I PERSONEEL GEVRAAGD refaja d i rektie-sekretaresse rotterdams philharmonisch orkest afdelingshoofd verpleegkundigen postzegels opleidingsfunctionaris Verpleeghuiscentrum Zutphen Trouw vacatures in «Ie «iczoiiilliciflszonj een verpleegkundige verpleeghuis^ HOGEWEY weesp afdelingshoofd leerling verpleegkundigen 'sHeeren Loo-Lozenoord verpleegkundige verpleegkundige (vrl.) bureau-secretarls(esse) chef technische dienst aanvoerder 2e violen en 2e violist KOSTER/BEHEERDER ELKE OCHTEND OPNIEUW ZATERDAG 4 FEBRUARI 1976 TROUW/KWARTET Z- Door de Maatschappij van Weldadigheid te Frederiksoord wordt ten behoeve van het Beiaardentehuis „De Menning" te Wilhelmtnaoord voor spoedige indiensttreding gevraagd in de leefti|d van 35 jaar en ouder Onze gedachten gaan uit naar een mede werkster met leidinggevende ervaring. b«| voorkeur in het bezit van het diploma ziekenverpleging B Deze functie omvat het verplegen van zieken, alsmede de verzorging van beiaarden Zi| zal deel gaan uitmaken van de staf Passende woonruimte is in het tehuis aanwezig Het tehuis, gesticht in 1966. biedt plaats aan 82 personen. terwi|l tevens 10 be- laardenwonmgen op het terrein aanwezig zijn De CAO voor beiaardentehuizen is van toepassing, pensioenregeling PGGM Schritteli/ke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding, vervulde betrekkingen en opga ve van referentieadressen kunnen worden inge diend bij het Beiaardentehuis ..De Menning Lint horst Homanstraal 1 te Wilhelmmaoord (telefoon 05212-1541). DR.J.N. VOORHOEVE HUIS UTRECHT Voor óen der verpieegatdeimgen m ons verpleeghuis voor somatisch zieken vragen wi| een verpleegkundige als Belangstellenden dienen m het bezit te zi|n van het diploma A of A en B ziekenverpleging, waarbii tevens een voltooide stalopieiding op pnjs wordt gesteld Telefonische verzoeken om nadere inlichtingen en schnf- tei |ke sollicitaties te nchten tot de Adtunct-directnce. tel 030-938246. adres van Heuven Goedharttaan 3. Utrecht Hoge we Y te Weesp is een modem geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Crwordt gestreefd naar een optimale aktivering. reaktivering en io mogelijk terugkeer in de maatschappij. Voor de funktie van zoeken wij kontakt met een verpleegkundige die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging B. liefst A en B en over goede kontaktuele en leidinggevende kapaciteiten beschikt, met interesse voor de teamverpleging Zij/hij knjgt de leiding over een afdeling met 30 bedden en een team van gediplomeerde en leerltngziekenverzorgenden. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuiswezen Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd verpleging, de heer F. J. Schmersel. tel. (02940) 1 14 51 protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom I Voor de opleiding tof hef diploma Zieken verpleging B. welke 1 maart 1978 begint, zijn nog dne plaatsen open voor De opleiding wordt gegeven m samen werking met het psychiatnsch ziekenhuis .Wolfheze* waar ook een deel van de stage wordt doorgebracht. Belangstellenden moeten minimaal MAV04V of hieraan gelijkwaardige opleiding hebben Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr K Pronk, alg hoofdverpleegkundige, telefoon 08389 - 91 01 toestel 1107 Schriftelijke solftcrlaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken. Prof Chr Streekziekenhiis, Edeseweg 118 Ie Bennekom DR.J.N. VOORHOEVE HUIS UTRECHT Het D' J N Voorhoeve Huis biedt plaats aan 100 somatisch zieken verdeeld over 3 afdelingen en heet daarnaast een polikliniek voor fysiotherapie in de leidinggevende teams van onze verpteegatdeimgen kunnen wij op korte termijn plaatsen in het bezit van het diploma A ziekenverpleging Aanstelling zal. afhankelijk van ervanng. tot en met de rang van 1ste verpleegkundige mogeli|k zijn Er bestaat gelegenheid tot het volgen van een stalopiei ding Belangstellenden worden verzocht telefonisch verzoeken om nadere inlichtingen en schriftelijke soiiictaties ie richten aan de adjunct-directrice, telefoon 030-938246 toestel 257. adres v Heuven Goedhartlaan 3. Utrecht gels velletje. Totaal voor dit jaar 18 zegels plus twee velletjes. In Frankrijk kwamen vorige maand de volgende bijzondere zegels uit: in de reeks „natuur" een Percheron. een typisch paard uit de regio Per- che (fr. 1.70); ruiterspelen uit de da gen van Lodewijk XIV (fr. 2,00); her inlijving van het eiland in de west Eerst twee veranderingen in het uit gifte-program 1978 van de Neder landse PTT. De voor januari aange kondigde zegel ter gelegenheid van de verkiezingen voor het Europese Parlement wordt zo als te ver wachten was aangehouden. Toe gevoegd worden twee zegels op 14 maart ter propagering van de a s. postale code in ons land De overige uitgifte-data zijn: 11 april 4 zomerze- gels; 2 mei Europese serie met twee zegels; 1 juni twee zegels in een sportserie; 22 augustus 3 zegels en 1 velletje in de medische sector; 12 september Kon Militaire Academie en 14 november vier kinderpostze- nationc unies St. Barthélémy in 1878 (fr 1.10): eeuwfeest van de hogere school voor telecommunicatie (fr 0.80) en in de toeristische reeks „Hoog Norman- dië" (fr 1.40). Een interessante serie en 1 velletje is onlangs op de Pltcair- neilanden in omloop gekomen. Men viert daar sinds vele tientallen jaren „Bounty-dag". herinnerend aan de fameuze muiterij van Flet cher Christian tegen kapitein Willi am Bligh op 28 april 1789. De mui ters namen met het schip de „Boun ty" de wijk en arriveerden op 15 januari 1790 op de Pitcairneilanden. waar zij hun schip in brand staken. In het kader van ..Bounty-dag" ma ken jongelui van het eiland een mo del van de Bounty, laten het te wa- ten en steken het dan in brand. Deze ceremonies zijn op de zegels afge beeld De Caiman-eilanden leveren ook stof voor scheepvaartverzamelaars. Ter gelegenheid van de ingebruikne ming van een nieuwe haven ver schijnen daar vier zegels waarop de nieuwe aanwinst plus een drietal schepen dat voor cruises wordt inge zet. te zien zijn. Nog meer schepen. De Falkland-ei- landen die hun vroegere permanen te serie zegels met bloemen thans vervangen met afbeeldingen van schepen, verschaffen vijftien zegels voor uw verzameling. Op die zegels ziet u zeil- stoom- en motorschepen. die de laatste 140 jaar in dienst deze eilanden gevaren hebben Engeland is de vorige week een van vier zegels in omloop gekot gewijd aan energiewinning; zij nen afbeeldingen van de vooi ning van olie-, gas-, kolen- en maire energie. Australië vierde straliëdag" ter herinnering aan feit dat op 26 januari 1788 de ei Britse kolonisten daar landden de Britse vlag hesen. Sinds heeft Australië zijn eigen natioi vlag. En dan nog twee emissies Zweden nieuwe waarden van kr en kr 1.70 met de beeltenis var ning Gustaf wegens de onlangs hoogde post-tarieven en een zi van kr 2.50 met een reproduktle een fraai sculptuur van Arne Jo (1914-1976) J. J. M. KIGG Bel 030-941041 Christelijk Njtionaai Vakvert-or, trecl t Ravellaan t^JPustl !4 "and (Prot.Chr.Inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 - 3850 AN Ermelo s Heeren Loo-Lozenoord is een protestants- christelijke inrichting, waar 1040 zwakzinnigen wonen. De organisatie omvat ruim 800 personeelsleden Vorming, training en introductie maakt een wezenlijk onderdeel uit van het personeelsbeleid Ten behoeve hiervan zoeken wij een die de navolgende taken kan uitbouwen: - het opbouwen van het contact tussen de externe Z-opleiding en de inrichting, ten behoeve van een optimale afstemming - het inventariseren van de opleidingsbehoeften van de personeelsleden en het ontwikkelen van adequate opleidingsprogramma's of het verstrekken van adviezen over te volgen (externe) opleidingen - het mede uivoeren van interne opleidings activiteiten. met name sociale vaardigheids trainingen en introductieprogramma's. Onze gedachten gaan uil naar iemand die: - een hogere beroepsopleiding heeft gevolgd en ervaring heeft met vorming en training - zich kan vinden m een structurerende aanpak m de tramingsmethodiek - de leeftijd heeft tussen 25 en 45 jaar - bereid is te werken binnen het protestants- christelijke karakter van onze inrichting. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring en varieert van 2.700,— tot I 3.700,— per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer A. v. d. Akker, sociaal agoog (toestel 133) of bij de heer B A Verstraefe. hoofd personeelszaken (toestel 327). Sollicitatie uiterlijk 17 februari 1978 zenden aan het hoofd personeelszaken. Het verpleeghuiscentrum maakt deel uit van het Oude en Nieuwe Gasthuis Zutphen. waaronder ook vallen een algemeen ziekenhuis en een psychiatrisch centrum Het verpleeghuiscentrum omvat "De Leeuwerikweide". een psycho-genatrisch verpleeghuis en "Berkelpaviljoeneen verpleeghuis en reaktiveringscentrum. Voor het "Berkelpaviljoen" van 78 bedden, verdeeld over 3 afdelingen, zoeken wij kontakt met een ervaren voor de funktie van afdelingshoofd, tevens wnd. Hoofd Verplegingsdienst (grootte afdeling 26 bedden). Warme belangstelling voor de proble matiek rondom de ouder wordende mens is een vereiste. Planning, organi satie en begeleiding zijn kenmerken in deze funktie Het bezit van het A-dipto- ma is vereist en bij voorkeur ook de stafopleidmg Aanstelling en salariëring volgens Rijks regeling en afhankelijk van opleiding en ervaring tot het maximum van 1e ver pleegkundige A. Informatie wordt gaarne verstrekt door de heer J. H. Th. ter Beek. telefoon: 05750 -10533 Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken, p/a Ooyer- hoekseweg 8 te Warnsveld 78-02 HET BEJAARDENTEHUIS „AVONDLICHT" Dllgtweg 3, Haren (Gr.) uitgaande van de Stichting Hervormde Diekonele Tehuizen vreegt voor heer 185 bewoners, wegens ziekte, op korte termijn voor tijdelijk een Wij denken aan iemand die - in het bezit is van de diploma's A en/of B of MGZ, - bekend is met de Bejaardenzorg, - naast de specifiek verpleegkundige taken in staat i6 mede leiding te geven aan de dagelijkse gang van zaken, genegen is weekends een bereikbaarheidsdienst te verrichten. Salariëring en Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Bejaardenzorg. Sollicitaties te richten aan de direktrice T.J. Algra, die ook telefonisch inlichtingen wil geven, tel. 050-345145. De kerkeraad van de Verenigde Doopsgezinde Gemeente te Amsterdam roept sollicitanten op voor de functie van per 1 maart a.s. of zo spoedig mogelijk daarna De functie omvat een volledige dagtaak/eventueel part time. Taak: boekhouding, correspondentie, archief, van belang is gemakkelijke omgang met mensen. Salaris nader overeen te komen. Sollicitaties met volledige gegevens en opgave van liefst twee referen ten gaarne binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan de Kerkeraad. Singel 452. Amsterdam-C. BONIFATIUS HOSPITAAL LEEUWARDEN Het Bonifatius Hospitaal is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 364 bedden. Het complex omvat o.m. 12 verpleegaf- delingen en een centrum voor Nierdialyse. De Medische staf bestaat uit plm. 30 specialisten. Het ziekenhuis heeft bijna 500 medewerkers in dienst. Ten behoeve van het direktiesekretariaat zoeken wij op korte termijn een Haar funktie zal bestaan uit het verrichten van algemene sekretari- aatswerkzaamheden waaronder het behandelen van inkomende en uitgaande post. het verzorgen van korrespondentie, het voorberei den. notuleren en uitwerken van vergaderingen, alsmede enige archivering. Voor deze zelfstandige en verantwoordelijke funktie denken wij aan een representatieve vrouw, niet jonger dan 25 jaar. met; een opleiding op HAVO/VWO-niveau; een goede mondelinge en schriftelijke taalvaardigheid; vaardigheid in typen, steno en notuleren; initiatief en gevoel voor organisatie. Een opleiding als sekretaresse en enige jaren ervaring als zodanig strekken tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties, met een duidelijk overzicht van opleidingen en ervaring vergezeld van een recente pasfoto, te richten aan het Hoofd Personeelszaken, mr. P. J. Troelstraweg 78. Leeuwarden. M diakonessenhuis Hel Diakonessenhuis- Refaia in Dordrecht. gelegen aan de rijksweg Rotterdam- Bred ais een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden Het komplex omvat zes verpteegatdeimgen. een psychiatrische kliniek, een centrum voor haemodialyse. een polikliniek met traumetologische tunctie. een kllnisch-chemlsch- en isotopenlaboratorium. een verpleegkundige opleiding en een personeelstlat voor 190 intern gehuisveste leerling- verpleegkundigen De medische staf bestaat uit plm. 40 specialisten Het ziekenhuis heeft ruim 700 medewerkers in dienst In ons moderne ziekenhuis is op korte termijn plaatsing mogelijk van een Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met opleiding op HTS-ntveau. die onder leiding van het hoofd technische- en civielediensten belast zal worden met de dagelijkse leiding en planning van de onderhoudswerkzaamheden aan gebouwen, installaties en apparatuur Noodzakelijk voor deze funktie is een grote mate van leidinggevende capaciteiten alsmede het onderhouden van een goede relatie met de verschillende disciplines in het ziekenhuis. Er varing in de gezondheidszorg strekt tot aanbe veling Leeftijd ongeveer 35 jaar. Een psychotechnisch onderzoek kan deei uit maken van de sollicitatieprocedure Schriftelijke sollicitatie kunt o zenden aan het hoofd van onze afdeling personeelszaken, post bus 444 te Dordrecht het dirigent: edo de waart roept sollicitanten op voor de functie van sollicitaties worden ingewacht J telefonisch: 010-142911 toestel 132, of schriftelijk: antwoordnummer 640 rotterdam (postzegel hoeft niet). i'ii ii proefspel dinsdag 21 februari Religieuze uitgeverij vraagt deskundige ervaren vertalers/vertaalsters voor hot verzorgen van vertalingen uft het Engels. Brieven met uitvoerige inlichtingen over reeds vertaalde werken etc. onder nr. 7076 bur. v. d. blad DE GEREFORMEERDE KERK VAN 'S-GRAVENHAGE-ZUID vraagt voor het kerkelijk centrum „de Laakkerk" een zijn taak zal o.a zijn: het verzorgen van de in de zalen plaats vindende vergadenngen en re-* cepties. een optimale dienstverlening. f- wi) verwachten van hem: belijdend lid van de Gereformeer de kerk. diploma C van de stichting vakoplei ding horecabedrijven en middeni stands- of een gelijkwaardig handels diploma. ervaring strekt tot aanbeveling. wij bieden: een salans volgens de landelijke richt lijnen en een regeling voor de kantine verkoop. Sollicitaties gaarne binnen 10 dagen na verschil nen van dit blad schriftelijk en met volledigi personalia, opleiding, ervaring en vergezeld vat een recente pasfoto te richten aan A. Rozema voorzitter van de Commissie van Beheer, de Ge nestetlaan 232. s-Gravenhage. Winkelen begint op de advertentie pagina's van Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de medisch directeur, de heer B. P. Verhoog. Verpleeghuis Hogewey. Heemraadweg 1 te Weesp Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland ^□□ODO

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 34