FAMILIES- BERICHTEN MAANDAG 6 FEBRUARI 1978 TROUW/KWARTET i 18 februari 1978 zijn onze 'ouders Dolf Kremer Jannie Kremer Mannak 25 jaar getrouwd Marga Rob Jan Jeanine Gerda U kunt ze feliciteren van 15 17 uur in clubhuis Vlug en Vaardig, sportcomplex Melkweg. Amsterdam- Tuindorp Oostzaan. Mosstraat 2 Amsterdam Noord Heden heeft de Heere. voor ons onverwacht tot Zich genomen mijn lieve man. onze zorgzame va der en opa Anthonie van Loon in de gezegende ouder dom van 84 jaar. Uit aller naam: 1. van Loon- Kerkhoven Rotterdam, 3 februari 1978 Geertsemastraat 15-b Bezoek en gelegenheid tot condoleren maandag van 20.45 tot 21.15 uur in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vriese- laan). De rouwdienst zal ge houden worden in de ka pel van de algemene be graafplaats „Croos- wtjk". Kerkhoflaan 1 dinsdag as. om 14.30 uur, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woon huis om 14.00 uur. Psalm 23 Heden overleed na een welbesteed leven nog vrij onverwacht in ..Hui ze Sint Bernarduste Sassenheim onze gelief de vader, grootvader, broer, zwager en oom Erasmus Augustinus Kaijadoe weduwnaar van Hillegonda Cornelia Johanna de Mink Eerder weduwnaar van Jemima Salampessy in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Namens de overige familie Mr 1 A Kaijadoe D. M. Kaijadoe Sassenheim, 4 februari 1978 Correspondentie-adres: Regentesselaan 16 Oegstgeest Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken De overledene is opge baard in het rouwcen- trum Van der Luit. Haagweg 31. Leiden; be zoek aldaar dinsdag avond van 9 00-9.30 uur. De rouwdienst is be paald op woensdag 8 fe bruari a s. om 1.00 uur in de ..Groene of Willi- brordkerk" te Oegst geest. waarna de begra fenis zal plaatsvinden. Na een geduldig gedragen lijden heeft de Here tot Zich genomen in eeuwige heerlijkheid onze gelief de zuster, schoonzuster en tante Aagje van Deursen in de leeftijd van 81 jaar. Het geloof, dat zij in leven en sterven het eigendom was van Jezus Christus, haar Zaligmaker was haar enige troost. (Zond. 1 Ü.C.) G. de Waard G. v.d. Dussen-van Deursen A H. v.d. Dussen J Sloff-van Deursen G. Sloff C. Boogaard-van Deursen L. Boogaard A. de Wol ff-van Deursen D K de Wolff N. P Berghout-van Deursen D Berghout neven en nichten Rotterdam. 2 februari 1978 Geref. Verpleeghuis „De Heul". Schiekade 15. Correspadres D K de Wolff. Molenstraat 136. Rotterdam-3012. Gelegenheid tot bezoek aan de rouwkamer van Huize Borchsatc. Meidoornsingel 183, Rotterdam, maandag van 13.15-13 45 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 6 februari in de kapel van Huize Borchstate om 13.45 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf om 14 45 uur op de algemeqe begraafplaats „Crooswijk" zal plaats hebben. Heden heeft de Heere thuis gehaald zijn kind, mijn lieve man. onze zorgzame vader en mijn opa Harm Eling op de leeftijd van 72 jaar Openbaring 1413 ..En ik hoorde een stem uit de Hemel zeggen Schrijf, zalig de doden, die in de Here sterven. ran nu aan. Ja. zegt de Geest, dat zij rusten ran hun moeiten, u'ant hun merken volgen hen na." Santpoort. J. J Eling-Boot Aalsmeer: Geert W H Eling Henriette H L. Eling-Hazebroek Richard. Santpoort. 2 februari 1978 Hoofdstraat 147 De begrafenis heeft zaterdag jJ. in familiekring plaats gevonden op de nieuwe algemene begraaf plaats te Hoofddorp Geen bezoek aan huis. De Here nam tot Zich mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Hilje Hofman-Huisman op de leeftijd van 76 jaar. Amsterdam: Tj. Hofman J Faber-Hofman S. Faber Rotterdam G Beijleveldt-Hofman G. Beijleveldt Amsterdam M Molenaar-Hofman A. Molenaar Ba vel: N Hunze-Hofman J. Hunze Amsterdam J Hofman klein- en achterkleinkinderen. Amsterdam. 3 februari 1978 De Kimme, kamer 726 Beemsterstraat 546 De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 8 februari a s 12 00 uur op de begraafplaats ..Zorg- vlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam Openbaring 21 1 t/m 5 Na een langdurige ziekte heeft God, voor ons toch nog onverwacht, tot zich geroepen Zijn kind. mijn lieve man en onze vader Min» Berend Weijer op de leeftijd van 41 jaar. echtgenoot van Geertje Miedema G. Weijer-Miedema Tineke Paulina Harmen Hoogeveen, 3 februari 1978 Kymmellstraat 43 De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 7 februari op de algemene begraafplaats te Hooge veen. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Zuiderkerk, Baarlelaan om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren van 13.00 13.30 uur in de consistorie van de kerk. Geen bloemen Na een lange tijd van ziekte is toch nog plotseling naar zijn Heer geroepen onze schoonzoon, zwager en oom Minze Berend Weijer Harderwijk: T. Miedema-v.d. Poorte Hoogeveen: C. Miedema F. Miedema-van Gorkum Goutum: F. W. Bootsma A. E. Bootsma-Medema neven en nichten Hoogeveen. 3 februari 1978. Tot onze diepe droefheid overleed heden onze geliefde broer en zwager Simon de Boer weduwnaar van Alida den Hartog op de leeftijd van 83 jaar. Amstelveen: C. de Visser van Bloemen-de Boer Amsterdam: M. de Boer-van Bladeren Diemen: M. de Boer E. B. de Boer-Mulder Amsterdam. 4 februari 1978 Surinameplein 78 De overledene is opgebaard in „Uitvaartcentrum Zuid". Fred. Roeskestraat 91. Bezoek aldaar Dins dagmiddag van 3-4 uur en Dinsdagavond van 7-8 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 8 februari te 13 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied". aan de Amsteldijk. Geen bloemen - geen toespraken. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze kollega en medewerker de heer M. B. Weijer hoofd van de G. J van der Ploegschool te Hooge veen. Wij zullen ons hem herinneren door zijn grote toewijding aan de hem toevertrouwde leerlingen. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Individueel Lager Orderwijs te Hoogeveen en omstreken De Kollega's Prins Willem-Alexan- derschool De Kollega's Parkschool. ..Die in ons oog de moeite leest toont ons zijn medelijden; Hij is, als Wij. verzocht geweest en sterkt ons, als wij strijden." Gezang 110:3 Wij zijn erg geschokt dat na een lange ziekte nog heel onverwacht is overleden onze kollega Menno Weijer Wij danken God dat hij als hoofd zoveel voor de school heeft mogen doen; wij bidden God om veel sterkte voor Gerda en de kinderen. Personeel G. J. v.d. Ploegschool, Hoogeveen. Hoogeveen. 3 februari 1978. Hoogeveen. 3-2-*78 De Here uw God is een barmhartig God Deut 4:31. Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het toch nog plotseling overlijden van de heer M. B. Weijer in leven hoofd van de G. J. v.d. Ploegschool Zijn totale inzet en liefde voor onze kinderen zullen wij dankbaar gedenken. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Haar moedig dragen tijdens zijn lange ziekte dwingt diep respect af. Wij weten dat zij kracht putten uit de relatie met hun Heer. Moge Hij ook in de toekomst haar steun zijn. Leerlingen en ouders G. J. v.d. Ploegschool, Hoogeveen. Wij dan. gerechtvaardigd uit het geloof, hebben vrede met God door onze Here Jezus Christus Romeinen 51 God nam uit ons midden weg onze vader, grootva der en overgrootvader Wouter Hendrinus Hardeman weduwnaar van Geertruida Dolman op de leeftijd van 84 jaar. Maartensdijk J. C. Hardeman-Van Toor Den Dolder: W. Hardeman A. Hardeman-Kraaijeveld Nieuwerkerk a d IJssel A. J Esser-Hardeman W. Esser klein- en achterkleinkinderen Den Dolder. 4 februari 1978. Paltzerweg 229 Correspondentie-adres Finsestraat 9. Nieuwerkerk a.d. IJssel Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Jufferstraat 1 te Zeist. De begrafenis zal plaatshebben te Zeist, op de Algemene Begraafplaats, woensdag 8 februari as. Hieraan voorafgaande zal om 14 00 uur een rouw dienst gehouden worden in de aula van de be graafplaats Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop van de plechtigheid. Vertrek van het rouwcentrum om 13 45 uur. Tot onze diepe droefheid overleed heden onze geliefde zwager Simon de Boer weduwnaar van Alida den Hartog P. den Hartog T. den Hartog-Smit Amsterdam, 4 februari 1978. Tot onze diepe droefheid overleed heden onze geliefde oom Simon de Boer weduwnaar van Alida den Hartog Neven en nichten Amsterdam, 4 februari 1978. Tot mijn diepe droefheid overleed heden mijn lieve vriend en huisgenoot Simon de Boer Alida J. Bakker Amsterdam. 4 februari 1978. Met diepe droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze oud-firmant, de heer Simon de Boer makelaar in onroerende goederen Zijn werklust, plichtsbetrachting en hoge opvat ting van het beroep zijn ons tot voorbeeld geweest. Met grote dankbaarheid zullen wij hem blijven gedenken. Directie en medewerkers De Boer. Den Hartog Hooft B.V. Amsterdam, 4 februari 1978. Buitenveldertselaan 5. ..Maar wie gedronken heeft van het water, dat Ik hem zal geven, zal geen dorst krijgen in eeuwigheid, maar het water, dat Ik hem zal geven zal in hem worden tot een fontein van water. dat springt ten eeuwigen leven." Johannes 4:14 Vanuit het aards bestaan overgegaan naar dit eeuwig leven, mijn innig geliefde man. onze fijne vader en opa Jan van der Kooij op de leeftijd van 54 jaar. Maasland: J. K. van der Kooij-Boekestijn Eelde: Margreeth en Herman Hester en Judith Amersfoort: Els en Berry 's-Hertogenbosch: Henk en Ingnd Maassluis: Jolien en Peter Maasland. 3 februari 1978 Kluiskade 26 Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis. De rouwdienst, geleid door Ds. A. J. Aaftink, zal gehouden worden dinsdag 7 februari a.s. te 14.00 uur in „De Magneet", Huis te Veldelaan te Maas land. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Maasland. Tevens gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in „De Magneet". Het is mijn droeve plicht U kennis te geven van het overlijden van mijn broer en compagnon Jan van der Kooij op de leeftijd van 54 jaar met wie ik vele jaren heb mogen samenwerken in de firma H. van der Kooij. Bouwbedrijf en Maston B.V., Bouwelementen te Maassluis. Moge God zijn vrouw en kinderen troost geven in dit voor hen zo zware verlies. P van der Kooij. Maassluis, 3 februari 1978 Troeistraweg 5 Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis Kluiskade 26 te Maasland. De rouwdienst, geleid door Ds. A.J. Aaftink. zal gehouden worden dinsdag 7 februari a.s. te 14.00 uur in „De Magneet". Huis te Veldelaan te Maas land. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Maasland Tevens ge tegenheid tot condoleren na afloop van de begra fenis in „De Magneet". De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets In heerlijkheid opgenomen Willem van Loenen Oud 82 jaar gehuwd geweest met Hendnna Kroon Zijn leven en sterven was een getuigenis van de rijke genade Gods in Jezus Christus Wij hielden veel van vader. Berkel en Rodenrijs. C. A. A. Oprei-Van Loenen Z. H. Oprei Danielle Bodegraven A. Vreeken-Van Loenen C. Vreeken Jan Wim Nina, Martin, André Ellen Delft: N. Sybesma-van Loenen R. P. Sybesma Hielan. Pim, Karei Tongeren (België): J. van Loenen J. C. A. M. van Loenen-Winter Tilly, Marlies. Nicole Delft: G. van Loenen N. van Loenen-Veerman Gertjan, Peter, Martijn Delft, 3 februari 1978 Markt 63 Correspondentie-adres: Timorstraat 12 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Oostsingel 146, alwaar gelegenheid is tot condole ren dinsdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in het Hart van Delft, Vlamingstraat, woensdag 8 februari a.s. om 2 uur, waarna de bijzetting in het familie graf zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats „Jaffa", om circa 3 uur. Geen bloemen Dan ga ik op tot Gods altaren tot God. mijn God, de bron van vreugd; dan zal ik juichend stem en snaren ten roem van zijne goedheid paren, die na kortstondig ongeneugt mij eindeloos verheugt. Psalm 43 vers 4. Heden nam God in Zijn Heerlijkheid op, onze lieve zuster, behuwdzuster en tante Janny van den Berg weduwe van Bernard Verhoogh in de ouderdom van bijna 80 jaar. T. van Reenen-van den Berg M. van den Berg W. J. van den Berg J. van Herk-van den Berg H. van Herk J. van den Berg C. K. van den Berg-Rijke G. van den Berg M. van den Berg-Slot M. A. van den Berg J. van den Berg Neven en Nichten. ROTTERDAM, 3 februari 1978 „Borghave", Wilgenlei 646 Korr-adres: Dames van den Berg Goudsesingel ld, Rotterdam. Onze zuster is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Borgsate" aan de Meidoornsingel 183, Gelegenheid tot condoleren aldaar: dinsdagavond van 8-8.30 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden woensdag 8 februari om 11.30 uur op de algemene begraafplaats „Crooswijk" Vooraf zal in Huize „Borgsate" om 10.30 uur een rouwdienst worden gehouden. Want wij weten dat, zo ons aardse huis dezes tabernakels gebroken wordt, wij een gebouw van God hebben, een huis met met handen gemaakt maar eeuwig in de hemelen. 2 Cor. 5:1. Met grote droefheid geven wij u kennis dat door een droevig ongeval van ons is weggenomen onze geliefde zoon en broer Robbie de Wit op de leeftijd van 19 jaar. O. de Wit-Abdoelah Hans Koudekerk a/d Rijn, 5 februari 1978. Pr. Wilhelminastraat 27 Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 7 februari des avonds van half 8 tot half 10. en na de teraardebestelling in de aula van de begraaf plaats. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden donder dag 9 februari des namiddags half 2 in de Ned. Hervormde Kerk. waarin hoopt voor te gaan de weleerwaarde heer Ds Jac. de Vries, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats. Vaste Rots van mijn betrouwen Schuilplaats in de felste stnjd, rekenend op Uw beloften ben 'k overwinnaar 't allen tijd. In Gods genade is opgenomen mijn dierbare man. onze lieve, zorgzame vader en opa, broer, zwager en oom Jacobus Johannes Toet op de leeftijd van 77 jaar. D. Toet-Krul kinderen kleinkinderen en verdere familie Scheveningen, 3 februari 1978 Prins Willem Hof, Hoge Prins Willemstraat 108 Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren in ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78, maandagavond van 7.00-8.00 uur De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den dinsdag 7 februari om 1.15 uur in de Bethel- kerk. Jurriaan Kokstraat 177, daarna zal de be grafenis plaatshebben omstreeks 2 30 uur op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan God kan en wil en zal in nood. zelfs bij het nad'ren van de dood. volkomen uitkomst geven. God heeft, na een langdurige ziekte tot Zich genomen, onze lieve vrouw en moeder Annigje Ceelen Wynia-van Vliet op de leeftijd van 48 jaar. M. Wynia Sjoerd Ton Annet Meindert Jetse Ridderkerk, 3 februari 1978 Oudaenstraat 46 Geen bloemen Gelegenheid tot rouwbezoek: maandagavond van 19.00-21.00 uur in het woonhuis. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden dinsdag 7 februari, aanvang 14.30 uur in de „Pelgrimskerk" aan de Kerkweg te Ridder kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden circa 15 30 uur op de Nieuwe Begraafplaats „Vredehof' te Ridderkerk. Uit onze familiekring werd door God weggeno men onze lieve zuster, schoonzuster en tante Annigje Ceelen van Vliet echtgenote van M. Wynia op de leeftijd van 48 jaar. Zij was voor ons een voorbeeld van geloof en moed. Sterke de Here haar man en kinderen. Ridderkerk: M. M. van Vliet-van der Waal Elburg: G M. E. van Hulsteijn-van Vliet Epping (Austr.): A. W. Berg-Van Vliet J. Berg Ulvenhout: G. Moolenaar-van Vliet A. Moolenaar Apeldoorn: A. van Vliet A. van Vliet-Boers Katwijk: A. Wegner-van Vliet J. G. Wegner Ridderkerk: Jb. van Vliet A. A. van Vliet-van Nes Amersfoort: J van Vliet M. E. van Vliet-Koudstaal Ridderkerk: Adr. van Vliet S. J. van Vliet-van Santen Laren (N.H.): W. van Vliet C. van Vliet-van Rij Apeldoorn: H A. van der Graaff-van Vliet J. van der Graaff Bellport (USA): J. van Vliet J. G. van Vliet-Oosterling neven en nichten Ridderkerk, 3 februari 1978. Uit onze familiekring werd dóór God weg geno men onze lieve schoondochter, schoonzuster en tante Annigje Ceelen van Vliet echtgenote van M. Wynia op de leeftijd van 48 jaar. D. Wynia-Smit Familie Slikboer Familie van der Meer Ridderkerk, 3 februari 1978. „Zalig zijn de doden, die in de Here sterven" Openbaring 14 13 In haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Maartje Cornelia van Leeuwen sedert 5 juni 1976 weduwe van Gerrit Hein Men kens op de gezegende leeftijd van 90 jaar. Amstelveen: G. van de Nadort-Menkens G. A. van de Nadort Rotterdam: A. H. van der Stelt-Menkens A. van der Stelt Dordrecht. H. A. Urbanus- Menkens H. C. Urbanus Schiedam J. C. Bouterse - Menkens J. P M. Bouterse klein - en achterkleinkinderen Rotterdam. 3 februari 1978 „Borgsate", kamer 433, Meidoornsingel 181 Correspondentie-adres: Balsemkruid 94. Rotterdam Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.00-7.30 in de rouwkamer van „Borgsate". ingang Meidoornsingel 183 en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De rouwdienst wordt gehouden D.V. woensdag 8 februari om 1.45 uur in bovengenoemde rouwka mer, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Oud Kralingen", Kralingseweg 334, ca. 2.45 uur. Onze Vader heeft het leven teruggevraagd van mijn lieve vriend Michiel „Het is goed dat U Michiel hebt te ruggenomen zoals ook ik bij U terug zal komen" Esther Wageningen. 4 februari 1978 De crematie zal in stilte plaatsvinden

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 6