r Trouw mu mavo-schoolvoor ballet en muziek Part-Time Bezigheidstherapeut(e) Bethel Ziekenhuis Delft U FAMILIEBERICHTEN ELKE OCHTEND OPNIEUW j^LlNGCEBÖUigj flIIIHIIIU» demonstratie-avond op 9 februari 1978 y HONDERDJARIG BESTAAN a. Verpleegkundige A b. Hoofd Hulshouding (®1 AANMELDING STUDEHTEN VOOR DE AKTIVITEITEN- LEIDERSOPLEIDING Trouw aspirant- z-leerlingen hooge burch ZATERDAG 28 JANUARI 1978 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Getrouwd op 27 januari 1978 Ulbe de Boer gehuwd geweest met Harmina Helena Huitzing en Johanna Wljma gehuwd geweest met Stjmon Havinga SNEEK Stationsstraat 18/Hemdijk5 Ons adres: Sneek. Hemdijk 5 Door de overweldigende belangstelling, die wij onder vonden bij ons 50-jarig huwelijksfeest op 19 januari '78, is het ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. We doen dit dan door middel van dit bericht Uw dankbare, door God gezegende familie. J. H. van Heun S. L. van Heun-Moret Amstelveen, januari '78. Na een kortstondige ziekte heeft de Heer tot Zich genomen onze zeer geliefde schoonzoon, zwager en oom Sake Porte echtgenoot van Martha Porte-van der Laan, op de leeftijd van 56 jaar. Wageningen. 26 januari 1978 De Hoef 27 Gezang 300 Leeuwarden: J. van der Laan E. van der Laan-van Dijk Hardegarijp: J. de Haan-van der Laan J de Haan Stadskanaal: H. van der Laan M. van der Laan-Tigchelaar Leeuwarden: R. van der Laan M. van der Laan-Hakvoort neven en nichten. Op 26 januari heeft de Here na een korte ziekte uit ons midden weggenomen onze vriend Sake Porte In hem verliezen wij een centrale figuur. Het CDA-Verband Wageningen. „Hetzij wij dan levert, hetzij wij ster ven, wij zijn des Heren. Romeinen 14 7, 8 In vrede ontslapen in zijn en ons aller Heer en Heiland Jezus Christus onze lieve, zorgzame man. vader, groot- en overgrootvader Dirk van Keulen op de gezegende leeftijd vun 86 jaar. Wassenaar: E. van Keulen-de Wilt Canada: Steef en Corrie Gert IJsbrand en Tine Zeist: Dick en Didy Canada: Wim en Jo Leersum. Jan en Ans Jeruzalem/W assenaar. Alice Canada: Sjaak en Maria 's Gravenzande: Bep en Bas klein- en achterkleinkinderen Wassenaar, 26 januari 1978 Havenstraat 6 De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Deijlerweg 127, Wassenaar. Bezoek aldaar maandagavond van 7.30-8.15 uur. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 31 januari a.s. om 10 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Zijllaan te Wassenaar, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats bij het Dorps plein te Wassenaar om ca. 11 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de foyer van de ZijUaankerk. Heden overleed in volle zekerheid des geloofs onze lieve tante Anna Catharina Jacobs in de ouderdom van 89 jaar. Den Haag: A. C. Wesly-Itzig Heine Leusden (Z.H.* G. J. J Wesly M. Wesly-van der Kind Amersfoort: A.LE. Kollmann-Wesly E. O. Kollmann Nijkerk: G. Köster Nijkerk: C. F. Kóster Amsterdam, 26 januari 1978. Huize „Patrimonium", Jan Tooropstraat 4. Gelegenheid tot afscheidnemen dinsdagmorgen vóór het vertrek uit Huize „Patrimonium". De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 31 januari om 11 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van Huize „Patrimonium" om 10.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. God nam van ons weg mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder en schoonzuster. Johanna Izeboud-Wisse op de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: A. C. Izeboud Kloetinge: J. A. Izeboud C. Izeboud-Klaasse en kinderen Vlissingen: L. W. van Pamelen-Izeboud C. H. van Pamelen en kinderen A'dam; Irene en Remco Middelburg: E. J. Izeboud Middelburg, 27 januari 1978. Rotterdamse Kaai 21 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis. Bezoek dagelijks van 17.30 tot 18.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden woensdag 1 februari 1978 om t 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Hieraan voorafgaande vindt een rouwdienst plaats voor de familie en belangstellenden in de aula op de begraafplaats die aanvangt om 13.30 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer Ds. W. M. de Bakker Vertrek -vanaf de Rotterdamse Kaai 21 om 13.15 uur. Na afloop van de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in de condoleance-ruimte van de aula. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Namens het College van Bestuur der Vrije Uni versiteit geven wij met droefheid kennis van het overlijden van de heer J. van der Werf student-assistent bij de subfaculteit Natuurkun de, op de leeftijd van 24 jaar. In dankbare herinnering blijft wat God ons in hem. in de jaren die hij bij ons werkzaam was, heeft geschonken. Amsterdam, 24 januari 1978. De Boelelaan 1105. K. van Nes, voorzitter. H. Hoogenkamp, secretaris. Heden werd plotseling uit ons midden weggeno men onze lieve zoon, broer, zwager en oom ds J. E. Hendriks Voorburg, A. Hendriks-de Nooij A'dam, M. J. Westerveld-Hendriks Beverwijk, J. H. Hendriks C. E. Hendriks-Gerritse A'dam, H. J. Hendriks-Plomp neven en nichten Hoogvliet, 27 januari 1978. Hebreen 9 vers 27 en 28 In volle vrede en vertrouwende op de genade van haar Heer en Heiland is ontslapen onze geliefde en zorgzame moeder, schoonmoeder groot- en over grootmoeder. zuster, behuwdzuster en tante Martijntj^ Molenaar weduwe van Martin us van der Hout op de gezegende leeftijd van 83 jaar. Schiedam: F. van der Hout A. van der Hout-van Oosten Soe termeer. J. van der Hout C. M. van der Hout-Brouwer Honselersdijk: B. C. van der Hout Vlaardingen: C. van der Hout M. van der Hout-Kuyvenhoven Honselersdijk: M. van der Hoek-van der Hout J. van der Hoek 's Gravenzande: J. van der Spek-van der Hout G. van der Spek North Vancouver: H. van der Hout V. van der Hout-Larson klein- en achterkleinkinderen en verdere familie. Honselersdijk 27 januari 1978. Pijnacker, Hordijklaan 11 Geen bloemen. Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren maandag 30 januari a.s. van 18.30-20.00 uur in gebouw „Rehoboth" Poeldijkse pad te Hortselersdijk. De dienst van Woord en gebed zal worden gehou den dinsdag 31 januari a.s. in de Geref. Kerk te Honselersdijk. Aanvang van de dienst 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de alg. begraaf plaats, Geestweg te Naaldwijk om ca. 14.30 uur. Op 24 januari j.L ging de door ons zo beminde vader, grootvader en overgrootvader Johan Willem Hendrik van Spronsen weduwnaar van Antje Alida van Oosten in leven hoofdcontroleur CCD Ministerie van Landbouw op de leeftijd van 87 jaar van ons heen. De crematie heeft heden, op zijn wens in kleine kring plaatsgevonden. Uit aller naam: J. C. van Spronsen Driebergen, 27 januari 1978 De Wetstein P fister laan 26 Hierbij bedank ik iedereen die blijk gegeven heeft van medeleven bij het plotselinge overlijden van mijn man Klaas Brijder H. Brijder-Vermeulen en kinderen Ala Blancaweg 14 Willemstad Curacao Langs deze weg wil ik mijn oprechte dank betuigen voor de belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw Marina Noort-van der Niet Voorschoten, januari 1978 Prof. Lorentzlaan .30 Voor uw blijken van medeleven na het onver wachte overlijden van onze lieve zorgzame vader en opa Joost van der Waaij weduwnaar van Geertje van Vliet betuigen wij aan allen onze hartelijke dank. Familie van der Waaij Katwijk aan den Rijn, januari 1978 Noordwijkerweg 9. Dankbetuiging Mevr. T. Rosenbrand-v. Vark, de kinderen, en fam. v. Breugel. danken U hartelijk voor de grote belangstelling ondervonden tijdens de ziekte en overlijden van mijn lieve man en vader. Gerrit Rosenbrand Vertrouwende dat God een ieder persoonlijk nabij zal blijven, al de dagen die Hij ons op aarde nog zal schenken. p/a J. Rosenbrand Oosthoef 50 Gouda Winkelen begint op de advertentie pagina's van KUNST- EN ANTIEK VEILING DINSDAG 14 MAART en volgende dagen o.m. komen voor JUWELEN EN GOUDEN SIERADEN ANTIEK EN MODERN ZILVERWERK Oude, romantische en moderne schilderijen, aquarellen, tekeningen en prenten, waarbij door: Th. de Bock, Jan H. B. Koekkoek, Ch. Leickert, C. J. Maks en Jan Sluijters. alsmede een serie van 7 antieke religieuze achter-glasschilderijen Perzische kleden staand horloge ANTIEK EN MODERN MEUBILAIR Chinees porselein, antiek kristal en glas oude effecten, postzegels en boeken gelegenheid tot bijvoeging uiterlijk tot 16 februari eillustreerde catalogus is in bewerking IA De geïllustreerde Voor de overstelpend vele en hartverwarmende be wijzen van medeleven, die ik na het overlijden en bij de teraardebestelling van mijn lieve man. onze zorg zame vader, groot- en over grootvader Jacob Roffel mocht ontvangen, zeg ik u, mede namens mijn kinde ren hartelijk dank. Het is voor ons een troost te on dervinden hoeveel medele vende vrienden wij hebben. Uit aller naam: K. Roffel-Greveling Ede, januari 1978 „Het Maanderzand" Louise Henriëttelaan 17 k van de Stichting Rotterdams Conservatorium Direkteur: W.E.J. Tjon Appian Volwaardige 4-jarige MAVO met geihtegreerde vooropleiding ballet en muziek en aansluiting op de scholen voor hoger beroepsonderwijs, conser vatorium en balletacademiel gebouw Rotterdams Conservatorium. Pieter de Hoochweg 122, Rotterdam. Aanvang: 20.00 uur. Voor inlichtingen en prospectus: Haverlandstraat 10, Rotterdam, telefoon (010) 14 55 18. vo (01 Gereformeerde Jongelingsvereni ging „Zi|n Eigendom" te Dirkshorn. Dit heuglijk feit willen wij gaarne vieren met- alle leden en oud-leden in november 1978. De oud-leden die dit bij willen wonen, verzoe ken wij bericht te sturen naar het navolgende adres: H. Rus, Stroet 109, Dirkshorn. Tel: 02245-285. Wij verzoeken U Uw naam en adres op te geven en dit voor 1 maart '78 te doen. Nadere gegevens volgen dan zo spoedig mogelijk. Wij zoeken voor een 13-jarige jon gen een pleeggezin in het midden of westen van het land. Hij heeft tot zijn 9e jaar in een pleeggezin gewoond, maar door problemen binnen het gezin was het noodzakelijk hem in een tehuis te plaatsen. Terug plaatsing in het vroegere pleeggezin is onmogelijk en wij zoeken nu voor hem een plaatsje in een gezin met oudere, kinderen. Jan Paul gaat nu naar de school van het internaat en zal in de toekomst waarschijnlijk naar <Je ITO gaan. Hij knutselt graag, houdt van muziek en kan zichzelf goed bezighou den. Wel verlangt hij van zijn omgeving steun in de dingen die hi door zijn wat beperkte intelligentie niet zo goed kan. Centrale voor Pleeggezinnen, Heemraadssingel 134 te Rotterdam. Tel. 010-762311. Adv. nr. 608. Het Prot. Chr. Verzorgingstehuis „DE THUISHAVEN", Duinstraat 7, Scheveningen. vraagt: Voor beide functies zijn ervaring en orga nisatorische kwaliteiten vereist, en in staat zijnde eventueel direktie te vervangen. Huisvesting thans op kamer, en in nieuw bouw in flat. Salariëring volgens C.A.O. bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitatie met uitvoerige inlichtingen te richten aan het Bestuur van de Stichting „De Thuishaven" Postbus 84255, 2508 A G, Den Haag. Desgewenst kunt u via telefoon 070-55.10.65 in lichtingen verkrijgen. In het Bethel ziekenhuis komt op de afdelingbezigheidstherapie de funktie vrij van voor 24 uur per week oftewel 4 halve dagen en 1 hele dag. Tot de taak behoort het op vrijwillige basis stimuleren en aktiveren tot zelf-werkzaamheid van neurologische en psychiatrische patiënten teneinde het genezingsproces te bevorderen. Vereist is het diploma bezigheidstherapie of gelijkwaardig diploma. Ervaring met technieken als spinnen en weven en het maken van wandkleden is gewenst Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken op onderstaand adres. Reynier de Graefweg 3, Delft Telefoon 015-569340. HUMMIE «OOR EDUKAT1EVE ARBEID „DE KOPSE HOF' TE NIJMEGEN 4-jarige dagopleiding op H.B.O.-ni- veau voor kreatief therapeut drama kreatief therapeut handenarbeid kreatief therapeut muziek. Aanmelding voor deze in augustus 1978 te starten opleiding is mogelijk tot 20 februari 1978. Toelatingseisen: diploma HAVO, V.W O. of gelijk gesteld niveau; onder bepaalde voorwaarden bestaat de mogelijk heid tot het afleggen van een toe latingsexamen; minimum-leeftijd: vóór 1 oktober 1978 moet men de leeftijd van 18 jaar hebben bereikt. Informatie en aanmeldingsformulieren kan men schriftelijk aanvragen op het adres van de Akademie: Ubbergse- veldweg 201Nijmegen met duidelijke vermelding: „Aktiviteitenleldersop- leiding". ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moet donderdags (te postin ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, reep. 783 en 750 Hooge Burch is een nieuw instituut voor in totaal ca. 600 bewoners van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun geestelijke handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Onder hen bevinden zich meervoudig gehandicapten en chronisch bedlegerigen. Op korte termijn komen wij graag in kontakt met die nu reeds in de praktijk werkzaam willen zijn en in augustus a.s. de driejarige opleiding tot zwakzinnigenver- zorg(st)er willen gaan volgen. De toelatingseisen zijn: diploma MAVO. KVJV of gelijk waardige opleiding en een minimumleeftijd van 17 jaar. De heer Bakker, hoofd opleiding, is graag bereid nadere informatie over de opleiding te geven. (tel. 01726-19200). Je sollicitatie kun je richten aan de personeeldienst van Hooge Burch, Spoorlaan 19, Zwammerdam, post Alphen aan den Rijn. een instituut van de vereniging Johannes Stichting

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 36