PERSONEEL GEVRAAGD VI Automatised ngs instrukteur 1 Rabobank Q ADMINISTRATIEF MEDEWERKER ''//////////////////////V7' assurantie-adviseur eindexaminandi 1978 assistent-accountant m Klynveld Kraayenhof co Trouw secretaresse waarnemend hoofd civiele dienst (vrl.). janskliniek EEN KOOKSTER Rabobanken Katwijk a. d. Rijn en Vaikenburg (Z.H.) registeraccountants DIREKTIE-SEKRETARESSE IH B V' N Werken èn studeren! TEL. 020-913456 Toestel 796 CEBECO-HANDELSRAAD centraal beheer y ERDAG 4 FEBRUARI 1978 TROUW/KWARTET 35 nst )en ma kot zij ■<»0 tiOI IOp de afdeling Dokumentalre Programma's van de NCRV-televisie te Hilversum is plaats voor een Regisseur/producer godsdienstige programma's deze nieuwe funktionaris wordl verwacht dat hij/zij in staat is samen met de redakteuren, de godsdienstige programma's van de NCRV-televisie (Ander Nieuws. Goede Morgen. Ander Nieuws Vandaag) naar inhoud en vorm verder te ontwikkelen. Zijn/haar verantwoordelijkheid ligt in de eerste plaats op het gebied van vormgeving en regie, en vervolgens op het gebied van koördinatie en produktie. Wij denken aan iemand die: een middelbare opleiding heeft ervaring heeft in elektronische regie inzicht heeft in de positie van de NCRV binnen kerkelijk Nederland aktieve belangstelling heeft voor, en kennis van, kerkelijke en maatschappelijke ontwikkelingen in de samenleving in staat is koordinerend op te treden binnen een team van vijf medewerk(st)ers niet ouder is dan ca. 40 jaar Nederlandse Christelijke Radoverenighg Reakbes kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van de NCRV, Postbus 330 te Hilversum, met vermelding van nummer DOK/TV/9. Telefonische inlichtingen over deze funktie kunt u khjgen bij de heer P. Hollaar, hoofd afdeling Dokumentaire Programma's, telefoon 035-13651, toestel 411. VERENIGING „DE LICHTHOEVE" te GARDEREN zoek! voor een dit voorjaar Ie openen vakantiehuis voor geestelijk gehandikap- ten met hun ouders die ervaring heeft in het verzorgen van maaltijden voor ongeveer 40 gasten, en bereid is ook weekenddiensten te verrichten. Eventueel mogelijkheid tot intern wonen. Sollicitaties te richten aan de voorzitter van het bestuur. Th. J. C. Oudemans, Hoofdstraat 123 Voorthuizen. De Rabobanken Katwijk a. d. Rijn en Valkenburg (Z.ki. vragen voor spoedige indiensttreding een Zijn taak zal zijn: het adviseren van de relaties met betrekking tot hun verzekeringen alsmede het beheren en het, waar mogelijk, uitbouwen van de bestaande verzekeringsportefeuilles. Van de kandidaat wordt geëist: - een vooropleiding op middelbaar niveau het assurantie B diploma bereidheid zich te vestigen binnen het werkgebied van de banken - buitendienst ervaring op het gebied van verzekeringen - leeftijd bij voork§u tussen 23 en 35 jaa De Rabobank biedt een interessante functie me' goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na heden richten aan de directeur van de Rabobank Valkenburg (Z.H.) Postbus 11, 2235ZG Valkenburg (Z.hk De Tombe Melse Ca registeraccountants, hebben vestigingen in: Alkmaar Amsterdam Apeldoorn Arnhem Baarn Bergen op Zoom Dordrecht Ede Eindhoven Enschede 's-Gravenhage Haarlem Leeuwarden Leiden Middelburg Nijmegen Rotterdam Utrecht Winterswijk Zierikzee de Tombe Voor ons kantoor te Baarn vragen wij Ervaring in de daadwerkelijke leiding en uitvoering van controlewerkzaamheden is vereist, evenals een ruime fiscale kennis. Ook zij die binnenkort hun studie voltooien, en overigens aan de bovengenoemde vereisten voldoen, kunnen reflecteren. Geboden wordt: - goede vooruitzichten tot verdere promotie bij gebleken geschiktheid. - uitstekende honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden worden verzocht hun bij voorkeur - schriftelijke sollicitatie te richten aan ons adres Spoorstraat 2, Baarn. Ons telefoonnummer is 02154-16443. Melse co accountants geld en goede raad UITGEVERSMAATSCHAPPIJ J. H. KOK is een uitgeverij van (populair) wetenschappelijke boeken, van belletrie en jeugdboeken, van schoolboeken en tijdschriften, van plaatwerken en een boekenclub. De direktie zoekt ter vervanging van de huidige medewerkster, die in mei a.s. vertrekt, een Deze funktionaris zal de leiding van het direktie-sekretariaat over dienen te nemen: zal de moderne talen (m.n. Engels en Duits) moeten beheersen, zowel schriftelijk als mondeling: zal over een positeve inzet en goede contactuele eigenschap pen moeten beschikken die tot een optimale interne en externe communicatie leiden. Ervaring op dit niveau strekt tot aanbeveling. Een afwisselende taak en een met de eisen overeenstemmende salariëring kunnen in een prettige werksfeer worden aangeboden. Sollicitaties kunt u richten aan het Direktiesekretariaat van Uitgeversmaatschappij J. H. Kok Oudestraat 5 - Kampen. Tel. 05202-13545 (toestel 21) J J ACCOUNTANTS De functie van assistent-accountant biedt de unieke mogelijkheid een interessante beroeps opleiding op academisch niveau, die gedeeltelijk overdag plaatsvindt, te doen samenvallen met lie opdoen van veelzijdige ervaring in het bedrijfsleven Wij zoeken contact me die geïnteresseerd zijn in de functie van in een internationaal georiënteerde accountants- praktijk. Assistent-accountant kunnen worden: Afgestudeerden van het H.E.A.O. (bedr. econ. afd.) Bezitters van het diploma Atheneum A of B of Gymnasium a of b en HAVO met boekhouder^ Bovengenoemde opleidingen geven rechtstreeks toelating tot de studie voor Registeraccountan die gedeeltelijk in kantoortijd plaatsvindt. Wendt u zich voor nadere inlichtingen reeds nu to de Centrale afdeling Personeelszaken te Amsterdam. Prinses Irenestraat 59. telefoon 020-54 10 541. Amsterdam Arnhem Breda Oevenler Dordrecht Eindhoven 's-Gravenhage Groningen Haarlem Heerlen Hengelo Hoorn Leeuwarden Middelburg Rotterdam Utrecht Zwolle Antwerpen Barcelona Brussel Dusseldorl Hamburg Londen Madrid Milaan Parijs Zug Bogota Buenos Aires Caracas Curacao Jakaria Montevideo New York Paramaribo Rio de Janeiro Salvador Sao Paulo Zurich INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt MIDDELBURG Christelijke Scholengemeenschap Walcheren Elzenlaan 4. tel. 01180-26015 Hel bestuur van bovengenoemde school vraagt per 1 maart 1978. een voor een volledige dagtaak die vrij veel admi nistratie! werk omval. Wij zoeken iemand die enige ervaring heefi, representatief is en zelfstandig in teamverband kan werken. Salariëring a!hankeli|k van leefti|d. opleiding en ervaring. Sollicitaties vóór 9 februari le richten aan de rector van de school I Cebeco-Handelsraad is een onderneming waarin meer dan 150 Aan- en Verkoopcoöperaties voor Land- en Tuinbouw zijn verenigd. Samen met zijn ledencoöperaties verzorgt Cebeco-Handelsraad onder meer de levering van grond- en hulpstoffen en apparatuur aan boeren en tuinders. Ter uitbreiding van de administratieve staf van onze afdeling Aardolieprodukten en Motorvoertuigen zoeken wij een op S.P.D.-niveau. De aan te stellen functionaris zal na een inwerkperiode worden betrokken bij de leiding en coördinatie van de administratieve werkzaamheden op deze commerciële afdeling. Naast initiatief en inventiviteit wordt voor deze functie grote waarde gehecht aan goede contactuele eigenschappen. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat, die aan de volgende vereisten voldoet: Middelbare schoolopleiding, gevolgd door studie op S.P.D.-niveau: - leeftijd 30 - 40 jaar; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - ruime ervaring op financieel-administratief gebied. Schriftelijke sollicitaties gelieve U te richten aan Cebeco-Handelsraad, afd. Personeelszaken, Postbus 182 te Rotterdam. e Nationale coöperatieve aan- en verkoopvereniging voor land- en tuinbouw b a. Ons Computerservicebureau CEA breidt zich snel uit. Daarom zoeken wij voor de afdeling kliëntenservice een automatiseringsinstrukteur, die voornamelijk werkzaam zal zijn in de randstad. De funktie Ons bureau verzorgt de automatisering van administraties ten behoeve van bedrijfsleven en instellingen. De automatiserings instrukteur is daarbij de onmisbare schakel tussen de kliënt en de computer. Hij dient de opdrachtgevers van advies, voert nieuwe kliënten in in de problematiek van de computer verwerking en blijft ze begeleiden en adviseren bij alle voorkomende zaken rond de systeemimplementatie. Vooral tijdens de startprocedure zal er sprake zijn van opleiding van onze kliënten, zowel individueel als in groepsverband. Voor wie? Wij kijken uit naar een enthousiaste medewerker van rond de 25 jaar met een opleiding op SPD- niveau. Iemand die behalve over goede kontaktuele eigenschappen ook kan beschikken over flinke didaktische vaardigheid. Enige ervaring t.a.v. het implementeren van geautomatiseerde administratieve systemen strekt tot aanbeveling. Belangstelling? Hebt u belangstelling voor deze afwisselende baan, dan maken wi| graag kennis met u. Schrijft u naar Centraal Beheer, afdeling arbeids zaken, Postbus 700, in Apeldoorn Centraal Beheer is een vereniging met maatschappijen voor levensverzekering, schadeverzekering informatieverwerking, financiering, hypotheken en leasing ($1 Aangesloten bi| Cosso. De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Tevens is er een dagbehandelingscentrum aan verbonden. In de Janskliniek zijn ca. 250 medewerkers werkzaam. In de civiele dienst vaceert de funktie van Haar taak omvat o.a: het leidinggeven aan de medewerkers van de algemene dienst, afdelingskeukens, intern patiëntenvervoer, linnenkamer en de TOKO; het organiseren en koördineren van werkzaamheden van de onder haar aandachtsgebied ressorterende afdelingen; het onderhouden van kontakten met andere disciplines van het verpleeghuis; het verrichten van voorkomende administratieve werkzaamheden. Voor deze funktie komen in aanmerking kandidaten die: beschikken over organisatorische en leidinggevende kapaciteiten; kunnen samenwerken met diverse leeftijdskategoriën en verschillende disciplines; een leeftijd hebben tussen 25-35 jaar; een huishoudige opleiding hebben gevolgd, minimaal M.B.O.; bereid zijn variabele diensten te verrichten (maandag t/m vnjdag tussen 07.00-17.30 uur en ca. drie weekendendagen per maand). De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de civiele dienst, dhr. R. de Vries. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken van de RIDDERSTRAAT 32. HAARLEM TEL (023) 3192 82

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 35