B BS9 Verzekeringen..? Rabobank Trouw Best koopt Batadorp ijs FAMILIEBERICHTEN GEOPEND VEEN'S ORGELZAAK Stel orde op zaken:praat met de persoonlijke bank! Vrouw en Film Schilderswedstrijd Willink van Collen 'Spoed maken met wetsontwerp over Koninklijk huis' WOENSDAG 8 FEBRUARI 1978 TROUW/KWARTET Uk fcunnen v.m maandag tof en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Op 20 februari 1978 hopen D V. onze geliefde ouders, grootouders en overgrootouders P. van den Ham en E. van den Ham- Verburg te herdenken dat cij 60 jaar geleden in het huwelijk traden In besloten knng willen wij dit met hen samen vieren. hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Woerden. 7 februari 1978 Park Oudeland 60, K 9 Voor belangstellenden die hen met hun 60 jarig huwelijk persoonlijk willen feliciteren is hiervoor gelegenheid tussen 14 30 en 15 30 uur in de koffiekamer van Bejaar dencentrum ,,'t Oudeland" te Woerden op 20 februari Algemene kennisgeving Heden nam de Here in Zijn Heerlijkheid op. onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Elise Anna Uphues sinds 19 mei 1976 weduwe van Jozef Fredenk Nicolaas van Os op de leeftijd van bijna 74 jaar Ik heb de goede strijd gestreden. ik heb mijn loop ten einde gebracht, ik heb het geloof behouden 2 Tim 4 7 en 8 Doorn G W. Smit-van Os Fred en Els N J van Os M van Os-Holdinga Lisanne. Frits. Marnix, Angelique en Arnoud De Bilt. •I W van Wijk-van Os J M van Wijk Marco. Enk en Susanne Driebergen. 5 februari 1978 ..Nassau Odijckhof" Correspondentie-adres. K J. van Os. Tuilland 3. Doorn GEEN BEZOEK De begrafenis vindt plaats op donderdag 9 febru ari 1978 op de Nieuwe Algemene Begraafplaats (Oude Arnhemse Bovenweg) te Doorn om 14 uur Vooraf wordt een Dienst van Woord en Gebed gehouden in de Gereformeerde Kerk aan de Kampweg te Doorn, welke aanvangt om 13 uur Vertrek vanaf de Gereformeerde Kerk om 13 45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Begrafenisonderneming Jansen. Amersfüortse- weg 56 te Doorn. Bezoek dagelijks van 10 tot 20 in de P. C. Hooftstraat 111 Amsterdam op de eerste etage vindt u vele m- sfeervolle showroom met diverse merken orgels zoals: HAMMOND - WURLITZER - SOLINA - EMINENT-CRUMAR Electronische orgels en toonwiel aangedreven Hammond orgels Nieuw en Occassion alles met 1 iaar garantie. Bij aankoop van een orgel krijgt u de reiskosten voor 2 personen vergoed. Maakt u eerst een telefonische afspraak tel 020-729270 H'ant wij weten, dat indien ome aardse tent. waann wij wonen, uordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, met met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor 5:1 Onze Hemelse Vader heeft tot Zich genomen mijn innig geliefde man. der kinderen zorgzame vader en grootvader Gerrit Raams Drager van de ere medaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 70 jaar Zijn wens was ontbonden te worden, en met Christus te zijn T A. W Raams-van Iperen Renata en Wil Teulings-Raams Astrid en Ingeborg Yvonne en Carel Panlides-Raams Gerben Ilona Raams Almkerk. 6 februari 1978 De Sering 8 De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D V vrijdag 10 februari a.s. in de Gerefor meerde Kerk te Almkerk. welke zal aanvangen des nam. om 1.30 uur. waarna de uitvaart zal plaatsvinden om 2.30 uur op de nieuwe algemene begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren alleen na de begrafe nis in de kerk. Geen bloemen. De Kerkeraad voor Algemene Zaken en de wijk- kerkeraad De Maten van de Gereformeerde Kerk van Apeldoorn geven met grote ontroering er kennis van dat mevrouw M. van Zuylen-Barendsen is ingegaan tot de vreugde van haar Heer Ds G A Westerveld. h.t. praeses k.a.z. C Munk. scinba k.a.z. W L. Brinkman, vice-praeses wijk- kerkeraad J A Gerritsen, scriba wijkkerkeraad Apeldoorn. 6 februari 1978 Met leedwezen geven wij U kennis van het overlij den van onze beste Zwager. Oom en Oudoom Bernard Anton Hupkes weduwnaar van Maria Landheer op de leeftijd van 86 jaar Namens de familit- G J. BROUWER Executeur testamentair Rhcden. 4 februari 1978 ..Rhederhof". Snippendaalseweg 26 Correspondentieadres Utrechtsestraatweg 91B. Woerden De rouwdienst wordt gehouden in de Ned. Herv kerk te Ellecom. donderdag 9 februari 1978. om 10 30 uur. waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de bijzondere begraafplaats te EUecom om ongeveer II 15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in ..Rhederhof Geen bloemen Hartelijk leven wij mee bij het heengaan van onze Marianne van Zuylen-Barendsen ..Wij hebben gezien, dat de Here rijk is aan barmhartigheid en ontferming Naar Jakobus 5:11 Wij bidden onze collega Cees en hun kinderen Gemt Jan en Hermine de nabijheid van die Heer toe. >lamens alle collega-gezinnen Henk en Tineke Zijlstra Apeldoorn. 7 februari 1978 In een levend vertrouwen op zijn Heer en Heiland is van ons heengegaan, na een moedig gedragen lijden, onze zorgzame en dierbare vader, groot- en overgrootvader Berend Kamphuis sinds 27 november 1972 weduwnaar van Grietje Schotten» in de ouderdom van 86 jaar Want wij weten. dat. indien de aardse tent. waann wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor 5 1 Deze zekerheid is ons «Hen tot troost Barger Compascuum. 6 februari 1978 Pastoor de Klaverstraat 11 Selhngen Geert Kamphuis Jantje Kamphuis-Nijboer Barger Compascuum Geertje Veldman-Kamphuis Harm Veldman Staphorst Gerard Kamphuis Annie Kamphuis-Stuive Emmen Jan Kamphuis Truus Kamphuis-Verwey Onstwedde Geesje Schellens Kamphui» Jan Hendrik Schotten» klein- en achterkleinkinderen Dr overledene i» opgebaard in de aula ..Vijver hof Kapelweg 10. Ter Apel Gelegenheid tot rondoleren op donderdag 9 februari a s van 19-20 uur in bovengenoemde aula en na de begrafenis De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 10 februari a s on I* uur. vanuit de Gcref Kerk te Sellingen AanVahg ouwdienst 1330 uur Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Tot onze grote droefheid stierf, na een ziekte van enkele maanden, onze beminnelijke schoonzoon, zwager en oom Dirk van Beveren hij werd 57 jaar Zonder veel woorden was hij (in praktische navol ging van Jezus Christus) altijd in het midden van ons als één die dient. 7 februari 1978 Rotterdam S Bestebreurtje A Bestebreurtje-de Jong Apeldoorn C Spruijt M A C. Spruijt-Bestebreurtje Kees, Simonette. Dirk-Jaap Het bestuur van de Vereniging voor Protestant Christelijk Kleuter- en Basisonderwijs te Rotter dam-Zuid heeft met ontroering kennis genomen van het overlijden van de heer P. Visser die vele jaren als onderwijzer aan onze schoolver eniging was verbonden Wij gedenken met dankbaarheid het vele werk dat hij in dienst van het Chr Onderwijs heeft ver richt. Namens het bestuur J Daane. voorz. mevr HM.de Haan. secr. Uit Canada ontvingen wij het droevige bericht dat na een kortstondig lijden de Here tot Zich heeft genomen, onze lieve Zoon. Broer. Schoonzoon. Zwager en Oom Ludolf Wierenga echtgenoot van Miep den Hertog Hij werd 47 jaar Namens de families J Wierenga. Torenlaan 6. Bierum iGr i D W den Hertog-Plomp. All Pier- sonlaan 232. *s-Gravenh«ge 6 februari 1978 Romeinen 8 37-39 Vandaag overleed mijn lieve vrouw en onze lieve en zorgzame moeder Jetske Komen-Boersma Zij mocht 54 jaar worden. Wat heeft ze geleden. Wat heeft ze gestreden. Wat heeft ze gebeden. Maar door alles heen behield ze haar ver trouwen in haar Verlosser. Jan Komen Jaap Hijlco en Tineke Martien en Monica Ronald Sjoerd Nootdorp. 7 februari 1978. Sytwinde 31. Liever geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 10 februari a.s. om 11.00 uur in de Ned Hervormde Kerk. Dorpsstraat te Nootdorp voorganger ds. H. R. Plomp waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats naast de kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in „De Rank". Kerkweg 7 te Pijnacker Op 3 februari j.l. overleed na een korte ziekte in zijn woonplaats Loosduinen op bijna 77-jarige leeftijd onze broer, zwager en oom Willem van der Meer echtgenoot van J. J. van der Meer-Van de Beek Gods barmhartigheid is veel groter dan onze ongerechtigheden. De Lier: Joh. Ant. van der Meer M. J. van der Meer-Van der Meer De Lier J. J. van der Meer-Van Dorp Ede: N Sietsma-Van der Meer J. Sietsma Barendrecht Joh. van der Meer Joh. van der Meer-Verschoor Driebergen A de Geus-Van der Meer M J de Geus Doorn M van der Meer Neven en Nichten Barendrecht. 4 febr. 1978 God nam heden tot Zich, Zijn kind. mijn lie ve vrouw, onze moeder, behuwdmoeder en grootmoeder Dirkje Clasina Kwabeck echtgenote van Andries Visser in de ouderdom van 73 jaar. A. Visser M. J. W. van Wijk- Visser R. van Wijk Eduard Ernest Utrecht. 5 febr 1978. Merwedekade 104. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen De overledene is opge baard in de rouwkamer van het Oudenrijn-zie kenhuis, Van Heuven Goedhartlaan te Utrecht. Gelegenheid tot condoleance-bezoek aldaar uitsluitend woensdag van 18.30 tot 19.00 uur De begrafenis zal plaatshebben donder dag 9 februari om 12.15 uur op de begraafplaats „Tolsteeg" aan de Opaal weg te Utrecht Vertrek vanaf het woon huis om 11.45 uur. Na afloop van de begra fenis is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de be graafplaats. met z'n 355.000 intensieve lezers en lezeressen EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM ROTTERDAM In samenwerking met Film International organiseert het Studium Generale van de Eras mus Universiteit in Rotterdam een themadag over „Vrouw en film". Dit gebeurt in het kader van het filmfes tival dat van 2 tot 12 februari in Rotterdam wordt gehouden. Op de medische faculteit worden drie films vertoond die een specifiek vrouwelijk thema hebben of die door vrouwen zijn gemaakt. Na ver toning gaan de makers in discussie met enkele vrouwen uit de Neder landse filmwereld. De films zijn: Ik vraag het woord (van de Rus Gleb Panfilow). Als vrouwen woedend worden (van de Franse cineaste Soa- zig Chappedelainei en Girlfriends van de Amerikaanse Claudia Weill. Uit Nederland nemen aan de discus sie deel Hillie Molenaar. Nouschka van Brakel, Digna Sinke en Paulien Terreehorst. De films worden ver toond om 11.00. 14.00 en 18.00 uur. Medische faculteit dr. Molewater- plein 50. De toegang is gratis. AMSTERDAM Kunstschilders jonger dan dertig jaar kunnen mee doen aan de 62ste wedstrijd van het door Arti et Amicitiae beheerde fonds „Willink van Collen". In au gustus wordt het werk van alle in zenders tentoongesteld. Daaruit worden door een jury, bestaande uit het bestuur van Arti en twee kunst critici. twaalf kunstenaars gekozen die een groepstentoonstelling krij gen aangeboden. Bij de opening van de tentoonstelling wordt bekendge maakt aan wie de prijzen van 2.500, 2 000 en 1.500 gulden worden toege kend. Blazers Ensemble in Italië AMSTERDAM Het Nederlands Blazers Ensemble maakt op het ogenblik een tournee door Italië Gedurende veertien dagen worden in het kader van de cultutrele uit wisseling tussen Nederland en Italië acht concerten gegeven onder meer in Napels. Rome, Siena, Venetië en Turijn. iet BEST De gemeente Best gaat vari(bi schoenenproducent Bata-Best eet rer' omvangrijk complex onroeren< nbi goed overnemen. Dit omvat 145 hec 0 tare grond waarop een boerderij me landbouwgrond van 70 hectare, ca 12 hectare industrieterrein. 121 huurwoningen in het Batadorp. bos (l£ sen en sportterreinen. De gemeent re. en het bedrijf hebben in princip Dd overeenstemming bereikt en zuller^ uiterlijk 24 juli de afgesprokei li4 koopsom van 19.4 miljoen betalei ter De vijf hectare industrieterrei waarop de Bata-fabriek staat, val ij buiten de koop. üo. chi De gemeente zal het beheer va openbare voorzieningen in het Bati «k. dorp. zoals wegenonderhoud en ri( lering, een waterleidingnet, gas e bi. elektriciteit van Bata overnemei dd' Bata bezat het onroerend goed sine Ta, de vestiging van de fabriek in 193 Beheer van de openbare voorzienu gen door de onderneming werd no< door de onderneming, noch dol i Bata meer van deze tijd geacht Begin met uw bestaande verzekeringen gratis en grondig bij ons te laten doorlichten (u krijgt ze terug in een handige polismap!). De Rabobank is uw deskundige bemiddelaar voor alle verzekeringen. En dat is erg belangrijk. Of het nu om een opstal-, inboedel- of rechtsbijstandverzekering gaat, of dat u wilt praten over een levensverzekering voor u en uw partner. Bij de Rabobank kunt u altijd rekenen op een persoonlijk advies! geld en goede raad Van onze parlementsredactie DEN HAAG De fracties van PvdA CDA en WD in de Twede Kamei e hebben premier Van Agt gisteren bi de behandeling van de begroting var algemene zaken gevraagd met spoec 0 het nieuwe wetsontwerp in te dienei rt dat het lidmaatschap van het kofr ninklijk huis regelt. Ook vorig jaar vroeg de Kamer al on dit wetsontwerp. Het PvdA-Kamer lid Franssen stelde hierover toer vragen aan zijn partijgenoot oud premier Den Uyl. Een wettelijke re geling op dit punt is vooral nodid vanwege de ministeriële verantwoor n delijkheid voor het doen en latei et van leden van het koninklijk huis. CD A-woordvoerder Van der Sandei toonde zich verontrust over het fei dat blijkens een onlangs gehoudei enquête slechts vijftig procent vat het aantal kiesgerechtigden op di hoogte is van het feit dat er op 21 maart verkiezingen voor Provincial^® Staten zijn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14