, geef'm aaneen goede vriend of aan een ander,die na aan het hart ligt. U koos uw krant naar uw eigen levensinstelling, uw eigen smaak en uw eigen stijl. Daarom, als u uw eigen krant geeft, geeft u een kado met een heel persoonlijk accent. En dat maakt het extra waardevol. Geef daarom Trouw! Bezorg voortaan icdc rc dag Trouw bi|: Hel abonnementsgeld wordt per kwartaal per jaar voldaan door: plaats tel Ik stel er wel geen pri|s op dal de ontvanger wordt meegedeeld wie dit abonnement s< henkl. I In open envelop zonder postzegel inzenden aan Trouw-Kwarlei. Antwoordnummer 2792. Amsterdi i -■

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 22